Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#386) Razermazer válasza Ispy (#384) üzenetére


Razermazer
őstag

Nekem most speciel 4.2 beta van fent, ezzel elég jó uptimeban vagyok a transmission-el(2.33) de a 4.0-4.1-es dsm-ekkel ment egy ideig, utána leállt kész passz állandóan újra kellett indítani, nem csak őt az egész dsm-et merevre fagyott.

Tehát maradj a fenekeden, én már kitépkedtem a hajamat, mert nem mentettem el a torrentfileokat és egyenként kellett visszatenni(mellesleg nincs is rá nagyon mód, csak admint felületen lementeni a torrentfileokat, aztán egy újratelepítés után visszatenni). Másik megoldás ugye, minden torrentfilet külön könyvtárban tárolsz, mondjuk a gépen, egy mappába és onnan vissza tudod rakni őket seedbe, megint csak egyenként, de az is jobb, mint ismét leszedegetni az oldalakról.

" Illetve múltkor sokat szívtam a DSM frissítés után a tm upload mappa beállításával. Most csak DSM update, tm install és mindent megy tovább? A múltkor mintha változott volna a tm upload/download könyvtárak helye ".

Korrekt mint írtam a 4.0-tól felfelé nincs kompatibilis superzebulon féle transmission, zebulon leállt a fejlesztéssel itt lehet a csomagokat elérni http://synopkg.superzebulon.org/spkrepo/packages az utolsó stabil a 2.33 és a dsm 3.2-vel volt maradéktalanul kompatibilis. Ezeket spk-ként kell leszedni és manuálisan telepíteni, és elég sok mindent kézileg beállítani, de ha egyszer kész, akkor megy a világ végéig és még +1 évet :D .
Ha mégis a dsm 4.0 vagy 4.2 mellett döntesz, akkor csak a csomagkezelőben lévő, mint fent is írtam 2.77 transmissiont telepítsd. Ha dsm-et frissítesz, akkor csak le kell állítani a transmission futását csomagkezelőben, utána dsm frissítés. Ilyenkor megmaradnak a torrentfileok, vagyis egy transmission csomagkezelői újraindításánál, minden onnan folytatódik tovább, ahol abbahagytad. Viszont a régi 2.33-ra való 2.77-es telepítésnél felülíródnak a torrentfileok és minden seedelt torrent elveszik.
A másik a 2.33-as superzebulon féle transmission nem kompatibilis a mostani synocommunity 2.77-el telepítés után hibát fog kiírni és nem is indul.

Konklúzió, csak akkor telepíts 4.0-át vagy 4.1-et vagy 4.2-t, ha mindent visszaosztottál maradéktalanul. A mostani transmissiont legyalultad a nasról, hogy a 2.77-nek ne legyen gondja.
Eredmény maradj a fenekeden, semmi olyan nagy újítást nem hoz a 2.77 a 2.33 hoz amiért váltani kéne.
A dsm 4.0 4.1 4.2-sem a 3.2-höz képest legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.