Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) .LnB válasza 3L1T3 (#66298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondtam, hogy ez lesz. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66302) ρσгτσ válasza parandroid (#66300) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Múltkor linkeltem a store oldalt és egy videót...de én sem vettem meg. Egyelőre...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66303) RudY válasza parandroid (#66300) üzenetére


RudY
addikt

Ez tényleg érdekes, a Square Enix pár napja dobta ki, de én sem találkoztam semmilyen hírben vele. [link]

(#66304) .LnB válasza RudY (#66303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalos YT csatornákon (Xbox, PS) volt róla trailer múlt héten, vagy előtte. Én ott láttam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66305) zkxdn válasza l.skywalker (#66272) üzenetére


zkxdn
őstag

Tippelnem kéne inkább Dec vagy Nov vége a sorozat második évadja miatt :))
De meglátjuk...
Lehet a bejelentés lesz ma hogy tényleg jön idén és nem csúszik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66306) hackeeeee válasza Moby (#66279) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez annak nem szar aki játszott a régi Abe-ekkel, Exodus és társai. :)

Véleményem szubjektív...

(#66307) hackeeeee válasza .LnB (#66293) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez ciki...

Véleményem szubjektív...

(#66308) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
xbox series s-nél ha teszek rá külső ssd-t akkor meg ki tudom választani hogy oda telepítsen?
köszi

(#66309) Wesder válasza péjé (#66308) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, de csak a One/X360/Xbox jàtékok fognak futni onnan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66310) Guitar14


Guitar14
senior tag

Ezt a Circuit Superstarst én is most látom először, hogy megnéztem az Xbox évfordulós weboldalát. Tetszetős, akcióban ráugranék. Főleg, hogy online és local multi támogatott.

Pitstopok kialakításáról egyből eszembe jutott az WinXP-s korszakból a "GeneRally" című freeware alkotás amit akkoriban nagyon sokat játszottam. :D Bár nem tudom mennyire volt népszerű, ti ismertétek?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#66311) Galahed


Galahed
senior tag

Sziasztok, létezik vagy tervezik VR szemüveg / kamera kiadását az xbox - hoz? Vannak gyerekprogik amik ezt használják? Pl Just dance stb kislányomnak kellene. Köszi. :R

(#66312) parandroid válasza Guitar14 (#66310) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a C64-es Rally Speedway óta imádom ezt a műfajt. Akkoriban Tractor Rally néven futott felénk warez verzióban, és atyaég, de fasza kis pályaszerkesztője volt, és mit lehetett egymást szivatni vele multiplayerben!

Aztán Pc-n a Death Rally volt még hasonlóan nagy hatással rám, bár az egy kicsit más műfaj, csak a kameranézet hasonló. :D

Gene Rally már egy későbbi buli, rémlik az is, de akkoriban épp NFS-rajongó voltam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66313) Corpuscle válasza parandroid (#66312) üzenetére


Corpuscle
őstag

"...lehetett egymást szivatni vele multiplayerben!" Meg saját magadat is, mikor nem sikerült leszorítani a másikat és te rongyoltál be a susnyásba. Vagy amikor azt hitted, hogy a másik "leszakad", de nem, és te mentél neki valaminek. :D

Death Rally-t már akkor csapattuk, mielőtt az 576 Kbyte újságban megjelent volna a teszt róla. Jó volt az is.

(#66314) Bird válasza Guitar14 (#66310) üzenetére


Bird
addikt

Nekem pedig: Micro Machines (1994). :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66315) hackeeeee válasza Bird (#66314) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És a Revolt? :)

Véleményem szubjektív...

(#66316) .LnB válasza hackeeeee (#66315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd a Vroom! frankó lesz. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66317) hombre[EU] válasza l.skywalker (#66272) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na jöhet a 3. végigjátszás :D

Life, Uh, Finds A Way

(#66318) zkxdn válasza Galahed (#66311) üzenetére


zkxdn
őstag

VR szemüveg -- Nincsen és nem tudjuk hogy terveznek-e. Valószínűleg nem.
"Kamera" az a Kinect volt ha jól tudom, (de azt már egy ideje elhagyta az MS) a Just Dance meg megy telós appal is elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#66319) parandroid válasza hackeeeee (#66315) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az már teljesen más, az gyakorlatilag inkább arcade autóverseny, nem ilyen izometrikus izé. Attól még jó játék volt, persze.

Ami a Vroom!-ot illeti... Hát, nem tudom, ez meg ilyen revoltba oltott fallguys. Akár jó is lehet, ha egyszer lesz, de igen sok a kérdőjel. Bár manapság teljesen megjósolhatatlan, hogy mi lesz siker, mi nem... :F

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66320) hackeeeee válasza parandroid (#66319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben teljes mértékben igazad van, bocsi. :) :R

Véleményem szubjektív...

