Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) Zoleee83 válasza Steve1207 (#67249) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja ok, köszi! Kicsit megkavart ez az ősz. :)
Bár pont most nézem a prokxy által linkelt sokktóberben' is van számomra érdekes pl:
Mad Max, Control.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67252) NoMagix válasza Rocsesz79 (#67248) üzenetére


NoMagix
addikt

Kapcsoldi teljesen, csinálj teljes leállítást!
Amikor nem használom (néha napokig) akkor még teljesen áramtalanítom is!
Ha nem is kapcsoltam ki a hosszabíton, akkor sem volt meleg nálam sosem a kikapcsolt XSX!

(#67253) .LnB válasza twi452 (#67244) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézegetem a videókat tüzetesebben. Csak Diana Platonova (CBO)-nál leragadtam egy kicsit, egyik videó elején ő beszélt. Hmm mondom "Hello szia!" :DDD

Szóval, Orosz fejlesztők. Én ettől kicsit fázok. Még akkor is, ha az eddigi videók meggyőzőek számomra. Én se játszottam ilyesmivel még. Bár ez a játék tényleg több játékból lett rendesen összelopkodva. Days Gone, The Division, DayZ. Annyira hajaz a The Division-ra, hogy azt néztem a városban, hogy nem e, egy az egyben másolták le NY-ot onnan. Ha jobban megnézem, akkor nem. De kísérteties a hasonlóság. :)

Néhány infó, amit most olvastam:
-70en fejlesztették (márciusban), és mostanra több lett.
-Lesz dinamikus időjárás változás. Havazás is.
-A nagy viharok halálosak lesznek (The Division kiegbe is így volt)
-Nem terveznek különleges zombikat. The Walking Dead féle, reális, ember alapú zombik lesznek csak.
-Teljesen szabad PVP lesz. Bárki megölhet bárkit.
-Kolóniák lesznek a táborok. Konkrétan egyet nevesítettek Woodberry Survivor Colony. Itt lesznek felvehető küldetések, NPC-k.
-Azure Initiatives corporation vállalat laborja(i) lesz(nek) az "PVE endgame" a játékban. (Ez meg kicsit Resident Evil-es, a cég logója meg a Lost/Dharma-ra hajaz).
-Nem lesznek szintlépések, különleges vele járó képességek. A játékosok egyenlő eséllyel harcolnak.
-Vezethető járművek, páncélozott kocsik. (Bár ez a trailerekből is kiderült már)

Hát ennyi. Én most ennyit tudtam kideríteni. Nem tűnik rossznak. Bár aki játszott már sokat a DayZ-hez hasonló játékokkal, azoknak lehet uncsi ez már. Az én érdeklődésemet így elsőre felkeltette.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67254) Rocsesz79 válasza NoMagix (#67252) üzenetére


Rocsesz79
tag

Ha áramtalanítom (kihúztam) és utána visszadugom akkor nem "meleg" (jó inkább langyos mint meleg,csak érezni a házon oldalt) de ezt már próbáltam és addig működött míg újra be nem kapcsoltam.
Nem szeretném én mindig áramtalanítani.Csak érdekes hogy langyos az oldala mikor nem is megy,ment napok óta.

#67250Bird :DD Az is meg van nyugi. :DD
De ha ez így jó akkor nem lesegetem,csak nem akarom hogy előbb-utóbb megfőjön.
Már mint a box. :))

(#67255) Madoc válasza Rocsesz79 (#67254) üzenetére


Madoc
veterán

Nem fő meg, sima one x is meleg időnként kikapcsolva is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#67256) Roland0224 válasza Rocsesz79 (#67248) üzenetére


Roland0224
senior tag

Bár nekem Series S van de szerintem az elv ugyanaz .
A beállításokban állítsd át energiatakarékosra szerintem az lehet az oka. Szerintem a másik beállítás olyan lehet mint az alvó mód a laptopnál (de ha nem majd kijavítanak) nincs teljesen lekapcsolva így gyorsabban bekapcsol meg a háttérben ugye telepíti a frissítéseket.
Energiatakarékosban ez megszűnik ha nem ez akkor ahogy előttem mondták kapcsold le/húzd ki vagy jelezd az MS-nek ha zavar.

(#67257) hombre[EU] válasza .LnB (#67217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy biztos, a halonal gusztusosabban néz ki :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67258) mettek válasza .LnB (#67253) üzenetére


mettek
addikt

El is lehet felejteni. Cheater fesztivál lesz a játék. Volt már ilyen próbálkozás,a címenem jut az eszembe de kb az ment hogy egymást lötték a hackerek aztán kihalt a játék.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#67259) .LnB válasza mettek (#67258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

konzolon?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67260) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Agyalok a GotG-n. Őszintén szólva eddig nekem bejön az Avengers is, csak a karakterek furák.

