Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) DM-Fan válasza Lehiñito (#25899) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Elvileg igen, jövő év harmadik negyedévére ígéri a Sony a PS3 utódját és ezzel kecsegtetnek. Mondjuk ez semmit nem jelent, mert a PS3 esetében is ez volt a marketing alapja, hogy "next-gen 1080p gaming", aztán ma már tudjuk, hogy az lett belőle, hogy a címek 95%-a csak 720p-ben, vagy még annyiban sem fut.

Get Moded!

(#25902) sixer66


sixer66
senior tag

Tervezem, hogy lecserélem a nem régen vásárolt Samu 6030-at egy Pana 42UT50E-re, viszont rendeltem egy Egreat R6S média lejátszót.Gondolom egy ilyen plazmával is jó szolgálatot tesz egy ilyen médialejátszó.Tudom nem egy felső kategóriás, de Nekem az volt a lényeg, hogy BD ISO-kat is le tudjak játszani, azt meg egy sima Blu-ray lejátszó nem tudja.

(#25903) DVlad válasza Dorian (#25826) üzenetére


DVlad
őstag

Ez pedig a te véleményed. Vagy írhatnám úgy is, hogy "nincs igazad".

(#25904) joci66


joci66
tag

B.Ú.É.K !

(#25905) janos666 válasza Viktor81 (#25811) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tegyel meg magadnak annyit, hogy valamelyik Panashopban megnezed az emlitett TV-t.

Erről most beugrik egy érdekes történet (itt leginkább a Panashop miatt érdekes):

Pár napja legalább fél órát beszélgettem telefonon valakivel, aki eredetileg úgy keresett meg itt privát üzenetben, hogy ajánljak neki "egy LED TV-t 230k körül, ami minél kevesebbet fogyaszt".

Innen indulva eljutottunk addig, hogy bement a Panashop-ba egy 50UT50-ért.
Pusztán csak azért ide, mert az olcsóbb webshopokban, ahol akár 10k-val olcsóbban volt hirdetve ez a TV, teljesen le volt már fosztva a raktárkészlet, neki pedig minél hamarabb kellett volna új TV ahelyett, amit szóban már eladott.

Aztán jön a "sokk": Ismét felhív, hogy ott áll a Panashop-ban, ahol az eladó szerint jobb vétel lenne ilyen áron egy 47"-os Pana LCD. :W
Mondtam még neki, hogy rakják mindkettőt TrueCinema módba, mire az eladó reakciója: Minek? Nem tök mindegy? :DDD

Nekem senki nem fizet ilyenért semmiféle jutalékot, hogy milyen TV és melyik boltban kel el. Mégis harcolnom kéne még a Panashop eladója ellen is, ha azt szeretném, hogy valaki kölcsönösen jó vételt csináljon náluk egy Pana plazmával, amit a vevő is szerethet majd és azért egész szép árréssel adnak el a webshopokhoz képest? Ez most komoly? :U
Mert csak hogy értsük, ha mindenáron LCD-t szeretett volna az illető, akkor azt is segítettem volna választani. Talán épp Panasonic-ot, de valószínűleg nem. Illetve akkor sem feltétlenül a Panashop-tól, ha máshol 10k-val olcsóbb ugyan az, és van raktárkészlet is a kis számú plazmákkal ellentétben...

Itt már csak annyit tudtam hozzátenni, hogy amit tudtam elmondtam neki, innentől az ő pénze, az ő döntése.