(#66321) Galahed válasza zkxdn (#66318) üzenetére


Galahed
senior tag

Köszi :B:R

(#66322) Golyo69 válasza Bird (#66314) üzenetére


Golyo69
senior tag

Egyik kedvenc jatekunk volt, haverral sokat játszottunk egymás ellen.

Es még ami hasonló volt az a Death Rally... Imádtam

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#66323) NoMagix válasza .LnB (#66293) üzenetére


NoMagix
addikt

Van itt baj! :Y
Még egy darabig nem kell kipróbálni!

(#66324) zozika84 válasza hackeeeee (#66306) üzenetére


zozika84
őstag

Pont azoknak szar :)
Nekem legalábbis nagy visszalépés volt, pedig az összes korábbi részt imádtam.

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#66325) MarioAna válasza parandroid (#66280) üzenetére


MarioAna
senior tag

A splitter nem sokat fog minőséget befolyásolni tapasztalatom alapján. Nálam elég nyakatekert setup van, mert felváltva játszok PC-vel és konzollal is.
Blitzwolf HDMI splitterem van, egyik vége megy a TV-be, másik a monitorba. A monitoron van fejhallgató/jack kimenet, az vissza van vezetve a PC-s hangkártya line-in bemenetébe. A PC-re van rádugva a fejhallgató erősítő, abba a fejes és úgy játszok konzolon, hogy PC-n vezérlem a fejhallgatót a line-in miatt :DDD ). Ha a PC ki van kapcsolva és monitoron+fejhallgatón szeretnék játszani, akkor kell bedugni a kontrollerbe a fejest.
Minőségbeli különbség nem nagyon van (SS Arctis 3, de HyperX Cloud) ezzel a megoldással, mint amikor direktbe dugom bele a kontrollerbe a fejest.

(#66326) szimszonos válasza .LnB (#66293) üzenetére


szimszonos
őstag

Én a Forza Motorsport 6 Nascar kiegészítőt toltam végig.Bőven megtette,fillérekbe került.Ahogy ezt elnézem kihagyom mint az előző részeket.Mikor ingyenes hétvégébe belerakják majd kipróbálom.

(#66327) .LnB válasza szimszonos (#66326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nekem kimaradt. Az egész FM6. NASCAR Heat 4 megvan (az 5 meg teljesen ugyan az mint a 4).
Jó lett volna játszani egy jó NASCAR játékkal, mert a szezon miatt úgy is pörög nálunk a dolog. Nézzük is, jó is ez az idény (különösen nekem, Larson szurkolónak. Fiam Logano-s, vasárnap sem örült. :D )
De ezt látva, el kell engedni ezt a játékot. Ebből majd talán a következő részre lesz valami.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66328) hackeeeee válasza zozika84 (#66324) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen? Nem lett jó? Sry, nem próbáltam még, csak agyaltam rajta még annó, bár őszintén szólva teljesen kiment a fejemből, hogy ez lett.

Véleményem szubjektív...

(#66329) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy újabb NASCAR 21 Ignition jelenet: [link]
Lehetne az a címe, hogy A Cauction vajon mi??? :DDD
Majd még egy Bristol Dirt versenyre leszek kíváncsi, de nem találok még olyan videót.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66330) persil válasza .LnB (#66329) üzenetére


persil
nagyúr

Mi az a cauction? :F

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66331) .LnB válasza persil (#66330) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sárga zászló.

szerk.: Lenne, ha nem írtam volna el. :D
Szóval: Caution

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66332) persil válasza .LnB (#66331) üzenetére


persil
nagyúr

Jaaa! :D

Esku nem kotekedtem es elkezdtem gondolkodni, hogy a francot jelent. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66333) .LnB válasza persil (#66332) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem baj, a kötekedés is jogos lett volna. :D

Nascarban caution van ha bármi veszély van a pályán. Teljes pályás sárga zászló, és jön a Pace Car (Safety car). Ehhez elég egy kis törmelék is. Itt meg egy kicsit több dolog történt a pályán a videóban. :D

Itt a vasárnapi futam összefoglalója, ebben láthatod, hogy hogyan működik: [link] Ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66334) Wesder válasza .LnB (#66329) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a jelenet az, ami miatt nézik a NASCAR-t nem? :))
Jobban mondva mindenki csak erre vàr. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66335) .LnB válasza Wesder (#66334) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sokan az F1-et is csak ezért nézik, szóval most mit mondjak? :)
Én nem ezért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66336) persil válasza .LnB (#66333) üzenetére


persil
nagyúr

Nem nezek nascar-t, szoval ezt igy nem tudtam. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66337) persil válasza .LnB (#66335) üzenetére


persil
nagyúr

Ismeroseim kozul is tobben csak azert neznek autoversenyeket, mert varjak a torest. :D

