Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) Mate válasza Tido (#20948) üzenetére


Mate
nagyúr

Fingom sincs, hogy mi volt a régi Trio L-ben.

Úgyhogy leírnád végre, hogy mit akarsz pontosan?

(#20952) club1 válasza Mate (#20951) üzenetére


club1
veterán

Gondolom 120-as net. Neki meg 240-es max. csak próbálni kellene.

(#20953) kabelmania27 válasza Mate (#20951) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Régi L-ben digitalgold+120+telefonbronze volt.

(#20954) Mate válasza kabelmania27 (#20953) üzenetére


Mate
nagyúr

Tehát ha jól értem:

Digital Gold kell+
120-as net (2 hónapig 240-es)

Mindez 9000K-ért?

(#20955) kabelmania27 válasza Mate (#20954) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen.

(#20956) Tido válasza Mate (#20951) üzenetére


Tido
aktív tag

Digital gold TV, 120/10es net, meg telefon, azt hiszem Nonstop S - ez utóbbi nem hozott lázba..

club1 olvastam, és nekem eddig csak analóg TV, és 60/6os -> 120/10es netem volt..
És igen, csak kipróbálni szerettem volna.

És mondom, az egészben az zavar, hogy mert vártam a probléma megoldásukra, így kicsúsztam az eredeti lehetőségből...

kábelmánia jó páran megkapták próbába az itteni emberek között is, régi előfizetőként, és mostani ajánlatban ,nekem is felajánlották a TRIO M mellé, szóval simán meg lehetett volna csinálni.

[ Szerkesztve ]

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#20957) Mate válasza Tido (#20956) üzenetére


Mate
nagyúr

Lehet tudok megoldást, amivel mind a ketten jól járunk. Utána kell néznem 1-2 dolognak, majd jelentkezem.

(#20958) Intruder2k5 válasza Tido (#20948) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem adnak meglévő ügyfélnek próbanetet! Én is megpróbáltam tavaly, nem engedték... Talán esetleg ha van nálatok DIGI is!

[ Szerkesztve ]

(#20959) Mate válasza Intruder2k5 (#20958) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is megpróbáltam és engedték :D

(#20960) Intruder2k5 válasza Mate (#20959) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De nálad van is DIGI, vagy tévedek?

(#20961) Mate válasza Intruder2k5 (#20960) üzenetére


Mate
nagyúr

Tévedsz. Sajnos nincs, legalábbis egyelőre. Most kilátásba került, hogy lesz. Tavaly, viszont nem volt.

Amúgy most kerestem meg a beszélgetést velük. 2013.08.28 12:50 perckor engedték meg :D Úgyhogy szinte percre pontosan 1 éve.

"....Fiber Power 120, mely 3 hónap 240 Mbit, utána ha kéri + 2000ft, telefon bronze. Wifi opció továbbra is díjmentesen."

Ja és 11 és fél hónap hűségem volt akkor, mikor kiharcoltam ezt.

[ Szerkesztve ]

(#20962) Tido válasza Intruder2k5 (#20958) üzenetére


Tido
aktív tag

Nekem is megadták most a kisebb csomagra.. A probléma az az, hogy a nagyobb csomag érdekelt..
Meglátjuk mate3553 mit tud ötletelni, de este facebookon megírom nekik, hogy nem ezt kértem, és ha ehhez a TRIO Mhez meg tudják adni, a plusz próbanetet, akkor mi akadályozza meg őket abban, hogy a nagyobb csomaghoz adják, meg ami akkor élt... Persze tőlem adhatnak mostani TRIO Let is, csak 9000 Ft fölé nem megyek :)

[ Szerkesztve ]

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#20963) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

ASZFmódosítás szeptember 30-tól analóg tv
Várpalota: CNN kikerül, Discovery silverből átkerül bronzeba Gyöngyös: CNN kikerül Salgótarján: Viva kikerül, helyére silverből átkerül AXN, Natgeo silverből átkerül bronzeba

[ Szerkesztve ]

(#20964) facan válasza Intruder2k5 (#20958) üzenetére


facan
tag

Nekem is megadták. Azért a félóráért amiket vártam miközben a főnökével beszélt az üzletkető simán megérte.
Most azon gondolkodom hogy a régebbi TrioXL csomagot + silver teló + 120mbit net-et hogyan lehetne átalakítani a jelenlegi TrioXL-re :) (nagyjából 2k-val olcsóbb lenne, és a teló éjjel-nappal díjmentes földi irányban országon belül <-- ez lenne a főcsapás iránya)

