Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) 3L1T3 válasza Daffchy (#66399) üzenetére


3L1T3
addikt

Hidd el nem probalok menteni semmit! :)

Termék adatlap eleve tartalmazza az infót! Mellesleg pénteken jön készlet! Kétlem , hogy ez félretájékoztatás lenne. Ha pedig az ügyfélszolgálaton kaptad az általad írt infót akkor jöhet privátban a telefonszám , hogy visszahallgassam! Addig ez megint semmi más csak a szokásos “minden kereskedő rohadék” hozzászólás…

Felhívjuk kedves vásárlóink figyelmét, hogy a megnövekedett kereslet miatt a rendelések feldolgozása hosszabb időt vesz igénybe!

A következő szállítmány beérkezése Október közepére várható. A szállítmány beérkezése után telefonon fogjuk tájékoztatni rendelőinket a kiszállítással kapcsolatban.

Az információ 2021.10.07. 15:04-kor került frissítésre.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66402) Zoleee83 válasza Daffchy (#66399) üzenetére


Zoleee83
addikt

Engedd meg, hogy én is reagáljak egy véleménnyel, és nem, semmi közöm nincs a KV-hoz, vagy 3L1T3-hez, nem vagyok más, csak egy egyszerű játékos.
Én teljesen elégedett vagyok azzal, ahogy kommunikáltak velem a globális géphiány ellenére is.
Tessék az én történetem:
2020.november - Már előre tudni lehetett, hogy hiány lesz a gépekből, és minden valamire való bolt kiírta az oldalára, hogy XSX/PS5 hiány lesz, rendeljétek elő..
Szóval volt egy Series S előrendelésem, közben meggondoltam magam, hogy Series X-re váltanék. A KV alkalmazottak egyesével hívtak fel minden előrendelőt, hogy él-e még a rendelése, kéri-e. Mikor hozzám ért a sor, jeleztem, sorry de variálni szeretnék, és SS helyett XSX-et kérnék bundleben. Kiderült, már mind elkelt előrendelésben, de valahogy megoldották a franchiseban, így mégis lett Day1 XSX-em. Happy end, hozta a futár aznap este.
2021.június - Szintén előrendelésben PS5, szintén egyesével hívták a KV-s dolgozók a listán haladva az előrendelőket. Ha akartam volna ezt is megkapom az ígértek szerint, de megköszöntem, és átadtam a lehetőséget a soron következőnek, mivel csak jövőre kell a gép.

Nem szoktam regényt írni, de szerettem volna ha van ellenvélemény is, velem és sok más játékossal is nagyon korrekt volt a KV.
A chiphiányról meg érdemes lenne a Covidnál reklamálni, ez van. Remélem autót nem mostanában terveztél vásárolni, mert ott meg most álltak le a sorok ezredjére a chiphiány miatt, és minden más is drágul. Gondoltam szólok.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#66403) 3L1T3 válasza Zoleee83 (#66402) üzenetére


3L1T3
addikt

Auto ipar … van baratom akinek 84 hetet mondtak egy autora! 🤦‍♂️🤯

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66404) Daffchy válasza Moby (#66400) üzenetére


Daffchy
őstag

Nem volt valami szimpatikus a megnyilvánulása, nyilván szarul esik az ogazság meg menteni kell a dolgot, de csak ismételni tudom magam, csak segítséget akartam kérni, titkos tippet esetleg.

Én a második Auchanban találtam nemrég, de az ismerősöm nem is keresgélt eddig miattuk. :R

Szerk.:
Mondom, maximálisan tisztában vagyok a helyzettel és nem a KV miatt tértem be ide, nem érdekelnek.
A Te történeted nagyon szuper, használd egészséggel a gépeket. :R

[ Szerkesztve ]

(#66405) NemMo válasza Daffchy (#66399) üzenetére


NemMo
őstag

Én amióta először bementem az árkádban található konzolvilág üzletbe (576kbyte mellett) azóta mindig náluk próbálkozom először akár személyesen, akár online. Azt hihetetlen kedvességet és segítőkészséget, amit ott tapasztaltam és azóta is bármelyik ott dolgozótól, hát ritka Magyarországon az ilyen. Gondolom elvárás lehet a cég részéről ez a hozzáállás. Éles volt a kontraszt a mellette lévő konkurenciához képest, megjegyzem be is zártak azóta. Series x-et is megjelenés napján kiszállították nekem. Nem azért írom ezeket, mert 3L1T3 kolléga az aki nem is ismerem őt személyesen, hanem mert ezt tapasztaltam mindig kv-nál.

