Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) Mate válasza Dan-szan (#20100) üzenetére


Mate
nagyúr

Csatornákat valószínűleg tudod rendezni, de ez TV függő, nem kártya függő.

Rögzítős box vételének meg nem sok értelme van. Egyszerűbb, ha UPC-től kérsz.

(#20102) Diocles


Diocles
aktív tag

Mi a helyzet packetloss téren mostanában? Sokáig ezért nem váltottam UPC-re, de most már elfogadhatatlanul szűkösnek érzem a 900 kb feltöltést a trénél.

(#20103) kabelmania27 válasza Dan-szan (#20100) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha kivan kapcsolva a tévén az Automatikus frissítés/hangolás akkor sorba tudod rendezni és úgy is marad.
Diocles: Nnyugodtan válts, rendben van a hálózat, előbb-utóbb akár 500Megabites kapcsolatod is lehet, új előfizetők kedvezményt kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#20104) Mate válasza Diocles (#20102) üzenetére


Mate
nagyúr

Általánosságban T-nél jobb, Diginél *arabb a UPC-s net.

(#20105) Diocles válasza Mate (#20104) üzenetére


Diocles
aktív tag

Ööö, engem konkrétan a packet loss érdekel. T-s ADSL-lel 15 év alatt két településen összesen 0 packet lossom volt. Ennél nem lehet jobb. Közben az UPC-s ismerőseim folyamatosan packet lossról panaszkodtak, de ez már évekkel ezelőtt volt.

kabelmania27: köszi, de hangsúlyoznám, a szolgáltatásminőség érdekel, azt látom, hogy a sebességek már bőven nagyok, most is beérném a 60/6-os csomaggal és belátható időn belül nem is lenne nagyobbra szükségem.

Általában véve érzem a pozitiv értékelést a részetekről, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20106) mlinus válasza Diocles (#20105) üzenetére


mlinus
őstag

ha az ismerősödnek packetlossa van, akkor nála valami szar, mert ha rendesen meg van csinálva a bekötés akkor nincs.

(#20107) Handball94 válasza kabelmania27 (#19970) üzenetére


Handball94
aktív tag

Köszi, megjött az ehavi számla is:

Tisztelt Előfizetőnk! Tájékoztatjuk, hogy az Ön határozott idejű szerződése hamarosan lejár, és előfizetése a következő időpontoktól határozatlan időtartalmú
szerződés alapján folytatódik. Szolgáltatását a határozott idő lejártát követően a korábbi kedvezményes havidíjak mellett biztosítjuk, mely kedvezmény visszavonásig
érvényes.
A kedvezmény visszavonása esetén a havidíjban történő változásokról a számlalevélen tájékoztatni fogjuk.
telefon bronze díjcs lejárati ideje: 2014.09.09, digital gold lejárati ideje: 2014.09.03, Fiber Power 120 lejárati ideje: 2014.09.09.

Ez alapján úgy értelmezem, hogy marad minden ugyanúgy, csak nézegessem minden hónapban a számlát, hogy mikor jut eszükbe emelni a következő hónaptól.

[ Szerkesztve ]

(#20108) kabelmania27 válasza Handball94 (#20107) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem sokáig nem fog változni a havidíj.
Diocles: UPC a legjobb kábelnetes szolgáltató ár/érték minőség és ügyfélszolgálat szempontjából, ha jól van bekötve azaz rendben vannak a jelszint értékek, nem rossz a modem akkor nem lesz problémád a netkapcsolattal de ha mégis akkor akár másnap kimegy a technikus és kicseréli a rossz modemet. ADSL-hez képest sokkal gyorsabb lesz a net, nem is lehet a UPC kábelnet szolgáltatását az ADSL-el összehasonlítani.
Bármi kérdésed van ( akár legegyszerűbbnek tűnő) nyugodtan tedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#20109) club1 válasza Handball94 (#20107) üzenetére


club1
veterán

Valószínűleg van felétek igazi konkurencia, mert ilyenkor emelni szoktak. Nekem mind a két hűség lejártakor emeltek, igaz itt csak T optika van, ami drágább mint a UPC.

(#20110) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

egy érdekes anomáliára keresnék megoldást. Nemrég járt itt a szerelő, modemcsere + csatalkozócsere volt, a bejövő jellel volt a gond.

