Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64301) vadászcsiga válasza Misi1979 (#64269) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lederfabrik viszont jól hangzik bár szerettem volna ha a strap szó benne van

(#64302) bbuffy


bbuffy
senior tag

Húúú, folyik ám a tömjén rendesen. :DDD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#64303) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

-1 omega.... :C Mi van itt? :D annyi vadaszcsega...Kar hogy nem lehet avatarnak valameik! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#64304) Misi1979 válasza vadászcsiga (#64301) üzenetére


Misi1979
őstag

Az a gond, hogy a vadász meg a csiga egy nyelvben sem illik össze, esetleg másik jelző?

Schlechte Schnecke Lederfabrik (SSL)

Rossz Csiga Bőrdíszmű:))

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#64305) vadászcsiga válasza bbuffy (#64302) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Addig jó míg nem öntömjén, amúgy meg 15 perc mindenkinek jár :)

Misi
Giannitol loptam anno ezt a nicknevet, ő nevezte így egyik műsorában a vadászkürtöt

[ Szerkesztve ]

(#64306) vadászcsiga válasza Misi1979 (#64304) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs már szó csigáról, ez csak a ph-s nickem

(#64307) Reverting


Reverting
őstag

Heeee..... ki vette meg a steinhartot a rios-bol? :DD ha tudom h megy en is kertem volna par dolgot... :C

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#64308) Bati0501 válasza vadászcsiga (#64306) üzenetére


Bati0501
őstag

Strap Magus/Magician
Nekem az angol jobban bejön,mégiscsak az a világnyelv..

(#64309) vadászcsiga válasza Bati0501 (#64308) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A StrapGod jobb lenne

...nem ám :D

(#64310) Bati0501 válasza vadászcsiga (#64309) üzenetére


Bati0501
őstag

Az se rossz...csak egészen pindurkát nagyképű. :P :D
A nem ám-ot mire érted?Neked is inkább az angol?

(#64311) vadászcsiga válasza Bati0501 (#64310) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A nagyképűségre, ahogy írod, amúgy a strap magician sem kevésbé szerény

[ Szerkesztve ]

(#64312) Bati0501 válasza vadászcsiga (#64311) üzenetére


Bati0501
őstag

Ja,értem.
Az sztem vmivel enyhébb...de te vagy a maestro,te fogod kiválasztani a nevet. ;)

(#64313) vadászcsiga válasza Bati0501 (#64312) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vagyok maestro, kezdek zavarban lenni :D
Még itt bbuffynak igaza lesz.

(#64314) #57919488 válasza vadászcsiga (#64313) üzenetére


#57919488
törölt tag

Amindenit, Csiga! Mit inditottal el itt? :Y :DDD

(#64315) Macyke82


Macyke82
tag

Sziasztok!
Egyik ismerősömnek van egy basis Swiss made 17 kavicsos órája.
Gondolom az eszmei értéke nagyobb mint a kereskedelmi, de azért kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy mennyit érhet.

(#64316) válasza ronin s8 (#64275) üzenetére



senior tag

Nekem per pillanat a "Het JachtSlak Leerwaren" ugrott be :D

(#64317) Dzsana


Dzsana
senior tag

Na, megy már ez az átkozott Szulejmán. :W

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#64318) Wg5113 válasza Dzsana (#64317) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Sajnállak........

(#64319) Sungoo válasza Dzsana (#64317) üzenetére


Sungoo
addikt

:DDD :DDD Együtt érzek veled! Ma találkoztam egy volt kollégával egy vendéglátóipari helyiségben. Meglett családos ember ilyen kijelentést tesz, hogy gyorsan megiszom, sietek haza, kezdődik ez a Szulefos...A döbbenettől megmelegedett a rozé fröccsöm. :W

(#64320) trassher válasza vadászcsiga (#64313) üzenetére


trassher
addikt

A csiga angolul hülyén hangzik viszont a csigaház már mindjárt más. Volute Strap? A logóban a volute szó "o" betűje helyett pedig lehetne valamilyen csigaház vagy spirál motívum ami már egyben logónak is jó.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#64321) cserix


cserix
tag

Szép estét Urak!

Vadászcsiga cégére : Leather&Strap Manufactured by Hunter (vagy by akármi) L&S

Óra ügyben írtam másik fórumra. Akit érdekel és nyomon szeretné követni innen indul.

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64322) vadászcsiga válasza trassher (#64320) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A csigától valójában el szeretnék vonatkoztatni, jól néz ki itt a fórumban de kissé infantilis.

Cserix
Alakul :K

(#64323) gprspeter válasza Dzsana (#64317) üzenetére


gprspeter
senior tag

Asszonyom a South Parkot nézi... :D

(#64324) tupacamaru válasza cserix (#64321) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mit jelent a használhatatlan?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#64325) Ereshkigal válasza cserix (#64321) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az órának egyébként mi baja?

