Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66202) vg válasza Moby (#66188) üzenetére


vg
addikt

Nem baj, ennek is majd kivágod az oldalát sarokcsiszolóval és ráteszel, vagy ráfúrsz egy ocsmány hűtőt. :DDD :DDD :D

(#66203) hackeeeee válasza bandi0000 (#66171) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem tudom, hogy csomagoják, de ahogy én anno a one-s-t, kaptam vissza gariban, azt sztem még földhöz is vághattad volna, azt is kibírta volna, olyan vastag fóliába volt rakva..

@Moby: Én visszaküldeném megint.

Véleményem szubjektív...

(#66204) AssAssynn válasza persil (#66200) üzenetére


AssAssynn
őstag

Valóban, szándékosan hoztam fel, mert ezen a példán keresztül rá tudtam mutatni a problémára. Ennyi történt. Nem konkrétan valakinek "céloztam" a hozzászólásom, hanem ahogy írtam is: egy jelenséget céloztam meg.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#66205) Moby válasza bandi0000 (#66171) üzenetére


Moby
addikt

Úgy be volt csomagolva oda is vissza is, hogy ilyen külsérelmek nagyon komoly csomagsérüléssel jártak volna. idefele nem volt ilyen sérülés a csomagon, ha meg odafelé lett volna, azt gondolom jegyzőkönyvezik, és tudnék róla.

(#66206) Moby válasza hackeeeee (#66203) üzenetére


Moby
addikt

Ha nem ismerik el, hogy náluk sérült meg, akkor hiába küldöm vissza. Maximum lecserélik a borítást, és kiszámlázzák nekem :D Ez egy patthelyzet. Senki nem tud bizonyítani semmit. Le kell nyelni a békát, és tanulni belőle (ha van mit).

(#66207) balazs025 válasza Moby (#66206) üzenetére


balazs025
senior tag

Ha nem a magyar support-tal próbáltad telefonon, akkor érdemes lehet még velük is futni egy kört. Akinek a cp-s one x-ét összetörve küldték vissza, ha jól emlékszem velük sikerült egyeztetnie, és kapott egy új borítást a gépe, pedig először neki is úgy volt, hogy ezt az ügyet bukta. Veszteni valód nincs.

(#66208) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Az ELDEN RING™, a FromSoftware Inc. fejlesztésében és a Bandai NAMCO Entertainment Inc. kiadásában érkező grandiózus fantasy akció-RPG november 12-től játszható lesz a Closed Network Teszt keretén belül."

Jelentkezés

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66209) hombre[EU] válasza oriic (#66208) üzenetére


hombre[EU]
veterán

+ február 25 a megjelenés

Life, Uh, Finds A Way

(#66210) Voy15 válasza balazs025 (#66207) üzenetére


Voy15
tag

Én is futnék vele mégegy kört.
Az a tapasztalatom, hogy a call centeres supportok az esetek jó nagy százalékában össze-vissza beszélnek és eleve totál hülyének néznek mindenkit, és nem mindenesetben vannak összhangban a gyakorlati supporttal.
Magyarán ő aztmondja, hogy sajnos bizonyítanod kell meg stb. de gyakorlatilag meg ha elküldöd akkor lehet, hogy az a kolléga aki az ügyet vizsgálja/akihez beérkezik a gép, simán kijavítja/küld újat.

(#66211) Moby válasza balazs025 (#66207) üzenetére


Moby
addikt

Velük beszéltem. Eredménytelenül.

(#66212) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Nemigazan Xbox téma, de hátha tudtok segíteni.
Vásároltam egy Logitech G920 kormányt, de a tápkábel kimaradt a csomagból. Van esetleg ötletetek, hogy milyen kábelt keressek? :R

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#66213) .LnB válasza Moby (#66188) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Magyar supporttal beszéltél? Vagy a szervízzel, ahova kiküldted?

Upsz. Kicsit hamar írtam, volt még par olvasatlan bejegyzés..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66214) jeni válasza DefJamHUN (#66212) üzenetére


jeni
félisten

Ha bolti új vidd vissza és kérj másikat helyette

(#66215) piko88


piko88
tag

Sziasztok,
Homeolást lehet PC-n is aktíválni?
Köszi

(#66216) .LnB válasza Moby (#66211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tuti akkora cirkuszt kivernék.. Ilyen nincs basszus.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66217) balazs025 válasza Moby (#66211) üzenetére


balazs025
senior tag

Sajnálom. Mondanám, hogy próbálkozz még, hátha kifogsz egy normálisabb ügyintézőt, de kicsi rá az esély. Amúgy egyszerűen nem is értem, hogy mi megy ott, a cp-s one x-nél is egyértelmű volt, hogy már a csomagolás előtt történt a sérülés, tehát a szállítást végző cég nem is lehet hibás, és mégis képesek pofátlanul így visszaküldeni, majd ráverni a fogyasztóra.

