Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) NJanika


NJanika
aktív tag

Semmi :W

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#66252) piko88


piko88
tag

Sziasztok,

megvettem a Game pass ultimatet, de csak pc-n használom.
Haverommal homeolhatok, ha neki is csak pc-je van?
Köszi

(#66254) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Bepróbálkoztam a Visage -dzsel , kb. 10 percet bandukoltam a házban , még paranormális jelenséget se láttam , de inkább hagyom . Öreg vagyok én már az ilyenekhez 🧔‍♂️

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66255) Wesder válasza piko88 (#66252) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66256) piko88 válasza Wesder (#66255) üzenetére


piko88
tag

köszi, és pc xboxossal?

(#66257) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox.com - 20 éves retro kinézet:

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66258) .LnB válasza l.skywalker (#66241) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó volt Luke! Látszik, hogy téged átjár az erő! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66259) persil válasza vg (#66231) üzenetére


persil
nagyúr

Ohm, az van, hogy mivel az ms felvasarolt egy-ket jelentektelen studiot, igy ennek hala a jatekaik szinte azonnal gamepass-ban kezdenek.

De csak ilyen 20 ezer forintos AAA vackokrol van szo, semmi komoly, igazi gamepass toltelek, mind azert olyan, amilyen.

Ahogy pedig feljebb emlitettek: attol nem lesz szar egy jatek, hogy gamepass-ban kezd, mert "oda keszitettek", ennel ostobabb gondolat meg itt is ritkan szuletik. Attol lesz szar a jatek, hogy az adott csapat ennyire volt kepes.
De ja, ha ezt magyarazni kell, akkor van baj.

Ne egy back4blood alapjan iteld meg a(z egyebkent egyik legjobb videokatekos) szolgaltatast.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66260) Döglött Róka válasza vg (#66231) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igyal kevesebbet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66261) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Október 26. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66262) l.skywalker válasza .LnB (#66258) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az is, de a Schwarz főleg!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66263) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Október - II. eresztés zsákolható
(a store linkért kattints a képre)

október 16-tól november 15-ig:

október 16-tól október 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66264) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez a Back4Blood valami béta cucc vagy ez a végleges formája? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#66265) vg válasza persil (#66259) üzenetére


vg
addikt

Miért ostoba gondolat. Ha többet kapnak a gamepass-ban szereplésért mint a fejlesztés összes költsége, akkor mi van? Meg se kell erőltetniük magukat, jóazúgy. Egészen biztos vagy benne, hogy ilyen soha, semmilyen körülmények között nem történt? Ha igen, akkor mivel tudod igazolni? Mindig elfejeltem, hogy itt mindenki top bennfentes, meg manager, meg fejlesztő, csak én vagyok egy nyomi.

[ Szerkesztve ]

(#66266) AMD Power válasza l.skywalker (#66263) üzenetére


AMD Power
titán

Zsákolva az összes,köszi! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66267) Moby válasza frankdelgado (#66248) üzenetére


Moby
addikt

"A fogyasztóvédelmi hatóság meg alapból vásárló párti."
Tévedésben élsz. Nincs olyan fogyasztóvédelmi hatóság MO-n, aki a vásárló ügyeivel foglalkozik. Azt úgy hívják: békéltető testület. Magyarán gittegylet.
Csak hogy képben legyetek ezzel, részlet a kormányhivatal(fogyasztóvédelmi hatóság) oldaláról:
A fogyasztó bármilyen fogyasztóvédelmi probléma esetén a fogyasztóvédelmi hatósághoz fordulhat. A fogyasztóvédelmi hatóság kérelemre, vagy hivatalból eljár, vizsgálva ezzel a vállalkozás piaci magatartását fogyasztóvédelmi szempontból. A fogyasztó egyedi ügyét azonban a békéltető testület oldja meg, azaz a fogyasztóvédelmi hatóság ebben az esetben átteszi a kérelmező ügyét a békéltető testülethez.

(#66268) AMD Power válasza hombre[EU] (#66264) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyire gázos? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66269) persil válasza l.skywalker (#66262) üzenetére


persil
nagyúr

Ne! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66270) Corpuscle válasza l.skywalker (#66262) üzenetére


Corpuscle
őstag

De rég láttam! :D

(#66271) persil válasza vg (#66265) üzenetére


persil
nagyúr

Inkabb a komplexusaiddal kellene kezdeni valamit. :F
Senki nem mondta, hogy nyomi lennel, meg azt sem, hogy mindenki bennfentes, hiaba irod le otodszor is.

Egesz egyszeruen az van, hogy gamepass-ba minden bekerul, aminel sikerul a fejlesztokkel megallapodni. Az, hogy ebbol mi a szar es mi bestseller, teljesen fuggetlen a gamepass-tol. Ezt olyan nehez megerteni? Vagy egy doom eternal is egy fos, amit csak a gamepass-ra keszitettek? A forzak is jatszhatatlan vackok, mert ide lettek szanva tolteleknek? De estig lehetne sorolni. Ne hulyeskedj mar.

