Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66351) Moby válasza oriic (#66350) üzenetére


Moby
addikt

Ez most inkább 720 :DDD

(#66352) Phoen|x válasza Moby (#66347) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gratu!

Go Gunners!

(#66353) hackeeeee válasza Moby (#66347) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Magyarul akkor odafelé menet sérült meg, azért az kemény..

Véleményem szubjektív...

(#66354) oriic válasza Moby (#66351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:))

_____

Galaxis Őrzői játékot veszi végül innen valaki?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66355) consono válasza hackeeeee (#66353) üzenetére


consono
nagyúr

ÉS akkor ezért nem csináltak vele semmit sem?

"In God we trust. All others must bring data"

(#66356) Moby válasza hackeeeee (#66353) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem derült ki. Elküldtem a képeket, és ez az információ jött vissza. Meglepően gyorsan, szóval vagy nagyon gyorsan döntöttek a dologról, vagy volt ott valami, amiről tényleg tudhattak. Ami igazán meglepő volt, hogy nem azonosítottam sem magam, sem a gépet, csak a sztorit meséltem el (maximum a telefonszámról tudtak beazonosítani), mégis, a visszahívásnál már tudták, hogy melyik gépről van szó, vissza is ellenőrizték a gép számát. Ezt még mindig nem tudom hova rakni. Mindegy, vannak még olyan emberek is, akik jól végzik a munkájukat, és ez jó hír.

(#66357) hackeeeee válasza consono (#66355) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel garvesztesként titulálták, és küldték vissza, szerintem igen.

Moby: Érdekes. Lehet tudtak róla. :K Amikor az elite controller-eket gariztattam annó, már ahogy küldtem egy mail-t, már tudták miről van szó, pedig se képet semmit sem küldtem. Email alapján tudták. :) Lényeg, hogy sikerült végül megoldani.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#66358) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ez a riftbreaker atom jó cucc, csak ajánlani tudom :)

(#66359) oriic válasza Moby (#66356) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy, ha megkapod új gépet, azért arról én a helyedben csinálnék videót. (Bár remélhetőleg nem lesz gond vele)

#66360 Moby

\o/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66360) Moby válasza oriic (#66359) üzenetére


Moby
addikt

Mostmár mindent dokumentálok. Körbefotóztam az elküldendő dobozt is.

(#66361) persil válasza hackeeeee (#66357) üzenetére


persil
nagyúr

Velem az emagnal volt ugyanez. Telefonaltam es technikailag magatol tudta a kiscsaj, hogy pontosan mi a rendeles szam/termek, csak a problemamat kellett elmondani.

Mondjuk en orulok, hogy dolgok igy mennek, de szinte latom magam elott az uveges tekintetu, reszketo konspiracio-hivoket, ahogy epp a pincebejaratot barikadozzak el.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66362) l.skywalker válasza persil (#66330) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez az lehet, amit a gyerekek mondanak a kaució helyett. Kaukció :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66363) 3L1T3 válasza oriic (#66354) üzenetére


3L1T3
addikt

PS5-re megvettem már pár hónapja. Nálam az a lead platform.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66364) persil válasza l.skywalker (#66362) üzenetére


persil
nagyúr

Az az. :DDD
Csak sajnos gyakran nem gyerek mond ilyet. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66365) Wesder válasza oriic (#66354) üzenetére


Wesder
félisten

Venném, de nem bízom benne sajnos. Majd egy 50-esben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66366) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66367) Frod válasza oriic (#66354) üzenetére


Frod
addikt

Nem innen, de a kék oldalra veszem.

Do you see the white shadow?

(#66368) Bep válasza Wesder (#66366) üzenetére


Bep
senior tag

Nyomnám az AoE IV-el... :U :)

(#66369) Golyo69 válasza Moby (#66360) üzenetére


Golyo69
senior tag

En úgy küldtem el hogy csináltam videót ill vagy 20-25 kepet is a gépről, a csomagolasrol ill a dobozrol is. Ahogy benne van a dobozban stb. A cimket, sn-t.. Mindent ami rajta van.
A munkahelyen is ezt is csinálom a termékekkel így nem volt nagy kunszt :)

Szerencsére nem volt semmi gond. Érdemes ezt megcsinalni pont az ilyen esetek miatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#66370) pzstm válasza Wesder (#66366) üzenetére


pzstm
titán

Coming Soon to Xbox Game Pass: Age of Empires IV, Dragon Ball FighterZ, and More - Xbox Wire

Illetve több mint 100 játék custom touch control-al van felvértezve......1 éve ez 1db volt :K

Check out the list of new games with touch controls available today:
Art of RallyBoyfriend DungeonCrown TrickCurse of the Dead GodsGears TacticsLethal League BlazeSigns of the SojournerThe AscentTrain Sim World 2Yakuza 0Yakuza 6: The Song of LifeYakuza KiwamiYakuza Kiwami 2

