Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) AuraSync válasza ρσгτσ (#66650) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én végigvittem az előző részeket és jók is voltak de ez valahogy nem jön be. :(
A graf nem tetszik se az autós része és amint láttam a játékmenetet egyből a Just Cause jutott eszembe.
Sajnos ez a széria is átment tucat kategóriába pedig voltak benne fun ötletek.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66652) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Get Ready for Forza Horizon 5

"Xbox Series X|S: 103 GB
Xbox One: 116 GB
Windows: 103 GB"

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66653) Wesder válasza ρσгτσ (#66652) üzenetére


Wesder
félisten

Az SSD-nek hàla 13GB-tsl kisebb a Series X|S verzió. Nem eröltették meg magukat. Bàr ha azt nézem hogy a FH4 meg 90+GB, és ebben sokkal több tartalom lesz, úgy nem rossz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66654) ρσгτσ válasza Wesder (#66653) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Úgyis felmegy majd 150 gigára. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66655) Elderath válasza IntelKiller7 (#66649) üzenetére


Elderath
őstag

Hát figy a modern "betak" eddig szinte kivétel nélkül demok voltak és azt kaptuk végleges játékba, amit ott játszottunk. Ez ilyen nagyon egyedi eset volt manapság. Amennyi ficsőr hiányzott betaból inkább alphanak nevezném. Nem volt jó reklám az biztos

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#66656) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

4K dashboard on Xbox Series X consoles – increased sharpness and text readability.
Xbox night mode – reduce and adjust light of your Xbox display, console, and controller.
Quick settings – easily switch settings to have a personalized experience.

[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#66657) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#66650) üzenetére


3L1T3
addikt

Hulladék

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66658) AssAssynn válasza IntelKiller7 (#66656) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez most akkor már mindenkinek? :C

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#66659) urbi73


urbi73
senior tag

Most hogy 4-k - ban is lehetőségem van játszani BF5- valami eszméletlenül néz ki .Eddig FullHd -ban nyomtam de tényleg szemmel látható a változás .A HDR-10 -meg sokat hozzá tesz szerintem.GR-breakpoint - nál meg jobbat nem is lehetne kívánni grafikára. Azért konzolon nem semmi hogy végre meg van a 60fps -4k-ban.

-

(#66660) l.skywalker válasza AssAssynn (#66658) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ez a normál felhasználóknak, nem inisder tagoknak szól.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66661) minilego válasza IntelKiller7 (#66656) üzenetére


minilego
senior tag

Ezek mikorra varhatoak?

(#66662) l.skywalker válasza minilego (#66661) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A bejelentéstől bármikor érvényesülhet a gépeken.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66663) Roxbury válasza minilego (#66661) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem most frissít, igaz bementem a menübe és akkor írta ki. :C

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#66664) Roxbury válasza Roxbury (#66663) üzenetére


Roxbury
őstag

Már ki is kapcsoltam minden LED-et. Tökéletesen "nem" működik. Mennyivel jobb így! :)

Ja kapott frissítést az Xbox Wireless Headset is.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#66665) AuraSync válasza Roxbury (#66664) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Rakom is fel én is meg a Hedszettre is köszi az infót. :D :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66666) urbi73 válasza IntelKiller7 (#66656) üzenetére


urbi73
senior tag

Inkább 1 xaros jack kimenetet találtak volna ki x-re ezek az agysebész mérnökök .

-

(#66667) Roland0224 válasza hackeeeee (#66601) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nekünk megjavult.
Nekem jó már xboxon havernak meg ps-en szintén.
Magától helyre állt. Szerintem ha nagyon nem akarja akkor egy újra telepítés lehet segít

(#66668) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Elküldtem Ms szervízbe a kontrollerem és a Microsoft fiókomban nem látszik az eszköznél hogy hol tart a folyamat. Új szervizelési lehetőséget jelez holott elküldtem és a uPS követés szerint át is vették . Tapasztaltatok ilyet? Köszi előre is

(#66669) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, nem igazán vágom ezt az oldalt, mégis hogyan lehet az It takes two-t 6000 Ft körül megvenni magyar bankkártyával?
xbox store checker
Vagy marad az mtc game és 8200-ért az enyém? (most nem az az 1-2e Ft, csak van ott a sárga színnel, az mindig olcsóbb, de nem tudom mi az. :) ) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66670) ρσгτσ válasza prokxy (#66669) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sehogy. Ahol tudsz vásárolni magyar bankkártyával, ott fizetésnél látod. Vagyis ki tudod választani a már előzőleg regisztrált, beállított bankkártyát.

A fent felsorolt helyekről max. giftcard, ha tudsz hozzá szerezni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66671) Steve1207 válasza prokxy (#66669) üzenetére


Steve1207
veterán

A sárga a store-os akciós ár az adott ország valutájából átszámolva. Itt nem lehet, ez csak gyűjtőoldal az MS storeokból régiónként, hogy mi hogyé' megy és továbbít az adott MS store oldalra.

.