Mondjuk végül 50UT50 lett a vége, de azért érdekes élmény volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25906) DM-Fan válasza sixer66 (#25902) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Teljesen jó, csak azzal legyél tisztában, hogy az Egreat a Realtek chip miatt nem tud 23,976 képkockás lejátszást, csak 24-eset, ami miatt kb. 40 másodpercenként beiktat eg-egy röccenést a HD-anyagok lejátszásánál. Amúgy tényleg teljesen jó lejátszó.

janos666: tanulságos történet! :Y

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25907) sixer66 válasza DM-Fan (#25906) üzenetére


sixer66
senior tag

Tehát akkor, ha megnézem az Avatart, közel percenként meg fog ugrani a kép? vagy megakad egy pillanatra? Amúgy most láttam, hogy ED-ben 165.000 a Pana 42UT50E, szerintem annyiért elég jó ár nem?Ki volt rakva egy Tecsoban és ment rajta Blu-ray-ről a Karib tenger kalózai és hát igen, páromnak és Nekem is nagyon tetszett amit láttunk.
MM-ben is ez volt, messziről kérdeztem páromat szerinte melyik a plazma és egyből rámutatott egyre, aminek a legszebb volt a képe, persze bolti körülmények között és egy Pana plazma volt.Mindegyik Dinamikus módban volt, úgyhogy erről a részről nem volt sok különbség, de kezd meggyőzni a plazma, csak félek kicsit, mert párom sok RTL-t néz és ha beleégeti a logót Nekem akkor lehet nem leszek boldog :DDD

(#25908) DM-Fan válasza sixer66 (#25907) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Durván 40 másodpercenként látsz egy döccenést, ekkor korrigálja a lejátszó a kadenciát. Változó, hogy ki észleli, kit zavar.

Annyiért teljesen jó vétel a 42UT50.

Get Moded!

(#25909) DVlad válasza Kernel (#25896) üzenetére


DVlad
őstag

Rászánt összeg fügvényében (ha ez eléri a plazmák árszintjét) azt is elmondja a vásárlónak valaki, hogy mennyivel nagyobbat és tisztább képût vehet plazmából, valamint kiszámolja, hogy a fogyasztásból adódó különbséget egy lcd-vel elõre, egy összegben kifizeti és ez hány üzemóra alatt:"térülhet" meg...
Na ez nem érdeke senkinek sem.

(#25910) junkpod válasza kovadika (#25833) üzenetére


junkpod
nagyúr

ezek szerint a tv-men középen 720x576 méretű téglalapban lenne egy kicsike képecske dvd lejátszás esetén:) nem igaz, persze, hogy tudják.

DMFan: csak azért kérdeztem, mert költségérzékeny ajánlatot vártak és már rögtön a minőségi cuccokról kezdett szólni az ajánlat:)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#25911) djnyakesz válasza DM-Fan (#25815) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszönöm az értékes hozzászólásokat!

Főleg ágyból nézek TV-t ami kb 2,5-3M-re van a TV-től, így ez a verzió csak akkor lenne érdekes ha legalább akkorát vennék mint a fal :D
Ha 130 felé megyek az már gyilkos, ennél többet még egy HD TV sem ér meg, szóval akkor inkább elfelejtem :D

Nagyon sokszor írtátok hogy semmi gond, a logót "ki zoomolom"...valaki leírja nekem ez mit jelent? Az első hsz-ben ezt nem találtam meg de egyre jobban izgat mi a fene ez!? Fogom és a logóra (van valami speckó a távirányítón) és rázoomolok? Ígynagyobb lesz a logó és kevésbé károsabb? Így józan paraszti ésszel ez jött :D

Nem mentem ma el végül TV-t nézni, jobb dolgom akadt azonban kaptam egy kellemes privát üzenetet Scar22 kolegától, aki felajánlotta az ő 2-3 hetes plazmáját, nevezetesen őt: Panasonic TX-P42UX30E
FullHD filmeket nézett rajta számítógépről! Szóval felmerült bennem a kérdés ez a készülék jó választás e, illetve ha tényleg 400 óra alatt van az üzemideje, hol tudom én azt megnézni?

Köszi :) :R

(#25912) mayday00


mayday00
őstag

[link]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25913) kovadika válasza sixer66 (#25902) üzenetére


kovadika
őstag

Vannak ilyen olyan blu-ray lejátszók, amik viszik az ISO-t, de ezek már 40 ezernél kezdőnek.

