Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Ed Parker válasza Mezga Aladár (#25250) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ja persze, mert te így hallgatod a popit, már emlékszem.

(#25252) DM-Fan válasza Dracula (#25245) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem könnyen lehet, hogy a beállításaid miatt. Mondjuk az előző, 42"-os Pana plazmám jobban melegedett, mint ez az 50"-os, pedig a 42"-os csak HD-Ready volt. Az 50G20 teljesítményfelvétele 110-200 W között ingadozik képtartalom függvényében (nyilván sötét jeleneteknél benéz 100 W alá is). Jellemzően átlagosan úgy 160 W körül szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25253) Mezga Aladár válasza Ed Parker (#25251) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:K

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#25254) amdk7 válasza Gabor970 (#25247) üzenetére


amdk7
aktív tag

Az ukránoknál 165-185 Ft/l a gáz.
305-310Ft/l a 95-ös benzin.
Átmegyek betaknkolok gázzal és hozok 60l benzint a másik autóba. :D
-vajon mennyi idő alatt térült meg a gáz beszerelése? :)
Jah, 2000ccm 8.5l/100km benzin fogyasztása vs. 10l/100km gáz.

A melegedésről:
Nekem a G30 most az ünnepek alatt mondhatni egész nap működik, gyakorlatilag langyos. (kicsit melegebb mint a kéz). Ahogy már korábban írtam olyan 115-120Wh az átlagos fogyasztása, ha filmet nézek.

A hi-fi rendszer pedig tényleg sokat dob a moziélményen.
Most leptük meg magunkat egy 5.1 hangrendszerrel és egy erősítővel, de olyan mélységben és magasságokban szólalnak meg a hangok, ahol eddig nem.

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#25255) Dracula válasza Ed Parker (#25246) üzenetére


Dracula
senior tag

Igen e körül simán lehet nekem is... szépen fűt. :D Ezért is kérdeztem, ha netán cserélek jövő tavasszal egy újabbra, akkor jobb-e a fogyasztása egy újabb Pana modellnek...

pl ez

(#25256) Ed Parker válasza Dracula (#25255) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem tudom megmondani, de engem a villanyrésze nem érdekel.
Sokszor volt téma, két mozijegy ára fedezi a havi költségeimet.

(#25257) mayday00


mayday00
őstag

idézet..

Ez azt jelenti, hogy a képernyő világosságának, fényerejének függvényében változik a plazma képernyők színe, azaz nagyon komoly a képernyők színtorzítása.

Ez mennyire igaz?Ha változtatok a fényerőn, növelek, vagy csökkentek, komolyabban változik a képernyő színe is?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25258) KTTech válasza mayday00 (#25257) üzenetére


KTTech
veterán

Ez minden kijelzőre igaz...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#25259) Mezga Aladár válasza mayday00 (#25257) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hát persze mint az lcd-nél. De ezt a panelvezérlés korrigálja. De janos666 biztos precízebben le tudja írni.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#25260) mayday00 válasza KTTech (#25258) üzenetére


mayday00
őstag

Igaz..
Plazmán is kb ugyan akkora mértékkel mint a lcd-n?
Mivel a lcd, gondolom a háttér világításból veszünk le, plazmánál gondolom másból.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25261) KTTech válasza mayday00 (#25260) üzenetére


KTTech
veterán

Alapszabály: nem buzeráljuk a beállításokat, ha már normálisan be vannak állítva. Ha kalibrálva van a kijelző, onnan tiltott bármilyen módosítás. Független attól, hogy LCD vagy plazma.

Mondjuk én a TV módban be szoktam lőni az ECO-t (külső forrásnál nem, mivel mindig azonos körülményeket teremtek, ha nem így lenne, eleve két profilt gyártottam volna, egyet világos, egyet sötét környezethez), de egyebet nem piszkáltam rajta az előző beállítás után, de az ECO-nál is látom, amikor szabályoz a külső fény függvényében az automatika.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#25262) janos666 válasza mayday00 (#25257) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A kijelentés első fele igaz, a második nem.
Valóban ingadozik a PDD kijelzőknek színe az APL (a képernyő átlagos fényereje) függvényében, de ezt közel sem nevezném nagyon komoly színtorzításnak. Szabad szemme inkább csak akkor veszed észre, ha direkt erre figyelsz és mesterségesen teremtesz hozzá szélsőséges körülményeket. Átlagos használati körülmények közt nincs ebből probléma.
Abból hamarabb, mikor a fekete fényereje mászkál a képtartalom függvényében.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25263) tamáspapa válasza DM-Fan (#25205) üzenetére


