Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125451) vadászcsiga válasza szbalogh (#125449) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem utálja ki őt senki és téged sem csak szerintem még egy fűnyírást sem el túl de majd 5-os kezelő megmondja :)

Izmike
Neked is. Tied? :C

[ Szerkesztve ]

(#125452) WiZARD válasza izmike (#125450) üzenetére


WiZARD
addikt

ismerős összkép...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#125453) vadászcsiga válasza WiZARD (#125452) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Népszerű összkép :)

Bar jobban megnézve az alpinan csak a textil szij hasonlit az iwc-re.

[ Szerkesztve ]

(#125454) MDRobertB válasza izmike (#125450) üzenetére


MDRobertB
csendes újonc

Nem vagyok sem pilóta, sem chrono párti, de ez nagyon rendben van! :K

Ha már a Grand Seiko emlegetve lett mostanában. A Premium Óra 2016-os számában több oldalas cikket szenteltek neki.

[ Szerkesztve ]

(#125455) izmike válasza WiZARD (#125452) üzenetére


izmike
tag

Igen, eléggé hajaz az IWC-re. Azt hiszem erre mondjék, hogy poor man Big Pilot-ja. :)

Audio PC-Core Audio Spdif transport-Core Audio Dac-Stax

(#125456) Sungoo válasza vadászcsiga (#125451) üzenetére


Sungoo
addikt

Másolják, igen. :) Két éve tolom benne a fizikai melót, az úszást is bírja. 6 dollár volt...Most vessetek a vérmókusok elé. :B

(#125457) evo87


evo87
őstag

A borongós időhöz kicsit vidámabb kombináció mára.

Ui.: vigyázzatok a holmijaitokra. Tegnap este egy békés faluban, öregapám háza előtt törték fel az épp nálam vendégeskedő tesztautót. Ablak be, lábtérből női táska el. Amíg felvették a jegyzőkönyvet, a faluban másik 3 házhoz betörés miatt riasztották a rendőröket.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#125458) vadászcsiga válasza Sungoo (#125456) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor éljenek a másolatok :D

(#125459) fagyalllo válasza evo87 (#125457) üzenetére


fagyalllo
őstag

Olyan zöld szíjat vegyél rá, mint az előző képeken!

Még szerencse, hogy a biztonságos Bp-en lakok!

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#125460) evo87 válasza fagyalllo (#125459) üzenetére


evo87
őstag

A zöld nem az én színem. Ha nato, akkor ducati, gulf vagy Martini racing színkombináció tetszik, szerintem mind passzol hozzá. De a lyukacsos Hirsch rally is jól mutat rajta.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#125461) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Citizen Alterna VO10-6611H és VO10-6601H
Csak a szokásos kifutott JDM modellek...

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#125462) Sungoo válasza vadászcsiga (#125458) üzenetére


Sungoo
addikt

Ne éljenek! :DDD De ennél jobb opció nem volt, amit ütni-vágni lehet a hét öt napján.

(#125463) Mercutio_ válasza ronin s8 (#125445) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kicsit lépjünk túl a bebiflázott közgáz / marketing első féléves anyagon :) Ha prémium a termék és extra profitod van, akkor az messze nem csak a fenntartást / szintentartást fedezi :N hisz a profit a közvetlen és közvetett költségeken (amibe a capex jellegű kiadások is benne vannak) felüli nyereséget jelenti. Folyamatosan nő a tőkéd ami biztosítja, hogy ne kelljen kompromisszumokat kötnöd.
Az, hogy "elszigetelt" (inkább limitált mennyiségnek nevezném) nem gond, akár még további értéknövelő tényezőként is felfogható.Földrajzielszigeteltség pedig nem létezik manapság. De egyébként se cél bizonyos méret és cégstruktúra alatt, hogy minél több piacon jelen legyen a termék :N

Az unokák pedig azt csinálnak ami nekik tetszik, de ehhez a (nagy)szülő már biztosított egy alapot, arra utaltam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#125464) bucsher válasza Sungoo (#125462) üzenetére


bucsher
őstag

Ó, dehogynincs! A Tissot pont erre való, ha sajnálod a Rolexet! ;] :))

In the pipe - five by five!

(#125465) Szulita28 válasza fagyalllo (#125461) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ezek már nem kaphatóak?