(#25914) janos666 válasza djnyakesz (#25911) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen távolságra ilyen költségkeretből 50PA4500-et vagy esetleg PS51E450-et mondanék. Nem az igaziak, de ennyi pénzért, és főleg a semmi helyett mégis sokkal jobb választások lehetnek.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25915) mayday00 válasza kovadika (#25913) üzenetére


mayday00
őstag

100 ezer ft alatt úgy tudod 1 BD lejátszó van ami kezeli a iso-kat.
Pio-k, panák, sem kezelik, sem a samuk.

Asus O!Play BDS-700 meg a testvére.
Medai, plussz BD egyben.
100e felett nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25916) kovadika válasza mayday00 (#25915) üzenetére


kovadika
őstag

Van Pioneer is ami lejátsza kicsomagolva gyári firmware-rel, kicsomagolás nélkül meg kínai firmware-rel(40e), az Asus bds-500, bds-700 is (45-55e), meg a Dune-nek és az Egreatnek is van ilyen lejátszója ezek 65 környékén vannak.

(#25917) DM-Fan válasza djnyakesz (#25911) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Nagyon sokszor írtátok hogy semmi gond, a logót "ki zoomolom"...valaki leírja nekem ez mit jelent? Az első hsz-ben ezt nem találtam meg de egyre jobban izgat mi a fene ez!? Fogom és a logóra (van valami speckó a távirányítón) és rázoomolok? Ígynagyobb lesz a logó és kevésbé károsabb? Így józan paraszti ésszel ez jött"

Jézus, dehogy! Pont az a lényeg, hogy nem a logóra zoom-olsz, hanem bele a TV-adás képébe azért, hogy a logó a panelen kívülre kerüljön, így ne okozzon ghost-ot, vagy beégést.

Ennyiből (maximum 130 eFt) újonnan egyetlen értelmes alternatíva van: a Panasonic 42X50. A 42UX30 a Panasonic tavalyi abszolút belépő fullHD plazmája. Hogy mennyit ment, a szervizmenüből kiderül, hogy megéri-e, az attól függ, mennyit kér érte az eladó.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25918) nightshadow


nightshadow
veterán

A Panasonic 2013 márciusában leállíthatja a plazma K+F-jét: [link]

(#25919) mayday00 válasza nightshadow (#25918) üzenetére


mayday00
őstag

gyártásuk megszűnik? mármint a plazmáknak.?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25920) nightshadow válasza mayday00 (#25919) üzenetére


nightshadow
veterán

Egyelőre csak a K+F-ről szólnak a hírek.

(#25921) DM-Fan válasza mayday00 (#25919) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Kb. ötször írtuk le az elmúlt két hétben, hogy várhatóan még nem (ezt egyébként a linkelt cikkek is kiemelik - ez is, ugyanis Research + Development-ről: kutatás és fejlesztésről van szó), valamint már neked is írtuk/linkeltük, hogy a CES-re már beharangozták az új szériát.

Ha nem bírod követni, itt a visszaszámláló, tedd be kedvencekbe!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25922) djnyakesz válasza DM-Fan (#25917) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Rendben!

Köszönöm a tippeket neked is és janos666-nak is ...meg mindenkinek.

Ez a logós így már érthetőbb és LOGIKUSABB :D mint amit én írtam! Tehát ezek szerint minden plazma esetében van erre mód s lehetőség hogy rázoomoljon az ember a képre...nem rossz!
Ha megtudtam mennyiért akarja eladni, azért még írok, mert érdekel a véleményetek, s ti jobban is értetek hozzá :)

(#25923) DM-Fan válasza djnyakesz (#25922) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Erre kvázi minden mai TV-nél van lehetőség, plazmánál viszont kell is alkalmazni a durva logójú csatornák esetében.

Get Moded!

(#25924) Lehiñito válasza sixer66 (#25907) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Én R6S-t használok az E550-mellé és nem veszem észre a reccenést.
Mondjuk ez nem feltétlen jelenti azt, hogy Te, vagy más sem látná/látja de én nem érzékelem és nem is szeretném megtudni, hogy mikor reccen, mert akkor arra fogok figyelni akaratomon kívül és idegesítene a dolog.

