Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) ρσгτσ válasza sting2 (#67400) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rendszeresen sehol, de polcon van alkalmanként MM, Euronics, Auchan -ban. Pl. a Pólus MM -ban is fotóztak tegnap, illetve más városokat is írtak.

A többi helyen általában rendelésre jön. Figyelni kell a kereskedőket, hogy mennyire változik a helyzet...de sok meglepetés szerintem nem lesz.

Szerk.:
Pólusban már elfogyott.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67402) AMD Power


AMD Power
titán

Eskü igy online játékosokkal még addig sem jutottam el , mint egyedül. :)) :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67403) Steve1207 válasza AMD Power (#67402) üzenetére


Steve1207
veterán

Beszélsz velük? Van stratégia? Vagy csak kifogtál egy halom 10 évest az őszi szünetben :D

.

(#67404) beyruth82 válasza sting2 (#67400) üzenetére


beyruth82
veterán

Sehol. Mindenhol hiánycikk.A legjobb ha mondjuk 4-5 nagy webáruháznál megrendeled/ lefoglalod és amikor érkezik értesítenek. Amelyik előbb jelez, hogy beérkezett a termék és szállít attól megveszed a többit lemondod. Így lehet a leggyorsabban hozzájutni szerintem.

(#67405) oriic válasza Steve1207 (#67403) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beszélni... Próbáltam kommunikálni én is, hogy ne haljuk le instant, vagy legalább dumáljuk meg a paklik összerakását, de vagy kvaanyázás lett a vége, hogy mit pampogok, vagy ment a zene a háttérben náluk hangosan, ordibálás stb. Így inkább kikapcsoltam party chat hangot. :W

Live-Die-Respawn

(#67406) Döglött Róka válasza Steve1207 (#67359) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én is kérek ennyi szabadidőt :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67407) AMD Power válasza Steve1207 (#67403) üzenetére


AMD Power
titán

Egy halom 10 éves volt kb.... :DD Most egy időre abbahagyom. 10 óra óta ezzel szenvedtem.... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67408) dunc válasza sting2 (#67400) üzenetére


dunc
nagyúr

Sehol.

(#67409) sting2 válasza sting2 (#67400) üzenetére


sting2
addikt

Uhh, köszönöm a válaszokat.
Januárban volt utoljára gépem, azt hittem, hogy ez ma már elérhetőbb azért..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#67410) kerti008


kerti008
aktív tag

Tegnap delutan megjott a Series X. Atraktam az SSD-t a series S-bol es csak 3 jatekhoz toltott le valami patchet. (meg a Store-t frissitette vagy 20-szor, majd kilepet es par perc mulva megint elkezdte?) Azt ertem hogy a 360-as jatekok ugyanakkorak minden rendszeren. De nem kellene az S-nek kisebbnek lennie az alacsonyabb felbontasu texturak miatt? Az is erdekes hogy a Gears of War 4 120 GB mig az 5-os meg 45GB. (ha jol emlekszem) Van valami osszefoglalo oldal ahol megtudom nezni a jatekok mereteit? ( X vs S)
Ui: Nekem is elojott a recseges amikor a menuben lepkedtem illetve egy jatekban volt torz a hang. Miutan 2x reset-eltem es atraktam Atmos-ra a hangot jo lett. :W

(#67411) Wesder válasza kerti008 (#67410) üzenetére


Wesder
félisten

Az a 45GB a Gears 5-ből csak a minimum, ami ahoz kell hogy elinduljon. Jàtékon belül kell letölteni azt ami még kellhet. (Kampàny többi része, Multi, DLC, Testreszabhatósàg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67412) AMD Power válasza AMD Power (#67407) üzenetére


AMD Power
titán

Majd délután ha lenyugszok újra megprobálom :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67413) Bird válasza sting2 (#67400) üzenetére