(#66406) 3L1T3 válasza Daffchy (#66404) üzenetére


3L1T3
addikt

A lenyeg h megvan a gép, have fun! :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66407) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Back 4 Blood Series X.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66408) Daffchy válasza NemMo (#66405) üzenetére


Daffchy
őstag

Nem kell meggyőznötök, mert ezt a barátomat is én irányítottam KV-hoz, ahogy a többit is szoktam, de most aki miatt kérdeztem, beleszaladt...
Bunkó senki sem volt, sem paraszt, ilyet nem momdtam, hitegették és valótlant állítottak, de már bánom beleírtam legelső kommentembe... :))
Lényeg, hogy vásárlójuk vagyok én is ezer éve, az azóta eltűnt KV Ricsinek is ránéztem néhány videójára anno, szóval én csípem Őket alapból...

3L1T3: Nekem van egy ideje már, nem magamnak keresek most. :R

[ Szerkesztve ]

(#66409) axlfsi válasza Daffchy (#66408) üzenetére


axlfsi
veterán

"...az azóta eltűnt KV Ricsi..."

Óriási! :C :DDD (most nem tudod min mosolygok, de jobb is, nem kell olaj már a tűzre szerintem)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66410) Qbász


Qbász
aktív tag

Sziasztok!

A lassú letöltéssel lehet kezdeni valamit? Portfoward beállítottam, gépnek fix ip címe van, nat type:open, speedtestre az xbox beállítások menüben azt írja hogy 920/620mbps a kapcsolatom ehhez képest 150mbps-nél többet nem tudott még produkálni játék letöltés közben. A konzol ethernet kábellel van bekötve. Letöltés közben semmivel nem játszok.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#66411) axlfsi válasza Qbász (#66410) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez teljes mértékben az MS szervereitől függ, hogy éppen mennyivel töltesz. Ha úgy tetszik, egy óóóóriási nagy QOS szellemében üzemeltetik a szervereiket (valahol teljesen jogosan és szerintem ez így is van rendben).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66412) Qbász válasza axlfsi (#66411) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ez így azért kissé bosszantó, steam és ps5 nekem még nem csinált ilyet. Ha most valami szuper nagy launch lenne megérteném de nincs :))

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#66413) Daffchy válasza axlfsi (#66409) üzenetére


Daffchy
őstag

Miért van olyan érzésem, hogy 3L1T3 kolléga a KV Ricsi... :C

3L1T3: Tényleg Te vagy?

[ Szerkesztve ]

(#66414) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Alpha Skip-Ahead tagoknál az audio beállításoknál az új build-ben lehetőség lesz a hangszóró automatikus némításának beállítására headset csatlakoztatása esetén: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66415) 3L1T3 válasza Daffchy (#66413) üzenetére


3L1T3
addikt

Reméljük , hogy nem! 🤦‍♂️😩🤮

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66416) 3L1T3 válasza l.skywalker (#66414) üzenetére


3L1T3
addikt

Alapnak kellett volna lennie! 😑

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#66417) Daffchy válasza 3L1T3 (#66415) üzenetére


Daffchy
őstag

Az publikus miért tüntél el? :F

(#66418) Wesder


Wesder
félisten

Microsoft has announced that Halo Infinite will offer Xbox Game Pass Ultimate subscribers monthly multiplayer rewards with perks.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66419) zkxdn


zkxdn
őstag

Game Pass subscriber news:

- GP subs grew in 12 months ending June 30, but below Microsoft's target: 37% up; target was 48% growth
- Don't have raw number
(GP subs were added as a pay incentive metric for MS CEO in 2019. Only pure gaming metric in there)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66420) Wesder válasza zkxdn (#66419) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor most kb 24.6-25 millió GP user van statisztikailag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66421) duckload válasza Wesder (#66420) üzenetére


duckload
tag

Ez így baromira nem nyereséges! Arról volt szó hogy 300 millió előfizetőnél lesz nyereséges, de szerintem annyi sose lesz! Max ha integrálják ps5 be ;] !

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#66422) chipesz


chipesz
őstag

Nem tudom mi történt most a Cloud Gaming-gel. Pár hónapja nem próbáltam, de most igen, egy Xiaomi Pad 5-ön és konkrétan leesett az állam. Forza Horizon 4-gyel kezdtem, ahogy mindig ezzel próbálkoztam korábban is, nem a promótált Minecraft Dungeons-szel. A stream képe és hangja sem akadt egy pillanatra sem. :Y

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#66423) Wesder válasza chipesz (#66422) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn június óta folyamatosan raktàk be a szervekbe a SX-eket, persze hogy jobban fut. Egy hónapja màr csak abból àllnak a szerverek, az összes One S lecserélődött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66424) zkxdn válasza Wesder (#66420) üzenetére


zkxdn
őstag

Amúgy elég nagyra van téve a léc az MS által. Még most jönnek a nagy címek de már 48% növekedés kellett volna. Philnek mindent belekell adnia....

