Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Tomics válasza Gaboo007 (#6000) üzenetére


Tomics
addikt

Szerintem nem éri meg a csere. 3 év mégiscsak 3 év.
Ha nem kell a 3D akkor egyszerűen ne használd.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6002) hoffman_ válasza KTTech (#5994) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Konvertálással elveszik a lényeg sajnos. Azért köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6003) Rosep válasza kendeee (#5999) üzenetére


Rosep
senior tag

Neked egy sima analóg külső TV tuner kell.

[ Szerkesztve ]

(#6004) xpad70 válasza Gaboo007 (#6000) üzenetére


xpad70
csendes tag

Én sem cserélnék nekem pw451 van, én sem használom a 3d-t. a 60-as méret csábitó, de egy ilyen régi tv gyengébben muzsikál minden téren.

(#6005) Rosep válasza kendeee (#5999) üzenetére


Rosep
senior tag

(#6006) kendeee válasza Rosep (#6005) üzenetére


kendeee
aktív tag

:R Köszi

És a terméklapján mi az a ANALOG VIDEO INPUT(S) :RS232C, Control S
Arra mit lehet kötni?
Illetve van egy olyan kábelem/átalakítóm, aminek az egyik vége d-sub vagy nevezzük vga-nak a másik oldal pedig s-video, rca video+rca jobb bal csatorna audio...annak van értelme? (mert ugye az egyik analóg a másik digitális) Illetve mire használható?

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#6007) formax válasza BaLee (#5775) üzenetére


formax
tag

Ma hívtak a Panasonic-tól, max. 10 perc beszélgetés volt, általános kérdésekre kellett válaszolni. Arra nem válaszolt a hölgy, hogy mikor küldik az ajándékot, azt mondta, majd hívnak. A magam részéről ezt választottam, remélem, valahogy fogom tudni csatlakoztatni a plazmához (P42CX3). Ja, és remélem, hogy tényleg küldik...

formax

(#6008) ZEN1TH válasza formax (#6007) üzenetére


ZEN1TH
őstag

HDMI-n keresztül gond nélkül csatlakoztathatod. A hangprojektorok között egész jó hangja van egyébként. Ajándék mivoltából jól jártál vele. Van 3 HDMI-je és egy optikai csatija is.

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#6009) Gabor970 válasza Pierre75 (#5996) üzenetére


Gabor970
addikt

...sörgyári capriccio ? szenzációóóós!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6010) Pierre75 válasza Gabor970 (#6009) üzenetére


Pierre75
senior tag

Alap, Menzel-től az Ivan Csonkin közkatona élete és különleges kalandjai a másik nagy kedvencem. Vagy ott vannak a Bud Spencer filmek Bujtorral (az eredeti sem a szófordulataival, se az eredeti hanggal a közelében sincs a régi magyar szinkronnak).

(#6011) slick-adam


slick-adam
aktív tag

lehet, hogy oriasi nagy hulyeseget irok, de nem lehetseges, hogy a statikus kep nyomot hagyhat a kepernyo elott levo kontraszt javito retegen is? mert a 2 napja emlitett szellemkep ugy tunik megszunt (jo lassan....), tehat nem latom az arnyekos korvonalakat, de szurke hatter elott meg mindig ott van egy nagyon halvany rozsaszines folt a health bar helyen.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6012) lemmy9 válasza formax (#6007) üzenetére


lemmy9
őstag

Azzal vigyázz mert elírás. :(( Kb.75000 Ft-ot azért ők sem osztogatnak.
Nálam is ezt dobja fel, de cikkszám szerint mini hifi amit választhatsz.
Én mikrót kértem.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#6013) stifi82


stifi82
aktív tag

2012 panasonic tvékről valami hír? Mert venem kelle valamit mert eladtam az s20at.

(#6014) Gabor970 válasza stifi82 (#6013) üzenetére


Gabor970
addikt

volt róluk hír... kb egy hete.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6015) stifi82 válasza Gabor970 (#6014) üzenetére


stifi82
aktív tag

linket nem tudsz?

