Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67701) rdt89 válasza Steve1207 (#67697) üzenetére


rdt89
addikt

Jó olvasni a kritikáidat és mindig irigykedtem, hogy rengeteg játékot az ingyenes hétvégén ki tudsz prögetni! :R

(#67702) Steve1207 válasza Wesder (#67699) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja (4. Bee Simulátort kihagytad :D ), stílusfüggő is ugye, mert a szöszölősebbeknek bele se kezdek, inkább megveszem. Amúgy is kevés játék megy hétköznap, nekem az ilyen hosszabb hétvégi 40 órákból jön ki a sok játékidő.

.

(#67703) Zoleee83 válasza Steve1207 (#67697) üzenetére


Zoleee83
addikt

Grat! Örülök, hogy bejött a játék. :)
Nálam az a 4.5 óra körüli idő maradt, amit még pénteken toltam, volt pár nem tervezett elfoglaltság pluszban is, szóval egy komolyabb akcióban majd behúzom, de nem lepődnék meg a jövő évi GP-be kerülésen sem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67705) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Én vagyok a béna vagy Izlandra nem tudok csak úgy utazni, hogy behúzzam a Forza prémium csomagját? :U

Xr

(#67706) ρσгτσ válasza Hunt3r22 (#67705) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle
Izland.

Már ha erre gondolsz. Az alapjátékot nem tartalmazza, csak a prémium bővítményeket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67707) Hunt3r22 válasza ρσгτσ (#67706) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Köszi!

Nem is kell, az gp-be jön. Erre gondoltam!

Xr

(#67708) oriic válasza ρσгτσ (#67706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom ő is azért venné, mint a többiek, mert így megkapják early access-t is.

Live-Die-Respawn

(#67709) ρσгτσ válasza Hunt3r22 (#67707) üzenetére


ρσгτσ
őstag

+ oriic:

A hozzászólásból ez nem derült ki biztosra. Ezért szóltam, hogy az alapjátékot nem tartalmazza. Nehogy később én legyek a hülye, amiért nem szóltam. :D

Illetve így kereshető lett, ha később még valaki nem találja a linket/oldalt/régiót. A hozzátartozó lényeges információval együtt: alapjáték nélküli verzió.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67710) gduck válasza nincsnév007 (#67612) üzenetére


gduck
addikt

Érdemes a hirdetéseket is nézni! Haver 80-80-ért vett 2db-ot mindkét gyerekének ;) Az egyik nyeremény volt, még ki se volt csomagolva, a másik meg 1 hónapos volt.

[ Szerkesztve ]

(#67711) joker2020


joker2020
csendes tag

Sziasztok Segítséget szeretnék kérni, MTCGAME.COM oldalon vásárolt a nagymamám Far Cry 6 Ultimate Edition (Xbox Games BR) játékot viszont nem tudom aktiválni sem a régi appban sem konzolon, hiába itt vagyok nála régió szerint.

(#67712) oriic válasza ρσгτσ (#67709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy, nem vagyok nagy Forzás, de pár ismerős már játszik vele és hát ódákat zengenek róla. :D Szóval muszáj lesz megnéznem nekem is.

Live-Die-Respawn

(#67713) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#67714) ρσгτσ válasza oriic (#67712) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Így vagyok én a Halo -val. Most már ott tartok, hogy várom a megjelenést. :D

joker2020:
Brazil kódot szeretnél beváltani Brazíliában? Vagy a 3 betűs megoldással. Nem tudom pontosan mire utalna a kérdés.

Régi Xbox app nálam már semmire sem jó. Valaki írta, hogy Digi -vel megy. Nekem viszont Telenor és Voda nettel sem jó. Korábban frankón működött.

Amennyiben másik régióba utaztatnád telefonod a 3 betűssel, akkor az itt tiltott.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67715) Wesder válasza ρσгτσ (#67714) üzenetére


Wesder
félisten

Német wifivel úgy vàltja nekem a brazil kódokat a régi app, mintha mi sem történt volna. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67716) ρσгτσ válasza Wesder (#67715) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah olvastam múltkor is. Én meg itt szenvedek (/szenvedtem..). Illetve ahogy láttam többen is...

Úgy emlékszem korábban pont azt írták, hogy csak Digi kártyával nem megy. Most meg nem olyan régen azt írta valaki csak azzal megy. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67717) nincsnév007 válasza gduck (#67710) üzenetére


nincsnév007
őstag

Series S-t? nézem használtan is :D

(#67718) AMD Power


AMD Power
titán

A Avengers-be hiába soloban nyomom a küldiket, mindig van velem 3 random hős. Ők botok vagy más "élő" játékosok?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67719) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#67716) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én írtam a héten, lehet hogy más mobilhálózatról is menne, de Digiről biztosan megy, a Resident Evil 2-3 csomagot vettem meg Brazilból.

Ez a verzió van meg az Xbox appból...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67720) Moby válasza ρσгτσ (#67706) üzenetére


Moby
addikt

Annyiszor beírtátok már, hogy megvettem én is :DDD

(#67721) Wesder


Wesder
félisten

Leccagó! :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67722) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#67719) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2020 -as verziókat néztem végig év elejétől májusig, azokon nem ment. Korábban persze jó volt. Az egyik Xbox app -ból nekem is az volt fent. 2019 -est nem néztem, de most már nem is lényeges. Úgyis kellett más miatt is az, amiről itt nem beszélünk. :D

Majd talán más kipróbálja. Én kísérleteztem eleget. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67723) icemad válasza Wesder (#67721) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az igen. :Y

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67724) Steve1207


Steve1207
veterán

Véletlenül futottam bele, de a Maid of Sker is kapott SX patch-et, már fél éve, anno Gold-os volt.