(#20965) tomp


tomp
félisten

Másnál fagyott már meg a box kikapcsolt állapotban? Most kapcsoltam volna be de feltűnt, hogy az órája megállt 4:41-nél. Bekapcsolásra nem reagált. Hátul tápot le-fel kapcsoltam és az "Init" felirat köszöntött. Most mintha gyorsabb lenne a vas. :)

(#20966) kabelmania27 válasza tomp (#20965) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Néha nem árt újraindítani:)

(#20967) tomp válasza kabelmania27 (#20966) üzenetére


tomp
félisten

Pont fél 5 körül kapcsoltam ki reggel. Szerintem a kikapcsolásnál végbemenő autorestart után fagyott meg. Már este is köhögött a szoftvere. Felvétel közben gondoltam megnézek 1db videót az Apps-nál. A kérem várjon-nál megállt. :)

(#20968) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

A napokban kaptam egy levelet az UPC-től miszerint kapok egy új modemet ami már Wi-Fi képes.

Ez jó dolog, mert legalább a régi (2007/2008-cas) router ki lesz véve a körből és eggyel kevesebb kütyü és kábel lesz amit tárolni kell valahol.

Viszont a levélben említik, hogy akár 120 Mbit-es netem is lehet egy ideig amit aztán vissza csökkentenek.
Kérdem én emelni is fognak a net sebességén?

Jelenleg 30 Mbit-es net van és ebben a csomagban amit én fizetek hűségidő nélkül de kevesebb tévécsatornával ahhoz 60 Mbit-es net van. Szóval meg van rá az esély, hogy a netet is feltolják 60 Mbit-re ami pár hónapig 120 Mbit lesz?

Valaki kapott hasonló levelet, hogy új modemet fog kapni?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20969) canniball válasza Puma K (#20968) üzenetére


canniball
nagyúr

Kapott.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#20970) kabelmania27 válasza Puma K (#20968) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Persze 1221-et felhívod lemondás gomb és kérsz ügyfélmegtartót. Mennyi most a havidíj összesen?

[ Szerkesztve ]

(#20971) club1 válasza Puma K (#20968) üzenetére


club1
veterán

Maguktól természetesen nem fogják feltolni 30-ról 60-ra. Csak ha meg tudsz velük egyezni.

(#20972) Puma K válasza canniball (#20969) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi!

Viszont nem említi a kolléga a net sebességének emelését. Akkor lehet csak én voltam túl vidám, hogy végre nem számlát küldenek hanem egy szívhez szóló levelet... :DDD

(#20970) kabelmania27:

Jelenleg 8500 Ft körül fizetünk:
-Digital Gold
-Fiber Power 30
-telefon bronze

Most nézem az UPC oldalát, hogy eléggé elszálltak az árakkal hűségidő nélkül... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20973) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Bocs, hogy eddig nem írtam.

Igen, nekem is említették, hogy egy időre emelnek, de nem véglegesen.

Amúgy 30mbites csomagom van.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20974) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

Nincs senki másnak gondja a nettel XIV. Bosnyák tér környékén?

(#20975) bogabi


bogabi
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok itt, egy hete kötöttem be a szereld magad csomagot (Trio XL, de "még" 120-as net). A kérdésem az lenne, hogy ha az Ubee modem/routert átállítom "bridge" módba, akkor ugrik a telefon szolgáltatás, vagy az megmarad attól függetlenül, hogy az Ubee router vagy bridge módban van? Ha megmarad, akkor beüzemelném a meglévő ASUS RT-N66U routeremet (azon van belőve VPN, stb.), az Ubee-t pedig csak kábelmodemként használnám.

Előre is köszönöm a választ!

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#20976) kabelmania27 válasza bogabi (#20975) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Megmarad a telefonszolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#20977) bogabi válasza kabelmania27 (#20976) üzenetére


bogabi
senior tag

Köszi, akkor az Ubee-t lefokozom...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#20978) kabelmania27 válasza bogabi (#20977) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit, okés fokozdle.

[ Szerkesztve ]

(#20979) tothferenc


tothferenc
senior tag

Üdv. Digital Gold szolgáltatást használok mediacarddal.. A csatorna listán ott a VIVA, de teljes digitális keresés után sem találom a tv listájában. Próbáltam a frekitáblázat alapján manuálisan hozzáadni, de ott nem talál csatornát.... :(((

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20980) jety91


jety91
őstag

Hali!

