Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67751) AssAssynn válasza Zoleee83 (#67750) üzenetére


AssAssynn
őstag

Keresni kell valakit, akár itt a fórumon is, aki párja lenne az embernek.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#67752) Wesder válasza Zoleee83 (#67750) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért skippelni... Localban sincs senki akivel végigvihetnéd?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67753) consono válasza Wesder (#67752) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem sincs, én is skippelem :) Két kontrollerem sincs :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#67754) Wesder válasza consono (#67753) üzenetére


Wesder
félisten

Miért nem viszitek végig együtt? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67755) consono válasza Wesder (#67754) üzenetére


consono
nagyúr

Más lányával??? :)

Amúgy annyira rendszertelenül tudok a gép elé kerülni, hogy elég esélytelen bármi ilyen....

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#67756) Wesder válasza consono (#67755) üzenetére


Wesder
félisten

Zoleee-val.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67757) minilego


minilego
senior tag

Behúztam néhány Tomb Raider-t, most hogy akciosak :C

(#67758) predakon


predakon
őstag

Xcloud teljesítményével kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Én egy régebbi laptoppal próbálkozom wifi 6 és kábellel is 1000es digi internettel de pl a Horizon 4 eléggé vegyes vizuális élményt mutat. Az irányítás nem késik de a graffal van gond elég keményen.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67759) icemad válasza zkxdn (#67734) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraft pc-re jön. Viszont valami extra csomag, mert a java és bedrock verziót is tartalmazza.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67760) icemad válasza Czimby (#67744) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Se dlc se iap nem homeolható. (ejj, de szép magyar mondat. :))
Csak a vásárló kapja meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67761) Wesder válasza icemad (#67760) üzenetére


Wesder
félisten

A FH4-nél nekem osztódott minden, pedig ott is csak alap+ultimate add-on pack volt. Szerintem csak az early nem osztódik. 9.-én meg lehet majd telepíteni a maradékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67762) Peat76 válasza #28047104 (#67741) üzenetére


Peat76
őstag

Szintén :DD :DD :D :DD :DD
"Forza Horizon 5 letöltve, Premium add-ons bundle megvásárolva, péntekre szabadság kiírva!"

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#67763) ρσгτσ válasza Wesder (#67761) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Osztódott" nálunk is FH4 -nél mindegyik kiegészítő.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67764) icemad válasza Wesder (#67761) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez nekem új. Ubisoft játékoknál nem így volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#67765) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Iron Harvestet kilistázza a store s/x-re optimalizálva. De még a Fejlesztő honlapján sincs fent, hogy lenne konzolra.
Ez valami hiba, vagy tényleg van és ha igen próbálta valaki? :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#67766) Steve1207 válasza predakon (#67758) üzenetére


Steve1207
veterán

500/20-as upc (voda) van és teljesen vállalható a graf, már a régi pixelesedést se tapasztaltam (közben a fele épp le is van foglalva). Amúgy elég sokat fejlődött, már tényleg 100-150ms körül lehet a delay a korábbi 300-hoz képest, mert közel játszható. Forza határeset, ott már elmegy így, de FPS-mél még érezhetően késik egy picit, nem éri el a GeforceNow szintet. Forzával amúgy is csinálhattak valami egyebet is, mert bitang jó a response.

.

(#67767) ρσгτσ válasza hitvanyalak (#67765) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Xbox -on csak Series X|S -re jött ki. Másra nem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67768) parandroid válasza icemad (#67760) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

DLC igen, in app purchase nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67769) i@lex válasza Wesder (#67731) üzenetére


i@lex
őstag

Igazán átadhatná a For the Players szlogent a kék oldal, ide passzolna is. Durva hónap.

(#67770) Wesder válasza i@lex (#67769) üzenetére


Wesder
félisten

Ez most aztàn nagyon kellett ide.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67771) predakon válasza Steve1207 (#67766) üzenetére


predakon
őstag

Akkor lehet, hogy nalam a digivel van valami.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67772) ρσгτσ válasza predakon (#67771) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Digit használok. Nálam is hasonló, mint Steve1207 -nél. Igaz, hogy én csak bridge -nek használom a Digi router -t.

