Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70301) dajj


dajj
csendes tag

Horizon box állandóan bekapcsolgat magától! Nemcsak nálam, anyáméknál is! Tudja valaki mit lehet vele csinálni?

(#70302) ztsoft válasza dajj (#70301) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Használaton kívül áramtalanítani. Nálam így volt, míg meg nem szabadultam tőle.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70303) kezo0


kezo0
addikt

Mai számlalevélen volt ez. Hurrá, van már Golf csatorna is! Hiánypótló, pláne SD-ben...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#70304) szabogabor10 válasza kezo0 (#70303) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez az, még 5000 SD csatit a népnek...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70305) kezo0 válasza szabogabor10 (#70304) üzenetére


kezo0
addikt

Hát igen... Mindeközben ez meg egy nemrég végzett inviteles kutatás eredménye. Nem hiszem, hogy a UPC-nél sokkal rosszabb lenne az arány.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#70306) szabogabor10 válasza kezo0 (#70305) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem abszolút nem számítanak a statisztikák. Egyszerűen leszarnak minket, jelentéktelen kis mikropiac vagyunk nekik.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#70307) Intruder2k5 válasza pjen (#70298) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A szabad WiFi egy dolog, ez meg egy másik, mert ezért Te mint előfizető vagy a felelős. És nem kell a lakatlan szigetek ellen bombázást indítani, akinek ilyen szándékai vannak nyilván tud magának host-ot is szerezni, elég ha csak mondjuk pedofil képeket, videókat nézeget rajta, vagy gyerekeket szédít a facebook-on.

[ Szerkesztve ]

(#70308) rgeorge válasza Gubek-Einste (#70300) üzenetére


rgeorge
addikt

Kb. 3 éve van ez a router, gondolom eddig is volt ilyen frissítés, még egyszer sem állt vissza router módba. Még szerencse, hogy nem volt valós szükségem az otthoni infrastruktúrára. Ilyenkor az ügyfélszolgálat tudja módosítani az üzemmódot? Mondjuk elérhetetlenség esetén nem derül ki, hogy ez-e a gond, de egy próbát megérhet. Azt hiszem, hogy ilyenkor van net, mert hiába nem publikus ip, amit a "valódi" router kap, azért csak a DDNS nem fog menni, a normál internet igen. Azt meg tudom tenni, hogy egy szolgáltatás figyeli az ip-t, és ha nem publikus, akkor ezt megküldi mailben, így tudni fogom, ha átállt a hgw.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#70309) ztsoft válasza kezo0 (#70303) üzenetére


ztsoft
őstag

Pompás! Gyönyörű mind kettőn a kép.

Hogy is van a UPC digitális TV szlogenje, megvan, Digitális és HD minőség, részletgazdag, nagyfelbontású kép. Én valami "kristály tiszta, tűéles kép"-re emlékszem, de azt már nem találtam meg az oldalukon.

(#70305) kezo0
No igen, szerintem itt is hasonló lenne a végeredmény. Most néztem az oldalukat, még mindig elő lehet fizetni analóg TV csomagra, Kábeltv Bronze néven, 2 790 Ft/hó egy éves hűséggel.

(#70306) szabogabor10
Másban számít a véleményünk? Szerintem nem.

(#70308) rgeorge
Nálam is ez volt egy pár napja, de a net sem volt elérhető. A saját router-em WAN portján még mindig a publikus IP cím volt, nem kért új IP-t a TC-től.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70310) Ear001 válasza rgeorge (#70308) üzenetére


Ear001
addikt

Nekem tudta módostani az ügyfélszolgálat. Nekem is volt hasonló, még a Technicolor modem eleinte áramszünet utáni újraindulásnál, aztán meg csak úgy bármire bridge módból visszaállt routernek. Ki kellet cserélni, jött egy Cisco, ami stabil volt, de egyszer csak behalt a táp része. Utána jött a mostani csodamodem ami eddig a legstabilabb, ;) bár egyet már kellett cserélni, mert a portok lehaltak rajta, egy másikat meg kinyúvasztott egy közeli villám. Ez érdekes volt, mert minden ki volt húzva a falból, csatlakozásokon túlfesz védő, minden túl is élte, látszólag a modemnek sem volt baja, csak épp nem működött. Gondolom a bejövő koaxon kapta a halálos adag áramot.

(#70311) 4Grider válasza Ear001 (#70310) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kábeles eszközök 90%-ban a kábelen keresztül kapják a túlfeszültséget.
Jó tudni, hogy a stabil cisco modemeknél van stabilabb eszköz is, bár a CB-re ilyesmit akkor sem jelentenék ki, ha előtte földig ittam magam...