Olyan kerdesem lenne, hogy a technicolor modem egy heten jo parszor fogja magat es ujraindul. ilyenkor neha siman ujra kiosztja a berleti joggal rendelkezo gepeknek az ip cimeket, de mivel van itthon egy raspberry portforwardolassal elegge irritalo a dolog. a kerdesem az, hogy ha en betotyogok a upchez ezzel a problemaval, csereltethetem a modemet vagy sem? Ma olvastam, hogy van ciscos wifis modem is aminek jobban orulnek.

(Ismeroseim koreben is jo parnak ezt csinalja a modem. nem kozpontilag inditjak ujra, mivel a szomszednak ilyenkor vigan megy minden)

[ Szerkesztve ]

(#20981) blakey


blakey
titán

Na, "újrakötöttem" a csomagot, kiváncsi vagyok. Előző TrioXL a mostani TrioXL-re, gyakorlatilag többet kapok kevesebbért. :) (olyan 300 Ft-tal)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20982) Tido


Tido
aktív tag

http://index.hu/tech/2014/08/29/minden_upc-s_wifi-s_modemet_kap/

Gyerekek, kinek adtak Cisco routereket itt? :D

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#20983) Mate válasza jety91 (#20980) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem erős a jelszint. Nézd meg és másold be ide. Illetve naplózza is ha van komoly hiba.

Cisco modemet már nem adnak.

(#20982) Tido: Elég régóta nem adnak normál előfizetőknek Cisco modemet. Egy ideig Technicolort adtak, most meg már Ubee modemet.

(#20984) Tido válasza Mate (#20983) üzenetére


Tido
aktív tag

Tisztában vagyok vele, csak hogy ilyen egetrengető hülyeséget az Indexnél írtak, vagy UPCnél nem tudják, hogy mit osztogatnak.... :))

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#20985) jety91 válasza Mate (#20983) üzenetére


jety91
őstag

teljesen rendben van a jelszint, regebben ezt kitargyaltuk itt par kollegaval. gondoltam melegedesre is, de teljesen rendben van az is. es melyik a jobb? Ubee vagy a Technicolor, mert egyik sem mond szamomra semmit nev alapjan :D

(#20986) Mate válasza Tido (#20984) üzenetére


Mate
nagyúr

Indexről beszélünk :D Meg se említik a valódi okát a cserének, úgyhogy ennyit erről.

"Minden UPC-s wifis modemet kap" Jaja, minden UPC-s, akinek Docsis 2-es modeme van :D

(#20987) Mate válasza jety91 (#20985) üzenetére


Mate
nagyúr

Mint router egyik *arabb, mint a másik :D

Mint modem, egyiknek sincs komolyabb baja.
Ha jók a jelszintek, szólj nekik, hogy cseréljék ki.
Nekem is újraindult párszor a TC, mert valamiért letöltött olyan frissítést, amit nem kellet volna.

2 kerületben kiadtak rá Pesten teszt jelleggel egy új szoftvert. A nálam lévő TC ezt valamiért letöltötte és felrakta, pedig nem ott lakok. Majd másnap visszarakta a régit. Ezután megint az újat, majd megint a régit. Ezt naponta, 2 naponta. Nálam ez okozott újraindítást.

(#20988) HofiZoli válasza Tido (#20982) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nekem, de csak hosszas "rábeszélésre" :D ;)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#20989) TeeJay


TeeJay
félisten

ED3-ra akarnak mindenkit tenni aki eddig még ED2-n volt
így nagyobb kapacitás marad és könnyebb bővíteni is
ED2-ről tényleg nem gáz ha kapnak wifi ED3 modemet
viszont ED3 fasza Cisco modemet én tuti nem cserélném le semelyik wifis izére

szüleimnél TC van és lekopogom jól megy, wifi is tökéletes bár 2gép megy róla gigabit LAN-on
szóval nincs baja torrentet is bírja rendesen
ezt az Ubee-t nem hallottam még de gondolom az indexes cikkben benézték a Cisco wifis cuccot
mert biztos nem vesz sok százezret UPC :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#20990) Mate válasza TeeJay (#20989) üzenetére


Mate
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nem is cserélik az ED3-as modemeket. Szerintem ezt csak index nézte be.

Ahogyan azt is, hogy nem cisco-t adnak, hanem Ubee-t.