En inkabb megnezek egy jo ufc-t, ott is van tores rendesen es altalaban nem kell ra sokat varni. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66338) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Sziasztok!
Hogyan lehetne egy jó minőségű fejhallgató erősítőt Xbox Series X-hez csatlakoztatni?
Sajnos nincs rajta optikai kimenet, hdmi-ből is csak egy van és usb-s dac pedig nem működik vele.
Jelenleg egy házimozi erősítőre van kötve az xbox, mert film nézésre az xbox-ot használom. A házomozi erősítőn van jack, de borzalmas minőségű. Alig szól vele a fejhallgató. Egyébként egy Hifiman Deva-ról van szó és bluetooth módban jobban szól, mint a házimozi erősítőről, ami egy Denon AVR-X2600H. Teljesen erőtlen a hangja. Kontrollerről se szól túl jól. Bluetooth-al pedig nem tudom az xbox-hoz csatlakoztatni, de minegy is, mert veeztékes módban szeretném játékhoz használni. És jelenleg monitort használok, szóval az se jöhet szóba, hogy a tv-re kössem.
Valami tipp?

(#66339) Wesder


Wesder
félisten

Nahàt, milyen kis kedves ez a Microsoft... Személyre szabott ajànlatok nekem? :Y Ja hogy talàn olyat kéne adni, amit még nem vettem meg. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66340) zozika84 válasza hackeeeee (#66328) üzenetére


zozika84
őstag

Nem rossz, de olyan fura az animáció és sokszor késve reagál a gombnyomásokra, beszaggat stb.
Anno Ps5 verziót próbáltam.
Lehet, hogy azóta javították ezeket a hibákat.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#66341) .LnB válasza Wesder (#66339) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki a kicsit nem becsüli... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66342) Wesder válasza .LnB (#66341) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem egyébként ez még béta, mert mindenkinek a QB és SunsetOD van a "Just for You" kedvezményeknél. (vagy legalàbbis sokaknàl)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66343) persil válasza Wesder (#66342) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem soha az eletben nem is lesz igazi "just for you", csak a store-bol mutat 2-3 cimet es csa.
Mint a meglepis dolog a gamepass-bol, mutat x jatekot oszt inditsd el, ha van kedved.

Pedig kiraly lenne, ha tenyleg ugy random feldobna valamit mondjuk hetente ilyen tovabbi 10-20% kedvezmennyel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66344) Voy15 válasza Wesder (#66342) üzenetére


Voy15
tag

Ezt kérdeztem reggel :)
Nekem is ez a 3 van, QB ~3500, SO deluxe ~ 2500-ért kb.

(#66345) zkxdn válasza Wesder (#66339) üzenetére


zkxdn
őstag

"Ja hogy talàn olyat kéne adni, amit még nem vettem meg. :U"

Van olyan? ;] :P :DDD /s

(#66346) persil válasza Voy15 (#66344) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk a sunsent od pont olyan, hogy akkor jatszanek vele egy ujabb felorat, ha valaki ideadna azt a 2500-at... :D Talan. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66347) Moby


Moby
addikt

Teljes, 360 fokos fordulat a szétbarmolt XSX-em ügyében. Összehozott a sors egy segítőkész emberrel a honi ügyfélszolgálaton, aki kb 1 óra alatt lemenedzselte a központtal az ügyemet. Mely szerint a gépem a sérülés következtében elveszítette a garanciát, de mivel nem az én hibámból történt a sérülés, így kicserélik a gépemet. Már becsomagolva várja a futár érkezését.
Sőt, az okozott kényelmetlenségekért kapok még pár hónap gamepasst is. Juhé!

(#66348) .LnB válasza Moby (#66347) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na látod! Mondtam én, hogy ne hagyd annyiban!
Helyes. Szerencséjük, mert már engem is felb*szott ez a dolog, holott nem is velem történt. :DDD

szerk.: Nem tom' miért írtam, hogy szerencséjük. Úgy se tudtam volna mit csinálni... Na mind1. Azért szerencséjük! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66349) Roxbury válasza Moby (#66347) üzenetére


Roxbury
őstag

Grat! :C

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#66350) oriic válasza Moby (#66347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Teljes, 360 fokos fordulat a szétbarmolt XSX-em ügyében."
Vagyis 180. ;]

Úgy tűnik, hogy akadnak segítőkész emberek, így happy end lesz az ügyed \o/ :C

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.