Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66451) l.skywalker válasza pzstm (#66447) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem rémlett, hogy ott volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66452) icemad válasza kill_switch (#66450) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Marad az fps lock. Attól, hogy a kimeneti felbontás 1080p, attól még 4k-ban számol.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#66453) EmThor


EmThor
addikt

Van valami Resident Evil akció, 16e a Village (PS-en 13e...)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#66454) l.skywalker válasza Wesder (#66420) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Inkább 20:
Daniel Ahmad on Twitter: "@stephentotilo This would put Game Pass subs around 20m as of June if going by the 37% YoY growth figure." / Twitter

Az utoljára riportolt januári 18M már része volt a 37%-os emelkedésnek, nem a kiindulópontja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66455) Wesder válasza EmThor (#66453) üzenetére


Wesder
félisten

Brazilból 12.5k a Delux belőle és 10 az alap. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66456) persil válasza Wesder (#66455) üzenetére


persil
nagyúr

Touché. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66457) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg igaz az, hogy a Destiny 2 kövi kiegjében, a dungeon-ok külön fizetős tartalmak lesznek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66458) pzstm


pzstm
titán

tegnap este volt kis időm kipróbálni a Rift Breakert. Elkerülte a figyelmemet de teljesen jó játék, több értelemben picit C&C nosztalgia hangulatom lett :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66459) l.skywalker válasza .LnB (#66457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Maga a DLC is pénz, tehát ha azzal elérhető lenne, akkor is fizetős lenne, de most a Deluxe edt-hez lesz kötve. Eddig is egy csomó minden vagy Season Pass-hoz volt kötve vagy pl. a most decemberben megjelenő 30th Anniversary Pack-ban is lesz egy Dungeon amit csak az ér el aki megveszi. Szóval igen, Bungie-nál jellemző, hogy a legtöbb dolog pénzbe kerül, cserébe elég sok content lett ingyenes. Alapjáték + első 2 kiegészítő és most decembertől februárig a 3. kiegészítő is - ellenben ezen tartalmak jó nagy részét már kivették (alap campaign + első 2 DLC) vagy kiveszik februárban (3. DLC). Az ingyenes részben nem sok marad :D

Destiny 2's Year 5 Dungeons Not Included With Witch Queen Season Passes (gamerant.com)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66460) oriic válasza .LnB (#66457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bungónál minden cucc fizetős, de cserébe sok free tartalom is van. :D Náluk sajnos már ez megszokott.

szerk: Slowpoke, beelőztek. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66461) .LnB válasza l.skywalker (#66459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tök jó, hogy direkt mondták, hogy miután szakítottak az Activision-nel, nem lesz ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66462) Wesder válasza .LnB (#66461) üzenetére


Wesder
félisten

Ragadt ràjuk egy kis céges kultúra az Activisiontől. Van ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66463) beyruth82 válasza EmThor (#66453) üzenetére


beyruth82
veterán

Amit én láttam belőle az valami iszonyat trehány munka ami a grafikát illeti. Tűz effektnél ahogy ég a fa rendesen látszik hogy pixeles kockákból all a tűz.Úgy mint mondjuk 1998-as ps1-es játékoknál.Szó szerint ahogy a 20-25 éves játékoknál.Du otthon leszek rakok fel róla videót.Nen hittem a szememnek hogy egy 2021-es AAA játéknál ez előfordulhat.lyent még a legutolsó zs kategóriás játékoknal se láttam az elmúlt vagy 15 évben.

(#66464) oriic válasza .LnB (#66461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem emlékszem arra, hogy ilyet mondtak volna.

Live-Die-Respawn

(#66465) EmThor válasza beyruth82 (#66463) üzenetére


EmThor
addikt

Fakk, thx! Pedig a demo tetszett.

Más: xbox wireless headset vezetékes változatát láttam itthon az euronicsban tegnap 19.990-ért.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#66466) .LnB válasza oriic (#66464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos a több ezer óra Destiny 2 gametime kitörölte a memóriádból. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66467) oriic válasza .LnB (#66466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linket, vagy nem történt meg. :D

Live-Die-Respawn

(#66468) NoOne1976 válasza Wesder (#66462) üzenetére


NoOne1976
őstag

Egy biztos, az nagyon megy a Bungie-nak, hogyan kérjenek minél több dologért pénzt. Nem elég, hogy megveszed a dlct (játék árban jon a Witch Queen, 13,5eFt), kell a season pass is, illetve most jön még egy 30th anniversary bundle (dungeon + fegyver?), így összességében 33.690 HUF-ért már jó is vagy egy évre. Persze ha kell bármilyen kozmetikai cucc, vehetsz hozzá silvert még pluszba. És a legszebb, hogy ki tudja hány év és a content vault simán elnyelni a megvett dlcdet és volt-nincs tartalom.
Nem véletlenül lesz free a most közeljövőben kikerülő tartalom is. Így csak azt veszik ki, ami ingyenes. Ja, hogy azért én fizettem pár éve keményen? Hát így jártam, néztem volna meg ki fejleszti a játékot :DD

[ Szerkesztve ]

(#66469) oriic válasza NoOne1976 (#66468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" a season pass is, illetve most jön még egy 30th anniversary bundle (dungeon + fegyver?)"

