Hirdetés

2019. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-21 18:14:03

LOGOUT.hu

UPC Magyarország Kft. (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20351) kabelmania27 válasza Tido (#20349) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

1221-et kell felhívni lemondás gombot válaszd akkor olyan ügyintézőt kapsz aki jogosult kedvezményt adni.
Diginél okos csomagra 2 év után régiek nem jogosultak hiába van kint az oldalon hogy új és régieknek, ezért volt aki visszaváltott UPC-hez mert úgy volt olcsóbb

(#20352) Martin094 válasza Intruder2k5 (#20347) üzenetére

Martin094
(lelkes újonc)

A névfeloldás megy, 200ms körüli értéket kapok, ha pingelem. Bridge módban a hiba ugyan úgy fennáll. Szóval, ötletem nincs mi lehet a gond. Szerintem telefonálok még egyet, hogy hozzanak nekem egy másik modemet, aztán lesz ami lesz.

Köszönöm a segítséget.

AMD FX-6300,Asus M5A99X EVO R2.0 AMD Radeon HD7950, 8GB DDR3 RAM, Corsair CX430M

(#20353) Tido válasza kabelmania27 (#20351) üzenetére

Tido
(fanatikus tag)

Válasz, megvolt ez a rész, még írtam a facebook oldalra, hátha ott megkeresnek.. De ez a hozzáállás minden irányból kiábrándít. HOgy miért kedvezményesnek mondanak egy olyan csomagot, amit mindenki megkaphat, vagy ha minden új előfizető megkapja, akkor miért nem képesek kattintani kettőt, hogy oké, akkor 240es csomag két hónapig, hátha az előfizető még esetleg meg is tartja... :O

UPC 120/10 + Synology DS212j + RB2011UiAS-2HnD

(#20354) kabelmania27 válasza Tido (#20353) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Igen érthető. 1221-et hívd fel válaszd a lemondást és mond hogy szeretnéd kipróbálni 2hónapig a 240-es netet.

[ Szerkesztve ]

(#20355) Tido válasza kabelmania27 (#20354) üzenetére

Tido
(fanatikus tag)

Hát mivel ma már elég idő elment erre, és dolgozom, majd holnap megpróbálom, meg hátha reagálnak a facebook oldalon. Ha így állnak hozzá, legfeljebb belengetem, hogy leváltok a TRIO Sre, aztán a fele pénz talán elgondolkoztatja őket.

(#20356) kabelmania27 válasza Tido (#20355) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Próba szerencse:)

(#20357) Bélaaaa

Bélaaaa
(őstag)

Segítsetek lécci!

Megbolondult a Cisco HD boxom az imént.

Folyamatosan újraindul. Kiírja: "Load >>", kb 10 mp-ig, majd újraindul. Nem reagál a resetre ( a REC + Vol- + CH-) sem.

Lehet kezdeni vele valamit?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#20358) kabelmania27 válasza Bélaaaa (#20357) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Áramtalanítsd pár percig utána próbáld újra ha megint ezt csinálja 1221, holnap megy a technikus és kicseréli.

(#20359) pjen válasza Bélaaaa (#20357) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Húzd ki kicsit a konnektorból is.

(#20360) Bélaaaa válasza kabelmania27 (#20358) üzenetére

Bélaaaa
(őstag)

Ok, most kikapcsoltam. Várok 10 percet. Köszi.

(#20361) club1 válasza Tido (#20355) üzenetére

club1
(PH! kedvence)

Én is belengettem nekik a jóval alacsonyabb díjcsomagot, aztán kiszámoltak nekem rá egy, a mostani jóval nagyobb csomaghoz képest 500 Ft-al alacsonyabb havidíjat, hogy gyorsan felejtsem el a lefelé váltást. A honlapon szereplő árak ui. elsősorban az új előfizetőknek, illetve a felfelé váltóknak szólnak, lefelé váltáskor elég ház árakat tudnak kalkulálni, főleg ott ahol maximum a Telekom a konkurenciájuk.

(#20362) Bélaaaa válasza Bélaaaa (#20360) üzenetére

Bélaaaa
(őstag)

Ilyet nálam még nem csinált a box (igaz, még csak egy éves). Csak a felvett dokumentumfilmeket sajnálom, amiket a Nacionál Geografics-ról vettem fel.