Beüzemeltek egy újfajta modemet - Ubee EVW3226. Wifin keresztül a 60 megás csomagból 2 mega jön át. Az én gépemen. Asszony gépén megy rendesen minden, illetve az enyémen is megy csökkentett módban ami a csövön kifér.
Vagy valami windows beállítás, vagy valami külső program okozhat ilyet, na de melyik program lehet az ami ennyire radikálisan levgja a netet ?

van ötletetek esetleg ?

(#20111) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok. Ha a router menüjébe karok belépni a webes felületen akkor ott a felhasználónév és a jelszó az a WI-Fi-nek a jelszava? Vagy oda honnan kellene tudnom a felhasználónevet és jelszót?

(#20112) Diocles válasza kabelmania27 (#20108) üzenetére


Diocles
aktív tag

Ha már igy felajánlottad :)

60/6-os internetet szeretnék hűségidő nélkül. Ezt látszólag nem is tudom online megrendelni. Ezen tájékoztató szerint ha meg is tudnám, 11000 Ft belépési , wifivel együtt 26 ezer Ft dijat követően havi 14 ezer forintba fájna. Ennyiért alapitok egy saját telekom céget.

Csomagban meg tudnám rendelni, de igy is havi 11 ezer lenne olyan szolgáltatásokkal együtt, amelyek nagyivben nem érdekelnek.

Valami köztes megoldás nincs?

(#20113) kabelmania27 válasza Diocles (#20112) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha nem triócsomagban rendeled meg hanem külön-külön akkor egyéves hűséggel 4690Ft a 60-as net ehhez kérsz digital goldot 9880Ft, digital bronze csomaggal 8280Ft analóg bronze tévével 7080Ft

[ Szerkesztve ]

(#20114) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Ezt olvastátok már? A mostani számlán találtam.

Tisztelt Előfizetőnk!
Tájékoztatjuk, hogy a fokozatos digitális átállással és a UPC digitális kábelhálózatának továbbfejlesztésével összefüggésben 2014. október 9-étől az analóg bronze csomag csatornakínálata
megváltozik, az analóg silver csomag pedig megszűnik, mely helyett az analóg bronze csomag kínálatát biztosítjuk a továbbiakban. Mivel Ön digitális szolgáltatásra szerződött előfizetőnk, az
Ön szolgáltatását a változások nem érintik. Amennyiben azonban Ön a digitális televíziós szolgáltatása mellett a második vagy harmadik tévékészülékén a hagyományos analóg adásokat is
nézte, úgy azokon a készülékeken a jövőben már csak a megváltozott kínálatú bronze csomagunk csatornái lesznek láthatók. Ugyanakkor Önnek továbbra is lehetősége lesz arra, hogy
minden tévékészüléken a megszokott, teljes csatornaválasztékot nézhesse, korszerű, digitális szolgáltatásunk keretében. A megváltozott analóg kínálat egyes csatornáinak megtekintéséhez
televíziókészülékének újrahangolása (csatornakeresés) lehet szükséges.

Trio L csomagom van, de a 2. TV-n nézem az analógot is. Most leredukálják mindenkinek?
Akkor már adhatnák ingyen a 2. cardot inkább.

(#20115) Handball94 válasza club1 (#20109) üzenetére


Handball94
aktív tag

Sajnos :N
Kis falu, volt Rubicom terület, de persze örülök hogy marad egyelőre, aztán várom az őszi csomagokat, ha lesz valami fullos digitális tv-s TrioL akkor kisebb nettel is kiegyeznék.

Szerk: @Jamboo529:
Nekem ennyi van a mostani számlán az analóg vonatkozásában:

Értesítjük, hogy módosulnak a Vezetékes műsorterjesztési szolgáltatás Általános Szerződési Feltételei. 2014.09.01-től: az analóg csatornakiosztásban szereplő csatornák kínálatban történő
szerepeltetésének vállalt időpontját 2014. október 15. napjában határozzuk meg Mátraszőlős, Mátraverebély, Tar, Szurdokpüspöki településeken

[ Szerkesztve ]

(#20116) Mate válasza Jamboo529 (#20114) üzenetére


Mate
nagyúr

Korábban volt már róla szó, hogy módosítják az analóg csomagokat.

