Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) Steve1207


Steve1207
veterán

Kontrollert mennyire érdemes pici bal kar drifttel beküldeni gariztatni vagy csináljam meg magamnak, amikor megadja magát? Csinálnak ilyennél valamit, vagy csak visszaküldik? Szerintem sokan erre nem panaszkodnának még, de engem kezd zavarni és még van rá pár hét gari ugye. Alapból középen van, csak már egy minimálisan lötyög és olyankor kileng, nincs meg az a deadzone, ahol nem érzékel (csak "bal oldalra" stabil). Azért tartok tőle, hogy 100-200 óra még belekerül aztán baja lesz.

.

(#66552) ρσгτσ válasza Steve1207 (#66551) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gariztasd.

Nem nehéz amúgy megcsinálni, de amíg van rá garancia én minimálisabb hibával is megcsináltatnám. Annak ellenére, hogy magam is meg tudnám oldani.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66553) AuraSync válasza consono (#66550) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

És az mit fog tartalmazni Consono?
Hisz van már egy All In One Legendás kiadás nem? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66554) Wesder válasza consono (#66550) üzenetére


Wesder
félisten

21.11.11 az Anniversary kiadàsi dàtuma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66555) Wesder válasza AuraSync (#66553) üzenetére


Wesder
félisten

Mindent + X|S patch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66556) IntelKiller7 válasza oriic (#66520) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezek nem akarják, hogy végigjátszam a CP77-et. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#66557) Steve1207 válasza ρσгτσ (#66552) üzenetére


Steve1207
veterán

Igen tudom, megcsinálnám, de inkább nem akarok szüttyögni vele, amíg lehet.
Szörnyű ez a leadás amúgy, 3x adtam le, szerencsére vágólapon volt a hibaleírás. Edge-ben meghal az egész, Operában meg a végén hasal el...
Szerk.: Megvan, befrissült a címke is :D

[ Szerkesztve ]

.

(#66558) ρσгτσ válasza Steve1207 (#66557) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem szoktam garanciális eszközt bontani. Mert hátha komponens hiány, vagy más ok miatt úgy ítélik meg, hogy javítás helyett cserét kapsz. Azzal az eszközzel meg általában "újraindul" a garancia is.

Bár ennél biztos nem így lesz, mert szerintem roskadoznak a polcok az analóg moduloktól. Illetve adott esetben még a kapcsolótengely ellenállás cseréjével is orvosolható a probléma.

Én még nem garanciáztattam egy MS eszközt sem, így annyira nem vágom hogy megy. Csak mások elmondása alapján tudom én is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66559) AMD Power válasza szimszonos (#66549) üzenetére


AMD Power
titán

Meg a patch is jöhetne hozzá,hogy végre "tudjak" játszani vele közel egy év után,hogy meglett. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66560) ρσгτσ válasza AMD Power (#66559) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem pont az első nagy patch (1.2) óta lett rosszabb a mostani generáción...és előtte sem volt tökéletes :D 1.2 előtt beleraktam 60+ órát. Utána már a hátam közepére sem kívántam.

Amúgy a hangulat, a koncepció, és a történet jó. Nekem legalábbis bejött annak ellenére is, hogy a megjelenés inkább egy fizetős alfa teszt volt.

A Series patch -ig már biztos nem nyúlok hozzá...de nekem ráér.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66561) prokxy válasza IntelKiller7 (#66556) üzenetére


prokxy
veterán

Én 102 órával fejeztem be és még volt mit csinálni, imádtam a bugok ellenére is. Tuti végigtolom még1x másik karival, ha kijön a nextgen patch hozzá. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66562) .LnB válasza prokxy (#66561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

135-140 óra. Két végigjátszás. 1000/1000
Nextgen patch-csel is szerintem végigjátszom majd.
Ja, nem volt tökéletes, nem lett olyan mint vártuk. Főleg amilyet én vártam. Ettől még nem hányok ha rá gondolok. :)
Hát, ez az én FarCry 6-om biztos. :U (Vagy írhattam volna bármilyen ubifos játékot)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66563) beyruth82 válasza ρσгτσ (#66560) üzenetére


beyruth82
veterán

Én 3x játszottam ki.Pc-n egyszer és xsx-en kétszer.100 órán felül mind a 3x. Melléküldetéseknél voltak bugok kb 2-3 esetben ebből egyszer egy pár perccel korábbi mentéstől újrakezdve már nem jött elő a hiba. A cyberpsycho küldetéseknél 1 mindig bugos volt, nem lehetett megcsinálni sehogy se. Legalábbis nekem nem sikerült mert hiába csináltam meg nem érzékelte késznek a játék. Azt hiszem 17 cyberpsycho küldi volt és abból egy volt bugos nálam.Na bumm! Egyébként számomra az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam.Pc-n annyira beleszeretttem, hogy xsx-en az első játék volt amit megvásároltam. Még a cyberpunk könyvet is megvettem amiben bemutatják a teljes világot. Xsx-en pedig annyira gyönyörű pc-s verzióhoz képest (legalábbis az én kezdő gamer gépemhez mérve) hogy órákig csak mentem a városban és gyönyörködtem a látványban. Leesett az állam.Azóta csak a fallout 4 volt rám ilyen hatással azt is 3x játszottam ki bár annak a grafikája gyenge eléggé.🙂