Bird
addikt

Raktáron leginkább sehol. MM, Auchan de ahhoz jókor kell jó helyen lenni (ha nincs valaki aki súg). :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#67414) Zoleee83 válasza AMD Power (#67412) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan ez a jó megoldás, tegnap már én is kiakadtam a ZA-tól, aztán elsőre meglett az a pályaszakasz amivel előtte órákig küzdöttem. Pedig nem változtattam nehézséget, csak átgondoltam a tactics'-et, meg szünetet tartottam. :D

Közben megvettem az előbb a Mad Max-et, 2k-ért nem tudtam otthagyni. :DDD
Már megint összevásároltam minden "sz@rt", aztán csodálkozom, hogy jahogyjah' ez is megvan meg az is, csak idő nincs rá..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67416) Andris837


Andris837
senior tag

Sziasztok!

Bocs, hogy ha már volt téma, de várható esetleg a FIFA22 GPU-ba/EA Play-be? Erről van esetleg infó? Köszi előre is. :R

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#67417) balazs025 válasza Andris837 (#67416) üzenetére


balazs025
senior tag

Valószínűleg május körül várható. Ilyen korán még nem fog bekerülni.

(#67418) Andris837 válasza balazs025 (#67417) üzenetére


Andris837
senior tag

Értem, köszönöm! Erősen gondolkodtam rajta, hogy beszerzem, de ha pár hét és jön a passba, akkor felesleges lenne. Így lehet, hogy valamilyen akció keretén belül beszerzem majd.. meglátjuk.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#67419) Phoen|x válasza Andris837 (#67418) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hardveraprón is árulnak kódokat.

Go Gunners!

(#67420) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Bright Memory: Infinite
Még csak a PC megjelenés...november 11.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67421) Neurotoxin válasza ρσгτσ (#67420) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Még mindig nehezen tudom elképzelni, hogy ezt egy ember fejleszti, ettől függetlenül érdekelne.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#67423) ρσгτσ válasza Neurotoxin (#67421) üzenetére


ρσгτσ
őstag

...ha igaz, ha nem...szerintem remek játék volt már a "tech demo" is. :D Jön Xbox -ra, csak még nem tudjuk pontosan mikor. Az már pozitív, hogy PC -re hamarosan megérkezik, és van pontosan dátum is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67424) AMD Power válasza Zoleee83 (#67414) üzenetére


AMD Power
titán

Gondoltam délutánra értelmesebb emberek lesznek fent online. Sajnos nem.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67425) pzstm


pzstm
titán

Ha valakit erdekel…..


Fingjuk nincs rola mikor lesz kesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#67426) mcnab válasza Andris837 (#67418) üzenetére


mcnab
csendes tag

Szia! Nekem is van egy eladó kódom, géphez kaptam, engem nem érdekel. Hardveraprón megtalálod.

(#67427) AMD Power válasza Zoleee83 (#67414) üzenetére


AMD Power
titán

Nah megvan! Egyedül Soloban!! :R

Mondjuk ha több eszem van co-op csinálom meg és akkor acsikat is kapok érte.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67428) Phoen|x válasza pzstm (#67425) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jó lesz az. :DDD

Go Gunners!

(#67429) persil válasza kerti008 (#67410) üzenetére


persil
nagyúr

Sajnos nem szabalyszeru, hogy kisebbek az s-es jatekok, csak kisebb LEHET, ha nem tolt le minden szamara felesleges nagyfelbontasu anyagot, de ez fejleszto es jatek fuggo.

Van, ami fele akkora, van ami valamivel kisebb, meg van, ami egy byte-tal sem.