(#66218) Moby válasza .LnB (#66213) üzenetére


Moby
addikt

A szerviz frankfurtban van, ott nincs kivel beszélni. Egy automata intézi a fuvarlevelet, meg mindent, nincs ember a folyamatban. A honi supportal beszéltem, az itteni mókus mondta, hogy fényképek nélkül semmit nem tud kezdeni, ha vannak fényképek, akkor el tudja indítani az ügyet, de nem sok esélyt lát rá, hogy bármi is fog történni. Szal kb a sony alexandra szint, csak azoknak van egy itteni szervizük, ahol áll egy ember, akivel lehet beszélni, ha valami van Biztos el lehetne vergődni az üggyel valameddig, de őszintén nem sok kanalam van hozzá, hogy egy telefon mögött ülő, alulfizetett callcenteres emberkékket győzködjek az igazamról. És itt ennyi a support.

(#66219) Gaben360 válasza Moby (#66211) üzenetére


Gaben360
senior tag

Küld el a képet Philnek, hogy így kaptad vissza a szervízből hátha megesik a szíve rajtad és kapsz egy újat meg egy aji hütőt is ha már kellemetlenség ért. :DD
Viccet félretéve, én tuti nem hagynám ennyiben.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#66220) hombre[EU] válasza Gaben360 (#66219) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem nem az a két karcolás a legnagyobb baja, hanem hogy a rohadt venti még mindig búg :D az a szégyen,hogy 2x volt náluk és hozzá sem nyúltak

Life, Uh, Finds A Way

(#66221) parandroid válasza Moby (#66218) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A nemzetközi supportot keresd chaten.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66222) Moby válasza hombre[EU] (#66220) üzenetére


Moby
addikt

Nem volt 2x náluk, nem tudom ez honnan jött :) Most volt 1x. Igaz, az pont feleslegesen. Vagyis nem egészen. Kaptam mellé mást is :DDD

(#66223) hombre[EU] válasza Moby (#66222) üzenetére


hombre[EU]
veterán

megelōlegeztem a másodikat :DDD akkor én olvastam félre, azt hittem az Ismét majdnem kereken 1 hét után visszakaptam zajproblémával beküldött XSX-em frankfurtból. a második alkalom volt

Life, Uh, Finds A Way

(#66224) jannid válasza parandroid (#66221) üzenetére


jannid
senior tag

Az létezik még? :F

(#66225) parandroid válasza jannid (#66224) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miért ne létezne? Lemaradtam valamiről? :F

[link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66226) jannid válasza parandroid (#66225) üzenetére


jannid
senior tag

A magyar oldalon már nincs ott az opció egy ideje, azért hittem, pedig a chat eddig is angol volt. 🤔 "Üzenet küldése a közösség egy játékosának"

(#66227) parandroid válasza jannid (#66226) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt keresed: [link]?

De ha a magyar oldalról indulsz, ugyanúgy a magyar üfsz-tal fogsz beszélni, és pont azt akartuk elkerülni, nem? Bár asszem az úgy volt, hogy munkaidőben volt csak magyar munkatárs, utána automatikusan a nemzetközi supportot hozta be, nem tudom, ez változott-e. Évek óta nem beszéltem velük...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66228) Moby válasza hombre[EU] (#66223) üzenetére


Moby
addikt

Igen, ez valóban félreérthető volt, ez nekem fel sem tűnt fel. Mostanában két kontrollert is gariztattam, erre gondoltam, de azokat ugye cserélik, nem "javítják".

(#66229) Guitar14


Guitar14
senior tag

Játszik még valaki Back4Blooddal ahol van szabad hely? Szívesen becsatlakoznék. :)
(másik társaság akikhez csatlakoztam volna PC-n mire odajutottam volna, hogy van időm velük játszani már lemondták a GP-t és törölték a játékot :DDD )

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#66230) persil válasza oriic (#66208) üzenetére


persil
nagyúr

Uuuuuuu!
Amugy is shut up and take my money van, az egyetlen cim, amit tenyleg varok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66231) vg válasza Guitar14 (#66229) üzenetére


vg
addikt

Talán életem első játéka amiben motion sickness miatt nem tudtam játszani fél óra után. Ez a lelassul a karakter a stamina miatt hihetetten szarrá teszi a játékot. Mondjuk már lehet sejteni ha valami megjelenése napján bekerül a gamepass-ba az valószínűleg vacak lesz, vagy csak egyszerűen már oda készítik azért olyan amilyen. Talán a forza a kivétel, bár inkább várjuk milyen lesz.

