Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) F_Zolee válasza anonymus89 (#19085) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nem kell plusz áramfogyasztó és két távirányító akkor jobb a kártya. Persze ha kellene a médiatár vagy mi akkor meg box kell hozzá.

(#19102) anonymus89 válasza F_Zolee (#19101) üzenetére


anonymus89
addikt

Soha de soha nem használtuk arra volt jó, hogy este néha muter rányomott a gombra és nekem kellett kilépkedni. :)
Ellenben időkapcsolón van mind2 eszköz szóval este 5:30-kor be hajnal 1-kor ki.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#19103) wmati válasza devil-k (#19100) üzenetére


wmati
addikt

Diginek valahogy sokszor el fogyott el múlt időben a pénze építkezés közbe vagy hiányzott valami papír de az se ritka hogy szemközti ház vagy utca ki marad.

(#19104) devil-k válasza wmati (#19103) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egy dolog az 1000-es net... ehhez azért kell hardver rendesen. :K

- mozi bolondéria -

(#19105) kabelmania27 válasza devil-k (#19100) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezért jó ha van választás mert mindenki annál fizet elő amelyik jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#19106) kali válasza mlinus (#19095) üzenetére


kali
legenda

számszerűsítve nem volt, de a korlátozási lehetősége már sok éve szerepelt benne, úgy volt megfogalmazva a hálózat biztonságos működésének, más előfizetők szolgáltatásának a veszélyeztetése...stb.

(#19107) facan válasza devil-k (#19100) üzenetére


facan
tag

Pedig itt van. Nézd meg Te is ha nem hiszed. C melléklet 8. oldal 4. pont:

Ez csak a 2 leggyorsabb csomagnál.

[ Szerkesztve ]

(#19108) Intruder2k5 válasza devil-k (#19104) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van! Aztán lesnek, hogy 5000Ft havonta a net előfizetés, és nem tud venni hozzá körülbelül ugyanennyiért routert is! De elvárás, hogy WiFi-n is ki tudja használni a teljes sebességet!

(#19109) devil-k válasza facan (#19107) üzenetére


devil-k
nagyúr

Basszus! Ez nagyon durva. Azt hittem, hogy csak viccelsz... ez milyen tré már így... Van egy BMW-m amibe Skoda motor került.....

Intruder2k5

Lesz akkor szájhúzogatás rendesen. :D

Máté! Elviszlek egy körre. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#19110) Mate válasza devil-k (#19109) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy egy BMW-d, de ország egész területén 50-el lehet csak menni :D

(#19111) facan válasza Mate (#19110) üzenetére


facan
tag

Ez azért így nem pontos :)
Egy jó kiadós szágoldozás után érvényes amit írtál, ráadásul nem "lehet" hanem meglesz a lehetősége hogy csak ennyivel tudsz menni utána. Nem mindegy.
Sőt ha ezt így folytatod, akkor akár az autód is elvehetik tőled... :DD

(nem teljesen jó a hasonlat hiszen az autó a saját tulajdonod :) )

[ Szerkesztve ]

(#19112) Intruder2k5 válasza facan (#19111) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért minden esetre kíváncsi leszek rá, hogy a valóságban ezt milyen gyakran, és milyen adatmennyiség esetén fogják alkalmazni!

Saját tulajdon? Nem biztos, hogy ez sokáig lesz akadály már!

(#19113) facan válasza Intruder2k5 (#19112) üzenetére


facan
tag

Szerintem semmilyen módon nem lehet összehasonlítani a kettőt. Aki részegen vezet (2 ezrelék már majdnem delírium :) ) attól felőlem nyugodtan vegyék el az autóját, mert az már biztosan nem ura a helyzetének.
Remélem érthetően próbáltam elmondani.

(#19114) Mate válasza Intruder2k5 (#19112) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem lennék meglepődve, ha pár hónap múlva kikerülne ÁSZF-ből. Simán lehet, hogy kezdeti terhelést akarják így eloszlatni. Ismerve az embereket, most jó pár ész nélkül töltöget majd le, hogy próbálgassa milyen is.

(#19115) facan válasza Mate (#19114) üzenetére


facan
tag

Ezt én is el tudnám így képzelni, ahogy mondod.

(#19116) kabelmania27 válasza devil-k (#19109) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pörgősebb a Digis topic mint a UPC-s:D
devil-k: Igen, ahhoz már olyan cpu, ram, ssd, chipset kell.
mate3553: Szerintem is lehetőségnek van ASZF-ben.

[ Szerkesztve ]

(#19117) khorvat válasza anonymus89 (#19102) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor te nem sokat nézel amerikai focit (NFL-t), egyébként kezdetektől fogva használok UPC mediacardot, Samsung és LG tv-vel is és mindig gond nélkül működött, soha nem lesz a házban többet box!