Érdemes megvenni digitálisan, vagy inkább lemezes?

Véleményem szubjektív...

(#67261) Wesder válasza hackeeeee (#67260) üzenetére


Wesder
félisten

Állítólag 20h az ezrezés/platina.
Ha ezt kevésnek érzed, akkor szerintem lemezen jobb megvenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67262) H1F0N1CS válasza Rocsesz79 (#67248) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Engedd el meleg és kész, nekem egy éves lesz lassan és ugyan ugy meleg a jobb oldala kikapcsolva is! Működik örülök és játszom 😆

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#67263) hackeeeee válasza Wesder (#67261) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát fogalmazzunk úgy, hogy nem tűnik soknak, akkor marad inkább a lemez, köszi.

És még 1 kérdés, A Performance /high graph között mennyi az érdemi különbség? Őszintén szólva kerestem videót de nem leltem az Avengers-hez.

Véleményem szubjektív...

(#67264) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#67257) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát kinek-mi, szerintem teljesen "műanyag" kinézete van, amellett hogy egy iszonyúan elcsépelt zsánert követ. Nálam a bottal se kategória, tisztára Division 1/DayZ koppintás.. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67265) oriic válasza .LnB (#67259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt ugye tudod, hogy a játék egyelőre csak PC-re jön jövő nyáron? Konzolokra majd valamikor később, nincs hozzá dátum. Ruszki cucc, simán kinézem belőlük, hogy ha Steamen bukás lesz, akkor keresztet vethetünk konzolos verziókra. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67266) Peat76 válasza Rocsesz79 (#67254) üzenetére


Peat76
őstag

Alvó módban van, teljes kikapcsolás alvó mód off és nem melegszik...
Gyors netek mellett mi szükség az alvó módra...
Csak bezavarodik sokszor a rendszer..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#67267) eL Geri válasza oriic (#67265) üzenetére


eL Geri
őstag

Én csak most néztem bele a videóba. Tényleg úgy néz ki mint egy Division :D (ami nem baj)

(#67268) dani0113 válasza Skynet258 (#67226) üzenetére


dani0113
senior tag

Igen, mondták, hogy ha majd kimondottan DV-re fejlesztenek akkor látványosabb lesz,de jelenleg jobban megéri a HDR-en hagyni. Én ígyis tettem egyelőre. :D Az is furcsa, hogy DV alatt több képjavító opciót is lehet állítani, míg HDR játékban, PC-re állítva a HDMI-t minden tiltva,kivéve ugye a dynamic tone mapping/ HGIG állítás.

iPhone 13 Pro 128GB

(#67269) .LnB válasza oriic (#67265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen tudom. Majd kiderül mi lesz belőle.
Mondjuk PC-n simán bukhat a csalók miatt, de attól még konzolon lehet mérsékelt siker. Ők tudják majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67270) Döglött Róka válasza NoMagix (#67252) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jah! Rohadjon meg hogy akkor tölti le az update-eket amikor én nem használom! Nem várhatok a játék indításánál!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67271) persil válasza Rocsesz79 (#67254) üzenetére


persil
nagyúr

Nem fog megfoni semmi, csak magat idegesiti vele az ember.

Jatszal, ne fogdosd es akkor minden oke. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67272) persil válasza .LnB (#67259) üzenetére


persil
nagyúr

Nehezen. :D

Pc-n mas a helyzet, annal toxikusabb multi elmeny, mint ami ott folyik neha...
Division-t is ezert hagytam abba annak idejen pc-n.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67273) persil válasza Döglött Róka (#67270) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt en sem ertettem soha. Kapcsoljunk ki minden letezo funkciot, minden eszkozon, bt, wifi, mobilnet, frissites a hatterben, gyors inditas, mindent, hiszen bullshit az osszes.
Aztan lehet elovenni az abakuszt, mer' az zsirkigyo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67274) .LnB válasza persil (#67272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Div1-et én is azért hagytam abba. Hirtelen azon kaptam, hogy nem csak ellenem, de már a haver társak is cheateltek folyamatosan (PC-n) . :) Nagy kár azért a játékért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67275) Steve1207 válasza Zoleee83 (#67264) üzenetére


Steve1207
veterán

Azért a Div talán az Ubi legjobb játéka minden téren, szóval nem épp elcsépelt vonal az :D

.

(#67276) NoMagix válasza Döglött Róka (#67270) üzenetére


NoMagix
addikt

Vedd ki a pipát az automatikus frissítésből, utána eldöntheted mikor menjen a frissítés!