Amúgy pontosan mi a gond a grafikával? Szétesik, csíkozódik, vagy szimplán rossz?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67773) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Halo: Streets MP map

Life, Uh, Finds A Way

(#67774) Bazsi1987 válasza hombre[EU] (#67773) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Fuuu már nagyon várom, kb semmihez sincs kedvem csak halozni akarok már :)

(#67775) predakon válasza ρσгτσ (#67772) üzenetére


predakon
őstag

Nagyon alacsony a felbontas es neha felulrol lefele lefut egy csikozodas szeruseg.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67776) Czimby válasza icemad (#67760) üzenetére


Czimby
addikt

Az érdekes lenne mert FH4 és Dirt 2.0-nál is az összes DLC-t toltuk mindketten. :U

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67777) Wesder


Wesder
félisten

Itt egy kis FH5 kedvcsináló: link

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67778) mike1334 válasza predakon (#67775) üzenetére


mike1334
veterán

A régebbi laptopnak milyen a felbontása?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#67779) predakon válasza mike1334 (#67778) üzenetére


predakon
őstag

1366x768 de egyébként használható így is de már most látom, hogy ez a gamepass lesz nálam a kapudrog, hogy a ps mellé sx-et is vegyek. A PS nowhoz képest sokkal összeszedettebb a rendszer, látszik hogy ott azon nincs fókusz.

@Forza 5 kérdés, gamepassos verzióhoz is megvásárolható az a kiegészítő amiről beszéltek itt páran?

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67780) JamesHun válasza Wesder (#67777) üzenetére


JamesHun
addikt

péntek de messze van
jó kis videó lett
de vigyázz Spoileres :)
elő van töltve, fullos csomag megvéve (nem csak a dlc-s bundle).

SeriesX: JamesSHun

(#67781) mike1334 válasza predakon (#67779) üzenetére


mike1334
veterán

Hát az nem túl acélos, nem lehet, hogy az a gond?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#67782) predakon válasza mike1334 (#67781) üzenetére


predakon
őstag

Elképzelhető de annyira nem gyenge, hogy ne tudna zökkenőmentesen streamelni. Majd még tesztelem :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67783) krx21


krx21
nagyúr

Srácok, Resident Evil 2-3 remake-hoz, várható valami SX patch? Vagy “csak” az One X verzió létezik? :R

(#67784) Steve1207 válasza predakon (#67782) üzenetére


Steve1207
veterán

Amúgy a normális játékélményért még mindig szükséges a konzol és az is lesz még évekig. Jelenleg csak a játékokon, előfizetésen okosban simán kijön nullára a különbözet 1-2 év alatt, hogy fedezzen egy SS-t, ami mérföldekkel jobb élményt ad, az meg elfér 8-10 évig. Használtan már 4 kontroller árában ott van egy SS, amiből egyet úgyis venne az ember és nincs semmi bosszankodás (lag, képminőség, sávszél probléma akár szolgáltatótól adódóan stb). Jó móka ez az XCloud a tesztelés erejéig, én is nézegetem, meg szépen fejlődik, de így játszani órákat azért távol áll a minőségi szórakozástól. (Nyilván, ha egy ósdi intel hd-nk volt világ életünkben akkor persze ez is mérföldkő, viszonyítás kérdése.)

.

(#67785) zsocy válasza Steve1207 (#67784) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem meg kb. most a megváltás az xcloud, elromlott a onex-em, sx-re várni kell, de a laptopon addig is tudok játszani. Art of Rallyt kipörgettem, talán ha 3szor csúsztam ki lag miatt, most a Hadest nyomom, az is totál játszható.
Szóval nagyon is jó dolog amit az ms itt most ezzel az egésszel csinál.

[ Szerkesztve ]

(#67786) ρσгτσ válasza Steve1207 (#67784) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Art of rally -ba beletoltam vagy 15 órát cloud -ban. Telefonról. :D De futott már csomó minden más is. Persze a netem mellette rendben volt, ami ugye nem csak abból áll, hogy mennyire jó a le- és feltöltés. Vagy hány csilliárd gigás.