(#64326) trassher válasza vadászcsiga (#64322) üzenetére


trassher
addikt

Igazából tök mindegy mi a név ha megnézed. Maddog strap, Panatime strap, Gunny strap. Mind bagatellnek mondható de aki megveszi jó pénzért az árujukat nem a nevet nézni. De akkor hogy pofás legyen és csiga se legyen: [moderálva] Leather & Straps, Scarbatina Leather Works

[ Módosította: radi8tor ]

Redmi Note 7

(#64327) Dzsana válasza cserix (#64321) üzenetére


Dzsana
senior tag

És ami még fontos, hogy ez a hivatalos szerviz kinyitotta-e az órádat?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#64328) cserix válasza tupacamaru (#64324) üzenetére


cserix
tag

Nem működik.
Működő új órát szerettem volna.
Szét nem szedtük és a szerviz sem nyúl bele.

Mivel nem garanciás nem nyúlnak bele.

(#64329) Misi1979: Igen tudom, tegnap kitárgyaltuk. Nem is lenne ezzel gond, ha nem úgy hirdették volna, hogy "ohne gari". Akkor nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64329) Misi1979 válasza cserix (#64328) üzenetére


Misi1979
őstag

Azt ugye tudod, hogy simán lehet, hogy lemerült elem van benne és ez a baja, esetleg amit Dzsana mondott, hogy az óra érintkezője van leragasztva?

Ez bármelyik, akár pláza"órásnak" is rutinmeló.. ráadásul, ha nem garis, nem is vagy a márkaszervizre szorulva - bár egyébként sem lennél. Ezek az órák, szerkezetek nem arról híresek, hogy sűrűn meghibásodnának, úgyhogy nagy pénzt tennék rá, hogy az óra amúgy tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#64330) tupacamaru válasza cserix (#64328) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor honnan tudod hogy nem működik? Lehet hogy egy 150 forintos elemmel működne? Többet nem írok mert kapnám a tempban-t. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#64331) Dzsana válasza tupacamaru (#64330) üzenetére


Dzsana
senior tag

150 Ft-os elemet ne tegyen bele, mert az savas, ezüst oxidos kell bele, de az is belefér egy ezresbe, munkadíjjal együtt. Egyébként meg ha garival hirdette az eladó, akkor meg szabhatja, mert nem tudja rá érvényesíteni, ha két éven belül történik vele valami, így jogosan jár a pénz vissza.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#64332) balazs025 válasza cserix (#64328) üzenetére


balazs025
senior tag

Lehet valamit én értek félre, de az ohne gari, ha jól tudom azt jeleneti, hogy gari nélkül.

(#64333) tupacamaru válasza Dzsana (#64331) üzenetére


tupacamaru
veterán

A 150 forintot csak jelképesen írtam. Igen jogosan, ha visszaküldi, mert azt te sem gondolod komolyan hogy az óra is nála marad, meg a pénzt is visszakapja?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#64334) cserix válasza Dzsana (#64331) üzenetére


cserix
tag

Különben meg nem viselném büszkén, ezek után.
Bár lehet egy elemcserét még megkockáztatok, azt jó lesz majd terepre. Legalább nem fogom sajnálni. De kompenzációt ekkor is megpróbálok érvényesíteni.

Dzsana! Linkelhetnéd, hogy milyen elemet vegyek. Kicserélem én! Van nagy önbizalmam, meg egyszer el kell kezdeni vhol..... ;)

(#64333) tupacamaru: ha utalja visszaküldés árát megy is vissza.

Én is kíváncsi vagyok mi lesz ebből :) Majd tájékoztatlak benneteket, hogy mi lett a vége. :K

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64335) condy válasza cserix (#64334) üzenetére


condy
senior tag

Ez a beszéd! :) ne is hagyd magad, és pláne ne vegye el a kedved!!!

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#64336) tupacamaru válasza cserix (#64334) üzenetére


tupacamaru
veterán

ha utalja visszaküldés árát megy is vissza Na azt megnézem. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#64337) Reverting válasza cserix (#64334) üzenetére


Reverting
őstag

M.o-on melyik honkongi vagy kinai boltos pecsetjet fogadjak el? Amugy meg siman kinezem beloluk.... ja h ebay-en vette kintrol... akkor had szpojon... majd legkozelebb megvesz nalam... 3x annyiert... alapvetoen nem vagyok egy rosszindualatu ember, de szerintem ebben az estben ez volt...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#64338) Dzsana válasza cserix (#64334) üzenetére


Dzsana
senior tag

Az elemcserével azért óvatosan, nehogy rövidre zárd. Hivatalosan antisztatikus padon, műanyag csipesszel kellene elvégezni a mutatványt. A Maxell-el jó tapasztalatok vannak, gyárilag sokan RENATA elemeket tesznek bele, de az hamar elveszti a töltöttségét. Picit lecsökken a feszkó, és feladja a harcot.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#64339) Deskdiver válasza vadászcsiga (#64322) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Igazad van! :K A hungarikumhoz vezető úton kell elindulnod. Ha majd bővíteni akarsz a pályázatokat is jobban bírálják egy szép magyaros cégnév hallatán. Mint például ez. :DD

