Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) Zoleee83 válasza Bazsi1987 (#67350) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hol néztek árakat ha nem titok, store checker, vagy valami hasonló oldal? :B

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67352) Wesder


Wesder
félisten

Hát én úgy döntöttem hogy inkább a német Storeból veszem meg a Forza Horizon 5 Premium Add-On Pack-ot. Megérdemli a PGG.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67353) Steve1207 válasza Zoleee83 (#67351) üzenetére


Steve1207
veterán

Van kb 10 értelmes játék ott (javarészt MS passos címek meg 1-2 ilyesmi felkerül), weboldal, valutaváltó bőven megteszi, mert nincs mit nyomon követni kb.

.

(#67354) Zoleee83 válasza Steve1207 (#67353) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja vagy úgy!
Azt hittem van valami ultimate okosság. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67355) pauliboy23 válasza Roland0224 (#67349) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Cross-gen kiadásnál mindkét verziót megkapod. Le tudod tölteni a One verziót, de Series S-n is kb 150 gb körül van az S/X verzió. Gondolom a Series X-re valamennyivel több. A Warzone—nal együtt jön ki 300 gb körül.

[ Szerkesztve ]

(#67356) negyven2


negyven2
veterán

Xbox Cloud Gaming (Beta) on console expands to all Omega Insiders in supported countries today!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#67357) Wesder válasza negyven2 (#67356) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ez novemberben màr public lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67358) negyven2 válasza Wesder (#67357) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk lenne még javítani váló, de a hibák egy része egyszerűen "javítható". Pl. SoT esetében nagyon sokszor előfordul az, hogy "megfagy" a töltő képernyő alatt. Menü zene hallatszik, de a kép az meg fekete. A megoldása egyszerű, mert csak ki kell lépni a Home-ra, majd vissza a játékba és már működik is. Horizon 4 estében van olyan hiba, hogy nem lehet konvojba csatlakozni. A meghívó megjön de ha elfogadjuk akkor újraindul a játék (de maga a játékból nem léptet ki). Amióta megjött azóta jelentem, de nem igazán volt eddig érdemi javítás ez ügyben.

Úgyhogy én még várnék ezzel, mert van még mit javítani (ezek főleg konzolos hibák, telefonon/PC-n nem találkoztam velük)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#67359) Steve1207


Steve1207
veterán

Mivel ráérek kontroller nélkül, így összeszedtem az első éves SX statot. 40e+ G, 50 végigjátszás, 19 ezrezés (nem tartom triviálisnak, hogy gyűjtögessem, de ami megfog ott megcsinálgatom, mondhatni a játék része ezen feladatok is). Jó pár régi újrajátszás a pass révén.

Kimondott kedvencek stílusonként a végigjátszottak közül (vagy ahol 2-3 bajnokság lement). Eléggé szubjektív lista.

Top játékélmény cakpak: Judgement, CP2077, Borderlands3, Outriders, Ascent, Code Vein, Soulc Calibur 6, Plague Tale Innocence
Judgement és CP mindent vitt, ez a két játék mentette számomra ezt az átlagos minőségű évet. Scarlet Nexusnak megelőlegezve a toplista, de csak nemrég kezdtem.

