Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157601) KelemenUhr válasza sipi83 (#157548) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Igazán egyedi, kompakt diver, nekem tetszik minden részlete: a hullámos számlap; a mutatók (a vasvilla szigony különösen :D ) Gratulálok!

Kár, hogy Sellita, már-már elgondolkodtam rajta.

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#157602) sipi83 válasza 7s26c (#157594) üzenetére


sipi83
aktív tag

Természetesen, gondolom pontosság és a járástartalék érdekel itt mindenkit.
Illetve, ha van még kérdés jöhet nyugodtan, nem vagyok pro, de megpróbálok válaszolni.

@KelemenUhr: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#157603) 7s26c válasza sipi83 (#157602) üzenetére


7s26c
senior tag

Bizony....😊

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157604) 7s26c válasza krx21 (#157599) üzenetére


7s26c
senior tag

Nekem egyszer egy kvarc elemcsere után csinálta ezt egy pár napig...eléggé tanácstalan voltam de elmúlt a jelenség.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157605) vadászcsiga válasza KelemenUhr (#157601) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát igen. Selliták eddig sajnos nem teljesítettek tul jól...itt a topikban.

(#157606) muzzzy


muzzzy
csendes tag

Sziasztok,

Tűnődöm egy Seiko-n, szerintetek van lényegi különbség a japán és a koreai gyártmány közt?
Vagy csak jobban hangzik egy japán gyártmány?

Köszi,
M

(#157607) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Ma vettem a fáradtságot és adtam egy kis csiszolást meg polírt a toknak és persze kapott egy szép új szíjat is. Így már pofásabb. :)

(#157608) vadászcsiga válasza muzzzy (#157606) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmi. Más piacra szánt modell, ennyi. Kereskedők viszont kihasználják ezt.

(#157609) sipi83 válasza vadászcsiga (#157605) üzenetére


sipi83
aktív tag

Most kb. 10 sec-et siet reggel óta. Aggónom kéne?! :((
Most nyomozom, hogy vajon ETA vagy Sellita a lelke.

(#157610) vadászcsiga válasza sipi83 (#157609) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú tenyleg. A Trident az egyik olyan óra amibe vagy sw200, vagy 2824 kerül. Nincs hozzá valami papír ahol feltüntetik? Ha nincs akkor csak hátlap levétel után derülne ki.

(#157611) sipi83 válasza vadászcsiga (#157610) üzenetére


sipi83
aktív tag

Nem találtam dokumentációban, esetleg a széria számból valahogy :F

Közben nézegettem a gyári szíjakat és megakadt a szemem ezen.
Magyar manufaktúra szíj?

[ Szerkesztve ]

(#157612) vadászcsiga válasza sipi83 (#157611) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ehhez tul ismeretlen a márka itthon. Google esetleg segíthet.

Nem ismerem a kollégát :)

[ Szerkesztve ]

(#157613) 7s26c válasza sipi83 (#157611) üzenetére


7s26c
senior tag

Létezik fórumja a márkának de ahogy elnéztem millió hozzászólást kellene átnézni ezért az infóért

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157614) sipi83 válasza 7s26c (#157613) üzenetére


sipi83
aktív tag

Tudom.....azt csinálom. :)

@csiga ment egy PÜ. ;)

[ Szerkesztve ]

(#157615) gipsztigris válasza sipi83 (#157611) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem olcsó darab!
Kicsit olyan aliexpress minőségnek tűnik. Ott 10 dollárnál többért biztos nem lehetne eladni. :D

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#157616) sipi83 válasza gipsztigris (#157615) üzenetére


sipi83
aktív tag

Nekem is csak a neven akadt meg a szemem. :DD

(#157617) Mityu_76


Mityu_76
tag

14.- én rendeltem a Sky-ról, ma hozta a postás. A bürokráciát megúsztam, így nagyon jó az ár. ÖrömésBódottá :-)
SNZH55K1

[ Szerkesztve ]

"HONDACRX4EVER"

(#157618) 485 válasza Mityu_76 (#157617) üzenetére


485
aktív tag

Nekem ez jött ma onnan...

(#157619) sutszi


sutszi
veterán

Találtam ezt az órát ami megtetszett. Bár egyelőre még messze vagyok a vásárlástól. Viszont létezik, hogy tényleg ennyi volt az eredeti ára, vagy ez kamu akció? Ráadásul ekkora árnál, már megérheti kifizetni a 20$ szállítás amire azt írják, hogy tuti tax free. Van tapasztalat ez utóbbiról?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157620) 485 válasza sutszi (#157619) üzenetére


485
aktív tag

Van, tuti tax free. De anélkül is nagy százalékban az, ha nem kérsz dobozt.

