Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157651) Sungoo válasza fagyalllo (#157649) üzenetére


Sungoo
addikt

E fájt! :DDD :DDD

(#157652) 5-ös kezelő válasza fagyalllo (#157645) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

A középső tetszik.
A tríciumos Carnival eddig teljesen vállalható, aki olcsó sugárzó órában gondolkodik. Ha nem zavarja az illetőt, h csupán csak egy világítós kvarcóra... :)
Seiko SNZG71J1 tökéletesen, napi 1-2 mp-en belül jár. Szóval nem olyan rossz az a 7s36 werk. Még egyszer köszönet a Csángó utcai Seiko-Lorus-Pulsar márkabolt órásmesterének a javításért.

Közterhek tekintetében kereskedőknek és fogyasztóknak is igaza van. Svédországban én is boldogan fizetném a hatalmas adókat, mert az állam jóra költi. Nálunk a vajda meg sem kérdezi nyomorgó alattvalóit, mire szeretné fordítani keserves robottal kitermelt adóját. Örülhetünk, h a Várba költözik, kampányol tízmilliárdokért, erdőket irt, Városligetet tarol, olimpiával és atomerőművel taszítja anyagi romlásba a népet, uszít, urizál a hűbéres sleppjével egyetemben. Nekem ezen felül a hanyag/cinkos pénzfelügyeleti szervek miatt még vagy 9 millával jön 2012-es áron, tudjátok. Szóval nekem nincs lelkiismeret-furdalásom, ha vmi esetleg átcsúszik. És az is természetes, h amit lehet, itthon veszem tisztességes kereskedőtől. TimeCenter fórumtárs maximálisan megbízható és sokunknak segít órát beszerezni. Én kérek elnézést a többiek nevében a bántó hozzászólások miatt. Maradjon ez a fórum a béke szigete az órák világában.

(#157653) TimeCenter válasza Szulita28 (#157648) üzenetére


TimeCenter
tag

SBDC047:
20 BAR nyomásig fokozottan vízálló nemesacél tokozású modell, mely a Dia Shield eljárásnak köszönhetően keményített, így kevésbé karcolódó felülettel rendelkezik. Az egy irányba forgatható lünetta kerámiából készül, a könnyűbúvárok a merülési időt mérhetik vele. A hátlap és a korona menetes. A víz alatti komfortot tovább növeli a fokozottan karcálló zafír kristályüveg, mely belülről tükröződésmentesített bevonatot kapott. A tömör szemekből álló nemesacél csat biztonsági záras, nyitás könnyített csatközéppel készül. A számlap indexei és a mutatók Lumibright - sötétben hosszan "foszforeszkáló" - bevonatot kapnak. A 23 köves automata szerkezet (6R15), mely a mágneses mezőknek fokozottan ellenáll, a korona tekerésével is felhúzható, 50 órás járástartalékkal bír, míg a megengedett eltérése -15 és +25 másodperc között van naponta. A másodpercmutató mozgása a pontos beállításhoz a korona kihúzásával leállítható.

(#157654) Szulita28 válasza TimeCenter (#157653) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ugyan csak vicceltem, de köszönöm :K

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157655) vadászcsiga válasza TimeCenter (#157653) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most már csak azt kéne tudni 450 000 Ft-ért kinek szánták?

(#157656) sipi83


sipi83
aktív tag

Topictárs kérte ugyan, de szerintem többeknek jól jöhet.
43-as CW egy 17 cm csuklón.

(#157657) Szulita28 válasza sipi83 (#157656) üzenetére


Szulita28
senior tag

Van ugyanilyenből 38 mm-es, az kell ide.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157658) 7s26c


7s26c
senior tag

Mihez szoktátok állítani óráitok? Eddig Time is.hu- t használtam de kezd gyanús lenni. Mintha késve frissülne néha

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157659) Mercutio_ válasza gipsztigris (#157640) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már csak azt kell kisorsolni kinek volt "bunkóbb" a stílusa ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157660) gipsztigris válasza Mercutio_ (#157659) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az akciót majdnem mindig reakció követi. ;) Egész életemben törekedtem arra, hogy legalább akkorát üssek vissza mint amekkorát kaptam. ;] Igaz, jelen esetben nem én kaptam, de úgy gondoltam ha én adom vissza abból baj nem lesz! :))

"külföldről rendelés = okirathamisítás+adócsalás "
Azért ez egy kicsit erős, hogy egyenlet lenne! :) Sokat rendeltem külföldről, soha sem akartam elkerülni a fizetést. Amit kiróttak (ÁFA, esetleg VÁM) azt rendre megfizettem. Hogy ezzel olcsóbban jöttem ki mintha itthon vásárolnám......nem érzem magam sem adócsalónak sem okirathamisítónak.