Top sztori - Judgement, Observation
Top autós/szimulátor jelleg - WRC9, Ace Combat 7, Wreckfest
Nálam a WRC nagyon telitalálat a hibái ellenére is, főként a tényleges wrc környezet miatt, több szériát, több bajnokságot is lecsapattam. AC7 pedig igazi meglepetés, imádtam.
Megemlítendő, folyamatban: FM7-ért nem voltam oda az elejében, de hiányzott a precízebb vezetés FH4 után. Felemelő, hogy nem árkon bokron kell menni és pontosan venni a kanyarokat.
Top indie/oldschool játék - Raji, Narita Boy, Flynn SoC, Slaps and Beans, NHL 94, Mighty Goose
Top verekedős - Soul Calibur VI (ilyen jól felépített verekedős játékkal nem találkoztam még. Kipörgött az Infinite, Injustice 2, DOA6 és mind hátul kullok a listán. Simán a FighterZ és Guilty Gear széria elé került, ez a 3-as számomra mindent visz. Az Injustice 2 számomra az utolsó helyek egyike kb, ahogy az MK11 is akörül mozog.)
Legjobb elvetemült - Maneater
Legnagyobb meglepetés - Deliver Us The moon, Bee Simulator
Top "jóval többet vártam" (közepesek) - The Medium, Control, Gears5 alap, Halo 5
Csak legyen vége játék - Avengers
Legnagyobb csalódás - WD Legion, Blair Witch (csak reménykedtem, hogy kap optimalizálást, de SS-en stabil 60-al fut, SX-en meg 20-30 frammel...)

Jöhet az új év FH5-el kezdődően :D

.

(#67360) hombre[EU] válasza Moby (#67322) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azt hittem elseje a test, de 11...akkor még van idō :)

Life, Uh, Finds A Way

(#67361) Roland0224 válasza pauliboy23 (#67355) üzenetére


Roland0224
senior tag

Ja értem köszi.
Érdekes mert a warzone le van töltve és a Modernwarfare-nél azt az adatot írja ami warzone nélkül van szóval már kivonta belőle.
Azért lepődtem meg ,hogy warzone nélkül is 290 Gb a cold war.

(#67362) ρσгτσ válasza negyven2 (#67358) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én is ott engedtem a konzol cloud -ot, hogy van amikor el sem akar indulni egy-egy játék. Vagy csak nagyon nehezen. Pl. fekete képernyő és helló.

E tekintetben stabilabb mobilról.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67363) .LnB válasza Steve1207 (#67359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Twelve Minutes?

Látszik amúgy, hogy nem volt egy erős év. Nekem a CP77 még tavaly lement, szóval az se menti meg. :D Valószínűleg a FH5 fogja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67364) ρσгτσ válasza Steve1207 (#67359) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam a WRC9 járult hozzá ahhoz, hogy ne rendeljem meg a 10. részt. Pedig előbbiből a nagy csomagot vettem. Rally szimulátorból nekem inkább a Dirt 2.0 jött be.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67365) .LnB válasza ρσгτσ (#67364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is így vagyok vele. Rally-s játékban még mindig a Dirt Rally 2.0 az etalon. Próbáltam a WRC 9-cet amikor ingyenes időszak volt. Murván még jónak tűnt, de aztán próbáltam egy Japán (aszfaltos) rally-t, és csak pislogtam, hogy itt meg mi a fene történik a kocsival!? :D

Szerencsére a következő Dirt-ben majd már lehetnek WRC kocsik is. Csak ki kell várni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67366) homerhamm válasza .LnB (#67365) üzenetére


homerhamm
addikt

A Dirt 4 milyen? Az is szimulátor, vagy inkább arcade?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67367) .LnB válasza homerhamm (#67366) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dirt Rally vonal a szimulátor. A többi arcade. És van a Dirt 5, ami egy fos. :)
Nekem a Dirt Rally 2.0 tudta azt hozni, amit régen a Colin McRae Rally adott. Csak 11 évet kellett várni rá. :D Persze a Richard Burns Rally és a Rally Championship 2000 is jó volt

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67368) homerhamm válasza .LnB (#67367) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem bejön a Dirt 5, főleg a pályaszerkesztős rész. Az tény, hogy NAGYON árkád. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67369) ρσгτσ válasza .LnB (#67365) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néha én sem értem a WRC9 -et. Nem mondom, hogy rossz játék, de Dirt 2.0 lényegesen jobb számomra. A fizikát is jobbnak érzem.

homerhamm:
Arcade, de szerintem szimulátoros beütéssel. Valósabb a fizika, de ami nehezíti még a játékot, az a sok szűk pályás verseny. Tehát a versenyek, pályák jellegéből adódóan nincs annyi mozgástered korrigálni, kanyarodni, csúszni, mint például egy városi arcade játékban.

