Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) Mate válasza Intruder2k5 (#20849) üzenetére


Mate
nagyúr

Tényleg!

Most nézem, hogy mától új csomagok vannak. Máris írok nekik, hogy azonnal tegyenek át az új csomagba.

Mondjuk ahogy nézem a havidíjak is nőttek.

[ Szerkesztve ]

(#20852) Intruder2k5 válasza Mate (#20851) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Miért, most milyen előfizetésed van?

Nem az árra vagyok kíváncsi, hanem, hogy milyen szolgáltatásaid vannak?

[ Szerkesztve ]

(#20853) Mate válasza Intruder2k5 (#20852) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyedi kedvezménnyel vagyok, mint mindig. Normál áraik nevetségesek. Viszont mikor kötöttem elhangzott a szájukból egy mondat, amire most hivatkozni fogok.

Gyakorlatilag mostani TrioL+HD opció.

[ Szerkesztve ]

(#20854) Intruder2k5 válasza Mate (#20853) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Gyakorlatilag mostani TrioL+HD opció."

Azon meglévő előfizetőink, akik két különböző alapszolgáltatással rendelkeznek a Trio L és Trio XL akciós csomagokat vehetik igénybe, három különböző szolgáltatással rendelkező előfizetőink kizárólag a Trio XL csomagot választhatják akciósan +120 Mbit/s internet sebességgel, Smart Guarddal, Filmbox, Európa és Világ csomaggal.

(#20855) KergeK@csa válasza Intruder2k5 (#20849) üzenetére


KergeK@csa
tag

Nincs hűségem, lejárt. :)
Így már érdemes lehet megpróbálni?

(#20856) Mate válasza Intruder2k5 (#20854) üzenetére


Mate
nagyúr

Jelenleg is hűségem van és jelenleg is csomagban vagyok. Viszont most jobb áron jutnék a dolgokhoz, mint jelenleg, így áttetetem magam.

(#20857) Intruder2k5 válasza KergeK@csa (#20855) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nincs hűséged, akkor újabb hűségért cserébe természetesen meg lehet próbálni, ha olyan helyen laksz, ahol van konkurencia, akkor jobb eséllyel kapod meg! Egy próbát mindenképpen megér, veszíteni semmit sem veszíthetsz! Ha nincs szerencséd, akkor csak az XL csomagra engednek váltani!

[ Szerkesztve ]

(#20858) Mate


Mate
nagyúr

Amúgy bevezetik majd egyszer a hűségidőt, rabszolgaidő helyett?

Minél régebb óta lenne ügyfél valaki, annál olcsóbban kapná a dolgokat. Enyhén szólva *eciség, hogy 16 év után a legtöbb ember nem hogy jobb, még rosszabb ajánlatot kap mint egy új előfizető.

(#20859) KergeK@csa válasza Intruder2k5 (#20857) üzenetére


KergeK@csa
tag

Na, meg is volt.
Nekem is megpróbálták a legnagyobb csomagra váltást, mint opciót felajánlani. Amikor visszakérdeztem, hogy felmondani a szolgáltatást itt telefonon is fel lehet, vagy csak személyesen. Mondta, hogy itt is, de várjak csak, megkérdezi a felettesét, hátha... 5 perc zene után máris lehetett váltani, hála annak, hogy vagy 4 éve van előfizetésem. :)

Na, így már tetszik ez a dolog (a 2-4 hónapig ingyenes dolgokat nem kapom, de nem is annyira mozgat), főleg, hogy nincs semmi bajom a szolgáltatásukkal, a XI. kerületben betonstabil. :)

(#20860) Intruder2k5 válasza KergeK@csa (#20859) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én meg úgy vagyok vele, hogy nem akarok többet fizetni 500, vagy 1000Ft-al, nekem nem ér annyit a 120-as net! Márpedig a csomagok mindig úgy vannak kitalálva, hogy az ügyfél ne járhasson jobban!

(#20861) Mate válasza Intruder2k5 (#20860) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez hülyeség.