(#20363) Bélaaaa

Bélaaaa
(őstag)

Ez sajnos megmekkent. Ugyanaz a jelenség.

Majd holnap bejelentem. Ma már nem szórakozom vele...

(#20364) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Ez a díjnet valami extrém dolog, vagy egy tök egyszerű valami, ahova beütöm az ÜF számot, az összeget, és fizetek?

(#20365) kabelmania27 válasza Cucuska2 (#20364) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Regisztráció nélkül itt tudod befizetni, de ha a www.dijnet.hu címen regisztrálsz és hozzáadod a UPC-t (kell egy 6hónapnál nem régebbi számla) akkor eszámlát kaphatsz, ha van shel smart kártyád akkor pontokat is tudod gyűjteni, több szolgáltatót is tudsz regisztrálni, ha jól emlékszem regisztrációért jár 100pont, minden számláért pedig 5.

[ Szerkesztve ]

(#20366) Cucuska2 válasza kabelmania27 (#20365) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Na, ez király, marha jó! Csak kicsit 'túl' egyszerűnek tűnt, de akkor megnyugszom, ez tényleg egyszerű. :)

(#20367) kabelmania27 válasza Cucuska2 (#20366) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Persze olyan egyszerű mint az 1x1, fizetni háromféleképpen lehet 1. egyéni utalással 2. netes fizetésre alkalmas kártyával 3. Ha otp/cib/erste/fhb-nál van a számlád össze tudod kapcsolni és akkor egyszerűen át tudod utalni internetbankban a számlát. Pontokat pedig Mekiben leeheted vagy tankolásnál levonathatod

[ Szerkesztve ]

(#20368) vlevi

vlevi
(PH! nagyúr)

HVG-n találtam ezt az alkalmazást, nagyon jó ötlet, és működik is.

Ingyenes, telefonálós újdonság a UPC-nél

"Az androidos készülékekre és iPhone-okra is elérhető UPC Phone alkalmazás lehetővé teszi a szolgáltató előfizetőinek, hogy bárhová magukkal vigyék és mobil eszközökön is használják kábeles telefonos előfizetésüket...Egyes más internetalapú telefonálást kínáló alkalmazásoktól eltérően a UPC Phone használatához nem kell külön regisztráció, illetve a fogadó félnek nem feltétlenül kell telepítenie az appot. "

És én még azt is hozzáteszem, hogy a másik oldalon nincs szükség okostelefonra sem, akár ilyen is lehet, mert a UPC telefonvonalán keresztül történik a hívás. Sőt, ezzel az alkalmazással a UPC-s telefonra érkező hívásokat fogadni is lehet.

(#20369) Tido válasza vlevi (#20368) üzenetére

Tido
(fanatikus tag)

ez itt már 2-3 hete - ha nem régebben - téma volt.

(#20370) bence2 válasza vlevi (#20368) üzenetére

bence2
(újonc)

Tegnap délután letöltöttem Iphone-ra a UPC Phone applikációt, ezután beregisztráltam a MyUPC-be is (oda belép a webes felületen), de az applikációba még nem lép be.

"service activation status:
Thank you for installing UPC Phone from UPC. UPC is working on activating this service for you. Activation may take up 2 working days. ..."

Na ezt már 24 órája csináltam és még mindig inaktív. tegnap este is és ma is 2 emailt írtam a UPC ügyfélszolgálatra. Rá se ba**sznak.....Másnak is ennyi ideig tartott az aktiválás? Másol ahol 48 órát ígérnek (Voda, T), ott kb 5 perc az aktiválás.

(#20371) vlevi válasza bence2 (#20370) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Androidra próbáltam, és a weboldalon regisztráltam, nem az applikációban. 2-3 perc alatt lement az oda-vissza levelezés, a kapott nevet, jelszót beírtam az alkalmazásnak, és működik.

(#20372) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

Hmm...
UPC Phone elba...a a hivaskezelest.
Ha telepitve van akkor nem tudok USSC kodokat hasznalni.
Beirom mondjuk *#10# (egyenleginfo), hivas, ketszer (???) rakerdez, hogy a gyari GSM vagy UPC app-ot hasznalja-e. Termeszetesen gyari GSM hivast szeretnek es az eredmeny egy "megnyitott" vonal amibe beletarcsaz a telefon egy darab *-ot.
Ha UPC Phone app leallitasa nem eleg. Ha USSC-t akarok hasznalni akkor uninstall kell.