(#25925) djnyakesz válasza DM-Fan (#25923) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ohh...értem!
A privátban kapott TVért 110.000Ft-t kérne a koléga! Mit gondoltok?

(#25926) Pilács


Pilács
senior tag

ST50-et használok töb mint 2 hete, kérdésem lenne:

Panasonic HD kamerával veszek fel és azt ha lejátszom (a fájlt) számítógépen, akkor minden ok, de ha a tv-vel játszatom le, akkor az arcoknál, ha mozog a kamera, akkor olajfoltosak lesznek. Először arra gondolotam, hogy a belső média lejátszó nem nagy durranás (ami többször is bizonyította már nekem gyengeségét), így rádugtam a kamerát HDMI-n, de a jelenség megmaradt. Most akkor a TV képtelen rendesen megjeleníteni? Esetleg még az jutott eszembe, hogy amikor a kamerát rádugom, akkor nem a kamera játsza le, hanem ugyan úgy a TV kódolja ki? Bár ez megbukik, mert a kamerán is van hang, szal ő kódol. Vagy a kamera is ugyan úgy "olajfoltosan" játsza le? Végülis egy márka... Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mivel lehet "baj", ha számítógépen ez nem jelentkezik... tévén meg elég látványos. Ha veszek egy médiaboxot, vmi jobbat vagy Dune alap is jó gondolom, akkor azzal jó lesz? Családi videók nem olyan nézhetőek igy sajnos. Tapasztalata valakinek van ebben?

Köszönettel!

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#25927) Dexar007 válasza DM-Fan (#25923) üzenetére


Dexar007
veterán

Én alapos bejáratás után ( első 500 órában kizárólag dvd ment logó nélkül ) egyáltalán nem szoktam figyelni a csatornalogókra..de még nem sikerült beégetnem.:) De lehet az én tv-m annyira nem érzékeny rá,vagy csak jót tett neki az elején a járatás..
A legdurvább ghost is max pár perces volt, az is egy kb 5 órás (!) NFL meccs után,mert ugye a sport1-nek nem valami kíméletes a logója,ráadásul nfl meccs közben annyira reklám se szokott lenni,ha pedig van,nem mindig szedik le a logót.
Összes többi csatorna, úgyis bevágja a reklámokat, annyi idő meg pont elég,hogy ne maradjon nyoma..legalábbis nálam.

Give me your cum,bull!

(#25928) mayday00


mayday00
őstag

•°*”˜˜”*°•.¸☆
╔╗╔╦══╦═╦═╦╗╔╗ ★ ★ ★
║╚╝║══║═║═║╚╝║ ☆¸.•°*”˜˜”*°•.¸☆
║╔╗║╔╗║╔╣╔╩╗╔╝ ★ NEW YEAR ☆ 2013
╚╝╚╩╝╚╩╝╚╝═╚╝

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25929) DM-Fan válasza Pilács (#25926) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem inkább az lehet, hogy a PC-den van valami kódolás bekapcsolva pluszban és mos. Ha HDMI-n csatlakoztatod is a TV-re a kamerát, akkor is a kamera kódol, ő végzi a lejátszást, a HDMI-n már a kamera által alkotott képi (és hangi) információ megy digitálisan és a TV itt csak megjelenítő. Tehát a TV médialejátszója valóban kizárható, mint hibaforrás és a PC-n kell keresni a jelenség okát, valószínű az ottani lejátszóprogramban.

Dexar007: örülj neki, ezek szerint kifogtál egy toleráns példányt! Van ilyen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25930) erdoke válasza nightshadow (#25918) üzenetére


erdoke
titán

Ha igaz, az még mindig legalább 3-4 évre (termék generációra) elegendő muníciót jelent. Talán 2015 magasságában érdemes lesz venni egy 55-65" példányt. :)

A legjobb aláírás a héten

(#25931) DM-Fan válasza erdoke (#25930) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, én is ezt gyanítom, plusz tegyük hozzá, hogy a hír még egyelőre hipotetikus és a Pana még hivatalosan nem kommentálta. Még 7 nap és okosabbak leszünk!