(#20862) Tido válasza Mate (#20853) üzenetére


Tido
aktív tag

Ilyen varázsmondatokat nem osztasz meg? :DD
Mert nálam csak a akkor felmondom van :)

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#20863) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#20849) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Amikor ismét bevezették a 60-as csomagot akkor nem sokkal később az 50-eseknek megemelték 60-ra közkívánatra, te pont előtte váltottál 50-ről 60-ra.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#20864) KergeK@csa válasza Intruder2k5 (#20860) üzenetére


KergeK@csa
tag

800 Ft-tal kevesebbet fizetek az új csomaggal, mint előtte. :)
Ja és két hónapig még 3500-zal, mert az az akció része. :D

Ezzel azt hiszem eléggé jól jártam. :)

(#20865) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Interneten nem engedték megkötni, mert hogy nem lehet a bérleti szerződést bemutatni a netes felületen, így bent, az irodájukban véglegesítettem a rendelést, és így kaptam 60/6-ot 6690 Ft-ért. Na most, neten a 120/10 6290 Ft. Akkor az ÜF-es nő mondta, hogy interneten díjmentesen válthatok a nagyobb csomagra, nem lesz semmi következménye, és akkor a kedvezményes havidíjat fogom fizetni.
Ennek ellenére:

~8600 Ft-ot kér. Holnap bemegyek megint az irodájukba.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20866) whatnot


whatnot
őstag

ISP választás előtt állok.
A UPC-t mennyire mondanátok stabil szolgáltatónak?

(#20867) Cucuska2 válasza whatnot (#20866) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nálam az internet stabil, az ügyfélszolgálaton pedig három ember háromfélét mondott.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20868) kabelmania27 válasza whatnot (#20866) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Általában stabil. Helyileg hova (melyik városrész) szeretnéd megrendelni a szolgáltatást?

(#20869) whatnot válasza kabelmania27 (#20868) üzenetére


whatnot
őstag

Újbuda központtól 5 perc.

(#20870) Mate válasza whatnot (#20866) üzenetére


Mate
nagyúr

Utóbbi időben elég sok gond volt velük. Most a csomagok alapján megnőhet a 240-es net előfizetők száma, ami nem feltétlen jó.

(#20871) whatnot válasza Mate (#20870) üzenetére


whatnot
őstag

Még a végén a tréhóm lesz a kétszeres áraival?

(#20872) Intruder2k5 válasza KergeK@csa (#20864) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nekem nem nagyon érné meg megbolygatni, amint nézem! Ha a honlapon lévő árakat nézem, a 60/6 netet 100Ft-al, a Digital Gold TV-t 650Ft-al kapom olcsóbban, a telefont 220Ft-al drágábban! Ha váltanék, csak a netet gyorsítanám esetleg 120-ra, de csak akkor, ha ez nem kerülne semmibe, több pénzt nem fizetek érte! Ez viszont nem megoldható, amint látom, mert az többe kerülne 1500Ft-al!

(#20873) blakey válasza Intruder2k5 (#20860) üzenetére


blakey
titán

Nekem meg pont, hogy megint jó árban lenne. :) Valószínűleg meglépem a váltást, jelenleg a legnagyobb csomagban vagyok, 120-as nettel és silver telefoncsomaggal (munkaidőn kívül ingyenes "vonalas" beszélgetés), mostani szerint 240-es net és korlátlan vonalas beszélgetés. Egyik sem hiányzik, de ha többet kapok 300 Ft-tal kevesebbért akkor valószínűleg meglépem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20874) spider80 válasza Cucuska2 (#20865) üzenetére


spider80
őstag

Nem kér 8600 ft-ot. csak azt írja,hogy 8 napig vetted igénybe az eddigi net szolgáltatásod,és ha most megkötöd a 120 mbitest,de később valamiért lemondod,akkor nem csak a 120-as után igénybe vett kedvezményeket kell visszafizetned,hanem ezt a 8600ft-ot is. De ezt csak akkor,ha lemondod hűségidőn belül. Szóval válthatsz 120-asra,és 6290 lesz a havidíjad. Én is így váltottam.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#20875) Intruder2k5 válasza blakey (#20873) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én megvárom az 500-as csomagot, hátha "lejjebb löki" árban a többit a megjelenése! Egyébként is szept. 4.-ig van hűségem a netre! De mondom, nekem jó ez is, többet fizetni egy forinttal se vagyok hajlandó, annyira nem kell! Ha Te olcsóbban kijössz, akkor szerencséd van, vagy eddig fizettél többet!

