Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67551) Wesder válasza Zjunior (#67550) üzenetére


Wesder
félisten

Tudtommal màr rég.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67552) hombre[EU] válasza AMD Power (#67538) üzenetére


hombre[EU]
veterán

láttad már az Arkham Knight-ot? na az bitang jó képregényes zöldség :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#67553) Steve1207 válasza sith7 (#67548) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem egy az egyben a pc-s változat, csak belőtték konzolra a beállításokat fixre. Vagy csak a beállítások mentése bugos. Amúgy se állítgatunk grafikai beállításokat konzolon, így a menüpontot se tudom igazán hova tenni, értelmetlen.

Kontroller gari: megy is vissza, majd kedden vagy szerdán felhívom az ms-t azért. A bekapcs gomb alig érzékel, legalábbis nagyon a bal szélén kell megnyomni viszonylag erősen vagy brutál erősen a közepét. Első bekapcskor nem igazán tűnt fel, de, ha valamit akar az ember szöszölni, kilépni, screenshot vagy bármi már meg kell érte szenvednie.

.

(#67554) viperabácsi válasza Galahed (#67520) üzenetére


viperabácsi
addikt

Grat !

Más !
Valaki használja média lejátszó ként sx -et ?
Van valami leírás ( magyarul ) a konzol beállítására ?esetleg videó ?
Gondolok itt videó settings / beüzemelés .

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67555) consono válasza viperabácsi (#67554) üzenetére


consono
nagyúr

Hát én VLC-vel szoktam rajta filmet nézni néha, meg Netflix megy. A "gyári" filmlejátszó nekem semmit nem vitt, ami a NAS-on fent van, el is engedtem... A Kodival is volt valami bajom, de már nem emlékszem mi. Ja, a VLC sem tökéletes: ha megállítod a filmet és túl sokáig áll, akkor lekapcsolja a képet és nem is jön vissza, ha elindítod...

"In God we trust. All others must bring data"

(#67556) vg válasza Zjunior (#67550) üzenetére


vg
addikt

A konzolvilágban már jó pár hete.

(#67557) pzstm válasza Wesder (#67546) üzenetére


pzstm
titán

Esetleg kishazankban valahol elorendelheto? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67558) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Srácok azt szeretném megkérdezni,hogy a menüben nem lehet valahol kikapcsolni a lépkedésnek a hangját :F
Tuti én vagyok a béna, mert nem lellem.

(#67559) parandroid válasza pzstm (#67557) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ki a tököm venne ilyet? Ugyanez venomtól harmadennyiért van, ragasztasz rá egy huszas matricát, ha erre áll fel. De most komolyan, értem én, hogy valaki fanboy, de minden megjelenő merchandising itemre így rábukni.

Komolyan kíváncsi lennék kost már a nappalidra. Na, lökj egy képet, hogy lássuk a sok limitált cuccot, ami eddig mind instant preorder volt, muti, hogy nem csak a szád járt. ;] :P :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67560) AMD Power válasza hombre[EU] (#67552) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. Nagy kedvenceim egyike! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67561) pzstm válasza parandroid (#67559) üzenetére


pzstm
titán

Mikor volt minden limitalt tolem instant pre-order? :)
sea of thieves kontrollerem van, lesz ez az uj is. Van egy PS5, Xbox Series X meg CX Oled :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67562) vg válasza parandroid (#67559) üzenetére


vg
addikt

Féltékeny vagy?

(#67563) parandroid válasza vg (#67562) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig! Mindenkire!

Pizsiben meg csalódtam, mostanra egy komplett vitrinnek tele kéne lenni kontrollerekkel, meg mindenféle xboxos relikviákkal…

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67564) l.skywalker válasza vg (#67562) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A SoT kontrollerre kicsit én is :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67565) sith7 válasza Steve1207 (#67553) üzenetére


sith7
nagyúr

Engedi változtatni, csak amikor apply - t nyomok /Y/ nem menti el a változásokat.
Az audio részben elmentette, itt nem :((

(#67566) Peat76 válasza S@c@ (#67558) üzenetére


Peat76
őstag

Nem is fogod meglelni, mert egyelőre nincs ilyen!
Pedig lehetne Off, vagy akár többféle is :D :D :))
Akkó van... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#67567) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Diablo II: Resurrected

"Hello all -

We wanted to provide an update on all the work the dev team has been putting in on addressing some of the database issues that we detailed in our post above a couple of weeks ago.

As we mentioned in our last update, character saves have been occurring on the global database. Next week, our internal teams will begin testing a significant change by having saves occur more often on the regional end, rather than global, in hopes of alleviating some database stress. Once our internal load testing is complete, we will put up a PTR server with this fix to get some real-world testing before rolling out to the live game.

On top of that, we have another client patch that we expect to hit next week which will offer better transparency on queue times by adding time estimates alongside your placement in the queue. We will also be implementing a way to rate limit games with varying times to ensure we can get higher amounts of players in during peak playing periods. This change will also give us a better way to adjust the number of players that can jump into the game during these moments.