(#70312) amzso


amzso
tag

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt kértem tanácsot UPC mobillal kapcsolatban. Az volt a problémám, hogy (Budapesten belüli) utazás közben gyakran ledobott a hálózatról akár 1 percre is. Két különböző kártyafüggetlen telefonnal is kipróbáltam, és jött a hiba. SIM kártyát is cseréltettem az ügyfélszolgálaton. Feltelepítettem egy hálózatfigyelő appot (Cell Signal Monitor), ami megmutatta, hogy azért dob le a hálózatról, mert megpróbál felmenni a 4G hálózatra, ami ugye a UPC mobilnál nem lehetséges.
A megoldás erre az, hogy telefonon be kell állítani, hogy csak 2G-3G hálózatot használjon. Samsungon ehhez a *#*#4636#*#* kódot kell beütni, majd a "Device Settings"-nél a legördülő listából kiválasztani a "WCDMA preferred" opciót.
Ha arra érdemesnek találjátok, esetleg mehet az első hozzászólásba.
Én sajnos nem voltam elég körültekintő, és 1 éves hűséget kötöttem, miközben nem tudtam, hogy a UPC nem használja a Voda 4G hálózatát. Ne kövessétek el ezt a hibát, vagy tudjátok, hogy mit kaptok a pénzetekért.

(#70313) 4Grider válasza amzso (#70312) üzenetére


4Grider
nagyúr

Samsungon bemegyek a beállításokba ott a kapcsolatok alatt a mobilhálózatoknál beállítom a megfelelő hálózati üzemmódot és nem hülye kódokat pötyögök a telefonba. Nyugodtan használhatod a csak 3G beállítást, nagyon kevés olyan pont van az országban, ahol nincs voda 3G.
Ha hordozás előtt kérdezel a buktatókról, akkor mondtuk volna a 4G hiányát.

(#70314) hati válasza ztsoft (#70309) üzenetére


hati
addikt

Nekem is analóg tv előfizum van. De csak a kódolatlan digitálisok miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#70315) mikung válasza amzso (#70312) üzenetére


mikung
aktív tag

Nyugi, ha vodka VS upc versenyhelyzet van, a upc -nek hirtelen "elfogy" a térerő. :(((

Persze most hogy benyelte upc -t, talán előbb-utóbb csak abbahagyják a szivatást.

(#70316) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Mobil hálózat jó másnál? Itt nagy szél van felénk és elfújta. -.- :D 2 telefonnal se lehet hívni...

(#70317) VoidXs válasza F_Zolee (#70316) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tökéletes, ellenben napok óta félóránként elveszik az adatforgalom, telefonból újra kell indítani. Próbáltam másik telefonnal.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70318) F_Zolee válasza VoidXs (#70317) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt azota se jó.

(#70319) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Másnak is vacakol az internet?
A problémám, hogy délutánonként, teljesen véletlenszerű napokon és időközönként az internet használhatatlanul lassúvá válik. Nem megy el teljesen, villog minden lámpa az eszközökön is, továbbá ilyen hullámokban jön rá. Egyszer pár percig teljesen használhatatlan, egy fél percig megint jó, majd percekig megint. Aztán ezt csinálja egy csomó időn keresztül, amíg visszaáll a rendes működésre.
Emailt már küldtem nekik erről, nem válaszoltak. Telefont sosem veszik fel.
Helyileg én Dél-Pest megyében lakom (ez nem Budapestet jelenti!).
Valami ötlet? :/ Elég bosszantó, főleg ha az ember dolgozna...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#70320) F_Zolee válasza F_Zolee (#70318) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közben már tettek ki egy posztot fb-n, hogy gixer van.

(#70321) ztsoft válasza F_Zolee (#70316) üzenetére


ztsoft
őstag

Itt nagy szél van felénk és elfújta.

Ez jó! :DDD :C

(#70320) F_Zolee
Közben már tettek ki egy posztot fb-n, hogy gixer van.

Már lassan nem lesz olyan nap, amikor ne lenne valami gixer. :(((

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70322) kabelmania27 válasza AssAssynn (#70319) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Milyenek a modem értékek?

(#70323) F_Zolee válasza ztsoft (#70321) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerencsére nem sokszor kell átélnem ezt a kényeztetést de amikor behal akkor biztos pont jobban kellene, mint máskor. Most is telefonálnék fontos ügyben de esélytelen. Vezetékesen meg nem akarok 3x-os áron lógni.