(#64340) cserix válasza Reverting (#64337) üzenetére


cserix
tag

Németországból van, nem Ázsiából. [link]

(#64339) Deskdiver: ez nagyon jó !!! :C

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64341) vadászcsiga válasza Deskdiver (#64339) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyon pihent vagy. Te is szabin? :DDD

Egyébként a képről eszembe jut hogy rúzsa sanyinál megrekedt Mo-n a bőrművesség. Loszerszam, nadrágöv. Slussz. Nem lehet olyan eszközöket, hardvert venni ami pl Angliában vagy Amerikában alap

[ Szerkesztve ]

(#64342) Deskdiver válasza vadászcsiga (#64341) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Igen, + két sör még segített előcsalogatni a kreatív énemet. :D

Igen, Angliában még javában virágzik a bőrművesség. :K

[ Szerkesztve ]

(#64343) Reverting válasza cserix (#64340) üzenetére


Reverting
őstag

Akkor meg plane... van szamla, van gar level, es vilaggarancias... csak magyarorszagon nem ervenyes??? Melyik szerviz volt?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#64344) cserix válasza Reverting (#64343) üzenetére


cserix
tag

Másik fórumba beírtam, hogy mi a szitu.
ÓRAMŰ KFT. a Zeppelinek hivatalos szervize. Nagyon normálisak voltak. Nem volt olyan érzésem, hogy direkt ne akarnák elfogadni a garis papírt. Sőt ha az ebay/paypal eljáráshoz szükség lesz a gyár nyilatkozatára megígérték, hogy kikérik ha kell.
Az igaz, hogy felajánlottak egy ilyen órát listaát-20%-ért. :)

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64345) Reverting válasza cserix (#64344) üzenetére


Reverting
őstag

Kerd ki... kivancsi lennek milyen az a vilaggarancia ami nem ervenyes a balkanon... es ha egy viszonteladotol veszed aki szamlat es garanciat ad, az mert nem ervenyes, vagy csak az elado sajat koltsegere vegzi a garis javitast? Eredeti szamlaval ez mukodik, mi is rengeteg termeket viszonteladokent ertekesitunk, es ha beszarik a vevo mehet a hivatalos szervizbe vele... a mi pecstunkel... akarmilyen "Pitypang" kereskedelmi kft az...
Amugy ezen a szinten 90% h az elem nem jo... Ha az orat vissza kell kuldened, es ennek koltsege a tied lesz...
Ha minel gyorsabban akarod a penzed latni akkor, kuld vissz kb. 5-6e lesz de masnap ott van, es par nap mulva megkapod a penzt... De az elemet en elotte megneznem... Mar lehet reg a el is felejtetted volna ez egeszet... Siman minden serules nelkul nyithato az a tok, es ha valoban szar akkor meg jobb elobb tul lenni rajta...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#64346) phranxinatra válasza vadászcsiga (#64301) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Exogorth Strap Workhouse/Company/Manufacturer

(Exogorth az űr-meztelencsiga a Birodalom visszavágból. Jól hangzik és asszociál a nevedre, de csak távolról.)

(#64347) Bati0501 válasza trassher (#64326) üzenetére


Bati0501
őstag

Mi lett kimoderálva? :F
Ha szabad kérdezni...

(#64348) cserix válasza Reverting (#64345) üzenetére


cserix
tag

Sztem. vmi. nem lesz kerek ezzel a gari papírral. Beírtam a google-ba a pecséten lévő cégnevet
(BURHART JUWELIER). Ilyen nincs. De van BURKHART JUWELIER. csak egy betű a különbség :).
Ezen felbuzdulva megnéztem a térképen emberkével a címet. Van ott vmi. üzlet, de egyáltalán nem ékszerboltnak tűnik. Innentől gondolom, hogy ez átb. volt/lehetett.
Valószínű, hogy ez az egész ki sem derül, ha ketyeg az óra.
Még jó hogy nem ezt hoztam el.
Az is gyanús, hogy az eladó kiszórta az óráit és most üres az oldala. Mikor én vettem, akkor még jó sok órája volt és nem ilyen kis ócsók mint az enyém.
Meglátjuk hogyan működik az ebay/PP kombó védelme. Még az is lehet hogy vmi. félreértés van. Meglátjuk.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#64349) trassher válasza Bati0501 (#64347) üzenetére


trassher
addikt

Vezetéknév de már privátban tisztáztuk csigusszal. :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#64350) aischylos válasza Reverting (#64343) üzenetére


aischylos
tag

Nagyon sok világgarancia érvénytelen nálunk, erről TimeCenter tudna felvilágosítást adni első kézből. :K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.