Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66901) sith7 válasza FollowTheORI (#66899) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a válaszokat, megnéztem csak a külső vinyón van, mert ha lehúzom, nem hozza a játékok között, meg megnéztem a tárhelynél is, ott is csak a külső vinyón mutatja. :F

(#66902) vg válasza sith7 (#66896) üzenetére


vg
addikt

Elindul külső vinyóról, nekem is megy onnan, bár nem mondhatnám, sokat játszom vele.

(#66903) Roland0224


Roland0224
senior tag

Akiknek külső vinyó van. Nekik látja a számítógép?
Ugye leformázza az xbox ha arra akarok játékot tennj de utána a gép nem látja.
Van erre valami megoldás vagy ez van így jártam?
(Próbálkoztam particióval de ugyan az a jelenség történt)

(#66904) NJanika válasza hombre[EU] (#66900) üzenetére


NJanika
aktív tag

Én a 4-ben megszereztem pl az összes Lamborghinit pedig 2-4 millió is van darabja és a különlegesek meg drágábbak a piacról vagy eventeket kell értük teljesíteni. A megoldás, hogy megcsinálod a kisebb storykat , taxi, drift stb és azok termelenek pénzt. A forzas alkalmazás is ad havi 150k-t egyébként . Egy időben piacozni is lehetett pl megszerezted a cyberpunkos quadrat és eladtad a piacon több millióért.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#66905) Wesder válasza Roland0224 (#66903) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n lemezkezelő làtja, és tudod vele formàzni, vagy Xboxon médiàra formàzod, akkor tudod hasznàlni bàrhol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66906) Moby válasza Wesder (#66876) üzenetére


Moby
addikt

Mindig az volt, minden Forza Horizonban. Anno a one-t úgy skippeltem el, hogy azt mondtam, hogy ezektől nekem soha nem kell több konzol, amit leműveltek a One éra indulása előtt. És ezt egészen addig tartottam, amíg meg nem láttam a KV váci úti üzletében a kioszkon a FH2-t futni. Az a motionblur ami abban is volt már...ott helyben sutba dobtam az elveimet, és vettem egy one-t, pedig rohadtul nem azért mentem, és még nem is lehetett kapni a FH2-t (ha jól emlékszem pont 3L1T3-től :D). Oké, az egészen nagyot lökött, hogy akkor már elérhető volt a kinect nélküli box.

(#66907) consono


consono
nagyúr

Végeztem a Scarlet Nexus első végigjátszásával, nagyon kellemes meglepetés volt a játék! Valamikor Kasane-val is végig fogom játszani, hogy az ő története is meglegyen, de az utolsó fejezet kicsit túl töményre sikerült, elfáradtam bele :) Mondjuk ez is olyan játék, amit kevesen fejeznek be, egy halom acsi 10% alatti játékosnak van még...
Ja, Series S-en játszottam vele, szerintem nagyon jól néz ki a játék, komolyabb bugba sem futottam bele (egy updated keycard nem spawnolt le, de save/load után az is megvolt).

"In God we trust. All others must bring data"

(#66908) Wesder válasza Moby (#66906) üzenetére


Wesder
félisten

Volt szerencsém jàtszani mindegyikkel. Az 1 kivételével meg is van a többi minden DLC-vel.
Soha nem volt semmi baj a 30fps-sel pontosan úgy, ahogy mondod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66909) Bep válasza sith7 (#66896) üzenetére


Bep
senior tag

Mikor oda-vissza nyíl van az jelenti, hogy át kellene rakni a másik meghajtóra. Én legalább is így vettem ki abból, mikor most a Car Mechanic Sim 21 külső SSD-n volt és települt a patch és XS lett. Akkor jött ki a nyilacska. Átraktam és eltűnt.