[ Szerkesztve ]

(#20876) Nowhere


Nowhere
tag

Háromnegyed kilenckor hívtuk fel őket, nagyobb netet akartunk (60-ról 120-ra), közölték, hogy pont ma indult akció (nem tudtunk róla), úgyhogy lett 9999 forintért digital gold, 240 fiber, Nonstop M telefon két év hűséggel.

[ Szerkesztve ]

(#20877) KergeK@csa válasza whatnot (#20869) üzenetére


KergeK@csa
tag

Újbuda központtól szintén 5 percre lakom, a 2 év alatt volt talán kétszer 10 percnél hosszabb leállás. (Meg egy-kétszer pár perces.)
60-as netem volt, az centire megvolt mindig, fel is, le is.

(#20878) Mate válasza whatnot (#20871) üzenetére


Mate
nagyúr

T-hez ne menj. Az a legalja.

(#20879) whatnot válasza KergeK@csa (#20877) üzenetére


whatnot
őstag

Köszi :)

@mate3553

Hát azért bizonyos szempontból van lejjebb: Digi sok helyen nem megbízható.
De amúgy igen, eléggé bosszantó az érték/ár arány.
Csak nem egyszerű, mert ahova költözök albérletbe, ott T van bekötve, UPC van az utcában. A net meg azért kéne, mert otthonról is dolgozok, így egy kicsit necces 30 napnak nézek elébe (UPC ennyi időn belül köt be netet, ha beköt).
Ironikus, hogy a T csoportban dolgozok... és még kollégák is UPC-t ajánlanak.

(#20880) Kátai


Kátai
senior tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyan jelenséggel,hogy egy idő után az általam sorba rakott programok visszaállnak az UPC által kiosztott csatorna beosztásra?Nem rég volt MédiaCard csere mert még a legelső széria volt benne és azt folyamatosan "eldobálta".Kicserélték azóta megoldódott,sőt az ékezetes EPG is.De most meg ezzel szórakozik.Beszéltem egy UPC-s szerelővel aki azt mondta,hogy lehet áramingadozás miatt is.Vagy esetleg megint a kártya halt meg?

(#20881) blakey válasza Intruder2k5 (#20875) üzenetére


blakey
titán

Nem fizettem többet, sőt, kedvezményem is van, de még várok és meglátjuk.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20882) Mate válasza Kátai (#20880) üzenetére


Mate
nagyúr

Automatikus frissítés be van kapcsolva. Így ha központban változtatnak a frekikiosztáson, vagy csak simán ellenőriz, sorba rakja a szolgáltató rendszere alapján.

(#20883) mrmilan válasza vlaho (#20840) üzenetére


mrmilan
csendes tag

Megvan a NatGeo Wild HD, köszönöm szépen a segítséget még egyszer!

(#20884) Kátai válasza Mate (#20882) üzenetére


Kátai
senior tag

Köszi.Közben beszéltem az LG ügyfélszolgálattal és ott is azt mondták,hogy kapcsoljam ki.

(#20885) ^Boss


^Boss
őstag

a több negatív tapasztalat után (utóbbi 1 hónapban borzasztó szar volt a szolgáltatás, de mostanra ezeket a problémákat elhárították) végre egy jó is a 11.kerületben, a fehérvári környékéről.
egyrészt 1 hete hosszabbítottam és emeltettem a netet 240-re, illetve a telefont nonstop m-re.
mától 2 ezerrel olcsóbban ugyanaz kijött, hisz a netre nem kérnek extrát (+2000) már, az új csomagokban.
telefonáltam, hogy akkor mivel 8 napon belül vissza lehet mondani az előző igényt, hogy tudjuk megoldani a legkellemesebben a dolgot, hogy olcsóbban kapjam a csomagot.
egyből jött a válasz, hogy visszavonják az igényt, majd azonnal beraknak az új feltételek szerint, így gyakorlatilag percekig lesz csak újra 120-as netem (nem tragédia, a feltöltés miatt kell munka miatt).

a sebesség amúgy itt nagyon jó, talán pár napja raktam is be képet más okból, de ilyen 248/20-at hoz gyakorlatilag mindig, 7-8ms-es pinggel.
:R

(#20886) club1 válasza ^Boss (#20885) üzenetére


club1
veterán

Nálatok van igazi konkurencia (digi)?

