Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67201) hombre[EU] válasza .LnB (#67199) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez rohadt jól néz ki :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67202) Bep


Bep
senior tag

Nálam az izlandi FH5 bővétmény kifizetése meghiúsult. Eddig simán fizettem vele a store-ban.

(#67203) Moby válasza hombre[EU] (#67201) üzenetére


Moby
addikt

Ezt simán vinném. És ráfognám, hogy a gyereknek lesz! ;]

(#67204) elder troll válasza Bep (#67202) üzenetére


elder troll
senior tag

Volt adott pillanatban elegendő egyenleg a másodlagos kártyán? (feltételezem, hogy nem "fő"kártyát adtál meg)
Nekem írta pár napja, hogy ellenőrizzem a kártyákat, az egyik le is volt járva, úgyhogy biztos ami biztos alapon eltávolítottam, illetve korábban raktam át pénzt a netes kártyára.

szerk.: most néztem rá.
Előjegyzett kártya- és számlaforgalmak: -10.369 HUF

[ Szerkesztve ]

(#67205) vonSux válasza .LnB (#67196) üzenetére


vonSux
őstag

Jaja, egyelőre ő itten a főportás :D

(#67206) AMD Power válasza viperabácsi (#67160) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nekem 20+ év PC után megtanultam kontival játszani, akkor neked is fog! Ne aggódjál! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67207) ρσгτσ válasza elder troll (#67204) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam is rendben volt. Ma hajnalban vonta le.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67208) elder troll válasza ρσгτσ (#67207) üzenetére


elder troll
senior tag

Kicsit jobban ránézve lehetett gond, ha nem raktál rá ~5000-rel többet a netes kártyára.
Előjegyzett 10369 forint nem látszik a számlatörténetben, de az izlandi koronás érték (4229) látszik forintban nálam. Szóval ránézésre mintha jelenleg 10369+4229=14598 forinttal lenne kevesebb az egyenleg, de feltételezem, hogy ez majd helyreáll.

(#67209) AuraSync válasza Wesder (#67174) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Fogalmam sincs mit/kit ábrázol az avatárod és a neved. :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#67210) Bep válasza elder troll (#67204) üzenetére


Bep
senior tag

Úgy néz ki user error volt. Bank azt mondta, hogy valószínűleg egy plusz biztosnági kód nem volt megadva netes vásárláshoz. De eddig ez nem kellett soha (legutóbb F1 2021 pre ordert simán levonta 10 nappal megjelenés előtt), mindig tudtam fizetni neten. Mobil app-ban beállítottam. Az MS-nél support chat-en kértem segítséget, mert hiába próbáltam újra nem ment és kideült, hogy nem fog újra egyből, hanem pár nap is lehet, míg újra terhelődik.

[ Szerkesztve ]

(#67211) Döglött Róka válasza .LnB (#67199) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mótvá.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67212) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67213) ρσгτσ válasza elder troll (#67208) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem. Elég neki, ha kicsivel több van rajta. Múltkor én is úgy vásároltam. A korrekciót meg azt hiszem mínuszba is terhelnek a bankok, mert az már más jellegű költség.

Most egyébként 1.52% volt nekem a banki korrekció. Kevesebb volt az eltérés, mint a legutóbbi izlandi vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67214) pzstm


pzstm
titán

Xbox Cloud Gaming (Beta) on console expands to all Beta and Delta #XboxInsiders in supported countries today!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67215) barack1997 válasza ρσгτσ (#67011) üzenetére


barack1997
senior tag

Én a régi klasszik NFS-ek miatt tervezek egy 360-at, meg a Guitar Hero-k, Prince of Persia, Splinter Cell széria ami így beugrott.

(#67216) ρσгτσ válasza barack1997 (#67215) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Én a régi klasszik NFS-ek miatt tervezek egy 360-at..."

Ez volt a fontos nálam is. Így kezdődött. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67217) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most dobta fel nekem, a youtube a The Day Before új trailerét: [link]
Nekem ez teljesen új, szóval az előző trailereket is csak most néztem meg. Nagyon bejön a cucc. Egy zombi survival The Division game.
Sajna eddig csak PC-re van bejelentve. De rákerestem itt a topikban, és Hombre írt valamit, hogy lehet, hogy lesz nextgenre.