(#66564) ρσгτσ válasza beyruth82 (#66563) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem az egyik végigjátszás során a fő küldetési szálon jött a bug, de megoldottam a legutóbbi mentésből.

Egyébként persze volt/van bug a játékban. Nem is egy...de egy csomóan olyan dolgokat is annak írtak, ami marhára nem az volt. Pl. hogy valakit nem lehetett megölni, csak lesebezni a HP -t szinte nullára. Ami ugye azért volt, mert kapcsolódott hozzá egy küldetés...tehát nem hiba.

Nem tudom valaha...egyszer...rendben lesz -e a játék, de én kíváncsi leszek majd a Series verzióra. Persze sokat nem várok tőle.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66565) balazs025 válasza Phoen|x (#66528) üzenetére


balazs025
senior tag

&#66529 zkxdn
A Witchert nem a CDPR csinálja. Plusz a Witcher esetében egy kész játék adja az alapot, valamint elvileg nagy részt a PC-s modokat használják fel hozzá. A Cyberpunknál pedig egyelőre még az alapjáték rendberakása volt a prioritás, így ilyen szempontból hátrányból indul. Ezért gondoltam, hogy talán a Witchernek jobban kéne állnia, de látható, hogy tévedtem.

#66530 oriic
Csak vicceltem. :D Amúgy is inkább többször legyen, mint egyszer sem.

(#66566) AMD Power válasza ρσгτσ (#66560) üzenetére


AMD Power
titán

Ha már ennyit vártam vele akkor én sem fogok.... :) De már várom,hogy megnézhessem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66567) persil válasza ρσгτσ (#66564) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem ilyen szempontbol a morrowind megoldasa tetszett. Levagod a format, aztan jon az uzenet:
"Megoltel egy fontos karaktert, viseld a kovetkezmenyeit."
Badummtsss. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66568) everest140 válasza Wesder (#66555) üzenetére


everest140
tag

Azt lehet tudni, hogy a GP-be bekerül egyből az Anniversary kiadàs is vagy külön meg kell majd venni, mint a Control-nál?

(#66569) ρσгτσ válasza persil (#66567) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy persze, meg lehetett volna ezt normálisabban is csinálni. Például úgy, hogy újratölti a küldetéshez kapcsolódó helyszínt. Vagy biztos vannak még ennél jobb megoldások is.

Csak ugye ez nem bug, hanem szándékosan így van megcsinálva. Az már más kérdés, hogy így mennyire frankó. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66570) Steve1207 válasza ρσгτσ (#66558) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja ja, ugyanígy vagyok vele, csak ne barmolják szét, mert nagyon szép állapotban van. Láttam(láttunk) már olyanra is példát szerintem :D
Amúgy pikpak ment viszonylag, ma már jönnek is érte. Azért csak benne van 1500+ óra, nincs kedvem ilyesmivel szöszölni manapság, amíg nem muszáj.

.

(#66571) Bep válasza ρσгτσ (#66564) üzenetére


Bep
senior tag

Az a baj, hogy mechanikailag mennyit fog változni a patchtől? Mert mindenki csak bugokat említi, hogy mellé ül a karakter a széknek, levegőben telefon, stb, ami, ha benne vagy a világban kizökkent teljesen. Igaz javítottak ebből egy csomót, de csomó x5 van benne.
De:
Rendőrök kopp hülyék benne és idegesítők.
Ha fordulsz 360-t magad körül teljesen megváltozik a környezet. Új autók spanwolnak közvetlen melléd, mások eltűnnek.
Városon kívül látod magad előtt 50 méterre a megjelenő autókat...
Városon kívül, de belül is teljesen illúzió romboló az állandó távoli autófények, mert amúgy meg nem jön semmi, csak pár autó.
Rendőrlámpák is full bugosak, és amikor autózól, azért idegesítő. Távoli (értsed: 50m kb) LOD modell folyamat piros, majd, ha oda érsz zöld...
Ezernyi grafikai glitch.
RPG lényegében nem létezik. Full fölösleges bármi fejlesztés. Egyáltalán nem vagy rá utalva, még nehéz szinten sem. Elég szánalmas, ha valaki tényleg kihívásra vár akkor fogadalmakat köt, hogy csak pisztoly fejlesztés nélkül, stb. A most megjelent Back4Blood komolyabb, összetettebb fejlesztés kártyákkal rendelkezik, mint a komplett CP2077.
Grafika relatív. Számomra előző genen megjelent bármelyik OneX feljavított ow játék szebb (ezt FHD felbontás felett kicsivel 50fps környékén...)