Leginkabb jatekonkent tudod megnezni, hogy mekkora, nem igen van ilyen lista.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67430) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

most ez azt új AoE-t tényleg nem hozták konzolra? hahóó cloud gaming?! :D egyszer lenne értelme, nem kell portolni, nem baj a latency

Life, Uh, Finds A Way

(#67431) zkxdn válasza hombre[EU] (#67430) üzenetére


zkxdn
őstag

Cloud Gaming (xCloud) = Xbox Series X
Pont hogy portolni kéne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67432) KoNZoLik@ válasza pzstm (#67425) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nagyon nem kár érte, ha meg sem fog jelenni akkor sem, mert gyakorlatilag már kávéfőzőre is kiadták ezt a játékot😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67433) Zoleee83 válasza AMD Power (#67427) üzenetére


Zoleee83
addikt

Grat! Akkor csak megérte végig küzdeni. :K
Mondjuk ennyi erővel segíthettem volna co-op-ban is. Itt a hosszú hétvége játszanék én is ezerrel, de meg kell csinálnom egy online infós szakmai certet, amire még tanulni is jó volna. :(

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67434) hombre[EU] válasza zkxdn (#67431) üzenetére


hombre[EU]
veterán

krisztus kétezerhuszonegyedik évében egy felhōszolgáltatásokkal foglalkozó cégnek már ne okozzon gondot pc játékot streamelni.
vagy meg kell várni míg az nvidia megoldja? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#67435) Bep válasza hombre[EU] (#67430) üzenetére


Bep
senior tag

Jah, én is nagyon örülük neki, hogy megjelent. Konzol mellett egy netezős PC van csak...

[ Szerkesztve ]

(#67436) AMD Power válasza Zoleee83 (#67433) üzenetére


AMD Power
titán

Most már mind1. Legalább vége. Nem volt ez rossz játék, de egy Zombie Army kenterbe veri.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67437) AssAssynn válasza hombre[EU] (#67430) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem értem én sem. Azt hittem elsőnek, hogy biztos azért, mert stratégia, és kontrollerrel nem lehetne jól irányítani, de aztán rájöttem, hogy játszottam már stratégiai játékot, amivel egész vállalható volt az irányítás, úgyhogy itt is meglehetne oldani.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#67438) ρσгτσ válasza AssAssynn (#67437) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Eddig is tudtuk, hogy nem jön Xbox -ra. Csak PC.

Viszont én is ezt mondtam korábban, hogy simán jöhetne Series -re. Billentyűzet+egér támogatással, ami azért RTS -hez nem ártana. C&C 3 Tiberium Wars sem az igazi kontrollerrel, hiába érkezett meg Xbox -ra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67439) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#67438) üzenetére


3L1T3
addikt

Tekintettel arra, hogy ez a játék az egyik legmeghatározóbb emlék számomra , így én vettem egy notit, hogy tudjam nyomni. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#67440) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

Biomutant
PGA Tour 2021
Hunting Simulator 2

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67441) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#67439) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ne is mondd, anno gimnazistaként, volt hogy suli helyett Age of-oztam, "betegen". :DDD :DDD :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67442) Phoen|x válasza 3L1T3 (#67439) üzenetére


Phoen|x
őstag

Simán megér ennyi áldozatot. :DD
Nekem az Age of Mythology a kedvencem a sorozatból.

Go Gunners!

(#67443) ρσгτσ válasza 3L1T3 (#67439) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak ezért nem vennék laptopot. :D Bár kétségtelen tény, hogy nekem is nagy kedvenc a sorozat. Többet között ez is...de nem ez az első játék (/típus) amiről le kell mondanom, ha konzol mögött ülök.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67444) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67445) homerhamm válasza Wesder (#67444) üzenetére


homerhamm
addikt

Ma játszottam az FH3-al :) kérem az ajándékom. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67446) Wesder válasza homerhamm (#67445) üzenetére


Wesder
félisten

Én jàtszottam minddel. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67447) ρσгτσ válasza homerhamm (#67445) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd olcsón kint lesz market -en játékon belül. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67448) homerhamm válasza ρσгτσ (#67447) üzenetére


homerhamm
addikt

Ó, FH2-be kb. egy hete nem tudok online játszani, mert nem megy a szerver. Se játszótér, se semmi. Szép.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67449) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Aki konzolon nyomja a d2 resurrected az 30 vagy 60 fps preferálja? :)

(#67450) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

In Sound Mind -dal játszott már valaki?

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.