Lastly, we have some significant updates coming to the game in terms of bug fixes and features, and we are looking forward to going over all of those updates with you soon.

Thank you again for all your patience as you venture your way back into Hell in Diablo II: Resurrected. We will continue to provide updates when available."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67568) Steve1207 válasza sith7 (#67565) üzenetére


Steve1207
veterán

Audiot nem néztem, akkor lehet csak bugos a graphics rész. Bár még mindig nem értem miért mi állítgassuk ezeket konzolon. Kicsit utána nézve egy 1060-on is simán 60-al szaladgál 4k-ban maxon, szóval kb kivehetnék az egész opciók részt és maxra tolhatnák. (Redditen amúgy írta más is, én is néztem és ugyanaz a helyzet). Nálam ráér pár frissítésig, biztos fixálják akkor (két napja jelent csak meg), de jó kis Ace Combat pótló lesz ez. Kb hihetetlen, hogy csak 5 gb az egész.

[ Szerkesztve ]

.

(#67569) Peat76


Peat76
őstag

Ghostrunner-t próbálta valaki? A héten jelent meg és már akciós...jól láttam?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#67570) Wesder válasza pzstm (#67557) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnos fogalmam sincs. 50$-ért sokallom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67571) S@c@ válasza AMD Power (#67538) üzenetére


S@c@
őstag

Én vegigjatszottam Series Xen...adtam neki sok esélyt. Sztem túl unalmassá válik elég hamar. Ps5 Spider Man köröket ver rá.
Minden adott volt pedig az avangers előtt h nagy siker legyen,a hype...a grafika is okés, csak nincs lelke és jó története. Súlytalan lett az egész.

(#67572) Steve1207 válasza Peat76 (#67569) üzenetére


Steve1207
veterán

Csak a nextgen, amúgy már egy éves játék és mindenhol most volt/van akcióban féláron kb.

.

(#67573) Roland0224 válasza axod (#67464) üzenetére


Roland0224
senior tag

Szerintem igen.
Én az Mw-t vettem meg. Annak jobb a multija mindenki azt mondja.
A cold war csak a zombie miatt éri meg meg a warzoneban a fegyók miatt. Én egy napot vaciláltam melyik legyen (cw vagy mw) aztán mw lett a multi meg a campaign miatt. Cwben elég kaotikus lett .
+Hozzá kell tenni én nem élem annyira ezeket a 2 vh-s játékokat szóval a Vanguard kimarad nekem inkább bf 2042 lesz helyette
Pénz kérdése de neked kell eldönteni

(#67574) l.skywalker válasza Peat76 (#67569) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egy éve ilyenkor jelent meg és most akciós

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67575) frankdelgado válasza axod (#67464) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csatlakozom ahhoz , aki azt írta, h inkább modern warfaare. Szerencsére a csíter @ecik java része már továbbált hidegháborúzni, most meg jön a következő :). A Bf2042 egy trágya, úgyhogy ha még multit kívánok, akkor sztem a halo.

(#67576) frankdelgado válasza Wesder (#67546) üzenetére


frankdelgado
őstag

Engem csak az érdekel, h ugyanolyan vacak kopogós recsegős lesz-e, mint a series kontrollerek, vagy már kicsit igényesebben rakják össze...

(#67577) Bep válasza frankdelgado (#67576) üzenetére


Bep
senior tag

Most miért? Benyomsz egy kis ír steppet. Valami olyan játék ahol bőszen kell nyomni a kontit, és azt hiszik Michael Flatley nyomja a szomszédban.

(#67578) frankdelgado válasza Bep (#67577) üzenetére


frankdelgado
őstag

Jobbat találtam ki: nem használom...inkább az one kontival tolom.

(#67579) parandroid válasza frankdelgado (#67578) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Klasszik, fat One óta minden kontrollerem volt, még jack nélküli, első szériás is, aztán jackes, majd one s-hez kapott dupla kontis bundliban kettő, One X-es, egy külön vett minecraft malacos, és most series s, és series x-hez kapott is. Apróságokon kívül semmi különbséget nem tapasztaltam, a One X-én halt meg az A gomb, azt nem használjuk már, meg a malacoson is elkezdett gyengélkedni, de az a mai napig megy még. A series x kontrollerrel volt gondom a beragadó ravasszal, de magától elmúlt. A series s-essel ez sem jött elő. Szóval biztos van szórás, de az általános minőségérzet állandó. Ja, a gépeket szinte mindig családon belül adtam tovább (kivéve a fatet, azt a jack nélküli kontival beszámíttattam anno a one x-be), szóval hallanék róla, ha valamelyik kontroller meghalna.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67580) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

valaki egy 10órás cyberpunk review-t? :D [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#67581) dunc válasza Voy15 (#67381) üzenetére


dunc
nagyúr

Mennyi szokott lenni a várakozási idő? :U

(#67582) frankdelgado válasza parandroid (#67579) üzenetére


frankdelgado
őstag

nekem is volt mindenféle és nálam eddig csak 3 jack bedöglés volt, meg a gyerek széthajtott egy one gyári kontrollert, de az tényleg volt nyúzva rendesen. a series kontrollerek esetében sem azt mondom, hogy elromlanak, hanem hogy a kiberpunkos konti után a kzemebe véve olyan recsegősnek hat. a gombjai meg kopognak. Bár amikor a gyári series x kontiját gariba küldtem a jack meghalás miatt, akkor mondta a futár, hogy qrwa sokat visz xbox kontrollereket gariba....