Amúgy igen, mellékes opciónak jó, de például az egy évvel ezelőtti állapothoz képest elég sokat fejlődött. "Tökéletes" szerintem nem mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67787) predakon válasza zsocy (#67785) üzenetére


predakon
őstag

Nalunk most a felujitas viszi a budgetet szoval nekem is jo idotoltes az xcloud.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#67788) Scholes9 válasza krx21 (#67783) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nem gondolom, hogy jönne hozzá bármi ilyesmi update :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#67789) AMD Power válasza Steve1207 (#67784) üzenetére


AMD Power
titán

Én 1x imádom ,hogy bármilyen játékkal játszok mindig a maximumot kapom. PC 2x éven át volt az ,hogy állandóan teszteltem/állítgattam a grafikát ,hogy mi az a szint amit bír a gép. Baromira irigyeltem azokat akik mindig minden játékkal max grafikán játszottak. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67790) ρσгτσ válasza AMD Power (#67789) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PC az egy nevör ending sztori, ha elsősorban játékról van szó. Jó buli volt régen, amikor még a kislemezek mennyiségével harcoltunk. Aztán ahogy telt az idő, folyamatosan (/és egyre sűrűbben) fejleszteni kellett. Már a hátam közepére nem kívánom azt, ami régen még egy izgalmas hobbi volt.

Konzolon nem kapsz igazán maximumot, de egyszerű, mint a faék. Évekig kiszolgál új játékokkal is. Csak nem kell kergetni az RT -t, a 120 fps -t 4K -ban, és a tökéletes grafikát mindenhol.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67791) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#67790) üzenetére


3L1T3
addikt

2021-re odáig jutottunk, hogy a PC Gaming luxus lett.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67792) ρσгτσ válasza 3L1T3 (#67791) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most már igen, az is elvesz a lendületből. Régen sem volt jó "befektetés" egy PC, de most már azt sem érzem, hogy megéri játékra fejleszteni.

Inkább nézek helyette olyan konzolokat, ami játékok tekintetében kiszolgálja az igényeimet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67793) Moby válasza 3L1T3 (#67791) üzenetére


Moby
addikt

A géming mindig liuxus volt, nem csak pécén, mindenhol. A pécégéminggel most sincs baj, csak drága lett a vga. Majd olcsóbb lesz megint. Most 1 éve nagy lett a kontraszt, mert minden is jön 60fps-el konzolra, meg drága lett a pécé alkatrész, de majd nézzünk erre rá a mostani generáció közepén, mert egyelőre hiába a helyzet hardverfronton, a játékok sem nagyon bírnak normálisan készülni. Most még leginkább azt látni, hogy miként futnak a múlt generáció játékai, meg azok a fejlesztések, amik még az előző generációban indultak.

(#67794) prokxy válasza 3L1T3 (#67791) üzenetére


prokxy
veterán

Biza, ezért is lesz itthon mind2 konzolból a legjobb (PS% Karira), azt a PC gamingnek búcsút intek. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#67795) krx21 válasza Scholes9 (#67788) üzenetére


krx21
nagyúr

Kár pedig megérdemelné. Persze így is jól fest, de azért lenne még benne, a gépet tekintve…

(#67796) AMD Power válasza 3L1T3 (#67791) üzenetére


AMD Power
titán

Elég baj! :( Én nem keresek rosszul ,de nem fogok százezreket egy PC-be beleölni ,úgy ,hogy 1 év múlva megint locsolhatom bele a pénzt. Vicc. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67797) krx21


krx21
nagyúr

FH5 milyen esetben indítható már pénteken? Csak elő kell tölteni GP-ban, vagy valamit meg kell venni?

(#67798) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Van itt még rajtam kívül valaki, aki GPU tagság ellenére megvette a FH5 Premiumot? Nem tudtam, hogy lehet venni GPU mellé Premium add-ont is. Most meg nem tudom, hogy kérjek-e refund-ot, vagy inkább a vásárlással támogassam a Playground-ot. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67799) l.skywalker válasza szabogabor10 (#67798) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még vissza tudod mondani az előrendelést gond nélkül

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67800) 3L1T3 válasza Moby (#67793) üzenetére


3L1T3
addikt

Láttad az új intel procikat, és azt, hogy milyen energia igényük van? Plusz milyen más alkotórészek kellenek ahhoz, hogy megfelelően kihasználd? Nem csak a VGA árakkal van a baj, összességében a teljes PC Gaming elért egy olyan szintet amikor már valóban nagybetűs LUXUS lett. Annyival pedig nem tud többet nyújtani, mint amennyivel többe kerül 2019 óta.

2019 óta 6 különböző gépet raktam össze majd adtam el. Folyamatos harcot vívtam önmagammal, és a józan ész határaival. Játékra , arra, hogy naponta 2-4 órát (helyzettől függően) játszani tudj egy 1-2M forintos PC-n az luxus, hiába csavarjuk tovább.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.