(#20117) kabelmania27 válasza Jamboo529 (#20114) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Értesítjük, hogy módosulnak a Vezetékes műsorterjesztési szolgáltatás Általános Szerződési Feltételei. 2014.09.01-től: a csatornakiosztásban szereplő csatornák kínálatban történő szerepeltetésének vállalt időpontját 2014. október 27. napjában határozzuk meg Alsónémedi, Bénye, Bugyi, Csévharaszt, Dabas,Ecser, Felsőpakony, Gomba, Gyál, Gyömrő, Inárcs, Kakucs, Káva, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Nyáregyháza, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Péteri, Pusztavacs, Sülysáp, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Táborfalva, Tápióbicske, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Tatárszentgyörgy, Tóalmás, Újhartyán, Újlengyel, Üllő, Úri, Vasad, Vecsés településeken.

[ Szerkesztve ]

(#20118) Mate válasza kabelmania27 (#20117) üzenetére


Mate
nagyúr

Megnéztem a számlámat. Egy árva sor nem szerepel rajta :D

Pedig vártam, hogy ráírják: Tisztelt előfizetőnk! Örömmel értesítjük, hogy végre elkezdtük kigyomlálni a gazt! :D

(#20119) kabelmania27 válasza Mate (#20118) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Itt az ASZF módosítás, Budapesten nem szűnik meg a silver. Előbb-utóbb fővárosban is megszűnik a slver.

[ Szerkesztve ]

(#20120) Mate válasza kabelmania27 (#20119) üzenetére


Mate
nagyúr

Tudom, itt lassabban halad a dolog. Viszont elsejétől már nem lehet rá előfizetni :)

(#20121) kabelmania27 válasza Mate (#20120) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pár évig lesz még analóg bronze, ha mindenhol elérhető lesz digitálisan a helyi tévé műsora akkor először lezárt csomag lesz, utána pedig megszűnik az analóg.

[ Szerkesztve ]

(#20122) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#20121) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Remélem addig ideér a DIGI, és akkor már itt sem vagyok! :)

(#20123) Mate válasza Intruder2k5 (#20122) üzenetére


Mate
nagyúr

Remélem, hogy én se leszek már itt akkor :D

(#20124) kungzi válasza Intruder2k5 (#20122) üzenetére


kungzi
veterán

nekem már itt van, csak arra várok, hogy év vége legyen és lejárjon a hűségem :D

(#20125) kabelmania27 válasza kungzi (#20124) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Arra számíts hogy 2 év után nem fog járni az okoscsomag és a hd adások rosszabb minőségűek lesznek pl m1 hd...
Intruder2k5: Másik topicba írták, hogy ha kap mobilhálózatot lehet nem a vezetékes terjeszkedés lesz a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#20126) kungzi válasza kabelmania27 (#20125) üzenetére


kungzi
veterán

de még lehet az 1000-s netet pluszba beköttetem :D
asszony használja a upc-s 120-as netet, én meg az 1000-t :DDD

(#20127) kabelmania27 válasza kungzi (#20126) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés:Dmicsoda rím:D Ha bevezetik az 500Megabitet módosítsd a 120-ast.

[ Szerkesztve ]

(#20128) kungzi válasza kabelmania27 (#20127) üzenetére


kungzi
veterán

De a feltöltés még mindig nem lesz megfelelő. :(

(#20129) kabelmania27 válasza kungzi (#20128) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amint lesz d3.1 modem és cmts fogják tudni növelni a feltöltést.

[ Szerkesztve ]

(#20130) Mate válasza kabelmania27 (#20125) üzenetére


Mate
nagyúr

Volt szerencsém összehasonlítani a HD adásokat és digi semmivel se rosszabb. Tűéles a kép. Lehet vannak területek ahol rosszabb a digi, vagy jobb a UPC, de itt nem.

A másik, hogy ha lejár a 2 év és nem lehet okos csomagja az embernek, mindenből a legnagyobbra előfizetve is fizet 10K-t, hűség nélkül. Nem emelik az árat, nem *aszogatják, hogy írjon alá újabb két évet.

Úgyhogy hűség nélkül is jóval olcsóbb marad, mint UPC, ráadásul jobb szolgáltatást kap (csatornakiosztás a különbség egyedül)

(#20127) kabelmania27: Megfizethetetlen kategória lesz, olcsóbb lesz saját pénzből behúzni a digit :D

(#20129) kabelmania27: Előbb-utóbb..... Jaja, talán 3-4 év múlva lesz érdemi előrelépés. Talán.

