Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66951) Bogyi007 válasza zojjektum (#66942) üzenetére


Bogyi007
veterán

Icemad kollega adott erre segítséget tegnap nekem is.

Egyébként ami árakat látni ott, az kb forintosítva mit takarnak?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66952) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#66951) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez + pár százalék korrekció az EKB középárfolyamhoz, ha szükséges.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66953) zojjektum válasza Bogyi007 (#66951) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm, így működik! :C

[ Szerkesztve ]

(#66954) JamesHun


JamesHun
addikt

Forza H 5 pénzét mikor vonják le?
Pénteken?

SeriesX: JamesSHun

(#66955) Wesder válasza JamesHun (#66954) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés elött 10 nappal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66956) .LnB válasza JamesHun (#66954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg majd ugyan akkor fogja nekünk is levonni, amikor neked. De ha gondolod, ha levonta, írhatok egy privit, hogy "most". :D

Elvileg, ha jól számolok, akkor maximum holnap. Mert holnap lesz 10 nap a megjelenésig. És úgy rémlik, hogy 10 napot írtak. Azt nem tudom, hogy a munkanak bele számít e, szerintem nem.

"Az előrendeléseken kívül megvásárolt letöltések már elérhetők. Ha letölthető termékre adott le előrendelést, akkor az elküldési dátum előtt legfeljebb 10 nappal terheljük meg a számláját."

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66957) vg válasza Wesder (#66955) üzenetére


vg
addikt

A preorder-el már 5-én lehet játszani, szóval kb holnap vonják. Én is arra számítok.

(#66958) Wesder válasza .LnB (#66956) üzenetére


Wesder
félisten

Attól függ melyiket vette. Ha Premium Add-on, akkor kb holnap, ha az alap, akkor pénteken. Aggódni nem kell miatta, nem felejtik el levonni. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66959) .LnB válasza Wesder (#66958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azé' írtam, hogy "maximum holnap".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66960) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#66952) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Huh...ez egy ezressel lett drágább, mióta néztem az árát.
Ennyire penge a magyar forint...

(#66961) frankdelgado válasza .LnB (#66956) üzenetére


frankdelgado
őstag

Minek rendeltek elő olyat, ami benne lesz a ganépassban?

(#66962) pzstm válasza .LnB (#66943) üzenetére


pzstm
titán

ezt kell gamepass mellé megvenni ha hamarabb akarok játszani???
:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66963) Wesder válasza ProEvoFan (#66960) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lett dràgàbb, csak nincs rajta a 10% kedvezmény, ami még 1-2 hete volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66964) NoMagix válasza JamesHun (#66954) üzenetére


NoMagix
addikt

Pénteken vagy szombaton küldtek emlékeztetőt, hogy hamarosan levonják a pénzt, talán ma vagy holnap

[ Szerkesztve ]

(#66965) Wesder válasza frankdelgado (#66961) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a Premium kiadàs nem lesz benne a "ganépassban".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66966) pzstm válasza frankdelgado (#66961) üzenetére


pzstm
titán

tényleg kicsit sem érzed gáznak? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66967) .LnB válasza pzstm (#66962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aham. :K

frankdelgado
Kellenek a plusz cuccok. Nagyon rá akarok feküdni erre a részre. És az se rossz, hogy jövő hét pénteken nyomhatom majd. Mert nekem ezt az évet már csak a FH5 mentheti meg, nagyon várom. Eltekintek attól, hogy nem örülök Mexiconak. Örülök inkább, hogy ott legalább jobbkéz szabály van. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66968) vg válasza Wesder (#66965) üzenetére


vg
addikt

Azért is érdemes megvenni a forzákat mert leszedik a store-ból egy idő után és max lemezesen tudod megszerezni, de a dlc-ket (a két kiegészítővel) meg sehogy se tudod beszerezni utána.