(#19118) pjen válasza khorvat (#19117) üzenetére


pjen
félisten

Jó a kártya,de ha valamit rögzíteni akarsz valamilyen kütyü mégis kell.Ismerőseim közül sokan az előző napról felvett műsor csomagot nézik és a reklámokat kipörgetik.Én is ídőzítővel használom ,de már nem,Nem lett lényeges különbség a villany számlában és nem műsor közben kezdett frissíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#19119) Kátai válasza kabelmania27 (#19065) üzenetére


Kátai
senior tag

Három elosztóm van.Az első az UPC-s a másik kettő sima mezei elosztó(olyan amiket úgy 10-15-éve árultak).Csillapító nincs bekötve.Egyébként a hálózat négy tévére van elosztva,egy digitális a többi analóg.

(#19120) anonymus89 válasza khorvat (#19117) üzenetére


anonymus89
addikt

Eltaláltad viszont most az van, hogy a upc listájában nincs benne a tv-m.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#19121) kabelmania27 válasza Kátai (#19119) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet a régi osztók cseréje segítene valamit. UPC-s osztó az jó, az érdekelne hogy tap vagy splitter.
A bejövőn van egy kettes splitter egyik kimenet modem másikon megint egy splitter egyik tévé másik hármas osztó három tévé?

(#19122) F_Zolee válasza anonymus89 (#19120) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor marad a box...

(#19123) pjen válasza anonymus89 (#19120) üzenetére


pjen
félisten

Attól hogy nincs benne a listában,még lehet ,hogy működik. :)Svájci vagy holland listában is nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#19124) F_Zolee válasza pjen (#19123) üzenetére


F_Zolee
veterán

De ha nincs a listában akkor meg csak szívhat ha hibabejelentés van. Meg megrendelésnél "aláír" nyilatkozatot, hogy az ő tv-je támogatja...

(#19125) anonymus89 válasza pjen (#19123) üzenetére


anonymus89
addikt

Biztos, hogy nincs mert az LG honlapon is csak sima CI-nek írja nem úgy, mint a többinél. De leellenőriztem a svájci upc honlapján is és nincs a listában viszont, ami ott megtalálható az itt is.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#19126) pjen válasza anonymus89 (#19125) üzenetére


pjen
félisten

Akkor tényleg csak box.

F_Zolee:Egy próbát megér,de ha nem hát box..

[ Szerkesztve ]

(#19127) #74774528


#74774528
törölt tag

Üdv! Ez szerintetek mennyire van rendben!?;) nem igazán értek hozzá. :(

(#19128) wmati válasza #74774528 (#19127) üzenetére


wmati
addikt

Snr kicsit gyenge de ha nincs különösebb gond nem piszkálnám.

(#19129) #74774528 válasza wmati (#19128) üzenetére


#74774528
törölt tag

Köszi, igazàból a dvr stb-vel van problémám ma cserélték ki, 10percig ment amíg itt volt a szerelő azóta pedig winchester pörög benne a kijelzőn pedig csak annyi látszik,hogy próbálja installàlni magát,hívtam a 1221-et elvileg visszaküldték a szerelőt de még nem ért ide... Ez már a 4. Dvr box mióta él a dvb-c is a net mellett... Csak a baj van vele, állandóan panaszkodnak rá a szüleim, nekem telekom optikai szolgáltatásom van de azzal egy év alatt nem volt baj, ezzel meg csak az van.. :(

[ Szerkesztve ]

(#19130) X@b3e


X@b3e
addikt

Olyan gondom lenne, h céges mail cím került beállításra, beérkező levél van, küldeni nem lehet.
Az "SMTP levélküldés / DNS kiszolgáló futtatása engedélyezve" be lett kapcsolva a szolgáltatói felületen, a szolgáltató javaslatára router és modem is újra lett indítva, de továbbra sem lehet levelet küldeni Outlookon keresztül. Ötlet?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#19131) club1 válasza X@b3e (#19130) üzenetére


club1
veterán

Nem egyszerű kérdés. Az smtp-t általában mindig az internet-szolgáltató (jelen esetben a UPC) biztosítja. Ha idegen (céges) smtp kiszolgálót akarsz használni, külön engedélyezni kell a 25-ös port használatát az előfizetéseden ilyen célra (már ha a céges smtp a 25-öst használja).