Az egyetlen, ami eddig egyértelműen UPC oldalára billentette a mérleget az ügyfélszolgálat. UPC sokkal jobb és gyorsabb volt, a hibaelhárítás szintén. A gond ott van, hogy kb. 2-3 hónapja gyanítom leépítés volt UPC-nél, mert igencsak belassult. Ezzel szemben digié begyorsult. Már semmivel se rosszabb a digi ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

(#20131) kabelmania27 válasza Mate (#20130) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A többség nem azért váltott Digire, hogy 10ezret fizessen...
Bazsa74 8823Ft havidíjról váltott7500Ft-os UPC csomagra
Lehet hogy már nem rosszabb nekem rossz tapasztalataim vannak a tányéros szolgáltatással nekünk kihozták a kétkártyás hundait másnak normálisan megtudták csinálni, hd adás nemrossz tányéroson, igaz néha lottózóban kockásodik az adás. Kíváncsi leszek amikor sokan megrendelik az 500-ast meg gigabites csomagot hogy fog menni csúcsidőben.

[ Szerkesztve ]

(#20132) kungzi válasza Mate (#20130) üzenetére


kungzi
veterán

Erről van szó :K

Amúgy nálunk ftth rendszer van családiházas rész. Szomszédban digi van és nagyon szép képe van full hd tv-n. A tv elosztásokról nem is beszéljünk. Itt nekem most van egy hd felvevős beltérim + 2db hd mediacard. Mindez a digihez nem kellene, csak egy külső winyo és a dvb-c tudó tv-im megvannak. És mint mondtam még mindig van egy tv-m amihez nem tudok 3. mediacardot venni.

[ Szerkesztve ]

(#20133) kungzi válasza kabelmania27 (#20131) üzenetére


kungzi
veterán

Nem a műholdas digi-ről beszélünk. Az egy hulladék.

(#20134) kabelmania27 válasza kungzi (#20132) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Valószínű hogy azért max 3 tévét engednek mert nem mindenhol menne négy vagy több tévé erősítő nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#20135) Mate válasza kabelmania27 (#20131) üzenetére


Mate
nagyúr

3 kategória vált digire:

1. Digisport. Van rá válasza UPC-nek? Nincs.
2. Gyors internet. Van rá válasza UPC-nek? Nincs. (A talán, majd, egyszer, ha és docsis 3.1 akkor már majdnem, de nem-et hagyjuk most.)
3. Ár. Van rá válasza UPC-nek? Nincs.

"A többség nem azért váltott Digire, hogy 10ezret fizessen...:

Nem. Aki 10K-t fizet diginél az első két kategória miatt váltott. Aki ár miatt váltott, az hűség nélkül fog fizetni 3100-at a tv-re és mondjuk 2700-et a tv-re. Ez össz-vissz 5.800

Ugyan ez UPC-nél 5190+1000+4690, vagyis 10.880 és hűséggel. Legtöbb embernél azért 2 tv már van. Most többel ne is számoljunk, csak 1-el. 12.430 szerepel majd a számlán és netnél 10-ed akkora feltöltési sebesség van.

"Lehet hogy már nem rosszabb nekem rossz tapasztalataim vannak a tányéros szolgáltatással nekünk kihozták a kétkártyás hundait":

Hogy jön ide a műholdas digi? Kábeles digiről beszéltünk végig. Amúgy jelenleg mint tudod van hd-s műholdas digi előfizetésem és UPC-m is. Műholdas digisport elkeni az összes UPC-s hd adást.

(#20134) kabelmania27: Valószínűleg azért nem engedik, nehogy összeálljon 2 család és 1 előfizetéssel ellegyen. Ha dupla előfizetési díjat fizet, máris lehet 4 tv. Akkor hirtelen már bírni fogják a berendezések?