(#67583) AMD Power válasza S@c@ (#67571) üzenetére


AMD Power
titán

Én még az elején vagyok, és nagyon élvezem. Persze én csak a solo módot fogom megcsinálni. Se online, se co-op buli nem lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67584) Voy15 válasza dunc (#67581) üzenetére


Voy15
tag

Attól függ hányadik helyen vagy a sorban. Múltkor 300 körül kb 1 órát vártam.
Ha 100 felett vagyok akkor elengedem, inkább játszok mással.
Előbb néztem, és 120 körül voltam. Jellemzően amúgy hétköznap ilyen max 50. szoktam lenni, de olyankor is kell várni vagy 10-15 percet, hogy bedobjon.

(#67585) hombre[EU] válasza Voy15 (#67584) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jól értem,hogy (jobb esetben) negyed órát vártok,hogy bejussatok a Dio2-be...egyébként pedig néha nem is lehet? :DDD
nem áll szándékomban senkit sem megbántani, úgyhogy ...

Life, Uh, Finds A Way

(#67586) Voy15 válasza hombre[EU] (#67585) üzenetére


Voy15
tag

Őszintén szólva eléggé változó.
Tegnap este például azonnal engedett be, mindenféle várakozás nélkül. Már kezdtem is örülni, hogy esetleg csináltak vele valamit.
Most előbb néztem, és már megint várakozás van, de ha a sorban ilyen 100 felett vagyok, akkor hagyom a fenébe, mert akkor tuti 30 perc plusz.
Jó esetben 5-10 perc, vagy azonnal, rossz esetben sokkal több :)
Olyan viszont még nem volt velem, hogy ne engedett volna be.
Szóval ez van ja.. szívás néha.

(#67587) prokxy válasza Voy15 (#67586) üzenetére


prokxy
veterán

Elég gáz, ezért sem veszem meg míg akciós nem lesz és rendbe nem hozzák. Ahogy előbb linkelték, lesz patch, majd azt meglesem. Csak ugye jön az új BF, Forza, Dio2-re sok idő nem lesz. Szept-től terveztem a fenti játékokig csapatni, de a techikai dolgok miatt elhalasztottam...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67588) consono válasza AMD Power (#67583) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így vagyok, csak a szóló lesz még, így 3-4 óra után egyelőre nagyon tetszik, pedig még csak Marvel rajongó sem vagyok :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#67589) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Egy gyors kérdés : Tomb Raider Definitive edition megy Series X -en ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67590) Wesder válasza viperabácsi (#67589) üzenetére


Wesder
félisten

Megy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67591) vg válasza viperabácsi (#67589) üzenetére


vg
addikt

Megy, van benne 60fps boost is.

(#67592) viperabácsi válasza vg (#67591) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi ez gyors volt !

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67593) AMD Power válasza consono (#67588) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor megnyugodtam,hogy "minden" rendben van nálam. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67594) sith7 válasza Steve1207 (#67568) üzenetére


sith7
nagyúr

Nálam ráér pár frissítésig, biztos fixálják

remélem

(#67595) Phoen|x válasza viperabácsi (#67589) üzenetére


Phoen|x
őstag

Épp akciósak is.

Go Gunners!

(#67596) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Igazából csak konzolon szoktam néha (havi pár meccs, van amikor hónapokig be sem kapcsolom a konzolt) fifázni. Igaz 4k tv-re kötöm, de ilyen ígények mellett érdemes x-et venni? X beszerezhetősége miatt kérdezem, egyáltalán nem vagyok bezsongva, akár fél/1 év múlva is vehetek konzolt, de több ismerősöm is mondta, hogy csak fifa miatt felesleges várnom, vegyek egy s-t és kész. Ez igaz? Nézegettem yt videókat, ami difit láttam, az nekem teljesen mindegy. Szóval csak 1 megerősítést várnék :).

Másik kérdésem: streamelés. 2-3 barátommal szoktunk egymásnak 1-1 meccset streamelni. Gondolom S esetében sincs ezzel gond. Vagy esetleg emiatt érdemes lenne x-et venni?

(#67597) Bep


Bep
senior tag

Jött egy ca. 21gb-os patch FH5-höz.

(#67598) Wesder


Wesder
félisten

Melyik autót vàlasztjàtok majd kezdésnek? Én tuti hogy a Supra-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67599) Bazsi1987 válasza Wesder (#67598) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tuti a Ford Bronco-t fogom :)

(#67600) Norb79 válasza Wesder (#67598) üzenetére


Norb79
őstag

Corvette. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.