Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67651) ρσгτσ válasza twi452 (#67650) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt pont így van, és ennek ellenére mégis adtak ki sz@r porttal. Igaz, hogy nem MS követte el. Ráadásul nem csak RTS -t, hanem RTT -t is.

Egyébként meg lehet oldani, mert a ravaszok lenyomásával lehet növelni a gombok funkcióját. Ahogy máshol is. Ugyanakkor viszont szerintem sosem lesz igazán jó egy RTS sem csak kontrollerrel. Pl. csapatok, sereg részek kijelölése.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67652) parandroid válasza ρσгτσ (#67649) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Legszebb, hogy egy teljes képernyős 'Xbox Game Studios' logóval indít a játék PC-n. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67653) AMD Power


AMD Power
titán

Nem hiszem el,hogy erre a francos CP2077-re nem jön meg ebben az évben az SX patch. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67654) nincsnév007 válasza Steve1207 (#67613) üzenetére


nincsnév007
őstag

csak magamban játszanák mert alapból kijátszanám és néha csak úgy autózni nagyon jó lenne benne. Bár ha vennék akkor lehet inkább előfizetnék előszőr gamepassra és akkor egy akcióban valamikor megvenném. Ez a series s alapból tényleg csak forzára szánnám, egyik haveromnak sincs xboxa :) megvárom még a black friday-t hát ha :)

(#67655) modd3r válasza AMD Power (#67653) üzenetére


modd3r
őstag

Jaja. Ment a nagy ígérgetés, hogy még többen megvegyék azt a bughalmazt... :W

(#67656) Voy15 válasza twi452 (#67650) üzenetére


Voy15
tag

Ez a baj, és ezt nyilatkozták is valahol.
Sajnos ez a fő hátráltató tényező.
Lehet a következő kontrollerre kéne rakni egy trackballt :DDD

(#67657) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#67654) üzenetére


nincsnév007
őstag

amúgy a forza horizon 5-ben is lesz magyar felirat?

(#67658) homerhamm válasza nincsnév007 (#67657) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, de attól félek, nem lesz benne köszönet. Már atlz FH4-ben is katasztrófa volt a legtöbb fordítás...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67659) Wesder válasza nincsnév007 (#67657) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz, de minek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67660) zkxdn válasza Wesder (#67659) üzenetére


zkxdn
őstag

Elképesztő story miatt ;]

(#67661) nincsnév007 válasza homerhamm (#67658) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi.
Fizzie, nekem kényelmesebb magyar szöveget olvasni mint angolt.

(#67662) persil válasza NJanika (#67624) üzenetére


persil
nagyúr

Stilusodbol vegyel vissza kisfiam, mert nem a haverod vagyok.

Arrol nem is beszelve, hogy igazam volt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67663) Zoleee83 válasza nincsnév007 (#67657) üzenetére


Zoleee83
addikt

Inkább a Stalker2-be, vagy a Halo Infinite-be kellene, ha már egyáltalán lesz valamiben.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#67664) Wesder válasza nincsnév007 (#67661) üzenetére


Wesder
félisten

Lényegtelen story lesz, mint kb mindegyik részben + tuti megint rosszul lesznek lefordítva a feladatok, aztàn meg a pislogàs megy hogy nem lehet megcsinàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67665) viperabácsi válasza Phoen|x (#67595) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi ! Be is zsákoltam !

Melyik Call of Duty -nak jó a multija boxon ?
Pc -re megvan az MW3 meg a Black ops 2 , mindkettő szinte halott.

Lehet kell egy GPU -t fizetnem.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#67666) Elderath


Elderath
őstag

Állítólag a day 1 patchel a forza 1440pbe fut quality modeba a series Sen már

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67667) Wesder válasza Elderath (#67666) üzenetére


Wesder
félisten

Ma màr egyszer szóltak hogy semmi spoiler! :((( ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67668) Phoen|x válasza Wesder (#67667) üzenetére


Phoen|x
őstag

:C :R

Go Gunners!

(#67669) hombre[EU] válasza Wesder (#67667) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként a horizon5-bōl fent van a neten egy elég nagy spoiler [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#67670) szimszonos válasza Tengri (#67630) üzenetére


szimszonos
őstag

Hasznos info,köszönjük.

(#67671) homerhamm válasza hombre[EU] (#67669) üzenetére


homerhamm
addikt

Muhahaha ;] ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67672) parandroid válasza nincsnév007 (#67661) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha olyan lesz, mint a 4. részben, azt nem lesz könnyebb olvasni, sőt, konkrétan stroke-ot kapsz tőle. Googlenek ügyesebb AI-ja van, mint aki (ami) ezt magyarra fordította. Egy hibás kontrollerrel kéne agyonverni, aki ezt a fordítást így élesben kiengedte. Első javításként pl. el lehetne tüntetni, mert konkrétan játszhatatlan a játék, ha a magyar feliratokra hagyatkozol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67673) oriic válasza hombre[EU] (#67669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem spoiler.