(#157621) trust007


trust007
tag

50-100 $ között milyen automata óra ajánlott? Alkalmi használat(tudom nem erre való), belépő kategória, igazából szeretném kipróbálni, ezért sokat nem áldoznék rá. [SSC081] mellé lenne. Ezt néztem [Seiko Automatic SNK803K2] .

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#157622) fagyalllo válasza trust007 (#157621) üzenetére


fagyalllo
őstag

Bármilyen automata Orient és Seiko jó választás. A linelt óra elég kicsi, nézz szét a 7S36 szerkezettel szerelt 5 Sport-ok között is, némelyik SNZG is belefér a keretbe, ezek nagyobbak és vízállóbbak.
Javaslom még a J.Springs órákat, ez is Seiko gyártmány, 100$ alatt is is nagy a választék és vannak igazán jópofa modellek.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157623) sutszi válasza 485 (#157620) üzenetére


sutszi
veterán

Ha nem kérsz dobozt, akkor hogy küldik? :F Zacsiban?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157624) fagyalllo válasza sutszi (#157623) üzenetére


fagyalllo
őstag

Pontosan! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157625) sutszi válasza fagyalllo (#157624) üzenetére


sutszi
veterán

Na, ez jó! :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157626) 5-ös kezelő válasza #17803776 (#157569) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Irigy vagyok egy kicsit. :)

(#157627) TimeCenter válasza sutszi (#157625) üzenetére


TimeCenter
tag

Annyira nem jó, mert így a köztartozások nincsenek megfizetve.
A pénzt a kórházra, rendőrségre, tűzoltóságra, nyugdíjra, oktatásra meg fizesse más?

(#157628) Mercutio_ válasza TimeCenter (#157627) üzenetére


Mercutio_
félisten

Stadionba, kisvasútra, MNB alapítványra, letelepülési kötvényre, offshore cégeknek.... ha már Góg és demaGóg... ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157629) TimeCenter válasza Mercutio_ (#157628) üzenetére


TimeCenter
tag

Szerintem ( ! ) - ez nem mentesít a köztartozások megfizetése alól.

A külföldről hamisított értéknyilatkozattal (!) beérkező, a köztartozások megfizetését elkerülő út nem helyes.

Ez nem demagóg. Ez a törvény. Nem csak itthon, mindenhol.

(#157630) busman válasza TimeCenter (#157629) üzenetére


busman
addikt

Jah, szemét dolog, ha valamit olcsóbban veszel. Kértem ára ajánlatot itthoni hivatalos Seiko shopból...háromszoros árat mondtak a monsterre..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#157631) TimeCenter válasza busman (#157630) üzenetére


TimeCenter
tag

Nem gond ha valamit olcsóbban veszel, nem ezt mondtam. A baj az, hogy nem fizetik ki azokat a köztartozásokat amiket a hivatalos kereskedők megfizetnek.

Sőt, nem véletlenül nem fizetik ki, hanem eleve így próbálják megrendelni az órát, hogy biztos ne kelljen kifizetni. Ez nem frankó.

(#157632) Macyke82 válasza TimeCenter (#157631) üzenetére


Macyke82
tag

Értjük a mondandód lényegét, de a 3 x itthoni árat minden jóérzésű ember joggal tartja magasnak, hogy finoman fogalmazzak...

[ Szerkesztve ]

(#157633) vadászcsiga válasza Macyke82 (#157632) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Alkalmazottak utáni járulékok, közterhek, rezsi, es a haszon. Kihagytam valamit?

[ Szerkesztve ]

(#157634) sutszi válasza TimeCenter (#157627) üzenetére


sutszi
veterán

Elgurult a gyógyszered, vagy mi? :F :U
Fogalmi zavaraid vannak. Én nem köztartozást fizetek hanem adót. A befizetett adóm pedig havi szinten annyi mint néhány ember fizetése... Az állam tartozik nekem mégpedig egy rakás szolgáltatással. Ezt hívják szolgáltató államnak. Ez a fogalom ebben az országban még évtizedekig ismeretlen fogalom lesz. Szóval azok a szolgáltatások amiket most nyújt nekem az állam az lepkefing ahhoz az összeghez képest amit beletolok. Az meg már lerágott csont, hogy hányszor is adózol a megkeresett pénzedből??? Hát ez már lassan súrolja azt a szintet amit a történelem órákon elítélve emlegetnek a feudalizmus korabeli kizsákmányolásként...
A legutóbbi kimutatások szerint mi költjük a legkevesebbet oktatásra, szociális területen és egészségügyi célokra GDP arányosan nézve. Szóval akkor hová is kerültek azok a forintok amiért itt panaszkodsz?