tamáspapa
aktív tag

Az antenna iránya ok, amikor még müködött, az analog vétel tökéletes volt. Most is müködik, hiszen. A makoi adást seggröl veszi. Azért holnap lekötöm ezt az antennát, lehet, hogy a helyi ado miatt maga a koax is veszi és a rendes antennabalun trafoja meg leégett a villámtol és ezért nincs dvb- t képem.
Na nem birtam ki, most felmentem a padlásra, széthuztam a tetöantenna kábelét, tehát csak a lógó koax van a tv-be bedugva és igy is jön a makoi adás. Ergo, nem müködik a tetöantenna ( összedugva sem volt jobb kép, mint széthúzva) ezért nincs dvb-t vételem. Meg kell javitanom és lesz.

(#25264) Dracula válasza DM-Fan (#25252) üzenetére


Dracula
senior tag

Lehet, hogy annyi, mondom sose mértem. A könyv is 160W körül írja maximum, de elég melegnek tűnik. Nekem az kellene, hogy konkértan melyik beállításra gondolsz.

(#25265) DM-Fan válasza Dracula (#25264) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Írd le, milyen értéken áll a fényerő/kontraszt/színtelítettség/gamma, illetve, hogy mindezek melyik képmódban érvényesek! Ezek befolyásolják nagyjából legszignifikánsabban a fogyasztást.

Get Moded!

(#25266) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Róla mi a vélemény?
[link]
Illetve kb: 150-170eFt között hasonló modell ami ajánlott?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#25267) DM-Fan válasza -Mosquito- (#25266) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Többször leírtuk: képiekben gyengus. Akkor már inkább kis anyagi többletért a Samsung 51E530. Az már megáll 180 eFt-ból és legalább egy kategóriával jobb képe van.

Get Moded!

(#25268) -Mosquito- válasza DM-Fan (#25267) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Bocs,figyelmetlen voltam! :B

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#25269) rappit4


rappit4
őstag

Az én UT50-em kb a kéz melegségének a kétszerese egy 3D-s film megnézése után. Az előző PX80-am fűtött rendesen :D

(#25270) #09634560 válasza janos666 (#25187) üzenetére


#09634560
törölt tag

RGB-n külön jel viszi a kék,vörös és zöld szineket és van egy pin16 jel a kompozit kioltáshoz és a sorvivő is (tudomásom szerint, ez nem tuti) azon megy, onnan van vezérelve. Trükk igy az hogy nem kell "számolgatni" a világosságjelből a szineket, viszont a sávszél igy szélesebb.És a hang oda-vissza müködik Scart átvitelkor.

(#25271) janos666 válasza #09634560 (#25270) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

De a TV adás és a TV feldolgozása is YCC. Pont így kell többet számolni.
Trükk alatt olyasmire gondoltam, hogy kompozit módban esetleg van valami olyan korlátozás, ami csak a régi szabványból ered, nem a csatolófelület fizikai képességeiből. (Mint pl. az is, hogy miért nem tudunk SPDIF-en 8 csatornás PCM-et kiküldeni: az optikai kábel untig elég lenne, azon gigabitek elszaladgálhatnának, csak épp senki nem szabványosított ilyesmit SPDIF a csatolófelületre, csak 2 csatornás PCM-et és abba tömörülő dolgokat...)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25272) liszi70 válasza mayday00 (#25233) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hol írt ilyet Parker rólam? Én nem tudok róla.

(#25273) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

Az LG HECTO lézer TV a CES 2013 kiállításon kerül bemutatásra a jövő hónap elején, s talán akkor az is megtudható, hogy mennyibe kerül majd, lesz-e az európai piacra szánt változata és mikortól lesz kapható.[link]

(#25274) janos666 válasza Hsanyika1 (#25273) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Meglepett, mert úgy rémlett a Mitsubishi elkaszálta a LaserVue-t, de épp hogy azt hagyta meg és az LCD-ket dobta ki, igaz csak 73" felett árulják, alatta marad pár projektoros TV-jük és a nagyobb dolgokra koncentrálnak, mint a DLP projektoraik.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25275) mp54 válasza z123456789 (#25116) üzenetére


mp54
senior tag

"Az egy scart--->hdmi átalakító, amivel a scart-ot direktbe tudom az egyik HDMI bemenetbe dugni?
Nem HDMI, csak hasonlít rá.... ST50-nél van tapasztalatom. Valszeg azért nincs SCART csati, mert a túl lapos tv-nél ez már probléma lenne, elhelyezni fizikailag.