(#20991) TeeJay válasza Mate (#20990) üzenetére


TeeJay
félisten

érthető a csere, tovább már nem lehet húzni az ED2 netezőket
át kell állni ED3-ra és mocskosul bővíteni meg hozni 16/4-es modemeket és legalább 500megabites csomagot kínálni 2015-től mert a DIGI területen lehúzhatják a rolót ahol mocskosul olcsó az 500/100-as csomag is...
egyedül azt nem tudom hogy akiknek csak telefon van UPC-től azoknak is ED3 cuccot hoznak-e ki
vagy ők maradnak a jó öreg EPC2203 modemmel
nagymamámnak még olyan van pedig csak TV meg telefon van neki net nincs

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#20992) Mate válasza TeeJay (#20991) üzenetére


Mate
nagyúr

Első körben szerintem maradnak a régi modemek a telefon előfizetőknek. Sok helyen még Webstar modem van.

(#20993) jety91 válasza Mate (#20987) üzenetére


jety91
őstag

Ránézek erre majd ha megint játsza... Log nem ír semmit, sőt, igazából tegnapi este 23:28 az utolsó bejegyzés, ami azért furcsa mert akörül még vígan neteztem :F Lehet az lesz a legjobb akkor ha beszerzek valami értelmesebb routert mint ezt a hulladékot, aztán átkapcsolom switch üzemmódba :D

(#20994) vargalex válasza kabelmania27 (#20953) üzenetére


vargalex
félisten

Én májusban váltottam Trio L-re, akkor már Digital Gold + FP 120 + Nonstop M volt 11999 Ft-ért. Anno azért váltottam, mert így picivel kevesebbet fizetek (kb. 300-400 Ft), mint a Digital Gold + FP 60 + Telefon Gold csomagra. Nálunk a vezetékes telefon fontos, sőt az is, hogy vezetékes irányba ingyen telefonáljak (ez ugye a Telefon Gold esetén azt hiszem ez 300 perc volt havonta, a Nonstop M esetén már korlátlan).
Erre megjelennek az új csomagok. Gondoltam, egy hívást megér, és úgy tűnik, hogy siker. Már megjöttek a dokumentumok, hogy áttettek az új Trio L csomagra. Így 120-as net helyett már 240-es net lesz (mondjuk szükség nem igazán van rá), de legalább 2000 Ft-al kevesebbet fogok fizetni. :)

Alex

(#20995) facan válasza vargalex (#20994) üzenetére


facan
tag

Én is megléptem a váltást az új Trio XL-re, ezáltal 2190 HUF-fal fogok kevesebbet fizetni havonta és a Nonstop M telócsomag miatt éjjal-nappal díjmentes lesz a belföldi vezetékes számok hívása.
Úgy látom hogy változás történt az üzletpolitikájukban, mert már lehet lefele és felfele is váltani. (külön menüpont van ezekre a rendszerben)
Az ügyfélszolgálaton szokás szerint nagyon kedvesek és gyorsak voltak, nagyjából 15 perc alatt elintézésre került a váltás, azt igérték hogy még a mai napon átkerülök az új TrioXL csomagba.
Ismét piros pont a UPC-nek!

(#20996) vargalex válasza facan (#20995) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én is 10-15 perc alatt elintéztem a telefonos ügyfélszolgálaton. 10:16-kor hívtam őket és a statisztikáim szerint 11-től már az emelt sebességem van (feltöltésben biztosan, mert lefelé irányuló forgalmam nincs, mivel a munkahelyen vagyok).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#20997) facan válasza vargalex (#20996) üzenetére


facan
tag

Hali!
Nálam a net nem változott eddig is FP240 volt (120mbit felárral). Ebben az az érdekes mivel a szerződésben 120 van annak a garantáltja számított, hiába 240 a net sebessége. Így hogy az új XL csomagban 240-es a net alapból így már az ahhoz tartozó garantált "jár". (én régi XL-ről mostani XL-re váltottam)
Itt csak a teló változott, de még nem kaptam mélt hogy átállították volna. Nem sürgős, hétvégén a silverrrel is díjmentes a telefonálás belföldi vezetékes irányban....
Valóban flottul és gyorsan ment az ügyintézés az én esetemben is.

(#20998) Handball94 válasza kabelmania27 (#20892) üzenetére


Handball94
aktív tag

Köszi szépen, sikerült! :)

(#20999) csanadjatek válasza facan (#20997) üzenetére


csanadjatek
tag

Én meg 3 héttel ezelőtt cseréltem csomagot, most megint cserélhetek. :D

(#21000) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ha lemondom a szolgáltatást, akkor elegendő az eszközöket a tápokkal és távirányítóval visszaadni (tehát modem+táp, setop box + táp, ha van + távirányító), vagy kellenek a dobozok és a leírások is?

Előre is köszönöm a választ :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.