[ Szerkesztve ]

(#66572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ma délután 3-kor:

Halo Infinite | PC Overview

Live-Die-Respawn

(#66573) .LnB válasza oriic (#66572) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez is csak múpipéjer bemutató lesz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66574) ρσгτσ válasza Bep (#66571) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert ezeknek egy része is bug. Van ami meg szimplán szarul lett megtervezve, kivitelezve. Van ami pedig utólag lett elsz@rva azért, hogy az előző generáción jobban fusson a játék.

Ezeknek egy része biztosan javítva, korrigálva lesz...de nem vennék rá mérget, hogy minden.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66575) oriic válasza .LnB (#66573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni előre. Csak hogy PC-s bemutató lesz.

Live-Die-Respawn

(#66576) prokxy válasza .LnB (#66562) üzenetére


prokxy
veterán

Az szép. Nekem az 1000-ezés még hátravan, de majd a 2. karival, jövőre.

FC6... meg akartam venni minap, de aztán gyorsan letettem róla. :)
Mondjuk a Valhalla-t kipróbálom, csak még idő nincs rá, a gameplay alapján bejön. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#66577) Steve1207 válasza ρσгτσ (#66574) üzenetére


Steve1207
veterán

"Van ami pedig utólag lett elsz@rva azért, hogy az előző generáción jobban fusson a játék." +1, nagyon belenyúltak 1.06 után, hogy az előző gen jobban menjen. Addig arra panaszkodtak max, hogy van benne sztori bug, egy két tárgy elrepült/leesett, meg npc-k kihaltak vagy hülyeségeket csináltak. Teljesen vállalható bugok voltak nextgenen és pc-n, de amióta elkezdték visszabutítani az egészet hát... Pont tegnap néztem, hogy átmész az aluljárón éjszaka esőben és süt a nap? :DDD
Simán visszahozhatnák a régi alapot a sztori fixekkel, abban javítsanak ki pár npc-s hülyeséget, grafikán még pofozzanak ki belőle pár apróságot és kész, de a kezdetihez képest szerintem minimális változás lesz.

Én amúgy nem bánom azt a 200 órát még mindig, top 3-as játékélmény továbbra is az elmúlt egy évből.

.

(#66578) .LnB válasza prokxy (#66576) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ÉS az 1000/1000-ben még nincs benne a secret ending. Az is megvolt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66579) temes69


temes69
aktív tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy xsx vásárlásán a ps5 mellé. Készlet ügyileg hogy áll a microsoft? Amennyiben ma előrendelek egyet a kv-nál mikorra várható? Január-február?

(#66580) .LnB válasza temes69 (#66579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Felhívjuk kedves vásárlóink figyelmét, hogy a megnövekedett kereslet miatt a rendelések feldolgozása hosszabb időt vesz igénybe!

A következő szállítmány beérkezése Október közepére várható. A szállítmány beérkezése után telefonon fogjuk tájékoztatni rendelőinket a kiszállítással kapcsolatban.

Az információ 2021.10.07. 15:04-kor került frissítésre."

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66581) temes69 válasza .LnB (#66580) üzenetére


temes69
aktív tag

Ezt én is láttam a weboldalon. ps5-öt már viszonylag hamar lehet beszerezni, gondoltam megkérdezem, hogy mi a helyzet a boxxal, hátha itt a fórumon kicsit konkrétabb infót is kapok...

(#66582) Wesder válasza temes69 (#66581) üzenetére


Wesder
félisten

Ez elég konkrét volt. Nem kell rà hónapokat vàrnod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66583) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Forza Horizon 5 - This Is Why Customization Changes EVERYTHING!!! +25 Widebody kits!! (4K Gameplay)

szerk:

3:08 - Jó látom Shakotan Style? Hm...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66584) AuraSync válasza oriic (#66583) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Várom már Gém Pass-ban!! :Y
Te meg veszed Oriic?