(#25276) Octopus21 válasza Kernel (#24752) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Megnézem majd, hogy hogy van beállítva. Azóta sem tűnt el az a szaros logó. El fog tűnni egyáltalán valaha? És miért égett be ilyen gyorsan? Ezek szerint akkor plazma TV-vel ne is nézzen TV adásokat az ember?

(#25277) b.lajos válasza Octopus21 (#25276) üzenetére


b.lajos
tag

Az itt leírtak és olvasottak alapján valószínű kifogtál egy érzékenyebb panelt. Én az ST50-en sok sportot nézek, főleg angol foci, és a digisportnak nem éppen panel barát a logója, de eddig nem láttam ghostot. A szakik is azt fogják mondani, légy türelmes, néz változatos adókat és sok filmet, el fog az tűnni.

b.lajos

(#25278) kalmanchris válasza Octopus21 (#25276) üzenetére


kalmanchris
tag

Bejáratás alatt különösen érzékeny a panel a statikus képtartalmakra, logókra, ezért ezen időszak alatt kell rá a legjobban figyelni. Ha nézel ilyen erős logójú csatornát, akkor zoom-olj, vagy használd a 16:9-es túlpásztázás funkciót, amit hol bekapcsolsz, hol ki. Ezáltal a logó máshova kerül és nem ugyanazon pixeleket érinti.

(#25279) -HajTömeg- válasza b.lajos (#25277) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez egy érdekes dolog, én sem tudom a megfejtést,ugyanis nekem is az RTL-el volt erősebb ghostom, pedig én is sok digi sportot nézek és ahogy te írtad,annak jó nagy logója van, mindig nézem ,de az sosem okoz erős ghostot!
Nem értem miért nem!
Kop-kop-kop

Alias: Júzer error

(#25280) kalmanchris válasza -HajTömeg- (#25279) üzenetére


kalmanchris
tag

Nem a nagyság számít, hanem a logó fényessége, ill. áttetszősége. Tudom, a digisport sem áttetsző, de valószínűleg az rtl fényesebb. Nem értem miért nem lehet javítani ezen a csatornának. A tv2 logója például egész baráti lett.

(#25281) Octopus21 válasza b.lajos (#25277) üzenetére


Octopus21
aktív tag

Köszi.

És szerintetek nyomassam rajt mondjuk 1 éjszakán át a fehérmosást? Esetleg beégés javitó DVD-t?

(#25282) -HajTömeg- válasza kalmanchris (#25280) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

A digié bazinagy és van benne sötét rész,világos rész, mégsem látom,hogy ghostolna.
RtL-é pedig nekem is okozott 1 napos ghostot.
Persze lehet,hogy az rtl többet megy,de pl digi szinte soha nem veszi le a logót, ritka a reklám is, simán lemegy egyben egy meccs előtte és utána dumával, míg az rtl-en 20percenként lekerül a logó a reklám miatt.

Alias: Júzer error

(#25283) DM-Fan válasza Octopus21 (#25276) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nagyon sokszor leírtuk, hogy különösen az első párszáz órában nagyon kerülendők a tartós képelemekkel tűzdelt adások! Ott van az #1. HSZ-ben is feketén-fehéren! Ha ezt nem tartod be (és adott esetben még a beállításaid is túlzók), ne csodálkozz, hogy akár végleges beégést is összeszedsz. Párszáz óra elteltével már sokkal toleránsabb a panel és ha ki is alakul egy tartósabb ghost, az pár nap teljes képernyős változó tartalom mellett el is tűnik. Ahogy már korábban is írtuk neked: nézz ilyen tartalmakat, és az érintett csatornát csak szigorúan zoom-mal nézd, mert különben csak ráerősít a dologra. Ha 1-2 hét alatt nem tűnik el, akkor valószínű permanens beégést sikerült előidézni.

A fehérmosás teljesen fölöslegesen kárba ment üzemidő, semmivel nem ér többet, mint egy változó képtartalmú TV-/filmnézés, csak maximum gyorsabban kikoptatja a ghost-ot, de jobban is terheli a panelt és az elektronikát. Olyan meg, hogy "beégés javító DVD" nincs! Fából vaskarika, aka. DVD-visszatekerő szerkezet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25284) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

HOPPÁ panashop.hu drágábak lettek plazmák :( [link]

(#25285) DM-Fan válasza Hsanyika1 (#25284) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Mihez képest? Szerintem ezek még így is igen korrekt árak!