Mi a francot kellene barkinek is igazolnia? Csapd fol a gamepass konyvtarat es, ha nincs benne 10-20 olyan jatek, amit azonnal megvettel volna gondolkodas nelkul, ha nem lenne benne, akkor teljesen biztos, hogy veled van a baj.
En sem tolom a back4blood-ot, rohadtul hidegen hagy. De ettol meg nem mondom, hogy "latszik, hogy amit ideszannak az egy vacak es ezert olyan, amilyen". Nagyon cringe.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66272) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Witcher 3 - Series X verzió korhatár besorolást kapott Európában:

Mai megjelenés?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66273) sith7 válasza l.skywalker (#66272) üzenetére


sith7
nagyúr

Karácsony óta a gépen van, - el se lett indítva - de ha ma megkapja az xs patch - t, akkor ma belecsapok a lecsóba :))

(#66274) l.skywalker válasza sith7 (#66273) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meglátjuk, valóban ma jelenik-e meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66275) prokxy válasza l.skywalker (#66274) üzenetére


prokxy
veterán

Ha megkapja, akkor már veszem is meg. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66276) Phoen|x válasza prokxy (#66275) üzenetére


Phoen|x
őstag

Kipörgetem én ks boxon is. :DD

Go Gunners!

(#66277) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Novemberben érkezik Xbox-ra az Oddworld: Soulstorm [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66278) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

HDMI-n kívül hogy tudok kicsikarni hangot a Series X-ből?

TV-re volt rákötve, de filózok, hogy a monitoromra tolnám ki a képét (120hz miatt, meg Asszony miatt ha tv-zni akar).

(#66279) Moby válasza l.skywalker (#66277) üzenetére


Moby
addikt

Úristenmekkoraszarez :DDD Nem véletlenül landolt ez ps plusban első nap.

(#66280) parandroid válasza Aryan (#66278) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

HDMI audio splitterrel. De hogy milyen lesz a végeredmény, az nyilván nagyban függ a splitter minőségétől (árától).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66281) consono válasza Aryan (#66278) üzenetére


consono
nagyúr

Én ugyan ezen gondolkodom, csak Series S-el... Nem igazán tetszik az ötlet, hogy a kontrollerből dugjak kábelt a hangfalra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#66282) Zoleee83 válasza Moby (#66279) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tényleg ennyire hulladék?
Ezt az egy játékot irigyeltem idén a PS felhozatalból + a Deathloop-ot. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#66283) Aryan válasza parandroid (#66280) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi az ötletet :)

#66281 consono: ezt szeretném én is elkerülni

(#66284) Peat76 válasza l.skywalker (#66272) üzenetére


Peat76
őstag

Mennyiért lehet bekebelezni a Store-ba?
Szepesi festhet Series X patch-el... :D

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66285) Moby válasza Zoleee83 (#66282) üzenetére


Moby
addikt

Borzalmas.

(#66286) zozika84 válasza l.skywalker (#66263) üzenetére


zozika84
őstag

Köszi az infót :R
Ejj de fura a Resiben ez a "tank" irányítás :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#66287) l.skywalker válasza Peat76 (#66284) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még nem jelent meg, csak ESRB besorolást kapott.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66288) persil válasza Moby (#66285) üzenetére


persil
nagyúr

Miert? Vagy miben? Erted, mire gondolok.

Annak idejen nagyon szerettem az abe jatekokat, szerintem zsenialis volt. Keves platformer fog meg, de ez benne volt a top 3-ban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66289) Moby válasza persil (#66288) üzenetére


Moby
addikt

Bugos, mint a rohadalom, checkpointpokol (de ilyen gamebraker szinten), mozgás, animáció, pálya, minden rossz. Nem jó vele játszani, nem néz ki jól, nem mozog jól, semmi nem jó benne. Kb bármelyik gamepassos platformer jobb. Mondjuk ez az oddworld szeria szerintem világ életében erősen túlértékelt volt. És még mindig az, deeee mostanra úgy, hogy az értékelése is szar :D

(#66290) persil válasza Moby (#66289) üzenetére


persil
nagyúr

Fasza... :/

Igy biztos nem nezem meg, tonkrebaszna a gyerekkori emlekeket.
En regen szerettem valamiert. Persze gyerekfejjel mas, de na.

Utobbi idoben az inside volt a legjobb nekem. De nem a mufajom, ismetlem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66292) minilego válasza l.skywalker (#66272) üzenetére


minilego
senior tag

Ezt külön meg kell venni? Ha már megvan a goty nem upgradel ? :F

[ Szerkesztve ]

(#66293) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"NASCAR 21: Ignition is a Disaster"

Sajnos minden félelmem beigazolódott. :( Még kutakodok róla, de kezdésnek ez nagyon lehangoló.

Ez is mi... [link] :O

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66294) balazs025 válasza minilego (#66292) üzenetére


balazs025
senior tag

De majd fog, miután megjelent.

(#66295) minilego válasza balazs025 (#66294) üzenetére


minilego
senior tag

Ez ma jelenik meg?

(#66296) balazs025 válasza minilego (#66295) üzenetére


balazs025
senior tag

Egyelőre nincs semmi hivatalos információ. Szerintem valószínűbb, hogy nem, de majd kiderül.

(#66297) ρσгτσ válasza .LnB (#66293) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez elég félkésznek tűnik. Ráadásul kicsit olyan a látvány, mintha Nintendo Switch -en vették volna fel. Jó, nem...most néztem más videókat is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66298) 3L1T3 válasza .LnB (#66293) üzenetére


3L1T3
addikt

Ne, ne csináld, NE

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66299) Voy15


Voy15
tag

Nálatok is megjelent egy új rész a store-ban az akciók között, hogy aztmondja: "Just for you"?
Eddig még nem találkoztam ezzel, tegnap tűnt fel nekem először.
3 játékot rakott bele amiket akciósan tudok megvenni, merthogy GPU tag vagyok.

(#66300) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez Circuit Superstars micsoda? Miért nem hallottunk még róla? És miért nincs GPU-ben?
De még egy demó sincs. Fasza... Na mindegy, majd egy 50%-os akcióban behúzzuk, addig valaki csak kipróbálja.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.