Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102686) TeeJay válasza Timyyy (#102682) üzenetére


TeeJay
félisten

3 lézerem van
az egész sztori ott kezdődött hogy Lidl-ben volt 1500-ért Ansmann 2in1 lézer + led lámpa [link]
650nm piros lézerrel 3darab LR41 elemmel és bánom hogy megvettem mert jó ha 50-100méterre világít sötétben
betekertem mellé egy 4. LR41 elemet is azzal már 100méterre normális pöttyöt ad de gyereknek való max
arra <1mW van írva 3elemmel és azt el is hiszem mert másképp nem hiszem hogy lehetne árulni EU-ban

drága is volt meg gyenge is gondoltam megnézem ebay-en mi a kínálat
elsőre vettem egy ilyet [link]
szintén 650nm piros lézer de már 2darab AAA elemmel és <5mW teljesítményt írnak rá
na az megjött és kb 10-15x erősebb mint az Ansmann 4 darab LR41 elemmel
1km-re elvilágít igaz akkor már halvány a piros kör de látható viszont lézer sugarat csak ködös párás időben lehet látni

na akkor gondoltam bepróbálom a zöldet is de más termékből
az ma jött meg és innen rendeltem [link]
1mW-ot ír rá a kínai de a cucc ami megjött azon az van hogy <5mW és 532nm zöld lézer
hát benyomtam és szobában ben lámpánál látni a lézer sugarat
az előző piroshoz képest vagy 10x erősebb simán 3-4km-re világít és sötétben nagyon kafa lézersugarat is látni

lufit majd holnap nézem meg hogy kidurrantja-e, a hőpapírra fekete pöttyöt éget meg a szemetes zsákot megmelegíti de nem égeti át
azt mondom hogy ez már megérte mert baromi világos kört nyomat 1-2km távon is és végig látni a sugárt fel az égig is ha oda fordítom

rendeltem ugyanettől a gyártótól <5mW 650nm piros lézert is majd az kiderül milyen lesz
és jelenleg vadászok hogy kék/violát is találjak olyat ami szintén látszik sötétben jó messzire

aztán befejezem bőven elég ezzel vidéken a határban majd villantani
árban 250-800forint között vannak és a zöld a youtube videók alapján 80mW körül lehet vagy még erősebb
100-200mW-os zöldet elfogadnék annak este baromi szép fénye lehet és erős a sugár de nincs kedvem annyi vevőtől rendelni hogy teszteljem mikor melyikben fogok majd ki erős lézert

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.