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66371) 3L1T3 válasza pzstm (#66370) üzenetére


3L1T3
addikt

Inkább az Age of Empires IV-et jelentsék be XBOX-ra.... ne szórakozzanak.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66372) negyven2


negyven2
veterán

Sea of Thieves sails past 25 million players

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66373) AMD Power


AMD Power
titán

Elértem a GreedFall végéhez. Jó pár órám belement. A sok mászkálástól eltekintve szerintem eléggé jó lett. Nem is könnyű játék (nekem) , de élvezhető volt. Elég sok mellékküldetést megcsináltam benne , így 34 szinten fejeztem be a játékot. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66374) Wesder


Wesder
félisten

"While we won’t announce any new games, this anniversary broadcast will be a special look back at 20 years of Xbox."

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66375) .LnB válasza Wesder (#66374) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bejelenthetnének egy tök új rendszert nextgenre. Mást nem kérek.
A valóság meg az lesz, hogy kapunk egy jubileumi témát a meglévőre. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66376) balazs025


balazs025
senior tag

A decade later, Ubisoft has finally greenlit a new Splinter Cell, sources claim

Na, készül már a mindenki által várt ow-s, live service-es splinter cell. :DDD

(#66377) pzstm válasza negyven2 (#66372) üzenetére


pzstm
titán

döbbenet. Minden tiszteletem a fejlesztőké amit azzal a game-el művelnek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66378) Wesder


Wesder
félisten

Nem lesz Xbox VR, de legalàbb Phil örül a PSVR sikerének.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66379) Roland0224


Roland0224
senior tag

Warzone másnak is bugos?
Törölte az összes nem xboxos haverom. Pses ismerősnek szintén
Requestet meg nem kapja meg

(#66380) rdt89 válasza Wesder (#66366) üzenetére


rdt89
addikt

Fighter Z? na ez a beszéd :D Remélem sokáig bent marad, mert most márciusig, minimum Horizon 5 lesz non-stop :D

(#66381) GU-81M


GU-81M
tag

El szeretném adni a fél éves Elite 2 kontrolleremet, semmi baja nincs, de nem használom. Az ms gari a felhasználói fiókomhoz van kötve. Eladás során hogyan tudom átadni a vevőnek?

(#66382) tisztelturam válasza negyven2 (#66372) üzenetére


tisztelturam
tag

Mennyit adtak el? Az érdekesebb info lenne.

(#66383) 3L1T3 válasza .LnB (#66375) üzenetére


3L1T3
addikt

BÁRCSAK

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66384) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Tudtok esetleg ajánlani helyet ahol elérhető Series X?
Egy jóbarátomnak keresnénk egyet, de sehol sem kap.
Konzolvilág is csak hitegeti, kamuznak össze-vissza...
Solymári Auchnban volt 1 db, valaki fotózta nemrég, de mire ment már hült helye volt.

Előre is köszi! :R

(#66385) zkxdn válasza Wesder (#66378) üzenetére


zkxdn
őstag

Gondoltam, mindent nem lehet. :))
Elég most nekik a Game Pass + Rengeteg új stúdió/játékfejlesztés + 2 next gen konzol terelgetése, vigyék csak ezt a vonalat tovább nyugodtan..

(#66386) Guitar14 válasza Daffchy (#66384) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szia!

Sajnos ilyenekkel fogsz találkozni mindenhol.
Járni kell a boltokat, megkérzdeni mikor várható szállítmány ha tudják egyáltalán és azután egyből betérni az üzletbe.
Ha szerencsés vagy pont te találsz egy maradékot amit nem lefotózol és beküldöd ide a topikba hanem megveszel :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#66387) 3L1T3 válasza Daffchy (#66384) üzenetére


3L1T3
addikt

Kamuznak ossze-vissza?!

az meg se fordul az okos fejetekben , hogy ok is csak ossze-vissza kapjak az infot ugye? Minden ceg a ti es a tobbi vasarlo lehuzasaert letezik! 🤦‍♂️🤣

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66388) NemMo


NemMo
őstag

Valaki megvette a crysis trilógiát? Mennyire szépült meg series x-en?

(#66389) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Plague Tale Innocence megkapta a fizikai kiadást is nextgen konzolokra, új borítóval:
A Plague Tale: Innocence: A Plague Tale: Innocence PS5 and Xbox Series X retail copies now available - Focus Entertainment (focus-entmt.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66390) Zoleee83 válasza Moby (#66347) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én azért vártam, hogy valahogy a végén jól végződik a történet!
Eddig elégedettek voltunk úgy nagyáltalánosságban' az MS szervíz szolgáltatásával, reméljem így is marad.
Baleset menteset az új géphez, és jó játékot Neked! ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#66391) Daffchy válasza 3L1T3 (#66387) üzenetére


Daffchy
őstag

Figyelj csak barátom, ha egy cégnél raktáron lévő terméket megrendelsz, majd azt visszaigazolják, hogy minden jó és felhívnak, hogy ja mégsem, téves, de érkezik a szállítmány, abból már le is foglalják neki, majd néhány hét és sok-sok telefonváltás után is csak magyarázkodnak egymásnak ellentmondó infókkal, azt, hogy neveznéd?