(#66969) 3L1T3 válasza frankdelgado (#66961) üzenetére


3L1T3
addikt

Minek írsz egy fórumra ahol nem kíváncsiak a véleményedre? Valóban szükséges ez a stílus? :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66970) .LnB válasza vg (#66968) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mire leszedik, már mindegy. Én tegnap betettem a Forza Motorsport 4 lemezét az SX-be. Azt írta, hogy csókolom, ez nem bc-s. Meglepődtem, de nem gáz. Fiamnak akartam megmutatni, hogy régen hogyan nézett ki a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66971) vg válasza .LnB (#66970) üzenetére


vg
addikt

Jó, hát az ősrégi. A forza 3 viszont még minden nagyon jó, mégse tudod megvenni digitálisan.

(#66972) Wesder válasza vg (#66968) üzenetére


Wesder
félisten

Kikerülés elött odaadjàk gombokért, így meg hogy a Premiumot megvettem ingyen megkapom mint a FM7-et. (remélhetőleg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66973) homerhamm válasza .LnB (#66970) üzenetére


homerhamm
addikt

Állítolag a következő nov 15.-ei előadáson új BC játekokat lepleznek le. Gondolom mivel a régi FM-ek kikerültek, arra már nincs esély... :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66974) ρσгτσ válasza frankdelgado (#66961) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Elsősorban a DLC pack -ról van szó. Bár gondolom van aki megvette az alapjátékot tartalmazó csomagot is.

homerhamm #66973:
Nincs.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66975) vg válasza Wesder (#66972) üzenetére


vg
addikt

Jól hangzik, bár én már megvettem az izlandi régióban az egészet új bf helyett.

(#66976) persil válasza 3L1T3 (#66969) üzenetére


persil
nagyúr

Hagyd, ugyanolyan, mint AuraSync, de sajnos ugy tunik, hogy kiirthatatlanok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66977) prokxy válasza .LnB (#66967) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, várós nagyon. BF és ez, el is leszek 1 évig tuti! :D
BF nem is lesz bezsákolva nálad?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66978) .LnB válasza prokxy (#66977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhhh. Fél órát bírt a gépen a beta.
Tudod, hogy én mindig játszottam BF-fel, mégsem volt soha a fő játékom. Tisztelem, baromira tetszett mindig a naAagy háborús hangulat, de igazán sose fogott meg.
Ez a beta meg inkább negatív élmény volt nekem. Eléggé nem tetszett.
Idén nagyjából marad a FH5, ünnepek környékén majd letolom a Kena-t szerintem. Ezek mellett meg max PoE.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66979) rdt89 válasza .LnB (#66970) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos nem támogatott, szerintem az eddigi legjobb Motorsport amihez szerencsém volt, sajnálom is, hogy nem lett BC-s. :(

frankdelgado:
Sokan megadják a Turn10-nek előre a bizalmat és sokan szeretnék támgoatni őket, mert még sz.rt nem tettek le az asztalra és megérdemlik, hogy ne csak GP-n keresztül pörgessék az emberek azt a szériát, aminek nem nagyon van vetélytársa. :R

(#66980) prokxy válasza .LnB (#66978) üzenetére


prokxy
veterán

A béta nekem sem volt a kedvenc, de a BF sorozat igen. Meglátjuk mit alkot a Dice, eléggé eltértek az IGAZI BF feeling-től.
PoE-t nem volt kivel tolni, emiatt hagytam abba, meg az a skillfa, gyááá. :D A Dio II resurrected-en gondolkodtam, de olyan gázak a szerverek, hogy skippelem egy akcióig.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66981) balazs025 válasza rdt89 (#66979) üzenetére


balazs025
senior tag

Mondjuk a Forza Horizon-t nem a Turn 10 készíti. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66982) .LnB válasza prokxy (#66980) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PoE-t egyedül kell tolni. Csak közben vegyenek körbe emberek, akik értenek hozzá, és segítenek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66983) pethYeti


pethYeti
addikt

Előrendeltem Izlandról a Horizon 5 premium addon bundle-t. Szépen telepíti is konzolra, viszont a pénzt még nem vonta le. Ez mikor szokott megtörténni?