(#66232) Wesder válasza vg (#66231) üzenetére


Wesder
félisten

"Mondjuk már lehet sejteni ha valami megjelenése napján bekerül a gamepass-ba az valószínűleg vacak lesz, vagy csak egyszerűen már oda készítik azért olyan amilyen."

Uhh... Hàt ez nagyon nem így megy, de legalŝbb megpróbàltad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66234) vg válasza Wesder (#66232) üzenetére


vg
addikt

Hát sajna valóban nem vagyok annyira sikeres és intelligens mint te, hogy mű bennfentesként tudjam, hogy ez hogyan is megy. Én csak nyomi előfizetőként látom, hogy rosszabbnál rosszabb játékok kerülnek be. Egy két kivétel van. Esetleg mutatnád a fényt és elmondanád, hogy miként megy?

(#66235) Guitar14 válasza vg (#66231) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szerencsére én nem így vélekedek a GP-ről. Több játékot végigpörgettem már onnan és volt olyan is ami day1 GP.
Szerintem nagyon jó dolog, hogy sok indie és AAA cím bekerül a kínálatba.
Naná - ki nem hagyom, hogy kipróbálhassam. Talán még meg is tetszik de ha nem akkor meg törlöm és csókolom. Jobb mintha egy 20-ast kiadtam volna érte és hasonló tapasztalatok után törlöm le mint te. :)
Sajnálom, hogy neked ilyen tapasztalataid vannak. Eddig biztos túlsok olyat próbáltál amit általában más is töröl fél óra után. :D Nekem ilyen "no thanks..." voltak pl: Gang Beasts, Dirt Rally, Grounded, Torchlight III.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#66236) Bep válasza vg (#66234) üzenetére


Bep
senior tag

Oda rakhattad volna, hogy szerény véleményed szerint.
Nekem pl. pont bejött ez a játék nagyon is (igaz társasággal nyomjuk).

(#66237) Wesder válasza vg (#66234) üzenetére


Wesder
félisten

Most úgy mondod, mintha sötétségben tartanàlak, pedig azt megoldod te egyedül is. :N

Egyébként roppant egyszerű. Béla csinàlja a kis jàtékàt, és ha az MS làt benne fantàziàt, akkor szerződnek hogy legyen benne D1 GamePassban. Egy jàték nem azért lesz pocsék mert D1 nyit Passban, hanem mert a csapattól ennyire tellett. Nem hiszem el, hogy ezt komolyan magyaràzni kell. :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66238) negyven2


negyven2
veterán

(#66239) Wesder


Wesder
félisten

Forza Horizon 5 aranylemezre került.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66240) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Október 21-27 között Riders Republic Trials Week

A teljes játékélményt ki lehet próbálni maximum 4 órán keresztül.

Riders Republic Trial Week | Ubisoft UK

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66241) l.skywalker válasza Wesder (#66239) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szegény Series S tulajok ;] ;] ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66242) Wesder válasza l.skywalker (#66241) üzenetére


Wesder
félisten

Nekik Seagate Expansion Drive-ra került, ami aranyból van. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66243) Bep válasza Wesder (#66239) üzenetére


Bep
senior tag

Tavaly óta tudjuk, hogy ez nem jelent semmit ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#66244) Wesder válasza Bep (#66243) üzenetére


Wesder
félisten

Tavaly óta tudjuk, hogy ez nem jelent semmit. ;];] *

* Csak ha a CDPR-ről van szó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66245) Bep válasza Wesder (#66244) üzenetére


Bep
senior tag

:DDD :DDD

jogos

[ Szerkesztve ]

(#66246) oriic válasza negyven2 (#66238) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na talán egyszer tényleg megjelenik Xbox-ra is.

Live-Die-Respawn

(#66247) Zoleee83 válasza vg (#66234) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg idén 90%-ban csak ebből a sz@r Game Pass-ból játszom, tudom igénytelen vagyok... :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#66248) frankdelgado válasza Moby (#66228) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én meg azt mondom, hogy ha itt koptatod a billentyűzetet, akkor csak olyan magasröptű gondolatok fognak itt szárnyalni, mint a "rúgják ki a szervizest" meg" magyarországon minden xar". Annak van igaza, aki azt mondja, hogy az ügyintézőkkel beszélgetés az nem ér kalap xart se. Azok se szeretnek dolgozni, jóhogy le akarnak rázni. Én visszaküldeném, aztán jöhet a fogyasztóvédelem. A fogyasztóvédelmi hatóság meg alapból vásárló párti. Ez egy közel 200 ezres masina, csak utána kéne menni a dolognak. Ne nézzenek már madárnak....

(#66249) Phoen|x válasza l.skywalker (#66241) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lol. :C

Go Gunners!

(#66250) oriic válasza l.skywalker (#66241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazz... :O :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.