(#70324) vitezlejszlo válasza F_Zolee (#70320) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Mi a upc facebook linkje? Nem talalok olyat, ahol hibat irnak, nekem es az asdzonynak se megy a upc mobile mar kb 2 oraja... Nincs gsm jel...

Megvan.. Upc Magyarorszag. De ez a upc mobil hiba tok suru am, 2 hete is allt meg 1 honapja is tobb, mint 1 orat... Ugyfelszolgalat tulterhelt, 15 percig vartam, csak zenelnek. Nyilvan, sokan telefonalnak, de akkoris tok gaz..

[ Szerkesztve ]

(#70325) FireShadow


FireShadow
senior tag

Hitron routerem van, szeretnem a wake on lan magic packetet eljuttatni a gepre de WAN-rol csak akkor erkezik meg a gepre mikor az fut (detektalhato egy programmal). Van valami workaround a router programjaban? Jelenleg 7 es 9 portot forwardolok a gep dhcp reserved IPjere. 255-re vegzodo broadcast IP-re nem enged forwardolni.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#70326) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Egyre csak jobb lesz a mobilhálózat, most már órák óta nincs adat, holott 3G kapcsolat van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70327) Gubek-Einste válasza FireShadow (#70325) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem tud ilyet, saját eszközt kell használnod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#70328) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Cisco EPC3212-höz tudnátok ajánlani adaptert (15V 1A szerepel a mostanin)? Kína is opció.
Szimplán a jövőre való tekintettel rendelnék be egyet, nem akarom kivárni hogy meghaljon a mostani, cseréltetni meg nem szeretném.

Előre is köszönöm szépen.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#70329) Sanya válasza Willie (#70328) üzenetére


Sanya
nagyúr

bemégy az UPC-hez, és megmondod, hogy milyen modemed van és naponta 2-3 alkalommal újra kell indítani, hogy legyen net. Adnak a kezedbe egy új tápot, nem kell visszaadni a régit.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#70330) Willie válasza Sanya (#70329) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Tényleg csak ennyi? Azt hallottam, hogy a Cisco modemekhez már nem adnak tápot, csak egy új "csodálatos" modemet.

(#70331) Intruder2k5 válasza Willie (#70330) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, ez elég valószínű. Sőt volt olyan is aki ugyan kapott, de az ugyanolyan hulladék volt, szóval tényleg jobban jársz ha magad intézed ezt.

(#70332) Miska0330 válasza dajj (#70301) üzenetére


Miska0330
tag

Szia!

Nálam is ez volt a helyzet. Minden reggel 6 órakor próbálta magát frissíteni. Mivel beragadt mindig, így bekapcsolva maradt. 2 napja csináltam neki gyári visszaállítást illetve áramtalanítottam is. Azóta le tudott frissülni, így nem próbálkozik már mindennap. Ma reggel már nem maradt bekapcsolva. Van egy érzésem az ország nagy részén reggelente bekapcsolva marad. Nesze neked energia hatékonyság meg jegesmacik. :-(

(#70333) AssAssynn válasza kabelmania27 (#70322) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szia.

Most, hogy megint kb használhatatlan így néznek ki az értékek:
Felfelé (4 adó): 46,75-49 dBmV között
Lefelé (8 vevő): 0,25-1,32 dBmV között - SNR: ~38 dB

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#70334) kabelmania27 válasza AssAssynn (#70333) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Egyik feltöltési csatornánál közel van az 50-hez az érték, de ettől még nem kellene megszakadnia.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e Fam/Attenuator feliratú csillapító bekötve.

[ Szerkesztve ]

(#70335) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

sose kapcsoltam ki.

modemen Community Wi-Fi Status Enabled

...

/s

(#70336) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!
(Talán) tanulságos történet:

Évek óta, hűségidő nélkül a következőt fizetem a UPC-nek:

Készülékek (a Pace-ből két db):

Néhány hónapja felhívtak a UPC-től és ajánlottak 500-as netet Connect Box-szal, új TV dobozokat, közöltem, hogy nincs ezekre szükségem, hűségidőt nem tudok vállalni, mondjanak jobb árat. A fickó elég idegesen közölte, hogy ha nekem semmi nem jó, akkor ő meg nem tud jobb árat mondani. Konkurencia akkor még csak a T és az Invitel volt, egyiknek sem volt jelentősen jobb az ára ezekre a szolgáltatásokra (85 éves Édesanyám a vezetékes telefont is használja).