FPS Challenge Modes
XSX – 4K 30 FPS & 1440p 60 FPS modes (Fidelity/Performance)
XSS – 1080p 30fps
Improved texture resolution
Quicker loading times

.

(#67725) hombre[EU] válasza Moby (#67720) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is már kétszer ránéztem, de ha jól értem ez egy~10dolcsis seasonpass (mire kijönnek a dlc-k annyi lesz) és 5nappal korábbi start 40ojróért :D nem látom,hogy ez miért is jó?!

Life, Uh, Finds A Way

(#67726) l.skywalker válasza hombre[EU] (#67725) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem csak season pass. Van benne content is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67727) Wesder válasza hombre[EU] (#67725) üzenetére


Wesder
félisten

Csak ~28 ejró. A VIP, Car Pass, Welcome Pack, Expansion Pack 1-2 meg az Early bőven megér ennyit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67728) Moby válasza hombre[EU] (#67725) üzenetére


Moby
addikt

Csak azért jó, mert az a 40 ajro izlandról most 25 :) vagy mondjuk 27

[ Szerkesztve ]

(#67729) hombre[EU] válasza l.skywalker (#67726) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jó, seasonpass alatt az expansiont értettem,mint a fortune island az elōzōben.

Life, Uh, Finds A Way

(#67730) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Valaki írta múltkor , hogy a claim a perk ajándék 3 hónap Discord-jához jár GPU. Oszt az hol van , mert én csak a YT prémiumot találtam (amit nem mellesleg nem tudtam beaktiválni ).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#67731) Wesder


Wesder
félisten

IT. TAKES. TWO!!! :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67732) Steve1207 válasza mcwolf79 (#67730) üzenetére


Steve1207
veterán

Az nem fél éve volt, ami már rég lejárt? Vagy azóta volt újabb?

.

(#67733) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Little Nightmares is kapott besorolást nextgen konzolokra: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67734) zkxdn válasza Wesder (#67731) üzenetére


zkxdn
őstag

GTA SA csak konzol only? Ohh jaj :DDD

és jön a Minecraft :Y

[ Szerkesztve ]

(#67735) oriic válasza mcwolf79 (#67730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt a hivatalos leírás

Viszont csak akkor tudod igénybe venni, ha nincs GPU-d. (És nem is volt, tehát csak új előfizetőknek megy.)

Live-Die-Respawn

(#67736) Sefneni válasza Wesder (#67731) üzenetére


Sefneni
őstag

:C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#67737) hombre[EU] válasza Wesder (#67731) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én lehet san andreasozni fogok a haloig :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67738) Wesder válasza hombre[EU] (#67737) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy semmi kedven nem volt hozzà, de így ingyen én is vàrom a SA-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67739) Norb79 válasza Wesder (#67731) üzenetére


Norb79
őstag

Atyaég, gyerekkel ki fogjuk maxolni! Unravel twoból már úgyis csak egy pálya van vissza, szóval legjobbkor! :R

(#67740) hombre[EU] válasza Wesder (#67738) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én nem is nagyon emlékszem rá, a 3-vice citybe több idōt töltöttem...még az is lehet,hogy végig sem játszottam

Life, Uh, Finds A Way

(#67741) #28047104


#28047104
törölt tag

Forza Horizon 5 letöltve, Premium add-ons bundle megvásárolva, péntekre szabadság kiírva. 😁

(#67742) F_Peter válasza AMD Power (#67718) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez is, az is lehet. Ha talál játékost akkor az, ha nem akkor tesz be botot. Ha jól emlékszem ki lehet kapcsolni, ha nem akarsz real játékosokat.

(#67743) AMD Power válasza F_Peter (#67742) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs nekem bajom a real játékossal. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67744) Czimby


Czimby
addikt

Kérdés FH5 váró Home-olt emberkékhez!

Ugye várjuk GP-ben az FH5-öt amihez megvettem a Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle-t.

Nálam meg is van az előtelpítés a játékra és a két DLC-re is, viszont Home társamnál a DLC-k nem látszanak.(Vagyis fizetősnek látja őket)

Akik szintén Homeolva vannak meg tudnák nézni mi a helyzet náluk?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67745) Steve1207 válasza AMD Power (#67743) üzenetére


Steve1207
veterán

"Eskü igy online játékosokkal még addig sem jutottam el , mint egyedül." - Mindig az első gondolat a legjobb :DDD

.

(#67746) AMD Power válasza Steve1207 (#67745) üzenetére


AMD Power
titán

A Back4Blood valami bitang *zar emberekkel akadtam őssze! :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67747) pzstm válasza Wesder (#67731) üzenetére


pzstm
titán

Durvan eros honap :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67748) Zoleee83 válasza Wesder (#67731) üzenetére


Zoleee83
addikt

Woooow, majdnem megvettem pár napja. :D
Ez ugye megy singleben is?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67749) Wesder válasza Zoleee83 (#67748) üzenetére


Wesder
félisten

Az a címe hogy It Takes Two. Szerinted? :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67750) Zoleee83 válasza Wesder (#67749) üzenetére


Zoleee83
addikt

F***d! Rákerestem, nem megy. :(
Akkor kimarad..

"Unfortunately, you can't play It Takes Two in single player. It's 100% co-op only."

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.