(#19132) tomp válasza #74774528 (#19129) üzenetére


tomp
félisten

A hulladék box a upc-nél nem hiba hanem fícsör! :DDD

(#19133) zoltannovak


zoltannovak
tag

UPC kihozott nekem egy Ubee EVW3226- os modemrouter egybecuccot. (Céges elöfizetés) Annyira primitiv a router hogy egy egyszerű dhcp reservation-t nem lehet beálítani. UPC saját szoftvere van rajta.. Kis telefonálgatás után kicserélik Cisco EPC3925 cuccra, mert ugye a honlapon az volt kiirva hogy ezt kapjuk. Azon ugye rendes Cisco szoftver van nem a upcnek a saját nyavajája?

(#19134) Mate válasza zoltannovak (#19133) üzenetére


Mate
nagyúr

Cisco szoftver van rajta, csak csomó minden letiltva UPC, meg gyártó által. (Sok mindent nem is UPC tiltat le benne, mint kiderült)

(#19135) club1 válasza zoltannovak (#19133) üzenetére


club1
veterán

Nem lehet az uborkát bridge módba tenni?

(#19136) zoltannovak válasza club1 (#19135) üzenetére


zoltannovak
tag

de lehet. de pont azért kértem mert lehalt a tp link routerünk.. és ha már ingyen adnak akkor használjuk ki a lehetőséget. (még egy cisco switch lesz rádugva mert kevés a 4 port)

(#19137) blakey válasza X@b3e (#19130) üzenetére


blakey
félisten

Mit írtál be smtp szervernek? - a mail.upc.hu-t nem szereti, smtp.upc.hu legyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19138) club1 válasza zoltannovak (#19136) üzenetére


club1
veterán

Lebutított szoftverű szolgáltatói gw-eket nekem nem jut eszembe céges routerként használni. Egy helyen vagyok kénytelen egy epc3925-öst ilyesmire befogni, mert abból meg a kedves szolgáltató (Telekom) kiölte a bridge módot, és más típust nem hajlandó adni helyette.

(#19139) blakey válasza blakey (#19137) üzenetére


blakey
félisten

smtp.upcmail.hu a pontos.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19140) kabelmania27 válasza #74774528 (#19127) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek. Milyen osztóval van elosztva a koax? Van bekötve csillapító?

(#19141) zoltannovak válasza club1 (#19138) üzenetére


zoltannovak
tag

nem tudtam hogy ennyire le vanna kezek butitva... De ha azok a funkciók benne vannak amik kellenek akkor nem szivesen vetetnék routert. kis cég 10 gép van de 6ot használnak meg egy synology nas és két hálózati nyomtató..

[ Szerkesztve ]

(#19142) wmati válasza zoltannovak (#19141) üzenetére


wmati
addikt

Saját routerel ha nincs net újra indul a szolgáltató eszköze stb akkor helyi hálózaton tudnának még ddolgozni

(#19143) zoltannovak válasza wmati (#19142) üzenetére


zoltannovak
tag

nem értelek. Tudnak dolgozni. Csak kellett egy gigabites router mert 150es net van, és a régi tplink amúgy is halódik és csak 10/100as . ezért gondoltam erre a szolgáltatós routerre plusz két Cisco SG100D-08 switchre. (két szoba van)

(#19144) mlinus


mlinus
őstag

elég köztudott hogy a tc7200 wifije szemétre való (persze, tudom, mindjárt jön valaki és mondja hogy neki jó :D) de az ubee csodáról van valakinek tapasztalata?

gondolkodom hogy modemcserét igénylek, mert már nagyon kezd tele lenni a hócipőm a thomsonnal.

(#19145) Mate válasza mlinus (#19144) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem jó.

(#19146) tornas válasza Mate (#19145) üzenetére


tornas
őstag

Nekem is...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#19147) Ronin- válasza kabelmania27 (#19116) üzenetére


Ronin-
senior tag

persze,mert most ott izgalom van :) de szerintem a upc se fogja ezt szó nélkül hagyni.. hülye lenne. Így is a társas házak jó részét megkaparintotta a digi (legalábbis fehérváron). Azért ez nagy érvágás volt nekik

(#19148) Intruder2k5 válasza Ronin- (#19147) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csakhogy nem tud semmit tenni a DIGI ellen, mert ezzel a technológiával sosem fog tudni a DIGI-vel versenyképes árakat, és versenyképes sebességet produkálni!

(#19149) Uthenger válasza Intruder2k5 (#19148) üzenetére


Uthenger
aktív tag

nem tud, de szerintem senki nem fog azért panelbe költözni,
és eladni a jelenlegi lakását, hogy digis netet tudjon beköttetni :)

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#19150) Intruder2k5 válasza Uthenger (#19149) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem is erről volt szó, de ahol lehet a kettő közül választani, ott nyilván az olcsóbbat és gyorsabbat fogja választani a nagy tömeg, még ha egy-két kivétel akad is, aki valami okból ragaszkodik a UPC-hez! Ha itt lenne DIGI, én is náluk fizetnék elő...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.