(#66672) AuraSync válasza Roxbury (#66664) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A kontroller is frissült nekem. :)

Amúgy ez a LED dolog is érdekes mert ha kikapcsolom akkor tök jó setét van a szobában de nem látom hogy működik-e a box vagy a kontroller. (igen bekapcsolva szoktam hagyni mert nekem 100GB majdnem fél napos letöltés)
Így hát kénytelen vagyok a minimális fényerőre rakni mind2 eszközt de hát az sem valami minimális mert így is kivilágítja a szemem egy egy fekete képernyőnél.

Ez a tipikus csinálunk egy új fícsőrt de azt is elbagatellizáljuk. :(((
Konzol LED: 0-50-100% fényerő.
Miért nem lehet 10%-onként haladni?
Ugyan úgy a kontrollernél sincsen 10%-os állítási lehetőség.
Ennyit sikerült összehozni a fejlesztő brigádnak?
Hát ez nagyon gyenge. :(

Talán majd az új Xbox 2-3 év múlva ezt is tudni fogja. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66673) Wesder válasza AuraSync (#66672) üzenetére


Wesder
félisten

#napihiszti
Eskü neked semmi se jó... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66674) Steve1207 válasza AuraSync (#66672) üzenetére


Steve1207
veterán

(igen bekapcsolva szoktam hagyni mert nekem 100GB majdnem fél napos letöltés) - hogy mi? instant on módban még talán gyorsabban is tölt a háttérben, teljesen fölös a kontroller amúgy is letöltéshez. Max akkor van értelme ennek a mulatságnak, ha energy savingben van és kikapcsolva totál nem frissül semmi.

Nem szoktak annyi lépést megadni más, hasonló eszközöknél se, fölösleges. Ez nem egy 2000 lumenes csodaizzó, hanem egy led, máshol is annyi van, hogy on/off meg közepes fokozat.

(Én pl örülök, hogy egy új funkciónál nem is nyúltak nagyon bele és ez a letisztult irány kezd érvényesülni, minthogy telenyomják még 3-4 haszontalan opcióval ezt a led kezelést is pluszba.)

.

(#66675) 3L1T3 válasza AuraSync (#66672) üzenetére


3L1T3
addikt

Saját érdekedben írom, picit lazulj

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66676) AuraSync válasza Wesder (#66673) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

#mindenhétenújavatármegnév :DDD

Tudod, hogy én az a fajta vagyok aki nem elégszik meg semmivel akkor min lepődsz meg? :D

Na de viccet félretéve aki bedől még ennek az egész márketing maszlagnak az így jár.
Nekem senki ne adja azt be, hogy nem lehetett volna már így kiadni a konzolt ezzel a világítás állítással.
Érdekes az Elite kontroller tudja ezt a sima meg nem? Nem tűnik fel senkinek sem, hogy milyen szinten hülyének van nézve az ember?
Az oké, hogy vannak igénytelen user-ek akiknek minden mind1 de én nem tartozom közéjük.

Erre Steve azzal jön hogy MÁSHOL hogyan van ez... miért kell másra mutogatni?
Itt most a MS-ról van szó nem a Sony-ról meg Nintendóról meg a többiről...
Ha a TESLA Model X-nél felfelé nyílik az ajtó akkor az Opel Corsa-n miért nem? Hisz ott is úgy van nem? "Máshol is úgy van".
Felesleges másra mutogatni. :N

Ha ti elhiszitek, hogy ezt tényleg csak így lehetett megoldani a fokozat mentes LED világítás állíthatóság korában akkor így jártatok.
Kaptunk valamit meg nem is. Ez volt 700MB-os frissítés? Két LED opció meg écakai mód?
Vagy ide is jön a TPM 2.0? :))

Azt oldanák meg hogy legalább 20db játék indító kockáját ki lehessen tenni a kezdőképernyőre.
Heh kiírja nekem hogy nem fér ki több, másszál bele a könyvtárba azt keresd ki onnan a játékot. Heh köszi. :U Talán egy 1MB-os funkció, biztos nehéz leprogramozni.

De legalább a Win 11 jó lett. :R

Na jóccakát.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66677) Wesder válasza oriic (#66583) üzenetére


Wesder
félisten

Végre megnéztem. Nem jöhet elég hamar Nov. 5.-e. Eleinte nem tetszett hogy Mexico, de amit làttam eddig az nagyon meggyőző.
Kicsit sajnàlom hogy az EventsLab-ból semmit sem mutattak. Playground nem promózta, ebben a previewban pedig nincs benne sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66678) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Jóisten gyerele... :U

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#66679) Madoc válasza AuraSync (#66676) üzenetére


Madoc
veterán

Nem is ismered a funkciókat ez látszik is. Egyéni csoportot tudsz csinálni, és belerakni 20 játékot, majd a csoportot kirakni a főoldalra, és látszik az összes ikon. Nem agysebészet és nem én sem születtem úgy hogy ezt tudom. Ezeréves feature.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#66680) l4cz


l4cz
csendes tag

Riders Republic Triál Week [link]

[ Szerkesztve ]