Mivel a bundle-ből lesz megszerezhető a Gjallarhorn azt mondjuk úgyis megveszi szerintem majdnem mindenki: :D

Live-Die-Respawn

(#66470) persil válasza NoOne1976 (#66468) üzenetére


persil
nagyúr

Reszben igazad is van. Meg johetne a magyar hulyeseg is, hogy lehetne minden ingyen.

De! Ezt nezd ugy, hogy akinek bejon a mufaj, az kap egy rem igenyes, folyamatosan fejlodo, nehezen megunhato(szinten zsaner-szerelmes fejjel) jatekot, a piac egyik legjobb gunplay-evel tobb szaz, vagy akar tobb ezer orara. Ha igy veszem, akkor egy oras szorakozasom forintokba kerul.

Mig mondjuk, ha nem vagy nagy multis, akkor egy cod/bf orankent tobb ezer forintert nyujt szorakozast.

Lehet ezt sokfelekeppen nezni, de ha valaki szereti a destiny-t, akkor egy evre nem sok 30 ezer.

Szrk.: Amugy picit elkanyarodva az egyetlen tarsasag, akiket kerdes nelkul felgyujtanek es a helyet is beszornam soval, az az EA.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66471) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Next-gen patch-et kapott a Vampyr:

Focus Entertainment on Twitter:
"We have a surprise for you... A @VampyrGame patch just went LIVE!
🦇 With enhanced game performance on next-gen consoles, you can now visit plague-ridden Victorian London in up to 1440p and 60 FPS!
Will you save its citizens or feed on those you vowed to heal? 🩸

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66472) Wesder válasza l.skywalker (#66471) üzenetére


Wesder
félisten

Jujj... Akkor rànézek. Még gombokért vettem anno.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66473) persil válasza Wesder (#66472) üzenetére


persil
nagyúr

Lehet en is. Toltam is egy par fejezet erejeig, nem rossz de valami hianyzott belole.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66474) Wesder válasza persil (#66470) üzenetére


Wesder
félisten

A FIFA épp azt szeretné hogy ne csak az EA csinàljon focis jàtékot, mert a monopólium rossz. :DDD
4 évre akarnak kérni az EA-től 1milliàrd dollàrt, és ezzel csak azt vennék meg hogy a jàték neve FIFA.
Egyébként lehet utàlni az EA-t, de legalàbb az indie jàtékaik jó minőségüek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66475) NoOne1976 válasza persil (#66470) üzenetére


NoOne1976
őstag

Teljesen igazad van, én is ki fogom adni érte a pénzt, mert számomra megéri. Bennem fel se merül, hogy jöjjön ingyen
Nekem csak azzal van bajom, hogy amiért fizettem, azt a dlct bukni fogom azzal, hogy kiveszik.
Az viszont tény, ügyesen maximalizálja a profitot a Bungie.

[ Szerkesztve ]

(#66476) persil válasza NoOne1976 (#66475) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol, mire kivesznek tartalmakat, addig azokat mar otszor maxra jaratja az ember, szoval engem annyira nem bant ez a resze, de megertem a te allaspontod is.

"Az viszont tény, ügyesen maximalizálja a profitot a Bungie."
Ha ezen mulik, hogy meg legyen a kalacsravalojuk egy kov. projekthez, komolyabb dlc-hez, etc., akkor tegyek csak szepen. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66477) .LnB válasza Wesder (#66474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, de ha kifizette volna az EA a zsét, akkor semmi gond... :U Érted.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66478) l.skywalker válasza .LnB (#66461) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Activision szakítás után ez megvalósult. A játék megjelenése után 2 évvel, 2019 szeptemberében vezette be a Bungie a New Light-ot, ami a játék ingyenes verziója lett és tartalmazta a teljes Year1 content-et (alapjáték +2 DLC) és még egy kicsivel többet is. Ez több mint egy évig elérhető is volt, amíg ezen tartalmak jó része nem került be a Content Vault-ba. De az Activision égisze alatt az sem lett volna elképzelhető, hogy a Game Pass-ba bekerüljenek DLC-k. Maga a fizetőssége és maga a rendszere a Bungie-nak nem feltétlenül üdvözölendő, de szerintem minőségben megéri a pénzét, és nem csak a többezer óra miatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66479) .LnB válasza l.skywalker (#66478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs ezzel baj, de én azt hittem, hogy ez free 2 play. Nem az. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66480) EmThor válasza l.skywalker (#66471) üzenetére


EmThor
addikt

S-re a 2k 30fps mellett a fullhd/60fps belefért volna... De így is jó.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#66481) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!