(#6016) nightshadow válasza stifi82 (#6015) üzenetére


nightshadow
veterán

(#6017) lfabian


lfabian
tag

Pana UX 30 Saturn,110 E ;)

fabi

(#6018) leffits válasza lfabian (#6017) üzenetére


leffits
csendes tag

PANASONIC TX-P42UX30 FULL HD PLAZMA TELEVÍZIÓ 99 990 Ft a Digidog-ban :K

(#6019) formax válasza lemmy9 (#6012) üzenetére


formax
tag

A csudába, igazad van, ez azért nem ugyanaz! Most micsináljak? Örüljek, vagy bosszankodjak? Pedig de szép lett volna! Na mindegy, akkor átgondoljuk, mit kérjünk, és hogyan tudom korrigálni a kérésemet. Ha ugyan.

[ Szerkesztve ]

formax

(#6020) Csabroncka válasza leffits (#6018) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez Áfával vagy anélkül, mert nem derül ki számomra :F

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#6021) nightshadow válasza Csabroncka (#6020) üzenetére


nightshadow
veterán

4. Árak
A honlapon megadott eladási árak Forintban vannak megadva és tartalmazzák az általános forgalmi adót, viszont szállítási költség nélkül értendőek. Az esetleges szállítási költségek a Vásárlót terhelik és a rendelés végén a számlázáskor a kiválasztott termékek kiegészítendő többlet költségeként szerepelnek. forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6022) Csabroncka válasza nightshadow (#6021) üzenetére


Csabroncka
addikt

:R

"in medias res"

(#6023) DM-Fan válasza slick-adam (#6011) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, ez óriási hülyeség! Még megvan a ghost-od, azt látod. Még csak 2 nap telt el és már majdnem eltűnt a ghost-od. Neked ez lassú?! Egy igazán brutális ghost akár több hétig is kitarthat még úgy is, hogy napi 10 órát megy a TV változó képtartalommal.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6024) janos666 válasza xpad70 (#5998) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Csak elég hihetetlen amit írtál...

Az LG PDP két dologról ismerkszik meg: LG IPS LCD féle kontraszt és masszív IR hajlam. Ez igaz a 2011-es LG csúcsmodellre is, a 2011-es Samuk mellett is világít a feketéjük, pedig sötét szobában a Samu is fényesnek tűnik ha van mellette egy 2011-es Pana. Szóval nem tudom milyen régi lehet az a Pana, amitől jobb az LG, mert a pl. a 2009-es széria még megfelezte a kontrasztját pár ezer üzemóra alatt, és volt még kontrasztesés APL-től függően is, de...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6025) slick-adam válasza DM-Fan (#6023) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez esetben tenyleg at kell valtanom a G30-ra, ami kevesbe izgatna, mint egy 1100 euros tv. az eleg szomoru, hogy 3 ora szunetekkel tarkitott jatek utan tobbnapos ghost-ot kapok. mi lenne ha ratolnek meg kicsit? be is eg?

tegnap egy masik jatek ment. mar jobban odafigyeltem, fel orankent 10 perc szunet, s meg igyis csak tobb ora utan tunt el a szellemkep.

ha ez a helyzet, el kell fogadnom. csak a tesztek es forumok teljesen masnak allitottak be ezt a ghost temat.:(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6026) DM-Fan válasza Pierre75 (#6010) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ha már ilyen, akkor mit érne pl. a Ford Fairlane kalandjai Nagy Feró szinkronja nélkül, a 48 óra filmek, vagy a Beverly Hills-i zsaru filmek Dörner György trágár szófosása nélkül, vagy tessék mondjuk megnézi a Halálos fegyver szériát az eredeti (értsd: nem Sörös Sándor féle) szinkronnal, pl. a második részt Kozák Andrással (rip). Valami döbbenetes, lehengerlő lendületet ad ezen filmnek a kiváló magyar szinkron, azok eredeti hanggal közel sem nyújtanak olyan élményt. De említhettem volna az Indiana Jones vagy a Vissza a jövőbe filmeket, a Butch Cassidy és a Sundance kölyök, a Nagy balhé c. mozikat, a Kojak, Columbo és Magnum, P.I. c. sorozatokat és szerintem még számos olyan más alkotást, amelynek felejthetetlen a magyar szinkronja. Vagy rajzfilmek terén tessék csak a Frédi és Bénire gondolni, ami rímhányó Romhányi magyar szövege és az akkori - azóta már sajnos 75%-ban elhunyt - színészgárda (Csákányi László, Márkus László, Psota Irén, Váradi Hédi) szinkronja nélkül tizedannyit sem érne - máshol közel sem volt ilyen sikeres.

