Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70229) ztsoft


ztsoft
őstag

Sziasztok!

Az imént egy érdekes dolog történt. Internetes rádió hallgatás közben egyszer csak csend lett. Próbáltam a böngészőben egy oldalt, hiba, nem tölt be. Vezetékes telefon látszólag megy, vonal van. Néztem a saját router-em, IP cím van a UPC-től, minden jónak tűnik. Viszont a TC-t nem érem el (sem a 100.1-en, sem a 0.1-en), LED-ek elméletileg jót jeleznek, egyedül a LAN-é furcsa egy kicsit, 1 mp-es ütemes villogás (persze, a Wi-Fi megint megy, folyamatosan világít, valamikor újraindult a kicsike).

Saját router WAN port újra kapcsolódás, majd ismét próba a TC-re, ekkor már a 0.1-es IP címen be tudok jelentkezni. Átrakták router módba (de úgy, hogy a saját router-em észre sem vette, maradt a publikus IP cím a WAN portján), de az összes beállítás megmaradt. :Y Nem értem, ez miért kellett. Eddig soha nem volt ilyen.

Volt már ilyen valakinél? Esetleg ez egy újabb UPC feature, amit megint meg kell szokni?

Már kezd elegem lenni belőlük, sikerül megszabadulni a "csoda box"-tól, remélve, hogy már nem lesz annyi bajom velük. Erre most a HGW-t vették elő. Húzzanak már el a véresbe.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.