Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67301) Steve1207 válasza dunc (#67299) üzenetére


Steve1207
veterán

Hogy micsoda? Ez az új pass-os kinézet már, múltkor állították át kanadában. 20 éve még digitális tartalom se volt szerintem :D (De bárhogy is nézett ki anno, a legnagyobb ökörség lenne, hogy egy hónapra átváltanak valami más felületre...)

(#67290) ProEvoFan: nekem nem fontos az első hét, karácsonykor majd 50-60%-kal osztogatják úgyis :D

.

(#67302) .LnB válasza pzstm (#67300) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker. Akkor neked 121ft-tal olcsóbb volt mint nekem! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67303) l.skywalker válasza .LnB (#67302) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van rajta 10% kedvezmény minden Game Pass előfizetőnek. Neked nincs GP-d?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67304) Steve1207 válasza l.skywalker (#67303) üzenetére


Steve1207
veterán

121 ft csak az ingadozás, kb hetente változik annyit az árfolyam. Szerk.: mármint egy ilyen összegű tételnél kb 350 ft-os diff volt a max, amit eddig követtem pl egy hétre vetítve.

[ Szerkesztve ]

.

(#67305) l.skywalker válasza Steve1207 (#67304) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, hogy ja. Az fel sem tűnt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67306) .LnB válasza l.skywalker (#67303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most tényleg. Szerinted ki lennék borulva 121ft-on? :) van gpu persze.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67307) viperabácsi válasza AMD Power (#67206) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi a biztatást ! Hol lehet most hozzájutni egy Series X -hez ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67308) ProEvoFan válasza pzstm (#67300) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

OTP banknál ez 11ezer volt....
Nem para, csakhátna...

(#67309) Steve1207 válasza ProEvoFan (#67308) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem szerintem ugyanannyi volt mindig, mint amennyit a google átszámítóval számoltam. Jó fiókra vetted? Az pont a gold-os kedvezmény többlet, amivel 11e-re jön ki.

.

(#67310) Moby válasza Moby (#66847) üzenetére


Moby
addikt

No, innen már nem olyan izgalmas a történet: ma megkaptam a cserekészüléket. Ahogy ígérték, egy teljesen új XSX-et kaptam. Nem volt megkarcolva, leejtve, szépen körbe fóliázva az egész gép a csomagoláson belül is, mint az új tévék vagy a telefonok, ilyet még új SX-eknél sem láttam. Túl azon, hogy ezen sérülés sincs, ennek kávédaráló hangja sincs, ez végre tényleg halk, szóval ugyan hosszabb idő alatt, és némi idegeskedés árán, de minden problémám a végére megoldódott.

(#67311) dunc


dunc
nagyúr

A DII ez fogad, offline se tudom játszani!
"diablo 2 resurrected failed to authenticate"

(#67312) Steve1207 válasza Moby (#67310) üzenetére


Steve1207
veterán

Na az király, mikori gyártást küldtek?

(#67313) RudY: valaki visszaküldte, mert hangos volt :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#67313) RudY válasza Moby (#67310) üzenetére


RudY
addikt

hmmm.... akkor lehet, hogy előzőleg esetleg már egy refurbished jutott neked?

(#67314) Moby válasza RudY (#67313) üzenetére


Moby
addikt

Nem, azt én használtan vettem, de amikor megvettem még nem volt kávédaráló hangja.

(#67315) dunc válasza dunc (#67311) üzenetére


dunc
nagyúr

Ment a visszatérítési kérelem, használhatatlan.... :(((

(#67316) dunc válasza dunc (#67315) üzenetére


dunc
nagyúr

Mennyi idő kb ameddig visszaér a pénz?

[ Szerkesztve ]

(#67317) Madoc válasza dunc (#67316) üzenetére


Madoc
veterán

Ha megitélik a visszatérítést akkor akár pár nap is lehet. Nekem kb 6 óra múlva visszajött igaz én feltöltővel fizettem a legutóbbit.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#67318) NoMagix válasza Moby (#67310) üzenetére


NoMagix
addikt

Na ez a beszéd!
Használd egészséggel jó sokáig!