Illetve az utakon lévő hibák, "vájatok", szintkülönbségek, vagy a tereptárgyak is nagyobb hatással vannak az autóra. Szerintem...

Viszont jól és könnyen játszható kontrollerrel is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67370) persil válasza hombre[EU] (#67319) üzenetére


persil
nagyúr

Igen igen boxra, de sajnos meg semmi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67371) .LnB válasza ρσгτσ (#67369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak a fizika alapján döntök. Baromira mindegy nekem a grafika, amikor végig a kanyarokra koncentrálok. :) Dirt Rally 2.0-ban valóság közeli, és kiszamitható a kocsi mozgása. WRC játékokban meg úgy éreztem, hogy kanyarról-kanyarra változik. Mint ha lenne valami kikapcsolhatatlan assist, ami közbe avatkozik, vagy nem tudom. Pedig direkt ki is kapcsoltam mindent, úgy is próbáltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67372) .LnB válasza ρσгτσ (#67369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit más téma, de most nézem ezt a WRC10-et, elég furán néz ki: [link] Mármint a grafika, de szerintem a kocsi is furán mozog, bár ezt videóból nehéz megítélni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67373) Steve1207 válasza .LnB (#67363) üzenetére


Steve1207
veterán

Azt nem fejeztem be, van jó pár játék, ami ilyen félúton áll. De az eddigiek alapján nem is került volna nálam listába, persze ötletes, de közepes (az első "vallatásig" megvolt, így nem spoiler) :D

(#67364) ρσгτσ: a 10 nekem se kell, mert most megint minimális az ugrás, a páros részek a csiszolt előző rész, a páratlanok, meg ahol ugrás volt kb. Nekem lehet pont ez jön be, hogy annyira változik a vezethetőség és nagyon szöszölni kell és figyelni minden egyes kanyarnál. Meg sok a szűk kanyar, ahol éppcsak elfér az autó, sokkal aprólékosabban kell menni, míg DR2-ben azért van hely legtöbbször, sokkal "szimplább". (Amúgy majd azt is előszedem megint a télre szerintem)

.

(#67374) .LnB válasza Steve1207 (#67373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy se értem, hogy mit rugózunk ezen, úgy is az art of rally a legjobb! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67375) homerhamm válasza ρσгτσ (#67369) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a játékot az állandóan lökdösődő AI nehezíti, a marokkói pályán majdnem kitéptem a hajam mire megcsináltam....

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67376) hackeeeee válasza homerhamm (#67375) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én a 10-en agyaltam sokat, de végül elengedtem, inkább. :) Majd talán egyszer.

Olvastam róla hideget, meleget..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#67377) dunc válasza .LnB (#67325) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem nem értem, én nem olvastam a kritikákat, visszatérítést kértem, és elfogadtak, a pénzem várom vissza. Nagyon sajnálom, hogy nem jó, szerettem volna vele játszani.

(#67378) .LnB válasza dunc (#67377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fura, hogy hozzád nem jutottak el a hírek. De az a lényeg, hogy visszakapod a pénzt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67379) dunc válasza .LnB (#67378) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem jutottak el, nem hívtak fel, hogy sz@r a játék ne vedd meg. :DDD Én kérek elnézést, hogy vásároltam! ;)

(#67380) minilego válasza Peat76 (#67266) üzenetére


minilego
senior tag

Ezt a teljes kikapcsolas hogyan lehet beallitani?

(#67381) Voy15 válasza dunc (#67377) üzenetére


Voy15
tag

Tegnap amikor írtad, én gond nélkül játszottam vele.
Nemigazán van vele gond mostanában, leszámítva a queue dolgot, ami mondjuk bosszantó, de remélhetőleg kezdenek vele valamit hamarosan.
(Ettől ugye még játszható a játék, de időbe telik míg beenged a szerverre.)