Szóval én ezen - és sok más - SZÍNÉSZEK nevében is kikérem magamnak, hogy a magyar szinkron soha ne lett volna világszínvonalú - és itt a színészt nem véletlenül írtam nagy betűvel, mert ezen emberek zöme csak mellékállásban szinkronizált és ennek ellenére maradandóbbat alkottak, mint ma azok, akik eleve ezt a szakmát tanulják.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6027) DM-Fan válasza slick-adam (#6025) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Mindig vannak emberek, akik kételkednek abban, hogy létező jelenség-e ez egyáltalán - ezek többnyire azon emberek, akik újdonsült tulajok és még nincs olyan tapasztalatuk, amivel belefutottak volna egy ilyen helyzetbe. Számtalanszor leírtam magam is, ott van az #1. HSZ-ben is és rendszeresen cáfolom az ellenkezőjét, hogy a probléma igenis létező. Itt ennél többet nem tudunk tenni.

Hidd el, igazgatna egy G30 esetében is, engem is izgat az 50G20-am esetében is, mert igaz ugyan, hogy nem VT-árban mérik a készüléket, de nem két hónap alatt keresem meg az árát ennek sem. Oda kell figyelni és cserébe meghálálja a TV. Mondjuk én játékok közül is többnyire olyasmivel játszom, ahol dinamikus (vagy egyáltalán nincs) a HUD, így nem igazán gond, az olyasmiknél meg, mint pl. a Mortal Kombat kb. fél óránként szüntet tartok (ennyi idő alatt kb. simán végig is verem a ladder-t) és megy a TV pár percet változó képtartalommal. Amúgy meg 90%-ban mozifilmet nézek, ott meg nincs gond a fekete sávokkal sem.

Itt szerintem inkább eleve más technológiájú (értsd: LCD) TV beszerzésén kéne gondolkodnod, mint plazmáén, vagy ha azok nem elégítenek ki a rosszabb válaszidő miatt, akkor meg kell tanulnod együtt élni a ghosting jelenségével.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6028) DM-Fan válasza janos666 (#6024) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hasonlót akartam írni magam is. :K Szerintem is eleve komolytalan volt a post.

Get Moded!

(#6029) Gabor970 válasza slick-adam (#6025) üzenetére


Gabor970
addikt

én biztosan nem választanék plazmát monitornak. Még konzolhoz sem. Tudom, sokan azt mondják itt, hogy de, meg kell a szünet amúgy is, stb-stb. Én BF2 óta gyakorlatilag nem játszom, de ha visszagondolok a 25 év körüli önmagamra, akkor azért ott sok 6-8 órányi nonstop játék előfordult, és nem kellene olyan monitor, ami megmondja hogy mennyit és hogyan játszak, ha egyszer nekiállok játszani.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6030) xpad70 válasza janos666 (#6024) üzenetére