Get Moded!

(#25932) Pilács válasza DM-Fan (#25929) üzenetére


Pilács
senior tag

De pont a PC-n jó, nincs olajfoltosodás. Csak a TV-n. A PC-n nincs semmi mosás, minden klassz éles, sokkal jobb mint a TV-n nézve. TV-n élvezhetetlenné teszi így a foltosodás. De azért nem fér össze a dolog, mert semmi más videóknál nem jelentkezik ez, csak a kameránál, és az is csak TV-n. Még azt nézem meg a kijózanodásom után holnap valamikor, ha a monitorra kötöm közvetlen a kamerát HDMI-n, akkor mi a helyzet...

na megnéztem, mert a józanodásban nem bízok :)

Monitorra kötve is minden rendben, akkor a plazma tévé hülyesége, ez eléggé elszomorító. Ezekről mondjuk sehol nem olvastam korábban, kár, hogy ilyenekre nincsenek tesztelve...

Szal hogy rövidre zárjam: Panasonic HDC-SD60 kamera HDMI-n Pana 42ST50-re kötve olajfoltos lejátszást produkál (főleg arcoknál), míg ugyan ezt a kamerát Dell U2412M-re kötve semmi gond nincs.

Nem értem... :O

[ Szerkesztve ]

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#25933) DM-Fan válasza Pilács (#25932) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ja, várj, én úgy értettem, hogy a PC-n lejátszva is a TV-n nézed. Akkor viszont szerintem a colour banding jelenséget látod. A monitorod valószínűleg jobb ilyen tekintetben (ha jól látom, neked is Dell-ed van, nekem is U2412M-em van jelenleg). Fogod ezt tapasztalni más esetben is, sajnos plazmáknál előfordul bizonyos kiélezett helyzetekben. A kamerát a monitorra kötve sem fogod tapaszalni a jelenséget, ugyanúgy, mint ahogy PC-n lejátszva sem látod. Ez jelen esetben nagy eséllyel a megjelenítő (plazma) sara.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25934) nightshadow válasza erdoke (#25930) üzenetére


nightshadow
veterán

Valahol máshol olvastam, hogy a Samsung és az LG is azt várja, hogy mikor dobja be a törülközőt a Panasonic a plazmagyártást tekintve, mert abba a pillanatban ők is megszüntetik a gyártását.

(#25935) Pilács válasza DM-Fan (#25933) üzenetére


Pilács
senior tag

Igen, ahogy írod sajnos... LCD-n akkor nem lenne ilyen gondom igaz? De miért nem látom ezt mkv 1080p-s filmeken?

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#25936) DM-Fan válasza nightshadow (#25934) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ezt ebben a "csodás" cikkben olashattad, meg is írtam róla a véleményem.

Get Moded!

(#25937) DM-Fan válasza Pilács (#25935) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az LCD-n kazalnyi más gondod lenne. :)

Fogod tapasztalni amúgy filmeknél is, az alacsony bitráta is képes előhozni, valamint kiélezett helyzetekben látszik igazán, pl. sötétben előtűnő fényszóró fényeinek udvarosodásánál, ködön átszűrődő fénysugárál és egyéb, homogén felületeken jelentkező finom színátmeneteknél.

Get Moded!

(#25938) DM-Fan


DM-Fan
Topikgazda

Boldog, eredményekben gazdag új évet kívánok minden topictársnak!

Get Moded!

(#25939) mayday00 válasza DM-Fan (#25938) üzenetére


mayday00
őstag

Viszont neked is!

Igazán akkor leszek boldog, ha már meglesz a ST50 em.. :))

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25940) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

Boldog, eredményekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!

(#25941) rappit4 válasza DM-Fan (#25937) üzenetére


rappit4
őstag

Ezt én is tapasztaltam, sd tartalmaknál. Én úgy hallottam ez a posterization.