(#66681) NJanika válasza l4cz (#66680) üzenetére


NJanika
aktív tag

Már töltöm is :R

Gamepass és Microsoft Store alkalmazás másnak is alig tölt be ? Valamiért minden nap próbálja frissíteni a store-t, de megáll 99%-nal . Működik egyébként, de a keresőbe nem tudok semmit sem írni mert nem reagál.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#66682) homerhamm válasza l4cz (#66680) üzenetére


homerhamm
addikt

Kipróbáltam, tök jó móka. :) Akció során (vagy karácsonykor) érdemes lehet megvenni. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66683) Döglött Róka válasza AuraSync (#66676) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem feltunt, hogy hulyenek nezek egyesekety de mar dolgozom rajta.
A f*sze hapogsz itt allandoan piszlicsare dolgokon. Mukodik a cucc? Jo a jatek? Akkor meg a tvt nezd ne a kontrollert.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66684) prokxy válasza Steve1207 (#66671) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Urak, akkor marad az mtc game és a magyar store. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66685) Norb79 válasza Döglött Róka (#66683) üzenetére


Norb79
őstag

Kivételesen most van némi igazsága, én is 10%os skálát vártam, és 10%on alig, alig pislákoló világítást.
Persze annak is örülök, hogy a 100%ról el lehet mozdulni lefelé, de az most a részéről jogos felvetés, hogy ha már ennyi időt, energiát beleöltek ebbe a fejlesztésbe, akkor lehetett volna egyel profibb a cucc.

(#66686) persil válasza Döglött Róka (#66683) üzenetére


persil
nagyúr

Ne etessetek, a legrosszabb fajtabol valo.

Amiota itt van, minden nap szuletik nehany nem csak halal felesleges, de agyzsibbasztjo kommentje.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66687) Döglött Róka válasza Norb79 (#66685) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En tenyleg nem ertem, nem tudok ugy elhelyezkedni, hogy attol az egy szem feher ledtol ne lassam a tvt. Lehet tobbet kene nyujtanom.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66688) .LnB válasza oriic (#66583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem az a Datsun 510 bodykit eddig is benne volt. Vagy valami nagyon hasonló.
Amíg nincs bosozoku, addig nincs is miről beszélni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66689) Sefneni válasza IntelKiller7 (#66656) üzenetére


Sefneni
őstag

Végre megérkezik a night mode. :))

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#66690) Phoen|x válasza Sefneni (#66689) üzenetére


Phoen|x
őstag

Cuki Grogu. :R

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#66691) Norb79 válasza Döglött Róka (#66687) üzenetére


Norb79
őstag

Öreg vagyok, érzékeny a szemem, szóval este már minden felesleges fényforrás zavarja. A boxon magán nem látom a fényt, azt úgy el tudtam helyezni, de akár babzsákban, akár fotelben ülök a kontroller ott van az ölemben és alulról világít felfelé, mintha egy kis zseblámpát tartanék ott, és tökre beleesik a látótérbe és zavaró, bántja a szemem.
Sokan leragasztották a gombot, létezik a jelenség, hogy vkinek a perifériális látóterében levő erős fény is zavaró.
Ezért öröm, hogy ezt komolyan vette az ms és dolgozott a megoldáson, tök jó.
Viszont az sem teljesen alaptalan, hogy egy hajszállal jobban is megerőltethették volna magukat.
Szóval a nagy számok törvénye alapján is várható volt, hogy troll kolléga sok alaptalan kritikája közé egyszer csak becsúszik egy jogos. Szerintem ez most az az alkalom. :)

(#66692) Roland0224 válasza Norb79 (#66691) üzenetére


Roland0224
senior tag

De a kontroller led fényerejét 6 (azt hiszem) részletben lehet állítani.
Csak a boxnak van a 0-50-100

(#66693) dunc


dunc
nagyúr

Ez a kontrollerfényerő hol állítható?

(#66694) Guitar14 válasza dunc (#66693) üzenetére


Guitar14
senior tag

Beállítások - Éjszakai mód és azon belül megtalálod :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#66695) pzstm válasza Roland0224 (#66692) üzenetére


pzstm
titán

kevés,10 kéne, 10%-onként. ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66696) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox: Shocktober Sale
2021. November 5-ig
(valamiért a magyar store oldal nem listázza ezt a sale-t külön, ezért az US-t raktam be)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66697) parandroid válasza pzstm (#66695) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Két tizedesjegyig!!!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66698) ρσгτσ válasza l.skywalker (#66696) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Izlandon majdnem annyi a D2R Prime ára, mint a sima alapjáték. A fenti kedvezménnyel 10 rongy alá került.

Mondtam, hogy hamarosan akciós lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66699) l.skywalker válasza ρσгτσ (#66698) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lévén nem lehet vele játszani, lehet, hogy ez is sok érte, nem? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66700) ρσгτσ válasza l.skywalker (#66699) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most már néha lehet. Állítólag. :DDD
Én pihentetem, amíg teljesen rendbe nem rakják.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.