EZ Spoiler

[link]

Live-Die-Respawn

(#67674) frankdelgado válasza viperabácsi (#67665) üzenetére


frankdelgado
őstag

Modern warfare 2019.

(#67675) homerhamm válasza oriic (#67673) üzenetére


homerhamm
addikt

Te Jézus atyavilág!! Ezmiez? Ez az autózás megszégyenítése!!! :U

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67676) Wesder válasza hombre[EU] (#67669) üzenetére


Wesder
félisten

Sőt, egy névtelen Insider azt is megerősítette, hogy a Festivál most Mexikóban lesz megtartva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67677) frankdelgado válasza Zoleee83 (#67663) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azt én se értem, h autós játékba minek.... stalkerbe jó vóna, de esély nem nagyon van rá....

(#67678) hombre[EU] válasza oriic (#67673) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem akarok okoskodni, de az a szárny légellenállás ill. súlypont szempontjàból sem tūnik ideálisnak...és még elég bután is néz ki :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67679) Czimby válasza hombre[EU] (#67678) üzenetére


Czimby
addikt

Ez a bosozuku japán stílus, ami direkt az eltúlzott dolgokra épít, pl a 2m hosszú kipufogó cső stb.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67680) oriic válasza hombre[EU] (#67678) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bosozuku style. Japán dolog. D:

szerk: Slowpoke.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67681) AMD Power válasza modd3r (#67655) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is értem. Nah mind1, még várok vele akkor 2022-ig. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67682) EmThor


EmThor
addikt

Srácok, pénteken lejár a meglévő GPU előfizetésem, legutóbb a cdkeys-ről vettem 8 ezerért, 3 hónapot, de jelenleg semmi jó ajánlatot nem látok.
A automatikus meghosszabbítást kikapcsoltam.
Ha lejárt a dolog, vegyek valahol goldot, egy vagy két évet és váltsam át 300 forintért, meg lehet még játszani akinek volt már GPU-ja? Köszi! (Mondjuk goldot is 18e láttam egy évet)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#67683) consono válasza EmThor (#67682) üzenetére


consono
nagyúr

Keresd meg musztii-t a hardveraprón, vele jársz a legjobban!

"In God we trust. All others must bring data"

(#67684) EmThor válasza consono (#67683) üzenetére


EmThor
addikt

:R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#67685) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sziasztok !

Dolby Atmossal kapcsolatban érdeklődnék. Aktiváltam ezt a 6 napos verziót, sajnos nincs olyan atomvillanás fejhallgatóm (Superlux HD669-em van), hogy hatalmas legyen a különbség Atmossal, de mintha tényleg szebben szólna, és megjelent volna valamicskét a térhatás. Ez reális lehet, vagy csak odaképzelem? Egy ilyen minőségű fejhallgatónál érdemes lehet beruházni a teljes verzióra? Vannak tapasztalataitok nem kimondottan Atmosra készült fejhallgatóval? Előre is köszönöm! Illetve annyi, hogy csak átrakom a kimenetet Atmosra, és a támogatott játékok egyből abban indulnak ugye? Játékban nem kell állítanom semmit?

Musztii kollégára plusz 1 pont!

[ Szerkesztve ]

(#67686) sch_a válasza EmThor (#67682) üzenetére


sch_a
addikt

Én legutóbb valami 600 Ft-ért vettem 7 napos GPU kódot és az is átváltotta a meglévő goldom. Nem is számítottam rá. Ha ezt tudom előtte előfizettem volna hosszabb időre.

(#67687) lastmohican2


lastmohican2
tag

Ha megvan a Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle, akkor az SX Új-Zéland régióra átállításával akár csütörtökön déltől lehet már csapatni? Ha jól néztem 12 óra a különbség.

(#67688) vg válasza lastmohican2 (#67687) üzenetére


vg
addikt

Hát ez jó kérdés, mert lehet a gamepass-os alapjáték nem preorder szerint fog indulni, hiába van add-on meg, nem? Bár, akkor meg honnan szerezné meg megjelenés előtt a lemezes alap játékot.

(#67689) RudY válasza thedivision2 (#67685) üzenetére


RudY
addikt

Ezek a játékok támogatják jelenleg: Games on Xbox and PC that use Dolby Atmos sound
Amelyik nem támogatja, ott is rátesz valamicskét, de az inkább nyilván "csalás" jellegű, nem mindig előnyös.
GP csomagban is van néhány, Pl. a Gears 5 elég szépen dolgozik, ha ezzel a fülessel bejön, akkor megéri.
Egyébként nincs spéci Dolby Atmos füles, azokhoz ingyenes Dolby Atmos for headphones kupont adnak, és itt ki is merül a "plusz". ;)

[ Szerkesztve ]

(#67690) Skynet258 válasza thedivision2 (#67685) üzenetére


Skynet258
veterán

Ami már önmagában előnye szerintem az Atmos proginak, hogy a beállításaiban többféle előre összerakott hangkép van, de ha akarsz akár magadnak is ki tudsz keverni egyet EQ segítségével). Én már csak emiatt is megvettem (érdemes Argentin kódot venni Enebaról és akkor megúszod 1500 Ft körül az egész bulit). Aztán ha meg lesz egy még komolyabb fejesed a program megmarad és még inkább élvezheted a hangzást. ;)

https://geekpulse.hu

(#67691) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor be fogok rá ruházni. :R

(#67692) lastmohican2 válasza vg (#67688) üzenetére


lastmohican2
tag

Én ezt találtam a storeba a csomagnál:
GAME PASS MEMBERS, get EARLY ACCESS and all the EXTRA CONTENT included with the Premium Edition at one low price! The Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle allows you to play four days early beginning November 5, 2021.