(#157658) 7s26c

Mobilon:ClockSync

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#157661) Mercutio_ válasza gipsztigris (#157660) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja,én se értem mi abban a meglepő ha a külföldről rendelés = okirathamisítás+adócsalás egyenlet kiveri a biztit :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157662) 7s26c válasza gipsztigris (#157660) üzenetére


7s26c
senior tag

Köszönöm szépen 😊 sajna nekem Windows op.rendszer van. Kvarchoz is nézem, így tűnt fel.

[ Szerkesztve ]

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157663) ans válasza 7s26c (#157662) üzenetére


ans
aktív tag

(#157664) 7s26c válasza ans (#157663) üzenetére


7s26c
senior tag

Köszönöm!

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157665) vadászcsiga válasza Szulita28 (#157657) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogy kell, jól áll ez a neki.

Sipi83
Sikerült valamire jutni sw vs eta ügyben?

(#157666) sipi83 válasza vadászcsiga (#157665) üzenetére


sipi83
aktív tag

Á semmi, bevallom hamar feladtam, az alap- gyenge közepes angolommal néha összezavarodtam a hozzászólások tömegében.
De vissza fogok rá térni, most inkább élvezem.
Bár ez érdekes.

(#157667) vadászcsiga válasza sipi83 (#157666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Marketing szöveg. Szinte biztos hogy sellita van benne.

(#157668) sipi83 válasza vadászcsiga (#157667) üzenetére


sipi83
aktív tag

Igen, kezdek én is arra gyanakodni.
A kérdés az, hogy mennyivel jártam rosszabbul az SW-vel?
Lehet csak nüansznyival.
Szerk.: majd az idő megmondja, most tartja a +10 s-t.

[ Szerkesztve ]

(#157669) bence0929 válasza sipi83 (#157656) üzenetére


bence0929
tag

Én voltam a felbújtó, szerintem simán vállalható, 38-as kicsi lenne, 41 lenne az ideális, de a tokfül szépen követi a csuklót lefelé a 43-assal is. Jó és nagyon szép is :C

Még 1x köszi :R

(#157670) Szulita28 válasza vadászcsiga (#157665) üzenetére


Szulita28
senior tag

Dehogy áll jól :F Jó szögből van fotózva, de így is klóg a lóláb. Ám ha vkinek ez kell, akkor vegye és hordja.

Sima Trident tuti SW200. Az éppen akciós fehér GMT viszont 2893-2.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157671) atyca


atyca
senior tag

Hölgyek,és Urak!
Ilyen szíjat hol találok,miféle keresőszóval keressek?
Állítólag 18mm,a stift résznél 7mm.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#157672) KelemenUhr válasza vadászcsiga (#157667) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Ha új, akkor tuti, valahol konkrétan írják is a honlapjukon.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#157673) squir


squir
aktív tag

Most komolyan: pont Timecenterbe kellett belekötni?! Eddig mindig segített, alapból nincsenek elborult árai itthoni viszonylatban, sőt még segíteni is szokott és extra kedvezményt is kapnak a fórum tagjai! Miért kell betánadni ilyen hülyeséggel? Persze, hogy bosszantja a különböző stikliző praktikák kitárgyalása. Van haszna? Persze, mi a francból élne meg?! Mielőtt felmerülne: nem ismerem és még nem is vásároltam tőle. Viszont valszeg fogok, mert 5-10e Ft különbségért egy nagyobb kiadásnál nem fogok rizikózni egy postai küldözgetéssel.

(#157674) 7s26c válasza Szulita28 (#157670) üzenetére


7s26c
senior tag

Nem volt még Sellita werkes órám, miben tér el ennyire, hogy más megítélés alá esik? Azért kérdem mert külföldi fórumokon nem nagyon tapasztaltam ezt .Köszi!