(#66910) hombre[EU] válasza NJanika (#66904) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem akarok vele játszani, csak fényképezni
majd megoldom,mint a fh4-et...ha jött hozzánk valaki leültettem forzázni egy félórára :D

Life, Uh, Finds A Way

(#66911) NJanika válasza hombre[EU] (#66910) üzenetére


NJanika
aktív tag

Micsoda véletlen . Én is a fotózásért farmolok, de a te tipped sem rossz. *banplz smile* ;]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#66912) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, akkor átrakom én is :R

(#66913) Roland0224 válasza Wesder (#66905) üzenetére


Roland0224
senior tag

Azt tudom
De úgy ,hogy tudjam használni xboxon is ,hogy rátegyem a játékokat és mellette gépen is tudjak rátenni dolgokat egyszerre.
Gondolom az nem megoldható vagy ez vagy az

(#66914) modflow


modflow
veterán

Bekapcsoltam a BOX-ot, erre feldob egy üzit, hogy bekapcsolom a VRR-t?
Mondom igen.
Majd bemegyek a menübe és látom, hogy inaktív az opció... :F
Ez mi ez?

(#66915) vg válasza modflow (#66914) üzenetére


vg
addikt

akkor nincs bekapcsolva a tv-n, mert ott is be kell

(#66916) Wesder válasza Roland0224 (#66913) üzenetére


Wesder
félisten

Kettő együtt nem megy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66917) v-man


v-man
őstag

Ezzel mit kezdenétek? (Egy hónap várakozás után... :o )
Nyilván függ a sérülés mértékétől is, amit látni kell előbb.
[kép]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#66918) toompa válasza v-man (#66917) üzenetére


toompa
őstag

Én nem venném így át. Kedvezményt meg nem adnak rá, ha nem ajánlották fel. Ha csak a doboza sérült, már nem ér annyit. Eladásnál is értékcsökkentő.

(#66919) sch_a válasza Wesder (#66908) üzenetére


sch_a
addikt

Hát én játszottam az FH4-el One-on is és nem szerettem. S-en 60FPS-el teljesen más kávéház. F1 2021 detto. Ha lesz végre új Motorsport, elgondolkodnék az X-en a 4K miatt. De feltételezem nem nagyon lesz 4K@60FPS ezen a generáción, 30-al pedig most már nem nagyon akarok játszani. Legalábbis ezekkel a félszim játékokkal biztos nem. (A full arcade Horizonnal sem, de az úgyis csak pár órára köt le.)

(#66920) honeypot


honeypot
tag

Sziasztok! Hogyan lehet más régiójú játékokat vásárolni/kódot beváltani? Nem találok a telefon alkalmazásban vásárlásra lehetőséget, pedig úgy emlékszem régebben ott lehetett megoldani.

(#66921) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Tervben van az új FH5 megvétele, de jelenleg csak Xbox one kontrollerem van. Érdemes beruházni egy XSX kontrollerre? Van valami újítás ami miatt megérné? :R

(#66922) Wesder válasza sch_a (#66919) üzenetére


Wesder
félisten

A Horizon 5 4K@60 úgy hogy openworld. Màr az FM7 is 4K@60 volt One X-en. Sokkal egyszerübb Motorsportban elérni a 4K@60-at, mivel kis zàrt pàlyakon jàtszol, nem egy hatalmas nyitott vilàgban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66923) zojjektum válasza kicsako (#66921) üzenetére


zojjektum
senior tag

Minimális változtatás van, de annyit nem ér, mert olyan kopogós lett, hogy éjjel nem is játszok vele, mert a család felébred rá.

(#66924) Wesder válasza kicsako (#66921) üzenetére


Wesder
félisten

Kapsz egy plusz gombot, meg kattogós D-Padot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66925) 3L1T3 válasza zojjektum (#66923) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne is mondd én is útàlom! :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66926) ρσгτσ válasza v-man (#66917) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű nem kis sérülés van rajta, ha ezt írták neked. Persze jó lenne tudni, hogy mi újság vele. Illetve van -e valami infó arról, hogy mi történt...

Én nem venném át.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66927) sch_a válasza Wesder (#66922) üzenetére


sch_a
addikt

Na, ezt nem tudtam. (Mármint hogy az FM7 4K@60FPS-t tud One X-en.) De azt ugye jól látom, hogy S-en ezt nem tudja? Ennyivel gyengébb lenne benne a GPU?