[ Szerkesztve ]

(#20136) kabelmania27 válasza Mate (#20135) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

UPC technológia miatt nem fog Digis árakon szolgáltatni, Diginek olcsóbb hálózata van nincs tápfeladás, erősítő, nem kell szintezni nem ázik be, de ezt már többször átrágtu, örökké nem fog a Digi ilyen árakon szolgáltatni beakarták vezetni a korlátozást, nagy tiltakozásra kivették, bármikor betehetik.
Ismerősöm mesélte hogy sportközvetítés (vizilabda) alatt a Digis m1hd kockásodot digitopicba is írtak róla, több ismerősöm panaszkodik a tévé szolgáltatásra, van akinek a net akad, saját szememmel láttam hogy a 20Megabites Diginél több volt a ping mint a 6/1es d2 kábelnetnél, lehet hogy csak a társasház optikai betápja terhelt. Nem mindenkinek fontos annyira a feltöltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#20137) Mate válasza kabelmania27 (#20136) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, ezt többször megbeszéltük és a kutyát nem érdekli, hogy kinek mennyibe kerül a hálózat fenntartása. Előfizetőt ezt baromira nem érdekli. Az előfizető azt nézi, hogy a számlán mekkora összeg szerepel.

A másik, hogy jelenről beszélek. Ez a "UPC hiper-szuper lesz 3-4 év múlva talán" és a "lehet, hogy a digi drága és *ar lesz 3-4 év múlva" dolgok találgatások és szintén senkit nem érdekel. Ha így lesz, akkor 3-4 év múlva vissza lehet menni UPC-hez.

De jelenleg digi szinte minden téren jobb választás.

"Ismerősöm mesélte hogy sportközvetítés (vizilabda) alatt a Digis m1hd kockásodot digitopicba is írtak róla, több ismerősöm panaszkodik a tévé szolgáltatásra, van akinek a net akad, saját szememmel láttam hogy a 20Megabites Diginél több volt a ping mint a 6/1es d2 kábelnetnél, lehet hogy csak a társasház optikai betápja terhelt."

Akkor menj fel UPC facebook oldalára és nézz szét. Csöppet több hibabejelentés van UPC felé, mint digi felé.

Lehet védeni a UPC-t, de nincs mivel. Igen, 2 éve még a digihez képest magas áraival szemben is versenyképes volt, fejlesztett, jó ügyfélszolgálatuk volt stb. Mára viszont digi elhúzott és ez ellen nem fognak tudni mit tenni.

[ Szerkesztve ]

(#20138) kabelmania27 válasza Mate (#20137) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Majd ha Diginél másnap küldenek szerelőt akkor lehet mondani hogy elhúzott, amíg felvesznek 500Megabitre rendelést később törlik mert nem tudják adni addig nincs miről beszélni. Fognak tudni mint tenni (pl felvásárolnak kisebb szolgáltatót) 100% úgyem vált Digire.

[ Szerkesztve ]

(#20139) Mate válasza kabelmania27 (#20138) üzenetére


Mate
nagyúr

Környéken másnap itt a szerelő a digitől, sokszor még aznap.
Az meg, hogy felvesznek rendelést, majd törlik, mert nem tudnák adni korrekt eljárás szerintem. UPC sok helyen felveszi a rendelést, el is adja a szolgáltatást, majd a nap 24 órájából 23-ban nem tudja adni....

(#20140) club1 válasza kabelmania27 (#20138) üzenetére


club1
veterán

Én 8 vezetékes és sok mobilnet előfizetés felett diszponálok sok éve. A vezetékesek között van T kábel, Invitel adsl, Invitel optikai bérelt vonal, UPC kábel, PR kábel és Digi FTTH. Csak az utóbbival kapcsolatban nem volt hibabejelentésem az elmúlt pár évben, a legtöbb baj a PR-Telekom tákolt hálózatával és az egyik falu végi UPC végponttal van. A másik (város közepi) UPC végpontunk egész jól szerepel évi kb. két-három kieséssel (nagyjából egálban a T-s kábelnetekkel).

(#20141) kabelmania27 válasza club1 (#20140) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, elhiszem, nem minden területen egyforma a szolgáltatás. Pr Telekommal sok gond van, sokan panaszkodnak hogy nem olcsó szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#20142) mlinus


mlinus
őstag

fölösleges erről vitázni, az esetek 90%ában egy címen csak az egyik elérhető. és amíg így van, hiába lehet hogy olyan kurva jó a digi, ha nálam nem lehet bekötni. tehát akkor mégse olyan kurva jó, mert nekik belvárosba nem érdemük jönni. vagy mert egymás között így osztották fel, ki tudja.

arról meg nem is beszélve, hogy a upc gyorsabb internet csomagot kínált letöltés irányba már jó hosszú éveken át, és fetöltésbe se volt annyira elmaradva a 240es csomaggal, persze drágábban, de a paraméterek bizony eléggé a upc irányába billentek. most hogy a digi újított, hirtelen marha elavult lett a upc, pedig még csak 1 hónap telt el :)

na meg, a upc ha csinál valamit, akkor úgy csinálja hogy mindenhol egyszerre érhető el. diginél pedig sok helyen továbbra is 100as switchek vannak, és várni kell.