(#67382) dunc válasza Voy15 (#67381) üzenetére


dunc
nagyúr

Sokat váratott, majd a végén se engedett be, ha offline szerettem volna váltani akkor hitelesítési hiba miatt nem sikerült. Várok majd egy kajak leárazást, és és remélem összerakják addigra! ;)

(#67383) Wesder válasza dunc (#67382) üzenetére


Wesder
félisten

Szoktàl kajakozni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67384) Bazsi1987 válasza dunc (#67382) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nálam is jó volt tegnap meg most is... :)

(#67385) dunc válasza Wesder (#67383) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen, és te? "kajak leárazást" egy erős, komoly leárazást! :D

(#67386) .LnB válasza Wesder (#67383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hoppá! Azt figyeld, és pont akciós is! [link] :DDD
Itt aztán nem lesz connection problem, vagy queue gond! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67387) Wesder válasza dunc (#67385) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, meglàttam hogy 50k és a kedvem is elment tőle. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67388) .LnB válasza Wesder (#67387) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67389) AMD Power


AMD Power
titán

Nem tudom megcsinálni a Back4Blood legutolsó chapterét. Solo módban nyomom..... egész délelőtt ezzel szenvedek! :) Pedig a legkönnyebb fokozaton van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67390) dunc válasza AMD Power (#67389) üzenetére


dunc
nagyúr

Megbízható társakkal lehet! Én ma remélem befejezem, és törlöm is, egész jó játék de egyszer elég.

(#67391) Drótszamár


Drótszamár
őstag

2021.10.16.-án lefoglalt Alzás Xbox-ra most kaptam időpontot. 11.26 a dátum.
Ez ilyenkor már "fix", vagy tologatják még néhány hetente?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#67392) AMD Power válasza dunc (#67390) üzenetére


AMD Power
titán

Picit már én is várom ,hogy vége legyen. Ez nem a többet végig játszó játék.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67393) Zoleee83 válasza AMD Power (#67389) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ennyire húzós? Olvastam több helyen is, hogy ha nem figyelsz a fejlesztésre, vagy más irányba viszed, akkor szivat a játék, és nagyon nehézzé válik az endgame.
Én is tervezem végigjátszani, de jelenleg a Zombie Army-val tolom, tegnap abból is elegem lett, iszonyú nehéz helyenként. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67394) AMD Power válasza Zoleee83 (#67393) üzenetére


AMD Power
titán

Egyedül Soloban kicsit szenvedek vele. :B Pedig a legkönnyebb fokozaton van

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67395) oriic válasza AMD Power (#67394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sajnos ilyen. Ahogy írtam a beszámolóban is, egyedül nem az igazi, kellenek társak hozzá. (Plusz ha egyedül tolod full soloban, nem kapsz acsikat sem)

Live-Die-Respawn

(#67396) AMD Power válasza oriic (#67395) üzenetére


AMD Power
titán

Azt már észre vettem ,hogy semmi acsikat nem kapok a játék közben! :)

:F

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67397) Steve1207 válasza AMD Power (#67396) üzenetére


Steve1207
veterán

Én már azon is csodálkozok, hogy egymagad végigszenvedted így :D Anno egy két hasonlóval bepróbálkoztam, de szerintem a játékélmény kb nulla, gondolom itt se jobb a helyzet, elvégre co-op. Ettől függetlenül még mindig ígéretes online a ZA, DZ, WWZ förmedvények mellett, mi majd pc-n nézünk rá ismikkel.

.

(#67398) AMD Power válasza Steve1207 (#67397) üzenetére


AMD Power
titán

:)
Próbálkozok most a végénél ,hogy online három random emberrel hátha sikerül..... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67399) barack1997 válasza Moby (#67348) üzenetére


barack1997
senior tag

Tőlem nagyon távol állt a horror játék, de a párom leszedte a Resident Evil 7-et, a vége az lett utána megvettuk a 8-at is, mert rég játszottam ilyen jó játékkal.

(#67400) sting2


sting2
addikt

SX hol van rendszeresen raktáron?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.