#66926 ρσгτσ

Miért nem? 8 napon belül amúgy is visszaküldheti, nem? Csak megnézném...

[ Szerkesztve ]

(#66928) Wesder válasza sch_a (#66927) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint melyik S-en? Series? De simàn tudnà hozni a 4K@60-at az is, csak a FM7 BC-ben fut, és One S módban. (mint minden BC cím)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66929) toompa válasza sch_a (#66927) üzenetére


toompa
őstag

14 napig küldheti vissza, de bonyolítja a dolgot a sérülés. Videózni kell kibontáskor, mert ha a box is sérült, nehezen magyarázza meg.
Én nem venném át így. Csak herce-hurca és teljes árban van.

(#66930) ρσгτσ válasza sch_a (#66927) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert ha nem mondják el milyen körülmények között sérült meg a doboz, akkor elég lutri az egész. A hiba pedig nem biztos, hogy egyből ki fog jönni. Függetlenül attól, hogy külsőre a konzol nem sérült a csomagolás miatt.

Az viszont becsomagolva sem tesz túl jót a konzolnak, ha például beb***k az autóba jó nagy lendülettel. Vagy esett egy jót másfél méterről.

De abból is lehet csúnya sérülés, ha csak salgó polcon egy élesebb részen lezúzzák az oldalát, ami nem igazán jelent rosszat a konzolra nézve. Pár helyen salgó vagy hasonló polcokon tárolják a cuccokat.

Szerk.:
Jah erről jut eszembe. Ma az Alza üzletben beszorultunk a liftbe. Leállt mindegyik. Aztán sikerült kijutni, és a lépcsőházzal próbálkoztunk. Igen ám, de oda csak bejutni lehet, kimenni pedig mágneskártyával tudsz. :D Végül a raktáron keresztül sikerült kiszabadulni. Egész korrekt rend és tisztaság van.

Szóval a lenti parkolóból senki ne próbálkozzon a lépcsőházzal. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66931) sch_a válasza Wesder (#66928) üzenetére


sch_a
addikt

Series S-en. Kár hogy nem tették elérhetővé...

(#66932) ρσгτσ válasza honeypot (#66920) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Beváltani régi Xbox app -ból tudsz, amihez be lehet szerezni az apk -t. Viszont nekem az utóbbi időben már nem ment. Más is jelezte, hogy nem sikerült.

Ki kell próbálni, hogy mi újság. Más esetben marad a VPN, amiről itt nem lehet beszélni.

Szerk.:
Az első bekezdés csak droid alatt működik.

Vásárolni pedig vagy giftcard beszerzése után tudsz, vagy egyéb oldalakról, másoktól vásárolt digitális kódokkal szerezheted be az adott játékot. Viszont elég sok a megbízhatatlan oldal. Érdemes előtte kérdezni itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66933) AssAssynn válasza ρσгτσ (#66930) üzenetére


AssAssynn
őstag

Raktárból nem esett pár konzol? ;]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#66934) ρσгτσ válasza AssAssynn (#66933) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ahhoz konzol is kellene. :D Jó...van náluk Series S, meg Switch v2 és Lite.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66935) Wesder válasza sch_a (#66931) üzenetére


Wesder
félisten

Kevesebb a RAM benne és a GPU-n a CU-ból is kevesebb van. Ezért nem megoldható. Egyébként ha csinàltak volna hozzà Series patchet, akkor szerintem ment volna a 4K@60 is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66936) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#66932) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy hónapja én még megtudtam oldani vele brazil giftcardos beváltást a régi applikációban, amikor mások azt írták hogy már nem lehetséges. Igaz en Digi mobilnettel csináltam.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66937) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#66936) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem Telenor -ral nem ment. 2 régiós vásárlást is próbáltam. Korábban tök jól működött. Majd megnézem Vodával is. Mással nem tudom...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66938) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Délután 3-kor Halo Infinite kampányba kapunk betekintést. [link]

6 és fél perces videó lesz.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66939) JamesHun válasza zojjektum (#66923) üzenetére


JamesHun
addikt

ha elég hangos a TV elnyomja a kontroller hangját ;)

SeriesX: JamesSHun

(#66940) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hel Let Loose szerintem, ha érdekelne valakit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66941) persil válasza parandroid (#66893) üzenetére


persil
nagyúr

"jajjj, nehogy leessen a frame-rate!"