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157675) Szulita28 válasza 7s26c (#157674) üzenetére


Szulita28
senior tag

1 kőben (mármint az SW200 a 2824-2-től), meg nehezen megfogható okokból származó hektikus járásban.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157676) Sungoo válasza squir (#157673) üzenetére


Sungoo
addikt

(#157677) 7s26c válasza Szulita28 (#157675) üzenetére


7s26c
senior tag

Értem. Eddig annyi tűnt fel, hogy ha jól rémlik akkor a Stowa állt át Soprodra hasonlóra hivatkozva.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157678) t_a_m_a_s válasza squir (#157673) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Azt gondolom, mindenkinek el kell döntenie, hogy az olcsóbb ár miatt rendel külföldről, vár heteket, felvállalja a nehézkesebb gariztatást, az esetleges közterheket, vagy fontos neki az itthoni garancia és ügyintézés, az azonnali órához jutás, és ezért cserébe megfizeti a magasabb árat, amiben nyilván valóan bele foglaltatik a kereskedő haszna is.
Ezzel kapcsolatban hülyeség egymás torkának menni, TimeCenter mindig leírja az ő véleményét és álláspontját, de gondolom nem fog a kardjába dőlni ha 1-2 itteni emberke nem tőle vásárol :) Egyrészt nyilván valamilyen szinten "promózza magát", másrészt elég finom kis kedvezményt ad, ha valaki megkeresi privátban, ezt el kell ismerni.

Nem az ő védelmében, de mondjuk emlékszem olyan esetre is, amikor éppencsak nem lett lebunkózva, mert valakinek nem a tetsző választ adta kintről jött óra a garanciáztatásra vagy a magyar nyelvű használati kuncsorgára vonatkozólag...

Holnap majd jól beletépünk...

(#157679) sutszi válasza squir (#157673) üzenetére


sutszi
veterán

Tovább léphetünk végre? :U

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157680) krx21 válasza squir (#157673) üzenetére


krx21
nagyúr

+1

(#157681) Wg5113 válasza squir (#157673) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Egyetértek veled.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aki akar tovább léphet.

(#157682) sutszi válasza Wg5113 (#157681) üzenetére


sutszi
veterán

Azért azt zárójelben megemlíteném, hogy olyasmivel értesz egyet ami nem igaz. Csak a tények kedvéért: Én csak rákérdeztem egy szállítási opcióra amit a forgalmazó oldalán lehet elérni. Semmiféle stiklizős téma nem volt. Pláne nem volt propagálva. Majd timecenter kezdte az egészet egy meglehetősen szemrehányó kötekedéssel. Amihez egyáltalán nem volt joga. Szóval lehet +1et írni, meg védeni. Csak éppen nincs igazatok, mert ő kezdte a kötekedést és nem fordítva. De nyugodtan vissza lehet olvasni... az engem igazol.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157683) fagyalllo válasza sutszi (#157679) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nem úszod meg, már ácsolják a bitót! :)

Ráadásul olyan opció iránt érdeklődtél, amikor az Egyesült Királyságból küldik az órát valami futárcéggel, így ha akarnál se tudnál áfát fizetni...

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157684) Alpachino válasza sutszi (#157682) üzenetére


Alpachino
veterán

Vigyázz, mert sokan kaptak itt kedvezményesen órát......"családi" bosszúra kell számítanod ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#157685) Wg5113 válasza sutszi (#157682) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Segitőkész és segít mindenben,az anyagiakban is.Ezt már tudod. A hangnem sem volt megfelelő részedről. Szerintem ezen át kellett volna az elején lépned. Én meg nem rendeltem még ilyen stikils órát soha ,sőt.Azt is megértem ha valakinek a kevés rávaló miatt szükséges ,hogy minél olcsóbb legyen.Egyedűli dolog amiért írtam ,hogy méltatlan volt az egész.Ez az én véleményem +1 nélkül. Magam részéről erről több hozzászólást nem teszek.

(#157686) @mriya@ válasza fagyalllo (#157683) üzenetére


@mriya@
őstag

Ha pedig a UK-ből jön a küldemény, akkos a vevő semmiféle sarcmegkerülést nem hajt végre.
Vagyis teljesen jogosan vásárol olcsóbban, mint itthon tenné.

Én már vettem néhány karórát TC-tól, de mikor többtízezer Ft különbség volt a kinti, és az itthoni (kedvezményes) ár között, akkor bizony kintről rendeltem meg az árut. :B

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#157687) 7s26c


7s26c
senior tag

Mutattak nekem egy igazán pofátlan hamisítványt. Breitling, automatic, Swiss.....és kvarc 😊

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157688) alphaville válasza 7s26c (#157687) üzenetére


alphaville
aktív tag

Hohó, nem hamisítvány az, csupán a kor kereskedelmi elvárásainak megfelelve, szèles vásárlói igènyeket fed le. :D

[ Szerkesztve ]

