Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88321) MasterDeeJay válasza #72445440 (#88320) üzenetére

Az nekem egyáltalán nem baj ha a backup net más ip-vel van. A fix-ip egy szolgáltatáshoz kell, ha kiesik akkor kiesik kész nem tudok vele mit kezdeni de a többi dolog meg menne tovább tartalék nettel ahogy eddig is. Inkább menjen a net 100-X% szolgáltatással mint sehogy. Kiegyeznék annyival is hogy kézzel kelljen válltani.
Nem is feltételeztem sosem hogy backup net ugyan azzal az ipvel menne mint a vezetékes.
Csak most azzal van a bajom hogy lemondtam a 3gb-os netet amit erre a célra volt csak éppen router oldotta meg (mikrotik RB3011) és én kézzel kapcsoltam át a route résznél.
Magyarán most nincs backup netem azaz egy még van a kettőből és csak a hűség lett hosszabbítva kevesebb szolgáltatással. 6gb-os net meg határeset egy nap kimaradásra. (átlagosan fél-egy nap a netszakadás)
Sajnálatos módon a cég a város szélén van ahol extrém rossz az internet, gyakori a kimaradás és ingadozás. Alternatíva nincs. (azaz mikrós net....ha ha ha... meg pár mbites adsl...).
Illeve ha nem jó semmire amit adtak usb sticket és sim-et akkor gondolom le is kell adnom.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.