Samsung Galaxy S2, 4.1.2 official Samsung android.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#20373) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Hurrá!
Neten megrendeltem kedd este, semmi error. Ma hívnak, hogy 3,5 éve valakinek van a megadott címen tartozása, és hogy addig nem megy a dolog, amíg be nem fáradok egy tulajdoni lappal a UPC-hez. Mondom mijafasz, mivel az előző albérlőnek engedték beköttetni, mivel akkor a tartozással rendelkező hölgy ellen éppen behajtás zajlott. És most pedig mondják, hogy bocs, jelentős a tartozás.
Felhívom a tulajt, hogy mijaf*szvan, erre mondja, hogy ahhoz semmi közük, de amúgy hívjam fel őket, mert a bérleti szerződésnek elégnek kell lennie.
Na jó, 1221, 1-1 a telefonon. Valóban, a hölgy a telefonban azt mondta, hogy elég a bérleti szerződés.

Akkor megint csúszunk, dejó, net nélkül fent ücsörögni, egyedül.

(#20374) tomp

tomp
(PH! nagyúr)

Cisco HD DVR boxon a Discovery HD-nál a box hangere másnál is független? Azaz hiába veszem le a box hangerejét 0-ra ezen a csatornán, ugyan úgy szól. A tv saját hangerejét kell levenni. A többi csatornánál nincs ilyen jelenség.

(#20375) pjen válasza tomp (#20374) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Nekem működik rendesen,most próbáltam. :)

(#20376) tomp válasza pjen (#20375) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Itt a hiba! Érdekes. :)

(#20377) kabelmania27 válasza tomp (#20376) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Igen, vannak megmagyarázhatatlan jelenségek:D

[ Szerkesztve ]

(#20378) tomp válasza kabelmania27 (#20377) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Hmm! Az AXN HD-nél is használhatatlan a box hangerő. Amit észrevettem, hogy mindkettőnél Dolby Digital a hang. Tetszik ez a box... :W :DD

(#20379) kabelmania27 válasza tomp (#20378) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Akkor a Dolby Digitallal nem tud mitkezdeni, amíg csak halkítani kell a tévén addig nincs nagy gond.

[ Szerkesztve ]

(#20380) balage25 válasza tomp (#20378) üzenetére

balage25
(senior tag)

Már ne haragudj, de csak azon az eszközön tudsz hangerőt állítani amelyik azt kikódolja. Kár ezért is a szolgáltatót szidni.

Inkább Te is állítsd át a távirányítódat, hogy a tv hangerejét állítsa, és talán kevesebbet fogsz mérgelődni feleslegesen:

1. Távirányító és TV készülék összehangolása (felhasználói kézikönyv szerint)
2. "UPC gomb" lenyomása, majd utána lenyomni a "OK" gombot + "piros" gombot, és nyomva tartani mindkettőt, míg kétszer felvillan a "UPC gomb".
3. "993" bebillentyűzése - ezután kétszer felvillan a "UPC gomb".
4. "TV gomb" megnyomása - ezután kétszer felvillan a "TV gomb".

(#20381) vlevi válasza tomp (#20378) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Nekem ezért van Mediacardom, és nem box. Szerencsére a tévémben van CI+ foglalat, így kivehettem a rendszerből egy 15-20W-ot folyamatosan fogyasztó eszközt. Sőt, ha 2db tévét számolok, akkor mégegyszer ennyit. Igaz, ez csak mázli volt, mert amikor 2010-ben a tévét vettem, akkor ez egyáltalán nem volt a szempontok között, nem is tudtam a dologról, sőt, asszem, akkor még Mediacard sem volt.

(#20382) blakey válasza balage25 (#20380) üzenetére

blakey
(PH! félisten)

Addig nem nyugszik míg a végére nem jár, ez nála elvi kérdés. :)

[képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#20383) tomp válasza balage25 (#20380) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Eddig full TV módban ment a távirányító azaz ahhoz, hogy tv hangerőt állítsak nyomni kellett egy TV gombot. Ezzel így nem kell. Köszi. Ezek szerint a box a DD hanghoz nem nyúl hozzá hanem egy az egyben rárakja a hdmi kimenetre?