xpad70
csendes tag

tudom,TX-P42X10Y ilyenem volt. igen láttam pl az lg 42PT353, képét ocsmány homályos , szürke a fekete, közelröl nagyon kijön a kisfelbontás. ez a tipus (lg42pw451) nem ilyen a fekete nagyon meggyöző és a képe jobb mint a másik szobában lévö ps50c430 as képe. nem vagyok elfogult, mert öszintén megmondom az ára miatt vettem meg, (féláron jutottam egy foliáshoz 0 uzemórával), de engem meggyözött ez a tipus. és egy óra menüzés és media player nyomkodás után a ghost alig látszott sötét szobában, 15p alat el is tünt szépen, pedig még csak most járatom be, igaz nem olyan drasztikusan mint te a tiedet :D de szépen megy rajta a kizomolt discovery c. egyetlen hátránya, hogy teljesitményben az uj radiátorunkat is lenyomja, köszönhetöen hogy olyan lapos mint egy led. Sajna nem szellözik túl jól. Egyébként a véleményem ugy sem segit senkin aki lg-t akar venni mivel nálunk alig beszerezhető és kifutó tipus.

[ Szerkesztve ]

(#6031) DM-Fan válasza xpad70 (#6030) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Azért a 42X10-hez ne hasonlítsd az LG-t! Az említett Pana már 2009-ben is csak egy abszolút belépő szériás HD-Ready modell volt, gyakorlatilag 2008-as alapokkal. Nagyon nem egy korú készülékekről van szó.

"Egyébként a véleményem ugy sem segit senkin aki lg-t akar venni mivel nálunk alig beszerezhető és kifutó tipus."

Pl. még az E-Digital-nál is rendelhető jelenleg is, pedig az nem egy kókány webshop.

A korábbi HSZ-edből:

"Egyébként egyáltalán nem ghostol ezt én is alig hiszem, és a beépitett belső player veri menükben a külsö egreat lejátszómat, tud 24p-t 5:5 pull downban."

Az előbbit már magad is megcáfoltad, az utóbbi pedig (24p 5:5 pulldown) kizárólag külső forrásból értendő, nem a saját lejátszójára.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6032) slick-adam válasza DM-Fan (#6027) üzenetére


slick-adam
aktív tag

tudtam en, hogy letezo jelenseg. csak azt nem, hogy mennyire sulyos.
kulfoldi forumok tele vannak ilyenekkel: "hárdkór gémer vagyok, napi 6-7 ora... 5 perc alatt kimosodik az IR-em..." - na ez megtevesztett
mint irtad, mar tulsagosan megszoktam a plazma elonyeit, mindenkeppen maradok ennel. GW30-nal is zavarni fog a jelenseg, s ugyanugy be fogom jaratni, figyelni fogok az idore, ... de megse leszek ennyire duhos, mint most. reszben ugye magamra...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6033) xpad70 válasza DM-Fan (#6028) üzenetére


xpad70
csendes tag

Nézd évek óta olvasom a hsz-eidet, és az összes plazma vásárlásomat a te munkád hatására vettem, bár nem volt pénzem csucsmodelekre, beláttam a plazma elönyét az lcd-vel szemben. De szerintem ezt a tipust nem vizsgáltad otthonodban tüzetesen ez szinte biztos, igy a véleményed kicsit elfogult, és az lg eddigi teljesitményét plazma téren ezt maximálisan meg is értem, és eggyet is értek veled. Én csak azt irtam, hogy EZ a tipus felveszi a versenyt a mostani belépő plazmékkal meglepő modon, söt beépitett player, design, és menü téren leis nyomja öket. Nekem ez a 3.plazmám mindhárom tipus volt, kettő van is, ettöl persze még nem érek fel a te tudásodhoz, tapasztalatodhoz, amit maximálisan elismerek (kérdezd csak itthon barinömet; "jajj már megint DM Fan miatt kell plazmát néznem" :D ), csak leirtam laikus és subjektiv véleményem. Van egy jó lg plazma, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6034) xpad70 válasza DM-Fan (#6031) üzenetére


xpad70
csendes tag

Ez igaz bár a bálványotok a pioneer plazma mindig felhozható annak ellenére, hogy 1000éves. tudom ez nem belépő szint de akkor is.