(#157689) gipsztigris válasza Alpachino (#157684) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen kaptak! De úgy látom te kívülálló vagy! ;] :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#157690) Babarnew válasza Wg5113 (#157685) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Egyetértek, stílus, hangnem, modor amit itt néhány ember nagyon nem érez, de már hozzászoktunk.
Persze manapság, amikor néhány hónap esetleg év után valaki szakértőnek képzeli magát akár agykutatásban is, illetve nick-ek mögött elbújva osztja az észt, mutatja magát jóval többnek mint amit az életben elért...itt is, FB-on is, mindenhol ...
egyébként miért gondolja bárki is, hogy 6-8 üzlettel, szervízzel, 20 év tapasztalattal a háta mögött bárki is anyagi vagy marketing okokból látogatná ezt a fórumot a szerény filléreinkre spekulálva ?! :N ugyan már, na itt kezdődnek a problémák kedves kollégák (?) ...
TC egyébként normális, korrekt hozzáállású tag, nekem bármikor kerestem mindig segített pedig még soha nem vettem semmi komolyat leszámítva néhány óraszíjat...de amikor valami szerencsétlen aki annyit nem tud az óriási digitális és nyelvtudásával hogy egy használatit megkeressen a google-ban a kintről rendelt órájához Ő az aki első kérésre elküldi, belinkeli...szóval szerintem kicsit több tiszteletet egymás felé. PEACE

(#157691) 7s26c válasza alphaville (#157688) üzenetére


7s26c
senior tag

Azt meghiszem! 😊

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157692) Mercutio_ válasza Babarnew (#157690) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem konkrétan TC-re gondolva, de azt ugye nem kell magyarázni senkinek, hogy manapság a közösségi oldalakon / fórumokon való jelenlét is része egyccég marketing tevékenységének?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157693) gipsztigris válasza Mercutio_ (#157692) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez igaz, de ha ez lenne a cél akkor sokkal erősebben tolná az ajtót TC kolléga!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#157694) vadászcsiga válasza Babarnew (#157690) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem errol van szó. MO-n a kereskedőket megnyomorítják mindenféle adókkal, terhekkel, es azok adoival, amit kötelező befizetni, különben jön a konkurencia. Ettől egy idő után frusztrált lesz és rögtön lecsap egy olyan megoldásra ami kikerüli ezeket.

(#157695) Mercutio_ válasza gipsztigris (#157693) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Nem konkrétan TC-re gondolva... ":R

Egyébként nem mindenki tudja/érti, hogy is kell ezeket a felületeket jól használni, de olyan is van, hogy pontosan tudja az adott cég hol milyen képet akar magáról kialakitani és annak megfelelő intenzitással és "tartalommal " van jelen.
Pl. egy Cserpes már rég nem az a kézműves jellegű kisüzem/ manufaktúra amilyennek a reklámok / arculat alapján láttatja magát.

No, de elkanyarodtunk a topicból, be is fejezem :R

Hogy ON is legyek: Ha bejön a Nomos design [link]]Tissel verzión kívül van-e más ajánlott megoldás? Esetleg ugyanez kvarc szerkezettel a pontosság mániákusok számára? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157696) 7s26c válasza Mercutio_ (#157695) üzenetére


7s26c
senior tag

http://www.seagullwatchstore.com/mobile/Product.aspx?id=37617 😊

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157697) Alpachino válasza gipsztigris (#157689) üzenetére


Alpachino
veterán

Rosszul látod, én is rendeltem már, de ettől még a lényegen nem változtat a mondanivalóm :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#157698) sutszi válasza Babarnew (#157690) üzenetére


sutszi
veterán

Én már csak azt nem értem a stílust miért nem timecenternek veted fel. Hiszen én segítséget kérve jöttem a topikba. Pont azért mert nem értek az órákhoz, és nem is állítottam ennek ellenkezőjét. A segítség helyett meg kaptam tőle egy szemrehányó kérdést. Vagy neki ezt itt szabad, mert segített itt pár embernek? Azért nézzük már objektíven a dolgokat kicsit. De, tudod annyira én sem lepődöm meg. Az egész PH-n már hónapok óta tapasztalható jelenség, hogy bemész egy topikba és érdemi segítség helyett oltást kapsz. Nem saját példából mondom, de látom mit csinálnak mások... Arról már nem is mondok semmit, hogy már másodjára írok le valamit és mindig jön egy újabb ember aki nem érti miről van szó, de azért beleszól...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157699) busman válasza sutszi (#157698) üzenetére


busman
addikt

Itt a hsz..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#157700) Alpachino válasza busman (#157699) üzenetére


Alpachino
veterán

Aminek persze a kolléga adott kérdésére tekintve, semmi értelme :N

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.