(#67319) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

valaki jelentkezett elden ring testre? invájtokat már kiküldték?

Life, Uh, Finds A Way

(#67320) dunc válasza Madoc (#67317) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#67321) Moby válasza NoMagix (#67318) üzenetére


Moby
addikt

:R

(#67322) Moby válasza hombre[EU] (#67319) üzenetére


Moby
addikt

Mindkét platformon, de még semmi.

(#67323) Elderath


Elderath
őstag

Toltam 4+ órát ezt a guardians of the galaxyt. Azt kell mondjam alig bírtam felkelni TV elől, rég volt ilyen. Quality modeban tolom, grafika elképesztő, karakterek nagyon jók, iszonyat jó a writing meg a poénok, eszméletlen mennyiségű és minőségű dialógus van benne. Zenéről ne is beszéljünk. Utóbbi évek legnagyobb pozitív csalódása ez a játék.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67324) .LnB válasza Moby (#67310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na! Happy Finis End a vége. Az a lényeg! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67325) .LnB válasza dunc (#67315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is értem. Mindenki ezen a Dio2-n forrong hetek óta, lázong a net. Tudva lévő, hogy szar. De te azért csak megvetted. Na most érted..?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67326) Wesder válasza .LnB (#67325) üzenetére


Wesder
félisten

ActiBlizzardtól amúgy sem szabad semmit venni, ami nem Crash/Spyro/Tony Hawk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67327) .LnB válasza Elderath (#67323) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"alig bírtam felkelni TV elől" hátfájás, derékfájás? Akkor [link]! ;]

Kezd lassan engem is érdekelni az a játék. Lehet, hogy az év végi szünet alatt megveszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67328) Moby válasza .LnB (#67324) üzenetére


Moby
addikt

Ja, már előtöltve a FH5, és rohadtul várom már :D De még a HALO-t is, pedig a kampánytrailer lelombozóan szar volt :DDD

(#67329) .LnB válasza Moby (#67328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem értem ezt. Én teljesen normalisan kritizáltam a Halo trailert, aztán mit kaptam. Te meg simán leszarozhatod. :DDD Bárcsak én is csinálhatnék ilyeneket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67330) Moby válasza .LnB (#67329) üzenetére


Moby
addikt

Jó, de én úgy szarozom, hogy a világát imádom, és minden részét day1 toltam :DDD Szóval én az a Halo fan vagyok, aki ilyen látens Halo hater :DDD

(#67331) Phoen|x válasza Wesder (#67326) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sajnos eléggé leadták a színvonalat minden téren.

Go Gunners!

(#67332) AMD Power


AMD Power
titán

Elértem a Back4Blood utolsó "pályájához". Jól elvoltam vele ,de ennek a játéknak azért jóval nagyobb volt a füstje mint a lángja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67333) Elderath válasza Moby (#67330) üzenetére


Elderath
őstag

Az a singleplayer overview szerintem is határ szar volt, de szerencsére a multit toltam és az viszont nagyon jó

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67334) balazs025 válasza oriic (#67220) üzenetére


balazs025
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy csak az EA Publisher Sale promócióját nézhették be. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#67335) Moby válasza Elderath (#67333) üzenetére


Moby
addikt

Én is toltam picit a multit, és nekem is bejött. De nem tudonám megmondani az okát, mert igazából nem sok logikus magyarázatot találtam rá :D
Viszont ha nem fog bejönni a kampány, a multija sem fog érdekelni. Megsértődve fogom letörölni :DDD Én tudom, hogy ezzel kiállítom magamról a parasztpass-t, de nekem KELL a HALO univerzum valami normális interpretációban. És ezt egyre távolibbnak érzem, mert - és kimondom, jöhetnek a a kövek - szerintem ez a 343, nos ezek szerintem kutyaütőek. Soha nem gondoltam volna, hogy majd egyszer ezt fogom mondani, de sírom vissza a Bungie-t.