Ui: Jó, a zombis téma nekem már elég uncsi, de minden más körülötte tökre bejön.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67218) barack1997 válasza ρσгτσ (#67216) üzenetére


barack1997
senior tag

Volt régen Jasper lapos Elite-em, most már bánom hogy eladtam. 😂 PS4-el szintén így vagyok. Inkább porosodjanak itthon, mert később tuti hiányozni fog.

(#67219) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Microsoft Office, Windows, and cloud boosts Q1 2022 earnings

barack1997:
Én egy 500 gigás 360 E -t vettem. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67220) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox Spanyolország Instagram oldala furcsaságokat tesz ki. (Apex ugye free, ezért is fura, hogy külön most jelezve van EA Play-jel)

[link]

Live-Die-Respawn

(#67221) IntelKiller7 válasza oriic (#67220) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet vmi ingame cucc miatt irja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#67222) eL Geri


eL Geri
őstag

Vááá! 6400 Ft-t a Dolby Access? Azt hittem valami 2e Ft lesz :W

(#67223) negyven2 válasza oriic (#67220) üzenetére


negyven2
veterán

Nálam Xbox-on, a Sotre-ban szinte ugyan ez a kép van (ugyan ezek a játékok), mint EA Publisher Sale.

Amúgy GPU Perks most 3 hónap Discord Nitro... A Discord Nitro meg 2 hónap GPU-t add :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#67224) dani0113 válasza eL Geri (#67222) üzenetére


dani0113
senior tag

https://www.eneba.com/xbox-dolby-atmos-for-headphones-pc-xbox-live-key-argentina

VPN-el beaktiválod és kész.
----------------------------------------------

Dolby visiont tesztelték az LG tulajok? Láttok érdemi különbséget HDR-hez képest? Én most CX-en néztem de így meg nem mondom.. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB

(#67225) IntelKiller7 válasza dani0113 (#67224) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Gondolom fejlesztokon is mulik, hogy mit fogunk latni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#67226) Skynet258 válasza dani0113 (#67224) üzenetére


Skynet258
veterán

Side by side videókon talán van némi halvány difi, meg ha ki van emelve egy adott képkocka lehet látni halvány eltérést, de én (szintén CX-en) hozzád hasonlóan nem tudnám megmondani... :N

https://geekpulse.hu

(#67227) hombre[EU] válasza oriic (#67220) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az ME Legendary idén megy ea playbe?
most készültem megvenni...de a witcher3 ugrott a kosárba :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67228) NJanika


NJanika
aktív tag

SX mellé 2m távolságból nézve megfelelő lehet ez a készülék?
[link] :R

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#67229) Döglött Róka válasza NJanika (#67228) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sx melle boven.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67230) twi452 válasza .LnB (#67217) üzenetére


twi452
senior tag

Jön a mostani konzolokra is.
Az utolsó trailer végén kint voltak a konzol logók csak pc-re fog először megjelenni. Jelenleg ez az aktuális info.

(#67231) persil válasza .LnB (#67217) üzenetére


persil
nagyúr

Ennek mi koze a division-hoz azon kivul, hogy kiloptak belole az osszes letezo otletet, amit csak lehetett es rahuztak az univerzum legsablonosabb, legdogunalmasabb temajat...? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67232) Döglött Róka válasza persil (#67231) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Zombi = AI fejlesztesi ido megsporolasa :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67233) persil válasza Döglött Róka (#67232) üzenetére


persil
nagyúr

Egyetertunk sajnos BAR ezt is lehet jol. A baj inkabb, hogy mar sok eve van csucsra jaratva a zombitema, lehetetlen ujat mutatni.

A fenti meg aztan tenyleg az igazi hitvany, kopedelem tolvajlas. Ultek valami leszakadt csehoban, aztan john bedobta, hogy igazabol 25 perc fejlesztessel kidobhatnanak egy uj jatekot, ha a division-be emberek helyett zombikat tennenek. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67234) icemad válasza NJanika (#67228) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem sokkal drágább az 55-ös. Én azt venném.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67235) Phoen|x válasza Döglött Róka (#67232) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez tetszik. :C :R

Go Gunners!