(#20384) kabelmania27 válasza tomp (#20383) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Igen, semmit sem alakít a jelen, csak kiküldni hdmi kábelen a tévére.

[ Szerkesztve ]

(#20385) MR!! válasza tomp (#20383) üzenetére

MR!!
(fanatikus tag)

Mute gombra se reagál ?

miszter

(#20386) tomp válasza MR!! (#20385) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Nem. Kirakja az áthúzott hangszóró jelzést, de megy a hang tovább. :DD

(#20387) solti válasza tomp (#20386) üzenetére

solti
(fanatikus tag)

Nincs erősítőd vagy valami? TV beállítások rendben vannak? Csak mert a hiba valszeg ott van, hogy Dolby Digital-ben megy az általad említett csatornákon a hang, nem csak sima PCM-en...

(#20388) pjen válasza tomp (#20386) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Szia.Úgy se müxik ahogy balage25 leírta?A box hangerő gombjával annak a jelnek kell kijőnni mintha a Tv saját távját használnád.

(#20389) blakey

blakey
(PH! félisten)

Soha nem használtam a box "hangerejét", de a DD hangokra nincs hatással, az bitstrembe megy tovább az optikai ill. a HDMI csatlakozón keresztül mivel a box-on nincs erre vonatkozó beállítási lehetőség. Megoldás a tv beprogramozása a távirányítón és azzal állítani. Soha nem használtam a box távját (harmonyt használok) ill. a másik boxhoz tartozó távon a tv be van programozva és ott is a tv hangszoróját kezeli.

[képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#20390) csanadjatek

csanadjatek
(kvázi-tag)

Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy ma kaptam meg a HD DVR boxom, és nem tudom összehangolni a TV-t, és a boxot. Nem állítja a TV hangerejét a távkapcs. Ötlet? :)

(#20391) pjen válasza csanadjatek (#20390) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Ki be kapcsolni tudod vele?Ha igen akkor balage25 pár hozzászólással előbb irta mit csinálj. :)

(#20392) csanadjatek válasza pjen (#20391) üzenetére

csanadjatek
(kvázi-tag)

Nem, nem tudom sajnos. :( Próbáltam azt, amit balage mondott, de nem müködött. :)

(#20393) tomp válasza csanadjatek (#20392) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Először a kézikönyv végén található lista alapján kell beállítani a TV vezérlést. Egyik kód sem jó a tv-hez? Csak azután lehet rávenni a távirányítót, hogy a hangerőnél a tv-nek adja a parancsot.

(#20394) tomp válasza blakey (#20389) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Ha úgy vesszük ez lehet jó is, mert érintetlenül kerül a kimenetre a hang. De azért poén, hogy a boxot lenémítom és ugyan úgy megy tovább a hang. :DDD

(#20395) pjen válasza tomp (#20394) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Én most direkt végig próbáltam a HD csatornákat,ha a Tv össze van hangolva a box al és a táv beállítva balage szerint leírtakkal a box távja szabályozza a Tv hangját és a némító gomb megnyomására elnémul.

csanadjatek:van a kézikönyvben egy univerzális kód is a UPC sek azt használják,szinte minden Tv vel müxik.

[ Szerkesztve ]

(#20396) tomp válasza pjen (#20395) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Miután beállítottan a 993-as kódot, a némítóra elnémul a tv saját hangja. De most már a némító is a tv-t utasítja.

(#20397) pjen válasza tomp (#20396) üzenetére

pjen
(PH! nagyúr)

Most müxik helyesen. :)

(#20398) zsoltyy

zsoltyy
(tag)

Azért az valahol egész nagy szégyen a UPC-re nézve, hogy a MindigTV-n elérhető a DigiSport 1-2, Fox, Paramount.

(#20399) Đobostorta válasza zsoltyy (#20398) üzenetére

Đobostorta
(kvázi-tag)

Szégyen lehet, de végül is teljesen racionális, hogy nem rakja be a konkurens szolgálató csatornáit. :)

(#20400) kabelmania27 válasza zsoltyy (#20398) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Erről nem csak a UPC tehet, inkább Diginek nem érdeke.
Ha a két szolgáltatónak ugyan az lesz a tulajdonosa mindenhol lesz Digisport

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.