(#67336) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Cod Vanguard preload:

Xbox One and Xbox Series X|S: Preloading begins on October 28 at 9 PM PT.

Xbox Series X |S: 61 GB Download
Xbox One: 56.6 GB Download

(#67337) Wesder válasza Corpuscle (#67336) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben csak az első pàlya lesz benne, hogy csak ~60GB?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67338) Corpuscle válasza Wesder (#67337) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez a hivatalos:

“Good news for hard drives everywhere:
Due to new on-demand texture streaming tech, Vanguard’s install size at launch will be significantly below that of previous Call of Dutyreleases – up to 30% - 50%+ of a file size difference on next-gen console and PC“

(#67339) Wesder válasza Corpuscle (#67338) üzenetére


Wesder
félisten

Gondoltam viccelek egyet, mert ugye eddig simàn nyaldosta a 250GB aljàt a CoD.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67340) Daffchy


Daffchy
őstag

Előrendeltem a fullos FH5 csomagot, előtelepítette, minden jó.
Aztán hétfőn vagy kedden megpróbálta leconni az árát és nem vettem észre, hogy azon a számlán ami hozzá van adva nincs elég pénz, így kaptam mailt, hogy nem sikerült, de azt nem írja meg fogja újra próbálni.
Vásárlásaimnál el tudom indítani a fizetést, végigmegy, netbanknál is sikeres tranzakciót ír, de se nem vonja le, se nem semmi... :F
Megcsináltam párszor, de nem megy.

Hasonlóba futott már bele valaki? :R

[ Szerkesztve ]

(#67341) Norb79 válasza Moby (#67335) üzenetére


Norb79
őstag

Amíg nincs coop kampány, addig az a játék nem is létezik nekem!

(#67342) Corpuscle válasza Wesder (#67339) üzenetére


Corpuscle
őstag

Fog ez hízni idővel így is. :)

(#67343) Bep válasza Daffchy (#67340) üzenetére


Bep
senior tag

Pár nap múlva automatikusan újra próbálja még egyszer levonni. Ha akkor is sikertelen, akkor törli a "megrendelést". Addig a megrendelésnél csak fizető eszközt tudsz változtatni, aztán valamikor terheli.

(#67344) Daffchy válasza Bep (#67343) üzenetére


Daffchy
őstag

Na szuper, köszönöm az infót. :R
Gyorsan raktam rá pénzt és engedte végigvinni a fizetést fura mód...
Na de remélem rápróbál aztán jó lesz. :)

(#67345) Elderath válasza Moby (#67335) üzenetére


Elderath
őstag

guardians gamet nem fogod tolni?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67346) Moby válasza Elderath (#67345) üzenetére


Moby
addikt

De, de előbb lemegy a Resi8, aztán szerintem a Scarlet Nexus, aztán jöhet a Guardians.

(#67347) Elderath válasza Moby (#67346) üzenetére


Elderath
őstag

Addigra talán lesz raytracing mode is :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67348) Moby


Moby
addikt

Ez a Resi8 mindenestere rohadtjó. A Guardians-t is XSX-re veszem. Elsősorban a lemez miatt :D

(#67349) Roland0224


Roland0224
senior tag

A codok* le vannak akciózva -50-60%

•Megéri am a cross gen bundle pl cold warból? És most nem az árra gondolok hanem ,hogy a sima ~150 Gb a cross gen meg ~290 ? Mivel tud többet?
Illetve hülye kérdés de ha cross gent veszem le tudom tölteni a one-ra szánt verziót is ami "csak" ~150 Gb vagy csak a series verzió marad ami duplája

Szerk.: *Kivéve a Vanguard

[ Szerkesztve ]

(#67350) Bazsi1987 válasza dunc (#67315) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én ma vettem meg izlandon, este semmi gond nem volt elsőre ment minden :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.