és akkor még a digi koaxos hálózatáról nem is beszéltem.

szóval lehet szájkaratézni hogy melyik a jobb, nyilván jelenleg a digi, de nem kurva mindegy? ahol mindkettő van, baszki, örüljön neki az ember, aztán fizessen elő a jobbra és örüljön, de ez NAGYON ritka hogy előfordul.

a upc egyébként kb a kábelszolgáltatók ferrarija, tarr, t-home, hwr, vida, net-tv és még sorolhatnám, töredék sebességet adnak magasabb áron, arról nem is beszélve hogy mennyi technikai probléma van mert nincs hozzáértés, vagy csak mert szarnak bele hogy csúcsidőben leterhelődik a hálózat.

(#20143) kabelmania27 válasza mlinus (#20142) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuperjó összefoglalót írtál, ez a lényeg.:)
pl azt kell megnézni hogy akik Fibernettől (1/3 terület) UPC-hez kerültek egyből elérhető lett a 120/10 és a hd adás, akik Invitelhez ott vagy van d3 cmts vagy nem, vagy van digitális adás vagy nem, terület többségén még mindig d2 cmts van és nincs analóg adás.

[ Szerkesztve ]

(#20144) Mate válasza mlinus (#20142) üzenetére


Mate
nagyúr

Összemosol dolgokat. UPC technológiailag eddigi is elavultabb volt, nem most lett az. A gond ott van, hogy eddig minden évben a saját keretükön belül valami apró +-t tudtak adni, a fejlesztés látszatát, vagy valódi fejlesztést végezve. Ilyen volt a 240-es net, a HD csomag bővítése, a kártya bevezetése, a wifis modemek stb.

Idén mit sikerült összehozniuk? Youtubeot a boxokra. Hát gratulálok nekik.

Eddig gyorsabb netet adtak diginél letöltésben. Igen, eddig.

Amióta jelen van digi az országban azzal jönnek, hogy igen, de nem fog tudni fejleszteni. Igen, de be fog csődölni. Igen, de árakat kell majd emelniük.

Szép lassan mindenben a konkurensek fölé nő.

Az elérhetőség meg szintén lényegtelen ilyen szempontból. Nyílván azokról a területekről beszélünk, ahol mind a kettő elérhető. Gondolatmenetedből kiindulva pl. Pr Telekom jó szolgáltató, mert sok helyen csak ő van. Nem, ettől még egy kalap kaki lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20145) kabelmania27 válasza Mate (#20144) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amíg nem jelennek meg a d3.1 eszközök addig nem tudnak mit csinálni max analóg adást megszüntetik, de attól 25-65Mhz szűk us keresztmetszetet nem tudják feloldani.

(#20146) mlinus válasza Mate (#20144) üzenetére


mlinus
őstag

pont te mondtad hogy az előfizetőnek az mindegy hogy milyen technólogia van. azt azért te so gondolhatod hogy majd kukázza a koaxot és optikát vezet be, mert ez az egyetlen módja annak, h a technólgiai hátrányt behozzák.

koaxon viszont magasan a legfejletebb szolgáltatást nyújtják, most már csak a d3.1-et lehet várni.

[ Szerkesztve ]

(#20147) Mate válasza kabelmania27 (#20145) üzenetére


Mate
nagyúr

Sok mindent csinálhatnának. Horizon szolgáltatástól kezdve, a kártyanélküliségen át a GO szolgáltatásig elég sok mindent lehetne csinálni.

(#20148) kabelmania27 válasza Mate (#20147) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen Hollandiában pl már van kódolatlan dvb-c.

(#20149) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#20148) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De mi nem vagyunk Hollandiában!

(#20150) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#20149) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előbb-utóbb nálunk is bevezetik ezeket a szolgáltatásokat, ha nem lesz analóg lesz kódolatlan dvb-c.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.