(#25942) Gabor970 válasza djnyakesz (#25925) üzenetére


Gabor970
addikt

én kb a max 80e-et tartanám reálisnak. Jön a március, kifutósok lesznek az idei modellek. 2012 márciusa környékén a G30-ak mentek 160e Ft áron. Szerintem 130e körül lesznek 42UT50-ek jövő tavasszal.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#25943) djnyakesz válasza Gabor970 (#25942) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

KÖszönöm szépen a választ. Tehát ezek szerint érdemes várnom február-március környékéig, ahol is olcsóbban juthatok majd hozzá számos "Régebbi" típushoz?

BUÉK egyébként :)

(#25944) bunddog


bunddog
tag

Sziasztok!

50ST30 lenne a kiszemelt 160ért, jó választás lenne? Van esetleg valami típus "betegsége" ami miatt jobb elkerülni? :)

Előre is köszi a válaszokat

üdv.

(#25945) junkpod válasza DM-Fan (#25921) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintetek a cc20w webcamera kompatibilis az s30-assal is? Vagy csak 50-eshez jo?

Box's don't touch!

(#25946) kovadika válasza bunddog (#25944) üzenetére


kovadika
őstag

Attól függ, hogy mennyire használt, kétlem, hogy újat kapnál belőle.

(#25947) janos666 válasza DM-Fan (#25936) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak ott. Erős túlzással én is azt szoktam erre mondani már régóta, hogy ha a Panasonic egy olyan bejelentéssel kezdené az évet, hogy beszüntette a gyártást, a Samsungnál és az LG-nél pedig már le lenne gyártva pár millió panel jövőre, azt ők inkább belesöpörnék a Dunába, mint hogy TV-t építsenek belőlük, amit úgy raknak ki a polcokra, hogy nincs már mellettük Panasonic plazma.

Persze valószínűbb, hogy nagyon is vaskos áron próbálnák meg eladni azt, ami már le van gyártva. Viszont, hogy onnantól nem gördülne le egy szál PDP panel sem a gyártósorokról, az szerintem is 99%.

A Samsung csak azért maradt bent, hogy éheztesse a Panasonic-ot. :((
Az LG pedig csak azért, mert a Samsung bent van. :))

De ez nekünk csak jó. Enélkül nem annyival olcsóbb, hanem annyival drágább lenne a PDP, mint amennyivel jobb az LCD-től. ;]

Amúgy szerintem effektíve rég vége van már a PDP kutatásoknak. Az ilyen laborokban már nem pioneerkodnak, csak azt vizsgálgatják, hogy mikor mi és hogy kerüljön majd be tényleges sorozatgyártásba minimális költségekkel. Senki sem keresi már a "szent grált". Nem akar senki kijönni megfizethető áron nulla feketével és/vagy 65-75"-on 4k-s felbontású panelekkel, csak valami olyannal, amit remélhetőleg el lehet adni és minimális a veszteség, vagy csurran némi nyereség a nyomott árak mellett.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25948) athka


athka
csendes tag

Fantasztikus tv a GT50. csak ajánlani tudom. Még egyszer köszönet a döntésemben segítő fórumtársaknak.
BÚÉK mindenkinek!

(#25949) V.Stryker válasza athka (#25948) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gratula! Nekem is Pana Plazma van. Mindent visz. :C Bár nekem azt hiszem GT14-es vagy valami ilyesmi paneles. 150k körül volt az ára tavasszal, akciósan. Én úgy vettem,hogy pénteken vettem egy LED-es Samsung-ot....hétfőn visszavittem(mert útáltam az egész megjelenítését, színekkel, kontrasztal, mindennel. Mintha brazil szappanoperát néznél mindig), visszakértem a pénzt és hazafele vettem egy Pana Plazmát...k.rva jó döntés volt. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#25950) baboss


baboss
őstag

Sziasztok. Szeretném mindenkinek megköszönni a segítséget és tanácsokat amit kaptam.
És mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.