Isten tartsa meg a jo szokasukat. Evek ota abszolut kotelezove tennem minden fejlesztonek, hogy tartsa a jatek a meghirdetett framerate-et. Ez lenne a konzol elonye, hogy leulsz es jatszol. Szepen dolgozzanak meg vele. Ha 4k 60fps-sel promoznak egy cimet, akkor ne csak a falat bamulva legyen 60, akcio kozben meg 43. (Szia Biomutant)

Most meg ugyanugy, mint 10 eve pc-n, azt kell figyelni, hogy ne keruljon a latoteredbe haromnal tobb objektum, mert 30-rol leesik 25 fps-re. :D

Egy tenyleg stabil, fix framerate tobbet hozzaad a jatekelmenyhez, mint plusz 3 grafikai effekt, amit jatek kozben eszre sem veszel.

Masfelol egyet is ertek veled, ideje lenne kihasznalni az uj gepeket, DE baromi jo lenne, ha mindezt ugy tennek, hogy ne ingadozzon a performance.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66942) zojjektum


zojjektum
senior tag

Rá akartam nézni az izlandi store-ra, de hiába írom be az is-is véget, minden alkalommal hu-hu-zik, ha kijelentkezek akkor en-US/is-is-re áll. Egyedül akkor tudom megnézni, ha direkt linket nyitok meg, de ha ellépek onnan, azonnal a fent említett címekre ugrik. Próbáltam mobilnettel, inkognitóban, mobilról, gépről, de sehogyan sem működik. Milyen megoldás a tuti?

(#66943) .LnB válasza zojjektum (#66942) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így?: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66944) zojjektum válasza JamesHun (#66939) üzenetére


zojjektum
senior tag

Engem már nem annyira zavar, mondhatni megszoktam és amúgyis fülessel játszom, de a családi alvás problémán a hangos tv végképp nem segítene :D Amúgy nem is értem, hány mérnök kezén ment át ez a kontroller, és mondogatták "ez igen, hazaértünk" és nem esett le nekik, hogy olyan, mintha valaki kopogós cipőben szaladgálna egy mortal kombat alatt.

(#66945) zojjektum válasza .LnB (#66943) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi. Igen, így direk linkkel meg tudom nézni, de innen, ha más játékot keresnék azonnal hu-hu.

(#66946) .LnB válasza zojjektum (#66945) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fura, nekem marad is-en. Mi kell? Belinkelem neked. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66947) zojjektum válasza .LnB (#66946) üzenetére


zojjektum
senior tag

Hát ez az fogalmam sincs, megnéztem volna mi a felhozatal, de igy nehéz, azért köszönöm a felajánlást :)

(#66948) frankdelgado válasza .LnB (#66940) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hogy a fossága okán az új csatamező játék kiesett, valami értelmes multit kéne találni, mert a hív a szógálattal elvagyok ugyan, de kicsit unom már a reflex hadviselést....meg most pont aktuelle a II. VH., mert találtam a hálókeverőn egy ilyen rajzfilmes 2. világháborús sorozatot, a felszabadítót és meg is kívántam a témát....a bf5 nem jön be, úgyhogy inkább a Bf1 -el pörgettem kicsit...Szóval megnézzük ezt is

(#66949) prokxy válasza urbi73 (#66864) üzenetére


prokxy
veterán

Én tolom még a BF V-t, de csak jövő hétig. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66950) .LnB válasza frankdelgado (#66948) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eléggé más a két nagy címhez viszonyítva. Ezáltal friss élmény, más. De nehéz is. :) Van egy nyomasztó hangulata, hogy bárhonnan bárki megölhet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.