Get Moded!

(#25286) mp54 válasza DM-Fan (#25285) üzenetére


mp54
senior tag

A Karácsony előtti árakhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#25287) Hsanyika1 válasza DM-Fan (#25285) üzenetére


Hsanyika1
senior tag

Igen korrekt bár tény ,hogy egy párnapja még egy 10-esel olcsóbbak voltak!Na de hátha dobnak cserébe egy kis gari akciót.

(#25288) Gabor970 válasza Octopus21 (#25281) üzenetére


Gabor970
addikt

Szerintem nyugodtan próbáld meg a fehérmosást egy éjszakára. Nem lesz tőle semmi baja a tévének, az, hogy ezzel 8 órával csökkentetted a teljes életét, nem kardinális probléma.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#25289) DM-Fan válasza Gabor970 (#25288) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Fogtad már meg a TV-d hátulját (vagy akár elejét) egy teljes éjszakai fehérmosást követően (teljes képernyős fehérmosásról beszélek, nem a scrolling bars-ról, mert az szart sem ér)? Na, akkor lehet rajta tojást is sütni! Szerintem nem 8 órával rövidül meg az élettartama azalatt a 8 óra alatt! Hülyeségnek tartom, a készülék fölösleges kínzása, túráztatása, durván terheli a tápot és a panelt is. Simán eltűnik nélküle is a ghost (feltéve ha nem beégés, de akkor azzal sem), ráadásul közben hasznosan nézhető is a TV, nem úgy, mint a mosásnál.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25290) Gabor970 válasza DM-Fan (#25289) üzenetére


Gabor970
addikt

nem gondolom, hogy egy olyan dolog, amit gyárilag a TV-be lehetőségként beépítettek bármi károsodást okozhatna. Az a tojássütés szerintem nem több 60C°-nál. Ez messze alatta van olyan hőmérsékletnek ami problémás lehet. A kezünk max kb 47-50C° hőmérsékletet visel el közvetlen kontaktusban. Ha rajt tudod hagyni a kezed, akkor az ennél nem több. Én egyszer hagytam rajt kb 2 órára PS50C430-on a "lapozást" egyáltalán nem melegedett attól vészesen. (három óra AXN Player logós sorozatnézés ghostolt)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#25291) DM-Fan válasza Gabor970 (#25290) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A "lapozás" (más néven scrolling bar) - mint az előző HSZ-ben írtam - nem azonos a fehérmosással és kvázi nem is ér semmit! Ne keverd! A fehérmosás az, aminek hangzik: teljes képernyős fehér tartalom, konstansan. Ez nem beépített opció (felhasználói menüben legalábbis biztosan nem) és nem is tesz jót hosszú távon a készüléknek. Plusz amit te a készülék hátlapján tűzforró tapintásként már 50-60 C°-nak érzel, az gondolhatod, hogy belül, közvetlenül az alkatrészeknél kicsit más érték. A lapozás még annyit sem ér, mintha csak éjszakára otthagynál rajta egy változó képtartalmú anyagot/TV-adást zoom-olva. Utóbbival többre mész és adott esetben még elé is lehet ülni anélkül, hogy megkattannál a látottaktól.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25292) Gabor970 válasza DM-Fan (#25291) üzenetére


Gabor970
addikt

lapozás alatt azt értettem, amikor a samsung plasmánál egy feketéből fehérbe átmenetes kép úszik jobbról balra ciklikusan. Azt hogy nem is ér semmit, nem tudom miért gondolod. Mindenesetre nálam kiszedte a ghostot + nagyon jól ellenőrizhető vele a kijelző, hogy van-e rajt. Azt gondoltam, valami ilyesmi van panasonicnál is.

Gonosz vagyok és bunkóság: retekklub logó akinek beég, megérdemli ;] ;] ;]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#25293) DM-Fan válasza Gabor970 (#25292) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, tudom hogy erről van szó, erre írtam, hogy scrolling bar. Maradjunk annyiban, hogy a hatásfoka elmarad egy változó képtartalmú TV-adásétól, ami ráadásul hasznos képtartalom.