Egy ilyen külső hdd jó lesz Series S-hez? Tudom, csak tárolni lehet rajta.
A hdd cache mérete vajon számít másolásnál?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#66482) oriic válasza .LnB (#66479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játszhatsz vele ingyen, csak ha kell komolyabb content akkor fizetni kell. :D

Live-Die-Respawn

(#66483) parandroid válasza csaabz (#66481) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, teljesen ok. Amúgy nem series s/x-re optimalizált játékokat nyugodtan telepíthetsz is rá.

Másrészt nem ismerem a magyar árakat, de szerintem nézz körül kicsit jobban, ez ennyiért nem tűnik best buynak. Az az áthúzott eredeti ár meg kimondottan röhejes. Annyiért már majdhogynem 1 TB SSD-t is kapni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66484) hitvanyalak válasza csaabz (#66481) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia! Én nem értek a külső winchesterekhez, de nekem egy ezeréves 500GB-os LG (még PS3-hoz vettem) van rádugva az xsx-re és a nem sx turbózott játékokból egy csomó oda van felmásolva és gond nélkül fut.
Szépen a háttérben felmásolgatta őket.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#66485) dj79 válasza csaabz (#66481) üzenetére


dj79
senior tag

Jó lesz, de az általam korábban használt toshiba canvio gyorsabb, kb 25-30 százalékkal.

(#66486) l.skywalker válasza .LnB (#66477) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az is. Csak külön neve van: New Light
A New Light verzióban benne van:
- egy új kezdő küldetés sorozat
- minden helyszín (bolygó) elérhetősége
- a PvP-ből szinte mindegyik játékmód
- strike-ok
- gambit

A loot pool is elég széles, szinte minden Year1 cucc elérhető, az exotic-ok is.

Btw. bármikor bárkinek kedve volna elkezdeni és segítség/társaság kell nyugodtan vegyen fel bungie.net-en: dreynreh#5827
Xbox-on: DreYnreh

Én már PC-n tolom, de mivel cross-play van így tudjuk együtt tolni ill. Xbox Party-ba úgy is be tudok lépni

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66487) consono válasza Wesder (#66472) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a hangulata nagyon bejött, még PS4-en toltam végig. Egy próbát megér mindenképp!

"In God we trust. All others must bring data"

(#66488) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na végre elkezdhetem. :B



Régen még a lemezen volt a full tartalom, most meg:
Lemez: 727MB.
Hálózat: 68GB.

Életemben először használok lemezt Xbox-ba elég hangosan pörgeti reméljük játék alatt nem fog random felpörögni. Mi a tapasztalat?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#66489) Bazsi1987 válasza consono (#66487) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ilyen brazil izlandi store-bol hogy tudok vásárolni? :)

(#66490) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#66489) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Izlandinál magyar bankkártyával.
Brazilnál giftcard -dal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66491) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#66490) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Storeba átmigrálom magam, kamu izlandi cím se kell semmi? Meg van honlap ahol tudom figyelni az izlandi árakat?

[ Szerkesztve ]

(#66492) Scholes9 válasza NoOne1976 (#66468) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#66493) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#66491) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Weboldal címében is-is legyen hu-hu helyett és ott is vagy. Látja az előzőleg regisztrált magyar bankkártyád.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66494) csaabz


csaabz
őstag

Köszi Mindenkinek a válaszokat! :R

Még egy gyors kérdés: Ha külső ssd-t kötök rá, akkor a nem-series optimalizált játékok gyorsabban fognak betölteni a külső hdd-hez képest? Esetleg jobban futnak?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#66495) persil válasza .LnB (#66479) üzenetére


persil
nagyúr

De az. :F

Az eg vilagon semmit sem kotelezo megvenni, max. csak kesobb ersz el bizonyos dolgokat, de kontent szinten tok ingyen is van olyan tartalmas, hogy honapokig elszoszol vele az ember.
(Egy bolygon tobb a tennivalo, mint a komplett outriders-ben...)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66496) dj79 válasza csaabz (#66494) üzenetére


dj79
senior tag

kb fele annyi idő lesz az ide-oda másolgatás és persze javul a töltési idő is, mást nem vettem észre a hdd-ssd váltásnál.

(#66497) persil válasza ρσгτσ (#66490) üzenetére


persil
nagyúr

Izlandrol lehet magyar kartyaval vasarolni? O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66498) ρσгτσ válasza persil (#66497) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. Én is azzal szoktam.

Szerk.:
Link.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66499) persil válasza ρσгτσ (#66498) üzenetére


persil
nagyúr

Zsirkigyoallat.

Nem tudtam. Akkor figyelem azt is most mar. :R

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66500) icemad válasza persil (#66499) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Viszont eléggé csökkentett store van ott. Talán 100 játék van fent...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.