(#6035) DM-Fan válasza xpad70 (#6033) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Én nem azt mondom, hogy nincs használható LG plazma, csak ugye nem mindegy, hogy mihez viszonyítasz. Egy 3 évvel ezelőtti belépő modellhez képest persze, hogy jobb az LG, csak ez annyira nem mérvadó. Az meg elvitathatatlan, hogy szolgáltatásban az alacsonyabb árszegmensben többet is nyújt, mint pl. a Pana, ez tiszta sor. Ettől függetlenül azt mondom, hogy várj még 2-3 hetet és utána fogalmazz meg egzakt véleményt, mert ennyi idő alatt fogsz igazán szembesülni az előnyök melletti hátrányokkal. Egy-két nap alatt nem alakul ki megfelelő benyomás.

#6031: Egyrészt nem 1000 éves, pont egyidős az általad említett 42X10-zel, másrészt meg, hát igen, kicsit nem belépő kategória és szerintem az LG örül majd, ha 5 év múlva ott fog tartani (ha lesz még akkor plazma egyáltalán), ahol a Pioneer tartott 2009-ben. :B Meg ha láttál egy utolsó szériás Pioneer plazmát működni, akkor nem is merül fel benned kételyként, hogy miért hivatkozunk arra mai napig, mint referenciára ilyen téren, annak ellenére, hogy 2009-es.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#6036) szonti válasza slick-adam (#6032) üzenetére


szonti
aktív tag

Vedd vissza kicsit kontrasztot meg fényerőt játék alatt, egész biztos halványabb lesz és rövidebb ideig tart majd a ghost!

(#6037) xpad70 válasza DM-Fan (#6035) üzenetére


xpad70
csendes tag

Igazad van. ez csak sz első napok elfogult öröme, de eddig meggyözött, mondjuk az is befolyásolt, hogy én talán egyedüliként a külsőre is nagyon adok, ebben meg eltudok gyönyörködni ahogy ott log a falon, és hd-val tényleg megfelelő teljesitményt nyujt. Egyébként a beépitett player eddig mindent megkajált, és a menüje nekem nagyon bejön számtalan opcióval, amit nem mondhatok el a hulladék külsö egreat r6c-ről amit használok.Ha nem gyulad ki, nem hiszem hogy nagyon meg fogom bánni a vásárlást. :)

[ Szerkesztve ]

(#6038) DM-Fan válasza xpad70 (#6037) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem hinném, hogy kigyulladna, ha hagytál körülötte elég helyet. Ha melegszik, hát melegszik, ne foglalkozz vele! Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon meg tudod-e akasztani a lejátszóját, bár onnantól kezdve, hogy azzal nem tud natív 24p-t, igazából sok jelentősége nincs. :(

Get Moded!

(#6039) lfabian válasza leffits (#6018) üzenetére


lfabian
tag

Nyertél. :K

fabi

(#6040) hoffman_ válasza DM-Fan (#6027) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sokszor esek neki az internetnek ágyból, főleg a PH-nak, ha végeztem egy filmmel, van hogy egy órát is elkalandozok, ezalatt az asztal végig ott van a képernyőn. A Family Guy maratonokról és egyéb Comedy Central maratonokról nem is beszélve, amikor 1-2-3 órára is csak párszor, és keveset tűnik el a logo. Egy hangyányi ghost se jött még szembe velem. Zoomolni sose szoktam, még kábel tv-t se. A plazma tévé tényleg csak és kizárólag monitornak nem jó, vagy hardcore játékra, ahol van fix HUD. Minden mással tökéletesen együtt él, még úgy is, hogy nem figyel rá az ember túlzottan. Ezt nem tudom miért neked mondom :D Kijön belőlem mindig, ha ghost-ról van szó.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6041) slashing


slashing
senior tag

Én csak azt nem értem hogy miért nincs pl. olyan megoldás ezen plazmákban mint pl. a dscaler tv programban hogy ki lehet takarni a logót. És még azt sem mondanám hogy szarul csinálja mert van hogy észre se lehet venni olyan jól összemossa a körülötte lévő pixelekkel. Nem mondom hogy nem látszik de közel sem zavaró szvsz jobb mint egy zoom.