(#20887) ^Boss válasza club1 (#20886) üzenetére


^Boss
őstag

sajnos nincs, azért irtam alá (összesen 4 ezret faragva) 2 évre... Fehérvári túloldalán a paneloknál van, de itt az új/kertes övezetben nincs. remélem jönnek, mert őszintén szólva biztos lenne rá igény, sok fiatal, ha nem sértek meg senkit, a panelnál valószínűleg több pénzzel megáldott emberke lakhat errefele, így a nagyobb csomagokon a nagyobb haszon előbb hozná vissza a költségeket talán. de majd kiderül, mivel senki semmit nem tud, és DIGIseket még sose láttam erre, szerintem lesz ennek bőven ideje, addig meg lejár a hűségem, ha úgy adódna..

[ Szerkesztve ]

(#20888) SFAkos válasza ^Boss (#20887) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Csak egy panelban annyian laknak, mint a kertes házas övezetben 1 utcában... :)

@whatnot: Én is arra laktam T-t felejtsd el, botrány volt. Egyébként miért 30 nap? Én amikor jöttem át ide, bementem csütörtökön, jövő hét hétfőn már jöttek kötni.

[ Szerkesztve ]

(#20889) ^Boss válasza SFAkos (#20888) üzenetére


^Boss
őstag

persze, csak sok FTTH családi házas övezetben van jelen a DIGI, ergo a nagyobb haszon IS megéri nekik (talán itt többen köttetnének nagyobb csomagot), nem csak a mennyiség.

(#20890) whatnot válasza SFAkos (#20888) üzenetére


whatnot
őstag

Kérdezd meg az ügyfélszolgálattól :)
Szerintem a 30nap az, amit a cég hivatalosan vállal, ettől egyébként lehet gyorsabb.

(#20891) Handball94


Handball94
aktív tag

Lemondásos menüpontban ajánlhatnak egyedit?
10k-t fizetek (régi TRIOXL) 120 netért, Gold HD,felvevős tv és alap telefonért, jó lenne ha ennyiből kijönne egy második box, és elég lenne a 60as net is. .de látom nem igazán favorizálják már, inkább netet emelnek csomagba, de 240 már felesleges lenne..

[ Szerkesztve ]

(#20892) kabelmania27 válasza Handball94 (#20891) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Próbáld meg hátha sikerül.

(#20893) Treck


Treck
aktív tag

Jelenleg hatarozatlan ideju elofizetesem van 120as netre + digital gold tv + hd + felvetel. Tehat nem csomag... Vajon valaszthatok a szinten hatarozatlan idore szolo csomagok kozul? Vagy ez is olyan, h felhivja oket az ember, es majd eldontik...

http://google.treck.hu

(#20894) Mate válasza Treck (#20893) üzenetére


Mate
nagyúr

Elvileg választhatsz.

(#20895) ^Boss


^Boss
őstag

a javítgatások után amúgy up és down esetében is 39 körüli minden érték, ezek megfelelőek? :R

(#20896) kabelmania27 válasza ^Boss (#20895) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha az SNR a 39 és az adási 39akkor igen.

(#20897) ^Boss válasza kabelmania27 (#20896) üzenetére


^Boss
őstag

igen, SNR 39.x, adási 38.5-39.5 között mind. :R

(#20898) kabelmania27 válasza ^Boss (#20897) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Mennyi a vételi teljesítmény?

(#20899) ^Boss válasza kabelmania27 (#20898) üzenetére


^Boss
őstag

otthonról megnézem este, munka után

[ Szerkesztve ]

(#20900) KergeK@csa


KergeK@csa
tag

Más: Édesapáméknál (családi ház) erősítőre van szükség a telekhatáron, hogy normális TV-jel érkezzen be.
Most eddig ADSL volt, viszont váltanánk ott is UPC-s netre. Fog-e gondot okozni az erősítő a jelben, látszani fog-e az uplink attól még?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.