.LnB: :R

[ Szerkesztve ]

(#66984) .LnB válasza pethYeti (#66983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66985) Wesder válasza rdt89 (#66979) üzenetére


Wesder
félisten

Az a T10 inkàbb Playground Games. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66986) Voy15 válasza prokxy (#66980) üzenetére


Voy15
tag

Hétvégén gondoltam pörgetem egy picit Dio2-t.
Hála a queue-s baromságnak, ilyen 1 órát vártam, hogy bedobjon a játékba, úgy, hogy kb a 300. voltam.
Nyilván közben jöttek hozzánk.. kiléptem. Indítom újra: 400. vagyok. :DDD
Hát köszi szépen Blizz :D

(#66987) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elkezdtem a Halo Wars 2-t, boxon is fasza.
Az Awakening the Nightmare jóféle kieg, megéri megvenni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66988) GeronimoTama válasza homerhamm (#66973) üzenetére


GeronimoTama
tag

Egy dirt 2-nek örülnék, beszereztem lemezesen és szomorúan szembesültem vele hogy nem BC :O

GTAO: tamadotcom

(#66989) prokxy válasza Voy15 (#66986) üzenetére


prokxy
veterán

Na ezért nem veszem meg. A prime eviles bundle jó áron van, de a dio3 nem kell, az már kipörgetve a pár 1000 órával.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66990) Steve1207 válasza GeronimoTama (#66988) üzenetére


Steve1207
veterán

Imádom, annál jobb arcade rally nincs azóta se. Amúgy a hír hallatán én is ebben reménykedek, de ha minden igaz itt is a licencek miatt nem lehetett sajna, de versenyzők és zene miatt főleg.

.

(#66991) frankdelgado válasza 3L1T3 (#66969) üzenetére


frankdelgado
őstag

Milyen stílus hópihe, meg ne sèrtsem màr az èrzèkeny lelkedet...de szerencsère van aki veszi a lapot...

(#66992) oriic válasza Bad Pritt (#66987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó bizony. #parasite ;]

Live-Die-Respawn

(#66993) .LnB válasza Steve1207 (#66990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hirtelen azt hittem, a Dirt Rally 2.0-t arcade-ozod le... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66994) frankdelgado válasza pzstm (#66966) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem èrzem gàznak, ha valaki a gamepass mellett megveszi, csak kívàncsisàgból kèrdeztem.

(#66995) eL Geri


eL Geri
őstag

A Forza Horizon 5-ben lesz vajon Dolby Atmos támogatás?

(#66996) Wesder válasza eL Geri (#66995) üzenetére


Wesder
félisten

RT Audio lesz benne, így a térhangzàssal nem lesz probléma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66997) eL Geri válasza Wesder (#66996) üzenetére


eL Geri
őstag

Háááát, azt hiszem az csak Series-en van (vagy nem?) :( Én meg One X-en szeretném élvezni a Dolby Atmost :D

(#66998) everest140 válasza ProEvoFan (#66960) üzenetére


everest140
tag

Az a 10% kedvezmény most is rajta van, GPU felhasználós vásárláshoz jár. Ha ki vagy jelentkezve akkor nem mutatja még.

(#66999) rdt89 válasza balazs025 (#66981) üzenetére


rdt89
addikt

+ Fizzie:
Jó értem, de a turn 10-ből vált ki és azért azok is felügyelik, valamint közösen használják a liszensz jogokat, így ha véletlen turn10-et mondok a playground games helyett kicsit közelibb, mintha EA-t említek (jajj bocs Forza, hogy odasoroltalak még poénból is) :C :R De igazatok van elnézést, ettől függetlenül a Turn10 és a Playground games se adott még ki kakit. :D

[ Szerkesztve ]

(#67000) vonSux válasza persil (#66976) üzenetére


vonSux
őstag

Nem mutat ez jól leírva, még akkor se ha adott esetben igazad van. Nincs ebben ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.