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#125466) ronin s8 válasza Mercutio_ (#125463) üzenetére


ronin s8
senior tag

Két külön dologról beszélünk. A kiindulópont az volt, hogy vagy kicsiben indul a cég, és folyamatosan küzdi fel magát prémium szintre, de eközben bevon forrást. Vagy nagy pénzzel indul, és felvásárol kész, működő prémium terméket, és/vagy kifejleszti. Ez a két út lehetséges. Különben megreked az anyagi fejlődés. ;)
Te arról beszélsz, hogy ha már van, akkor az mire elég.
Ez a történelemben is kettéválik. Vannak a Napóleon típúsúak, az egyszemélyes harcosok (ők jelképezik most a minőségi prémium terméket), és vannak a csapatjátékosok (ők az igazgató tanácsot, akik a megnőtt cégeket irányítják). A napóleoni típusok csak ideiglenesen győzhetnek, mert mindig legyőzik őket a csapatjátékosok. :K

A minőséget csak a napóleoni típusok tudják előállítani (ezért van rájuk szüksége a csapatjátékosoknak), de a háborúkat mindig a csapatjátékosok nyerik...

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#125467) fagyalllo válasza Szulita28 (#125465) üzenetére


fagyalllo
őstag

Már régóta nem és a legtöbb JDM rádióshoz hasonlóan Európában nem is veszik a jelet.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#125468) resool


resool
aktív tag

Amúgy ezeket a hamisító cégek óráit tényleg nem kéne, máshol ezért jön a ban hammer. Tiszteljük, meg annyival az órákat, hogy ezeket meghagyjuk NAV-nak, másnak nem kéne foglalkoznia vele.

(#125469) Mercutio_ válasza ronin s8 (#125466) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a te kiindulópontod volt :D én egy harmadik lehetőségről beszéltem amikor nem von be külső tőkét, hanem a profitot folyamatosan visszaforgatja így érve el az anyagi biztonságot/függetlenséget és kerüli el a külső tőke miatti kompromisszumokat.
A termék egyedisége biztosítja, hogy hosszú távon működjön a dolog. És mivel nem halad meg bizonyos volument nincs pl. felesleges konkurenciaharc, és sok olyan feladat / probléma fel se merül ami a mérethajszolás esetén fennáll.
Nyilván termék-függő, hogy ez megvalósítható-e.

Szerintem zárjuk le ezt a thread-et, mert a többieket valszeg nem érdekli :R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#125470) ronin s8 válasza Mercutio_ (#125469) üzenetére


ronin s8
senior tag

Jó zárjuk. De ilyen nincs, ill. csak kis méretben. :)

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#125471) Sungoo válasza resool (#125468) üzenetére


Sungoo
addikt

Tudomásul vettem.

(#125472) sipoczgabor


sipoczgabor
tag

Megjött a jézuska ;) Megtaláltuk papám volt óráit, és én meglepődtem hogy miket hordott

(#125473) @mriya@ válasza resool (#125468) üzenetére


@mriya@
őstag

Ezek mitől hamisak?

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#125474) resool válasza @mriya@ (#125473) üzenetére


resool
aktív tag

Hát nem is tudom... S-shock?

[ Szerkesztve ]

(#125475) Misi1979


Misi1979
őstag

Valaki hazánk hírét "öregbíti" ebayen.... :W

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#125476) vadászcsiga válasza @mriya@ (#125473) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ami Shenzenből jon mind az.

Misi
Ő nem a vaterás luxurybrothers?

[ Szerkesztve ]

(#125477) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello! :)

A 20K körüli Timex órákról mi a vélemény?

Valamint egy vélemény szeretnék kérni, lenne 2 -állítólagosan- Geneva típusú óra: [link], [link], ezeket kb. mennyiért és hol lehetne eladni, ha egyáltalán...?! Kösz a tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#125478) _stick_


_stick_
őstag

Ha már másolatok, tudnátok ajánlani pár olcsóbb órát, amik külsőre hajaznak a fortis fliegerre.
Nem mondanám full koppintásnak, de ezzel is szemezek egy ideje, játszóterezős, gyerek sétáltatós órának.