Amikor én az RTL-logó beégésével kapcsolatban ezt le mertem írni, amit most Te, engem majdnem megköveztek, hogy "háde akkor mire jó a plazma, ha nem nézheti rajta a kedvenc csatornáját felhőtlenül". Ha én is gonosz lennék, akkor azt írnám, hogy annak a csatornának, aminek majd' mind a négy sarkában van valami logóval felérő szarság és olyan "színvonalas", amilyen, annak még a 80 eFt-os szutyok LCD is túl jó, nemhogy egy középkategóriás plazma.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25294) Ijk válasza Octopus21 (#25281) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem egyszer a retek logó makacs ghostja több mint egy hét alatt ment ki. Pedig csak este ment rajta 1-2 órát, igaz nem sok más ment rajta napközben akkor. Persze már jó ideje nem nézem, úgyhogy azóta se volt vele ilyen gond.
Az a helyzet hogy sok rtl klub-ra alkalmatlan a plazma, pontosabban akkor alkalmas ha csak az megy rajta, mert akkor nem fog feltűnni a beégés. Szóval ha rendszeresen megy az a csatorna jobb ha vesztek egy külön kis tv-t hozzá, vagy megvárjátok amíg hajlandóak lesznek 21. századi csatornalogót kitenni.
Fehérmosással én sem kínlódnék, soha az életben nem csináltam még.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25295) gerolka


gerolka
tag

Azon elmélkedtem, hogy miért nem találnak már ki valami okosságot a logók ellen? Laikusként fogalmam sincs hogy lehetne megoldani, de valami olyasmire gondolok, hogy például egy PIP szerű alkalmazással, a logó méretéhez állítható valamilyen nem zavaró és a panelnek nem káros képtartalommal kitakarni ezeket nem lehetne?! :U

(#25296) DM-Fan válasza gerolka (#25295) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Lehetne, már a megfelelő számítási kapacitással bíró onboard-chip-ek is ott vannak a TV-kben, amelyek alkalmasak lennének egy logo eliminator valós idejű futtatására is, ami annyit tenne, hogy a logót környező képpontok információi alapján elhomályosítaná a logókat és kitöltené a helyüket hasonló képpontokkal, mint a környezetük (néha lehet ilyet látni utómunkázott videókban). A gyártók szerintem egyszerűen nem foglalkoznak ezzel, vagy csak egyszerűen nem akarnak pereket a nyakukba a TV-csatornáktól.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25297) KTTech válasza gerolka (#25295) üzenetére


KTTech
veterán

Nem fognak kitalálni. Pontosabban nem is akarnak ilyet kitalálni... mert nem érdekük, a műsorszórók miatt.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#25298) Dorian válasza gerolka (#25295) üzenetére


Dorian
félisten

Ha kellően áttetsző és nem túl fényerős a logó (pl. TV2. vagy az M1-2) akkor semmi bajt nem okoz. Csak az adott tévécsatornán múlik, semmi más nem kéne.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#25299) DM-Fan válasza Dorian (#25298) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Csak ennek a csatornának pont az az érdeke, hogy még a retinádba is beleégjen a logója, nemhogy a plazmapaneledbe, éééééérteeeeem?!

Get Moded!

(#25300) z123456789 válasza mp54 (#25275) üzenetére


z123456789
addikt

Ez a része már megoldódott.Köszi. :)

(#25284) Hsanyika1
:Y Tényleg ott a plusz 10000. :F

1.Mennyire tenne rosszat a TV-nek ha mondjuk naponta áramtalanítva lenne?Csak mert mániákus "áramtalanító vagyok.Egy részt energiatakarékosság, másrészt a különböző elektromos hullámoktól való írtózás miatt.
Konkrétan arra gondolok, hogy TV kikapcs, oldalsó főkapcsolóval is kikapcs, és a kapcsolható elosztót is lekapcsolom.(Többek között ebbe van beledugva a wifi-m is, meg a modemem)

2.Frissítettem a viera-t, és kicsit másabb lett a hangosításnál megjelenő csík, illetve egy sima mkv filmnél nem tudom a képi beállításoknál elérni a THX módot.Ez a film miatt van, vagy mert lefrissítettem?Csak mert mondjuk analóg adásnál látom a THX módot.Ebben az esetben mit használjak?Gondolom a dinamikus az sz@r, ez látszik, mert samsunggá változik a TV-m tőle :) a normál kellemesen árnyalt, a mozi viszont megint egy kicsit élesebb színekkel játszik.A normál lesz a helyes választás ugye?

3.előzmény
A 3 csatornán van már hang, de a többi még mindig nem látszik, illetve a 3 csatorna is elég fosul jelenik meg.Ugrál, csikoz stb..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.