A múlt héten megjelent egy szórólap egy FLIP nevű cégtől, a T hálózatát használják, havi 3700,- Ft-ért kínáltak 137 TV csatornát (IPTV) - ez jóval több, mint ami most a GOLD-ban van -, 120-as netet és 5 Ft-os percdíjú telefont, hűségidő nélkül. Utánajártam, és 6000,- Ft.ért 240-es a net és ingyen van a belföldi vezetékes hívás, két TV dobozzal.
Felhívtam a UPC-t - lemondás -, és többkörös győzködés után a jelenlegi csomagra és készülékekre 7400,- Ft-os havidíjat (!) kínáltak. Nem fogadtam el (a hűséget meg sem kérdeztem), csak arra kértem információt, hogy a számhordozással történő lemondásnak mik a lépései, hogy se átfedés, se szünet ne legyen a két szolgáltatás között.
Állítólag 30 napon belüli lemondást lehet kérni, de a számhordozás miatt a telefont ne mondjam le, azt az új szolgáltatónak kell intézni.
A FLIP vállalja a számhordozás intézését, ma jön a képviselő a részleteket megbeszélni.

A pofátlanság csúcsának tartom a UPC hozzáállását, hogy amíg nincs értékelhető alternatíva, addig dupla áron adják a - minőségileg sem a kifogástalan kategóriába tartozó - szolgáltatásukat.

Kérésem is lenne: Akinek volt mostanában számhordozásos válása a UPC-től, megköszönném, ha a tapasztalatait megosztaná velem - akár priviben is.
Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#70337) 4Grider válasza Juditta_56 (#70336) üzenetére


4Grider
nagyúr

A UPC hozzáállása tényleg pofátlan de megérthető, hiszen az ilyen, a piacot nem ismerő előfizetőkből él.
A flip a Telekom jóárasított és butított szolgáltatása, 95%-ban csak ott jelenik meg, ahol a legolcsóbb és legkevésbé korlátozó szolgáltató (Digi) kiépült.
Hátránya, hogy iptv-t ad, amihez minden tv-hez, még a legmodernebbekhez is box kell.
A számhordozás egy kiforrott dolog, két feltétele van:
1., A hordozáskor még élnie kell az előző szolgáltatónál a telefonvonalnak.
2., Karakterre pontosan ugyanannak kell lennie az új előfizető összes adatának (név, lakcím) a hordozás során, különben az átadó szolgáltató megtagadhatja az átadást.

(#70338) Intruder2k5 válasza Juditta_56 (#70336) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez nem UPC sajátosság, más cégek is hasonló üzletpolitikát folytatnak, felénk ugyanez volt pepitában, csak Flip helyett DIGI-vel. Amúgy a Flip a Telekom leányvállalata, nem csak az ő hálózatukat használja. A számhordozás úgy van ahogy mondták, lemondani nem szabad, mert akkor elveszíted a számod, majd az új szolgáltató kéri ki a UPC-től. Fontos még, hogy nem lehet számlatartozás sem rajta. Legfeljebb annyi, hogy ha már él a Flip-es telefon a régi számoddal, akkor azért egy érdeklődő hívást a UPC felé ejts meg, hogy biztosan megszűnt-e a telefon előfizetésed, nehogy átrakjanak egy másik, új UPC-s hívószámra, és azzal számláznak tovább. Valamint ennek a hívásnak a rögzítési azonosítószámát írd is fel magadnak, a hívás pontos időpontjával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#70339) blakey válasza Juditta_56 (#70336) üzenetére


blakey
titán

Ez nálam is így van és 2 hónap múlva én is hívom a 1221-et, a lemondás opciót választom, nemrég bedobtak egy szórólapot ~5000 HUF-ért gigás net, full TV csomag meg valamilyen telefon, így van mire hivatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70340) 4Grider válasza blakey (#70339) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én nem alkudoztam velük, inkább váltottam. Nagyon nem bántam meg, optikán azért egészen más dolgozni, mint kábelmodem mögül. A tv - házon belüli - megoszthatóságáról már nem is beszélek...

(#70341) blakey válasza 4Grider (#70340) üzenetére


blakey
titán

Az lehet, de nem áll szándékomban bevezettetni új kábelt, fúrás, stb. Maradnék ha tudok. Nem hinnám, hogy a meglévő koaxra csatlakoznának.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70342) 4Grider válasza blakey (#70341) üzenetére


4Grider
nagyúr

Optikát hoznak be a beltérbe és azt csatlakoztatják két eszközön keresztül a meglévő koax hálózatra. Nálam a szerelési költség így 126 Ft volt...