[ Szerkesztve ]

(#125479) Misi1979 válasza SunMount3r (#125477) üzenetére


Misi1979
őstag

A Timexek jó ár-értékaránnyal bírnak. A másik kettő óráról annyit, hogy a dobozuk többet ér, mint maguk az órák.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#125480) SunMount3r válasza Misi1979 (#125479) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Egen, ezt sajna eléggé sejtettem én is... :D :(

(#125481) fagyalllo válasza _stick_ (#125478) üzenetére


fagyalllo
őstag

A linkelthez hasonló stílusú az SNN231/35, nagyon olcsón be lehet szerezni: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#125482) werna4


werna4
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy Budapesten hol lehet Hamilton órákat megtekinteni? Konkrétan a Khaki Field-ek érdekelnének.

Köszi előre is :)

(#125483) resool válasza werna4 (#125482) üzenetére


resool
aktív tag

Allee-ban például, 1. emelet

(#125484) alphaville


alphaville
aktív tag

Holnap jöttök, lesz bandázás a börzèn? :)

(#125485) Misi1979 válasza resool (#125483) üzenetére


Misi1979
őstag

Bezony, a Miracolo-nál.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#125486) veloke válasza alphaville (#125484) üzenetére


veloke
tag

Lehetséges, még nem biztos...

(#125487) Babarnew válasza alphaville (#125484) üzenetére


Babarnew
csendes tag

No way...egy -két régebbi ismerős, normális arctól eltekintve nem vagyok túl jó véleménnyel a börzén megjelenő t. Eladó ill. Érdeklődő közönségtől sem ... :(

(#125488) fagyalllo válasza Babarnew (#125487) üzenetére


fagyalllo
őstag

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#125489) Babarnew válasza fagyalllo (#125488) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Hja, majdnem :D

(#125490) @mriya@ válasza resool (#125474) üzenetére


@mriya@
őstag

De nem G.
És nem is Casio.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#125491) Wg5113 válasza alphaville (#125484) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Én megyek,de sokan jelezték,hogy ott lesznek. :K

(#125492) Reverting válasza Wg5113 (#125491) üzenetére


Reverting
őstag

:) eddig ugy van h En is ott leszek, ha valami csaladi program nem jon kozbe... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#125493) Wg5113 válasza Reverting (#125492) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Örülnék ,ha sikerülne jönnöd. :)

(#125494) alphaville


alphaville
aktív tag

Èn is tiszteletemet teszem, illetve tesszük egy országos cimborámmal. Vörös rózsa lesz tűzve a susogós melcsim felső zsebèbe. :D

(#125495) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ezen óra teljesen eredeti lehet? [link]
Ha igen, akkor már meg is van, mi lesz kérve karácsonyra. Kérve lesz a fentebbi óra, amiből még elvileg 20+ van készleten. Vagy 10 ezret én állnék, a maradékot az ősök. Szép kis ajándék lenne, karóra meg kéne.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#125496) Subby8


Subby8
csendes tag

Sziasztok!

Olvasom a fórumot egy ideje, és elég hamar egyértelművé vált, hogy számomra az automata és ezen belül is dress watch kategória a nyerő (legalábbis elsőre :) )
Az alábbiak közül szerintetek 50e körül melyik lehet a legjobb választás ill. ezekhez az órákhoz lehet-e kérni Young78 fórumtárs segítségét?

[Seiko SRP701K1]

[Citizen NP4020-60A]

[Orient Bambino]

[ Szerkesztve ]

(#125497) 7s26c válasza LyonnaisFan1 (#125495) üzenetére


7s26c
senior tag

Kérdezz rá a garira. A Seiko pl. morci rájuk mert nem tőlük vesznek. Értelemszerűen a Seiko szervíz nem vállal garit

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#125498) Reverting válasza alphaville (#125494) üzenetére


Reverting
őstag

Nalam adios taska lesz es adonisz mackonadrag... :) meg omega po es skx a kezemen... majd keressuk egymast:)

Wg5113 hat meg En... meg akarom nezni az uj szerzemenyed... :R :C

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#125499) Misi1979 válasza alphaville (#125494) üzenetére


Misi1979
őstag

Bakker én is vörös rózsával készülök, de rajtam hasitasi is lesz, szóval megismersz majd :))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#125500) LyonnaisFan1 válasza 7s26c (#125497) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi, arra ráfogok!

Első látásra megtetszett a linkelt óra, csak hát nem tudom, hogy ezek a "rendőr" termékek milyenek. Még parfüm formájában sem ismerem a termékeiket, pedig már hányszor mondtam magamnak, hogy egyszer valamely terméküket kipróbálom :D

Bár a wiki szerint olasz a márka, és a police hivatalosan a "Memphis" nevet adta a terméknek. [link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.