(#66425) chipesz válasza Wesder (#66423) üzenetére


chipesz
őstag

Tisztában vagyok vele, ki is próbáltam akkor. Csak a töltési idő lett gyors akkor, de a stream ugyanolyan trágya volt.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#66426) negyven2 válasza chipesz (#66425) üzenetére


negyven2
veterán

Mivel, miben (natív Android/Windows App/böngésző)? De amúgy jelenleg (stabil kapcsolat esetén) nagyon jól működik).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66427) Wesder


Wesder
félisten

As of tonight, the 4K shell is available to Xbox Series X users in Alpha Skip Ahead, Alpha, Beta, Delta and Omega rings.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66429) AMD Power válasza 3L1T3 (#66397) üzenetére


AMD Power
titán

Ne tud meg mi is mit kapunk (MM) azért mert nincs árú.... van aki azt sem tudja mi a chip és miért van ebből hiány stb. A legtöbb embernek az információk/hírek a neten annyiből kimerűl,hogy a Győzike merre nyaralt. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66430) .LnB válasza Wesder (#66427) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta q... ennyi gyűrű, Középföldén nem volt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66431) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Fallout 76 - egy hétig ingyen játszható (10.19-10.25)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66432) l.skywalker válasza .LnB (#66430) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez csak 5, ott több volt.

3-at kaptak a tündék
7-et kaptak a törp királyok
9-et az emberek
de mindannyiukat átverték...

mert készült még egy, az Egy gyűrű :D

Hova jut ez a világ, kultúra nélkül? ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66433) AMD Power válasza ρσгτσ (#66407) üzenetére


AMD Power
titán

Én tegnap kezdtem el vele jászani. Még elég az elején vagyok. Elég vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66434) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elder Scrolls Online-ban ESO Plus egy hetes trial van (10.25-ig)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66435) .LnB válasza l.skywalker (#66432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, amúgy tudtam. A poén miatt butultam be. Nem gondoltam volna, hogy ezt így megkapom. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66436) beyruth82 válasza l.skywalker (#66431) üzenetére


beyruth82
veterán

A 4-et 3x játszottam ki egymás után annyira tetszett. Viszont erről csak rosszat hallottam. Az összes kritika és vélemény amivel találkoztam negatív.

[ Szerkesztve ]

(#66437) oriic válasza l.skywalker (#66432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mert készült még egy, az Egy gyűrű :D"

Jajaja, úgy hívják: Halo ;]

Live-Die-Respawn

(#66438) chipesz válasza negyven2 (#66426) üzenetére


chipesz
őstag

Natív Android app.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#66439) NoMagix válasza Moby (#66347) üzenetére


NoMagix
addikt

Király! :C :C
Ügyes vagy!

(#66440) .LnB válasza oriic (#66437) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen vagy: [link] :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66441) l.skywalker válasza .LnB (#66435) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vanna dolgok amiket komolyan kell venni kéremszépen. Másoknak a nyelvi hibák szúrják a szemüket, van akinek meg ilyenek :D

Akkor én nem grammar-nazi, hanem fantasy-nazi vagyok? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66442) l.skywalker válasza oriic (#66437) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez valami főzőeszköz Master CHEF? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66443) l.skywalker válasza beyruth82 (#66436) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megjelenéskor sok kritikát kapott, de azóta azt mondják szépen összekalapálták. Van pár streamer akiket követek és van aki rendre mindig vissza-visszatér és tényleg a játékba, nem láttam semmilyen gondot vele kapcsolatban. De hát erre van egy free trial.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66444) oriic válasza .LnB (#66440) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Helyi? Az... ;]

Live-Die-Respawn

(#66445) frankdelgado válasza oriic (#66437) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az glória.

(#66446) pzstm válasza 3L1T3 (#66403) üzenetére


pzstm
titán

Audi A5 előrendelés volt múlt héten......flottás, nem pici gépparkos. 60-at rendeltünk meg. így azt mondták szerintük megoldják 50 hétre :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66447) pzstm válasza l.skywalker (#66414) üzenetére


pzstm
titán

one X-en ez volt, örülök hogy visszakerül

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66448) pzstm válasza zkxdn (#66424) üzenetére


pzstm
titán

internal KPI-ok igen......

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66449) oriic válasza frankdelgado (#66445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köhöm:

"ring-shaped superweapon"

Csak hogy pontosak legyünk. ;]

Live-Die-Respawn

(#66450) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok,

XSX-et 1080p-s monitorral/tv-vel használókhoz lenne kérdésem.
Azoknál a játékoknál ahol van külön állítási lehetőség quality/performance módot (általában 4K30/4K60 a különbség) változik valamit ez a két beállítás a felbontás miatt? Úgy értem, hogy ha a quality mód 4K/30, akkor abban az esetben a fullHD kijelzővel 1080p és marad 30-as fps lock lesz, vagy az alacsonyabb felbontás miatt feltudja és fel is tolja az fps-t 60-ra?

(TV-m van 4K, de javarészt monitorral akarom használni kényelmi szempontok miatt, viszont monitort nem cserélnék 4K-ra, mert a PC azzal már döcögős lenne, két monitort meg nem akarok tartani.)

Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.