November 5-én szerintem menni fog a game, csak az a kérdés hogy előtte csütörtökön is elindul-e időzóna buherálással.

(#67693) krx21


krx21
nagyúr

Az eddigi videók alapján jól látom, hogy sokkal több forgalom van az utakon a FH5-ben, mint a FH4-ben?

(#67694) Wesder válasza vg (#67688) üzenetére


Wesder
félisten

Megint téves.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67695) bulikavagyok válasza lastmohican2 (#67687) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez majd aznap fog kiderülni. Elvileg mennie kéne, de ez játékfüggő mostanában, ahogy látom.

(#67696) Wesder válasza lastmohican2 (#67687) üzenetére


Wesder
félisten

Elméletben igen, akkortól lehet "csapatni", aztàn meg majd kiderül hogy mi lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67697) Steve1207


Steve1207
veterán

Csak lepörgött a Biomutant, 21 órát ír, ténylegesen kevesebb volt pár órával. Kezdetektől egy jópofa HZD koppintásnak gondoltam, már a bemutatókban is látszott jó pár elem, környezet és technikai megvalósításnál.

Koncepció: Jó a felépítés, mókás kivitelezés, karakterek, sok poénos szöveg, a sztorival se volt gondom. Jó a craft rendszer, a képességek, a fejlesztések, eléggé sokszínű is, úgyhogy korrekt az alap.

Grafika: teljesítmény szempontjából főleg esős, sötétebb erdős részeken érezhetően leesik az fps, ami zavaró. A színtelített környezetet már a bemutatóban is szerettem, az UI elemek is egész jók összképre. A táj változatos, szép, egy fikarcnyit se érdekelt volna erre egy SX patch vagy hasonló. Nagyon jó a napszak váltakozás, eső, mindig van valami, ami feldobja az egészet.

Játékélmény: Jók a sztori pontok, de sokszor "húzzuk az időt" megoldásnak éreztem a sztori köztes pontjait. Nem volt mindig ellenfél egy-egy közeli átrohanás alatt, néha direkt kerestem, hogy harcoljak, mert anélkül unalmas (viszont a harc is unalmas egy idő után). HZD-ben imádtam, bármennyit, bármi ellen, újra és újra bejárni mindent, itt sajnos nem jött össze, pedig alapvetően a környezet és karakter is adná a dolgot.
A sok craft lehetőség tizedét se használtam ki, kb ugyanazokat a kombókat nyomkodtam a harc során és az aktuálisan jobb ruhára/fegyverre váltottam. A felszedhető tárgyak viszont mókásak :D
A fejtörők, mint a "színek és formák" játék a 2 éveseknek, lehettek volna nehezebbek.
A térkép és navigáció, sokszor félrevezető volt (térképről szerintem nehéz kivenni az utakat), hiába írja, hogy közel van, sokszor a rossz oldalról kerültem volna mindent a navigáció alapján és zsákutca (bénavagyok).
A felfedezés rész amúgy tetszett, a gyűjtögetés, aréna elemek teljesítése.

Bugok: két részben futottam bugokba. Nem egyszer esetem be olyan sarkokba, épülethasadékokba főleg a hegyek mellett, ahonnan alig vagy nem tudtam kimászni.
Valamint szőrös állatka bossoknál, amikor közel kerül a karakter kb elvész a kamera és a boss bundáját mutatja (ami kidolgozatlan és csúnya), onnantól nem is látod a karaktered és a harcot, csak a vakvilágba harcolsz, ki kell keveredni.

Szóval egy erős közepes, nálam 7/10 ebben a formában és inkább kidolgozásbeli, technikai gondok voltak.

.

(#67698) thedivision2 válasza Skynet258 (#67690) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Argentín kód aktiválásban tud valaki segíteni? Ha nyíltan nem lehet, akkor privátban is tökéletes. Köszi szépen! :R

(#67699) Wesder válasza Steve1207 (#67697) üzenetére


Wesder
félisten

A Free Play Days-t neked talàltàk ki. Ez màr a 3. amit így vittél végig. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67700) ρσгτσ válasza Steve1207 (#67697) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ma vettem meg vidékrő'. Nekünk is nagyon bejött a játék. Szórakoztató. Sokkal rosszabbra számítottam. Vagyis inkább unalmasabbra.

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.