(#70343) blakey válasza 4Grider (#70342) üzenetére


blakey
titán

Tudom, ezért írtam, nincs fúrás, ennyi. Ha a meglévő kábel tönkremegy akkor, talán, addig marad a koax a falban. Nem a költség zavar, legyen 10-20e, nem érdekel, viszont ahhoz, hogy igényes és szép legyen, elég sok munkával jár. A külső műanyag kábelcsatorna nem opció, vésni, esetleg tapétázni meg nincs kedvem, ha majd felújítok akkor lehet, hogy előkészítem a dolgokat.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70344) Juditta_56 válasza 4Grider (#70337) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönöm a gyors válasz(oka)t! :R

"az ilyen, a piacot nem ismerő előfizetők" - ezt nem értem, szted mennyiben nem ismerem a piacot? Két-három havonta megnéztem ezalatt a 4-5 év alatt a nálunk hozzáférhető ajánlatokat, eddig nem volt FLIP. Mi akkor az 5%-ba tartozunk, itt nincs Digi, nem is volt soha. Tudom, hogy IPTV, nekünk nem hátrány a két 30+ éves tv-vel.
Azt értem, hogy nem mondhatom le a telefont, ez - ezexerint - azt jelenti, hogy egyáltalán nem mondhatom le előre a csomagot, csak amikor megtörtént a számhordozás. Köszönöm! :R
Az adatok pontosságára figyelni fogok, ezt is köszi! :R

Intruder2k5
Számlatartozásunk nincs.
Az érdeklődő hívás - ami esetemben ezek szerint egybe fog esni a lemondással - adatait rögzíteni fogom, jó tanács, köszönöm! :R

blakey
Így van, kell hivatkozási alap a lemondáshoz, bár tőlem nem kérdezték meg az új szolgáltatót, csak hogy mennyiért érné meg a jelenlegi csomag. Erre mondtam a 6000,- Ft-ot, ebből lett a 7400,-Ft-os ajánlat.

Megérteném én a UPC "üzletpolitikáját", 10-20% különbség valóban elfogadható lenne, de nem DUPLA ár! Ez inkább erőfölénnyel visszaélés, mintsem üzletpolitika.

Kösz, mégeccer Mindnyájatoknak! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#70345) kabelmania27 válasza Juditta_56 (#70344) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

7400 nem rossz csomag ha 500-as netet adnak.
Továbbiakban mindenkit megkérek, hogy a konkurencia népszerűsítésével kapcsolatos hsz-okat a prokontra topikba írjátok.

[ Szerkesztve ]

(#70346) woodworm válasza Juditta_56 (#70344) üzenetére


woodworm
veterán

"Így van, kell hivatkozási alap a lemondáshoz..."

A felmondást nem kell indokolni, noha rettentő módon érdekelni szokta őket. Egyedül abban az esetben lehet erre szükséged, ha kedvezményes árat akarsz kiharcolni. Bár a telefonos ügyintéző elég nehezen fogja látni a kezedben és a bemondásodra fog hagyatkozni. Kedvezmény pedig annyit fog adni, amennyi a hatáskörébe esik.

(#70347) ArthurShelby válasza 4Grider (#70340) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én alkudozni fogok velük, de a végén maradok, mert a Bp banknál van upc hitelkártyánk, ami többet ad mint a főgáz kártya.
Illetve nálam is gond lenne az igényes kábel vezetés. Nem tudom beférne még az optika a bergmann csőbe a koax, a telefon és az ethernet mellé (bár elvileg az optikai kábel vékony).
Illetve kell még az öregek miatt a vezetékes telefon, az pedig nincs a diginél (vezetékes ingyen hívás).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#70348) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Nálunk 10 hónapja van UPC és a DIGI már építi a kábeleket iszonyatos tempóban készülnek a hűségidő lejártára.
Így lesz egy komoly alkualapom, bár amire használom arra tökéletes a UPC is, de árérzékeny vagyok.
Persze ha azt mondják hogy a jelenlegi áron 1 év hűséggel adják tovább akkor gondolkodás nélkül elfogadom.

[ Szerkesztve ]

(#70349) Handball94


Handball94
aktív tag

Egy teljesen hipotetikus kérdés.
Ha 2 helyszínen is van UPC előfizetés, amit használok, de külön neveken, és a második helyszínre net emelés mellé küldtek egy plusz boxot is (tévesen), vajon azt az első helyszínen tudom használni, ha még nem regisztráltam be sehová? Mit fognak vajon ebből látni? (Az első helyszínen már 3db box van)

[ Szerkesztve ]

(#70350) z67 válasza Toth_Jani (#70348) üzenetére


z67
őstag

Úgy tudom az új törvény szerint hűség végén határozatlan idejűre vált és nem szabad emelniük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.