(#67236) Norb79 válasza icemad (#67234) üzenetére


Norb79
őstag

Két méterre én meg a 43ast. :)

(#67237) Döglött Róka válasza persil (#67233) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert van csucsrajaratva mert olcso.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67238) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Nem tudja valaki mikor kezdődik az őszi szél' Xbox-on?
Túloldalon már elindult.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67239) persil válasza Döglött Róka (#67237) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, de most ugy ertettem, hogy "elertuk a csucsot", szoval van mar jocskan "mufaj legjobbja", ehhez egy huszezredik zombis benasag semmit nem fog hozzatenni mar.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67240) prokxy válasza Zoleee83 (#67238) üzenetére


prokxy
veterán

Nem ez a shocktóber az?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67241) AMD Power válasza prokxy (#67240) üzenetére


AMD Power
titán

Sanszos, mert másról nem tudok. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67242) .LnB válasza persil (#67231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy látom akkor ezt meg is fejtetted. :D

twi452
Köszi az infót, ezt nem tudtam. szerk.: Tényleg ott vannak a logo-k, még abban a trailerben is, amit én linkeltem. :D Telefonon néztem, és valahogy elsikkadtam felettük.

Döglött Róka
Egyetértek ezzel a zombi-ai dologgal. :K

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67243) KARVER


KARVER
csendes tag

Üdv. Nem tudjátok, a Konzolvilág előrendeléssel kapcsolatban kijelzett számról hív? Várok egy visszaigazolàst, de nem tudok meló miatt mindig telefont felvenni, aztán jó lenne nem lemaradni.

(#67244) twi452 válasza .LnB (#67242) üzenetére


twi452
senior tag

Én várom amúgy, érdekesnek néz ki eddig. Hiába van x+y zombis játék a piacon egyikkel sem játszom szóval ha jó lesz akkor kap esélyt.😄

Division-re leginkább a látványvilágban hasonlít főleg amit mutattak esti városi bóklászás miatt de itt ha minden igaz nem egy városba leszünk bezárva plusz túlélési elemek, elvileg mmo szerű nem csak 4 ember csapatban multi és persze zombik 😄
A youtuber hype gépezet már dolgozik persze de ilyen lett ez a szakma..jövőre meglátjuk mi lesz belőle 😀

(#67245) Zoleee83 válasza prokxy (#67240) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem erre gondoltam. :)
Rákerestem, tavaly Bf2020 volt a neve boxon, volt pár jó ajánlat + 75% off-ok is.

"When is Black Friday 2021?
Black Friday this year is scheduled for November 27, with Cyber Monday falling on November 30. However, as we have mentioned, retailers will be dropping sales and discounts ahead of time, and we expect the actual sale to begin around October 3o and onwards."

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67246) icemad válasza Norb79 (#67236) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Két méterre monitort? ;] Annak mi értelme van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67247) Madoc válasza KARVER (#67243) üzenetére


Madoc
veterán

Minket nem hívtak csak e-mail jött-ment.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#67248) Rocsesz79


Rocsesz79
tag

Sziasztok.

Pár hete érkezett meg nekünk is a Series X a one x mellé. :)
Hálózatba sikerült is át rakni egyik gépről a másikra amit szerettünk volna.
Na már most azt vettem észre (véletlenül) hogy a Series X oldala állandóan meleg mikor nem is használjuk,használtuk. (volt mikor napokig be sem volt kapcsolva)
Tudom tudom hogy jönnek a frissítések meg minden de szerintem ez már nem normális.:(
Szinte minden nap megnézem és még hideg érzete sosem volt. :(
Ilyenkor mi lehet a gond?

Előre is köszi.

(#67249) Steve1207 válasza Zoleee83 (#67245) üzenetére


Steve1207
veterán

De az a kimondott bf ajánlat volt, "külön" van mindig, nem őszi meg xy kategória, odaát is csak egy sima akció megy. Ma amúgy jönnie kell valami szimplának, kedd és csüt éjfélkor mindig lesem mi kerülnek be. Bf-ig még lesz vagy 4-5 szokásos sima, goldos akció.

.

(#67250) Bird válasza Rocsesz79 (#67248) üzenetére


Bird
addikt

Üzemszerű, semmi gond nincs vele... Ajánlanám, hogy inkább az asszonyt, mintsem a boxot tapogasd. ;] :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.