Neked nem ez a bajod. Te azt sérelmezed, hogy nem hozzád megyek be elkölteni a pénzem... De ezek után még csak fontolóra sem fogom venni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157635) Alpachino válasza sutszi (#157634) üzenetére


Alpachino
veterán

teljesen igazad van :K de megszokhattuk már, hogy a hazai vállalkozók, termelők, bolt tulajdonosok mindig erre panaszkodnak :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#157636) Tulku válasza sutszi (#157634) üzenetére


Tulku
veterán

Minden álláspontot megértek (főleg a tied) de könyörgöm...

"A stílus maga az ember"

Lehet ezt kevésbé agresszív formában.... :U

(#157637) Mercutio_ válasza vadászcsiga (#157633) üzenetére


Mercutio_
félisten

Új cégautó, déltengeri nyaralás, kokó, bulák :DDD

Tulku: A kereskedőre gondolsz, aki a közösségi portálon tolja terítő dumát? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#157638) sutszi válasza Tulku (#157636) üzenetére


sutszi
veterán

Igazad van. Valóban agresszívabb lett mint indokolt lett volna. Sajnos kicsit most ingerültebb vagyok az átlaghoz képest.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157639) Tulku válasza Mercutio_ (#157637) üzenetére


Tulku
veterán

Nem...saját magamra...s mindenki magára :)

(#157640) gipsztigris válasza sutszi (#157638) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Sajnos kicsit most ingerültebb vagyok az átlaghoz képest."

Olyan magasra nem tudsz nézni, amilyen magasról lecarja itt mindenki, hogy neked milyen kedved van és mennyire vagy ingerült! :((( A bunkó stílus akkor is bunkó ha meg akarják magyarázni, hogy miért pihen a döglött ló!......szerintem!


"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#157641) sutszi válasza gipsztigris (#157640) üzenetére


sutszi
veterán

Ahogy kereskedő sirámja is leszarom kategória. Persze az nem probléma, ez nem bunkóság?! Ekkorát beoffolni. :U Haverod talán?! Tudod mit? Nem kellett volna ökörségeket írva belém kötni. Nyilvánvalóan semmilyen hozzáadott értéke nem volt a hozzászólásának. Szándékos negatív megnyilvánulás volt. Nem csak úgy véletlenül pötyögte be ezt a szöveget.

De szerintem jobb ha ezt most itt abbahagyjuk és inkább az órákról megy tovább a téma...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#157642) moordavid


moordavid
aktív tag

Kellett egy alkalmi óra is :-) Végül egy csodaszép állapotban lévő, 1962-es Bulova karórára esett a választásom. Javaslom nektek is a 10óra10-es srácokat :-).

"Like tears in rain."

(#157643) fagyalllo


fagyalllo
őstag

[link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157644) Szulita28 válasza fagyalllo (#157643) üzenetére


Szulita28
senior tag

Mutass már vmi újat is ;]
Jobb felső :))

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157645) fagyalllo válasza Szulita28 (#157644) üzenetére


fagyalllo
őstag

SBDB017

SBPJ023

SAGA225

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157646) SOAD19 válasza fagyalllo (#157645) üzenetére


SOAD19
addikt

Az utolsó tetszetős, de az a római 12-es igazán lemaradhatott volna róla.

[ Szerkesztve ]

(#157647) 7s26c válasza moordavid (#157642) üzenetére


7s26c
senior tag

Volt egy Sicurám, olyasmi mint amit hirdetnek...ha tudtam volna, hogy ilyen klasszra meg lehetett volna csinálni...szép a Bulova

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#157648) Szulita28 válasza fagyalllo (#157645) üzenetére


Szulita28
senior tag

WOW. Legfelső nyami :K

Mondjuk, ha az árát is le kell nyelni, az már inkább béka :P

Lefordítanád, pls? :D

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#157649) fagyalllo válasza Szulita28 (#157648) üzenetére


fagyalllo
őstag

1,2-1,4 M, torkodon akadna :)

parancsolj!

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#157650) Szulita28 válasza fagyalllo (#157649) üzenetére


Szulita28
senior tag

:P

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.