Távol áll tőlem, hogy bárkivel vesződjek egy fórumon így kérlek csak szimplán ne reagálj a hozzászólásomra.
Segítséget kérni jöttem ide, nem a helyi Megmondókapitány észrevételéért aki nagyon vagányul, frappánsan beszól arctalanul. :R

(#66392) Moby válasza Daffchy (#66391) üzenetére


Moby
addikt

A Konzolvilág kereskedelmi vezetőjével beszélgetsz éppen. Ha meg nem vagy kíváncsi valakinek a véleményére, akkor minek teszel fel neki kérdőmondatot?

(#66393) Moby válasza Zoleee83 (#66390) üzenetére


Moby
addikt

Köszi! :R

(#66394) Wesder válasza tisztelturam (#66382) üzenetére


Wesder
félisten

Màr miért lenne érdekesebb?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66395) 3L1T3 válasza NemMo (#66388) üzenetére


3L1T3
addikt

Megvettem igaz PS5-re de sokkal jobb mint regen es vegre 60 frame. Digital Foundry csinalt rola videot! Ha kedvelted a szériát akkor mindenképp érdemes belevágni. Én még mindig bízom egy folytatásban. 😅🙏

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66396) NemMo válasza 3L1T3 (#66395) üzenetére


NemMo
őstag

Igen tudom, de a YouTube-on nem annyira jön ki a látvány

(#66397) 3L1T3 válasza Moby (#66392) üzenetére


3L1T3
addikt

Ti akik nap mint nap itt vagytok és végig követtétek a folyamatos info áramlást tisztában vagytok vele , hogy mik a kommunikációk. Szóval kar is vesződni az ilyen véleményekkel. Aki ennyire képtelen megérteni a jelenlegi helyzetet az valószínűleg elbújva él egy hajón a Balaton közepén! Én magam pofoznám fel a srácokat ha ilyen kommunikáció menne, tekintettel arra , hogy végig kiemelten foglalkoztam az uj gépekkel. Nem csak a boltokkal de minden reggel beszelek az ugyfelszolisokkal is.

Na mind1, mindig kifog boritani amikor szidjak ezeket az embereket. A munkajukat vegzik kozben vegighallgatjak a kva anyazasikat meg egyeb finomsagokat mosolyogva … mert hat kesik a konzol…. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66398) Daffchy válasza Moby (#66392) üzenetére


Daffchy
őstag

Akkor meg pláne ne ilyen stílusban kommunikáljon, szégyen...
Ezzel csak rosszat tettél, hogy leírtad.

Nyilván költői volt, nem gondoltam magyarázatra szorul...

De hagyjuk is inkább, nem az én világom ez, én csak segítséget kértem, semmi valótlant nem írtam... :R

Szerk.: Mondom, konkrétan raktáron volt a termék a webshopban, ezért is rendelte meg magasabb áron, nem beérkezés alatt volt, innen indult az egész történet.

Majd jön a nagy szállítmány (múlt hét közepére ígérve) amiből mindenkot ki tudnak szolgálni, aki sorban áll stb stb.
Se anyázás, se reklamáció nem volt, csak csóri elhitte a biztosra mondott dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#66399) Daffchy


Daffchy
őstag

Tisztában vagyok a helyzettel, én személy szerint Auchanba besétálva elcsíptem egyet.
Nem, nem a holdról jöttem, sem a Balaton közepéről.

Az, hogy ez a helyzet és hiánycikk és felárasan adja mindeki az egy dolog, hogy nem érkezik be annyi amennyi az is, se a félrevezetés és kamuzás-hitegetés az nem korrekt.
Lehet jönni a dumával és próbálni menteni a dolgot, de ezek tények, a kommunikáció ami a KV irányából jött az bármelyik zig konzolbolttól is jöhetett volna.
Mivel foglalmam nem volt, hogy ez a szimpatikus, kedvesen megszólító fiatalember ott dolgozik, így pláne engem igazol, hogy még csak okom sem lett volna valótlant állítani.

(#66400) Moby válasza Daffchy (#66398) üzenetére


Moby
addikt

Se jót, se rosszat nem kívántam ezzel tenni, csak az arctalan megmondóemberre reagáltam. Megmondóemberkedni mondjuk szokott, de ennek inkább csak hasznát látjuk :D Arca meg határozottan van, én legalábbis jónéhányszor találkoztam már vele IRL :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.