Azt amúgy lehet csinálni, hogy Game Pass-ban meg van az alap gém és ahhoz megveszem az Ultimate upgrade-et? Működne úgy a dolog?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66585) axlfsi


axlfsi
veterán

MM-ben most csak 240 az 55XH90-es Bravia! Ennyire olcsó meg sosem volt és habár nem tökéletes (még?) a VRR rajta, de ha ez ügyben kompromisszumot kötsz, abszolút BB a TV

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66586) .LnB válasza AuraSync (#66584) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő miért venné meg külön, ha van GP-je? Orii nem ért az autós játékokhoz. Nálam még a driavatarja is állandóan kicsúszik... ;]

Lehet, én is úgy csinálom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66587) elder troll válasza AuraSync (#66584) üzenetére


elder troll
senior tag

Sokan vettük meg izlandról a FH5 premium add-ons "kiegészítőt" 10-11e körül, mivel az alapjáték benne van a GP-ben, és sok évet táraztunk be.
Szóval működik, a 4. résznél is csak az ultimate add-ons-t vettem meg.
szerk.: itt írtam róla, talán a gp miatt kevesebb lesz bejelentkezve, és úgy jön ki a 10000 forintos nagyságrend. Akkor 2.33 volt az izlandi korona árfolyama, ma 2,42 körül van.

[ Szerkesztve ]

(#66588) persil válasza AuraSync (#66584) üzenetére


persil
nagyúr

Ilyenkor - es most tenyleg ne sertodj meg! - szoban is kulon mondjatok ezeket a szavakat...? :F

"MegSZUNETveszed"?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66589) homerhamm válasza persil (#66588) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem telefonról ír, telefonról én is szoktam hejesírási hibákat véteni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66590) Wesder válasza AuraSync (#66584) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted mire való a Premium Add-On Pack? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66591) .LnB válasza Wesder (#66590) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha valaki csak támogatni akarja a fejlesztőket, de játszani nem is akar a játékkal? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66592) Wesder válasza .LnB (#66591) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66593) .LnB válasza Wesder (#66592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Naugye. Szívesen. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66594) AuraSync válasza persil (#66588) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Igensajnahamarelfogyalevegőmszalvanhogyszünetetkelltartanomaszavakközött.
Énmárcsakilyenbénavagyoktudod. :( Persilaznemegymosópor?

Elder Troll köszi az infót. :R
Csak azért kérdeztem mert nem-e követeli meg akkor a MS, hogy megvedd az alapgémet is ha van GP ha nincs.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66595) persil válasza homerhamm (#66589) üzenetére


persil
nagyúr

Sejtettem, ezert is rtam, hogy meg ne sertodjon es irtam ugy, hogy "szoktatok".

Rengetegszer latom az osszetett szavakat kulon, meg forditva is, egybe. Pedig csak ki kellene mondani magunkban es meg is van a megoldas. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66596) persil válasza AuraSync (#66594) üzenetére


persil
nagyúr

De lagalabb kiderult a comeback-bol, hogy infantilis vagy. :D

A persil-es poen meg tenyleg kurva vicces, de ezt most nagyjabol ugy irtad, mintha neked pl. Kovacs AuraSync lenne a neved. De gyanitom, hogy a Fizzie, homerhamm, vagy .LnB sem hivatalos.

Tudod ezeket hivjak nick-nek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66597) Bakmat


Bakmat
lelkes újonc

Sziasztok! :)

Xbox Series X-el kapcsolatban lenne hozzátok pár kérdésem óhh ti szerencsések, akiknek már megjött. :D Jelenleg 10.29-es beérkezést ír az Alza, reméljük nem fog késni.

Szóval 1. kérdés, szeretnék hozzá vezeték nélküli egeret és billentyűzetet, pár játékhoz, ami sokkal kényelmesebb ezzel a kombóval.

Szükséges, hogy egy páros legyen vagy simán vehetem külön az egeret és billentyűzetet, lesz elég port úgy is igaz?

A másik ,hogy tudnátok ajánlani játékra vezeték nélkül billentyűzetet és egeret? A kettő együtt 50e Ft alatt kéne, hogy legyen. :) Nincsenek nagy elvárásaim, örülnék ha mechanikus lenne, ha van világítás, akkor RGB, ne csak egy adott szín, egeren pedig oldalsó gombok és DPI beállítási lehetőség.


Tudnátok segíteni? Hálám üldözzön úgy jövő tavaszig titeket. :)

(#66598) homerhamm válasza persil (#66596) üzenetére


homerhamm
addikt

Engem hivatalosan is Kovács Homerhammnak hívnak. :P (vicceltem)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66599) persil válasza homerhamm (#66598) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig szerintem allat lenne! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66600) Steve1207 válasza Bakmat (#66597) üzenetére


Steve1207
veterán

Bill topikban kérdezz rá, hogy mi az ajánlott az elvárásaidnak megfelelően.

Külön is lehet venni, nem lényeg, hogy "szett" legyen, ami szimpi. Kérdés, mennyire fontos, itt azért sokan azt javasoljuk, hogy próbáljunk hozzászokni a kontrollerhez, mert gyorsan megy viszonylag. De ha csak pár kiszemelt lövölde miatt veszed akkor hajrá. Azt azért figyeld, hogy mi támogatja a bill-egeret, ha ez a vágy, mert ugye elenyésző mennyiségű játék van csak.

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.