(#6042) BaLee válasza hoffman_ (#6040) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én is így vagyok ezzel. És az sem hülyeség, hogy az első 1-200 órában sokkal érzékenyebb a tv ilyen dolgokra. Amúgy meg böngészőben egy F11 csodákra képes, máris megoldódik minden probléma mert nincs a képernyőn fix tartalom.

Az elején én is jobban figyeltem erre, most már nagyon nem érdekel, hogy egy játék fix hud-os vagy nem. 1-2 óránál úgysem játszom többet egyikkel sem, meg legtöbb játéknál ha szünetet tartok vagy kimegyek valahova akkor a menüben más tartalom van vagy addig átnyomom a tv-t valamelyik csatornára.

Hihetetlen élmény 50" tv-n egy 5.1es hangrendszeren keresztül játszani és hallani a robbanásokat vagy épp a sikolyokat a hátad mögül. Nekem a PC-n egy sima 2.1es kis hangfal van vagy épp füles. Amikor csak tudom tvn játszom. :)
Xbox360 wifi controller alap. :)

(#6043) DM-Fan válasza slashing (#6041) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Gyanítom jogi okai vannak, a TV-csatornák biztos nem néznék jó szemmel, ha a TV blur-özné a logóikat. Egyébként már többször beszéltünk erről a múltban, túl nagy számítási potenciál sem kéne hozzá, simán megoldható lenne a jelenlegi hardveres környezettel, szóval szerintem egyértelműen jogi okokra vezethető vissza.

Get Moded!

(#6044) hoffman_ válasza BaLee (#6042) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én eddig csak egyszer játszottam komolyabban, írtam nem is olyan rég, eszméletlen volt. Igaz ugyan, hogy fülessel, bár az jóféle volt. Asztalnál jobban ment, multi fps lévén, de a látvány hihetetlen volt.

F11-et el is felejtettem, köszi :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6045) DM-Fan válasza hoffman_ (#6044) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"F11-et el is felejtettem, köszi"

Nekem Firefox alá alapból telepítve van a Full Fullscreen kiegészítő, ami alapból úgy hozza fel a böngészőt, mintha F11-et nyomtál volna, pedig monitoron használom. Sokkal tetszetősebb így.

Get Moded!

(#6046) slashing válasza DM-Fan (#6043) üzenetére


slashing
senior tag

valószínű ez a probléma... amúgy elképzelhetőnek tartok egy appot erre bár nem tudom hogy tv adás alatt tudnak-e futtatni aplikációkat ezek az új tv-k és még ha igen akkor is ott van hogy nem valószínű hogy bekerülne adott tv alkalmazás boltjába...

(#6047) DM-Fan válasza slashing (#6046) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"bár nem tudom hogy tv adás alatt tudnak-e futtatni aplikációkat ezek az új tv-k"

Jelenleg biztosan nem. A firmware módosításával mondjuk biztosan megoldható lenne, de nem tudok ilyen törekvésről.

"nem valószínű hogy bekerülne adott tv alkalmazás boltjába..."

Egészen biztos vagyok benne, hogy nem. :(

Get Moded!

(#6048) norral


norral
aktív tag

Ebben tud valaki segiteni?

(#6049) DM-Fan válasza norral (#6048) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Gyanítom, hogy a dokkoló okoz problémát. Olyasmi mobil HDD-re lenne szükséged, mint a WD Passport-ok, szerintem azzal gond nélkül működne a dolog, bár gyakorlati tapasztalatom nem sok van, nem használom ilyen célra a G20-at.

Get Moded!

(#6050) XtremLor


XtremLor
őstag

Belepek a "klubba", holnap erkezik a panasonic g30, vegig nyalaztama a topikot, es o lett a nyertes, remelem nem banom meg.
Minden fele keppen ellenorzom, nem e bemutato darabot soznak e ram uzembehelyezes utan:R

"Legen...Wait for it...Dary"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.