(#67277) persil válasza Steve1207 (#67275) üzenetére


persil
nagyúr

A zombis baromsag az elcsepelt, nem a div.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67278) persil válasza .LnB (#67274) üzenetére


persil
nagyúr

Nem kar az, boxon beleszaladt "nehany" oracska az egybe is, meg a kettobe is. :D

Pc-n meg lovoldozzek csak szepen egymast widdz, meg a tobbi gyoker.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67279) persil válasza NoMagix (#67276) üzenetére


persil
nagyúr

Hát ez nem jött át. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67280) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az avengers graf mód közötti különbséget nem tudja senki? Vagy csak tényleg annyi h 1080p 60 illetve 4K 30?

Véleményem szubjektív...

(#67281) kill_switch válasza hackeeeee (#67280) üzenetére


kill_switch
senior tag

Miért nem nézed meg? Az a lényeg a te szemed mit lát nem? :) Játék közben tudod állítgatni. De ha az nem jó, akkor ott a youtube, van pár videó róla.
Nekem fullHD monitoron nincs sok különbség az FPS-en kívül, kicsit a fények jobbak quality módba, meg előfordul, hogy néha később töltenek be performance-ba a textúrál (pl az egyik átvezetőbe kapitány szakálla lemaradt egy pár másodpercre, de ez lehet, hogy quality-be is előfordul).

(#67282) frankdelgado válasza .LnB (#67253) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nincs semmi baj a tovàrisokkal, a cukormentes fekete üröm is egèsz jó, bàr kevès benne a harc. Zombik jöhetnek ezrèvel èn a state of decay 3ra is nagyon kivàncsi vagyok.

(#67283) Döglött Róka válasza persil (#67273) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Majd en eldontom!" - a szakmamban ebbol vannak a nagy leallasok :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67284) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#67264) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a division mūanyag? mert pontosan úgy néz ki

Life, Uh, Finds A Way

(#67285) hackeeeee válasza kill_switch (#67281) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbálgattam, csak nem vettem észre egetrengető különbséget, csak pár effekt tűnt fel, h nincs, vagy más. Ezért kérdeztem. :)

Sry, rosszl kerestem nem találtam videót, vagyis számomra nem jót.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67286) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Izlandról most szeretném megvenni az FH5 prémiumot, de az MS oldalon már nem találom az izlandi átváltási lehetőséget. Miért tünt el? Vagy én vagyok balfasz...
Ok, a fórum keresőben megtaláltam, köszönöm. :R
Gondolom müködik még.

[ Szerkesztve ]

(#67287) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#67286) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kéri a címet is.
Itt mit adjak meg?Ami a bankkártyához van hozzárendelve? Nem izlandi cím kell? Meg kéri a régiót is.
Bocsi a láma kérdésért...

[ Szerkesztve ]

(#67288) Steve1207 válasza persil (#67277) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem simán az jött le, az egészre értendő és ott a felsorolás, hogy mi ilyen elcsépelt és műanyag még.

(#67287) ProEvoFan: nem kell cím meg ilyenek, ha be vagy loginolva kérdi a bankkártyát (amit auto kitölt), hogy arról akarsz-e fizetni, ok aztán megvagy. Semmi működésbeli különbség nincs, mit a magyar store-ban.

.

(#67289) dunc válasza ProEvoFan (#67287) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerepel Izlandi régió? Hogy tudom azt megnézni?

(#67290) ProEvoFan válasza Steve1207 (#67288) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen.Lejárt a bankkártyám és az accountom alatt nem volt regisztrálva semmi fizető eszköz.
Magyar MS oldalon regisztráltam a kártyám, majd rámentem az izlandi oldalra, így már egyből tudtam fizetni, mert felismerte a kártyámat.
Kerek 11000 forint volt.

Dunc
A honlap alján lehet váltani régiót.

(#67291) dunc válasza ProEvoFan (#67290) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi akkor új zéland kell? :U
NZS 76.96 az forintba mennyi?

[ Szerkesztve ]

(#67292) ρσгτσ válasza dunc (#67291) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Izland.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67293) dunc válasza ρσгτσ (#67292) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam olyan nincs a hiába akarom átváltani.

[ Szerkesztve ]

(#67294) ρσгτσ válasza dunc (#67293) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor átírod a linkben a hu-hu részt en-is -re.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67295) ProEvoFan válasza dunc (#67293) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#67296) eL Geri


eL Geri
őstag

Jáj de fura ez az új Xbox store!

(#67297) dunc


dunc
nagyúr

Köszönöm szépen. Hogy tudom meg a forint árat?

(#67298) ρσгτσ válasza dunc (#67297) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Átváltod. Pl. Google.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67299) dunc válasza eL Geri (#67296) üzenetére


dunc
nagyúr

Retro 20 éves évforduló miatt, ilyen volt anno! :))

(#67300) pzstm


pzstm
titán

10281 HUF volt a Premium addon most Revoluttal Izlandról. Kellemesen hűvös van arrafelé :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.