Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Azt sajnálom, hogy a 80"+ képátló csak nem akar konzumer szegmensbe lecsorogni Panánál sem. Volt egy kis reményem, hogy ki más lépné ezt meg ha ők nem...

A Plazmák mellett nagyon hozzák fel az IPS LCD-ket is. Nem tudom mit takar a backlight scanning. Lehet, hogy LCD-ből is a Pana lesz a befutó a valódi 240 HZ-ces IPS panelekkel, brutális feketével?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#26802) z123456789 válasza spiky03 (#26772) üzenetére


z123456789
addikt

(#26772) spiky03
Nem.Èn nem használok samsungot mikrón kívül. :D
Ajándékba kaptam, fogalmam sincs mi a márkája.Panashop küldte.
Èn látom a mélységet.Mondjuk nekem überfasza a térlátásom, szóval a felkonvertált 3D-ben is érzékelm a mélységet.
Hova valósi vagy?

(#26773) t-bali3
Ebben látod lehet igazság.Èn eléggé szabályok szerint nézem a TV-m.Betartva az ajánlott távolságokat.

(#26774) nuke7
Egy filmröl beszélünk?Milyen teknös? :D :D :D

(#26787) gyiku
Szó, mi szó. :)

(#26775) kolosszus87
GT sorozat? :Y Lemaradtam valamiröl?

[ Szerkesztve ]

(#26803) Gabesz26


Gabesz26
senior tag

Magyar nyelvű cikk a Panasonic CES-es sajtótájékoztatójáról, illetve rövid összefoglaló az idei modellekről (bár részleteket nem taglal).

Ezen a linken már tegnap is felkeltette a figyelmem az, h idén már úgy néz ki minden 3D képes Pana plazma mellé jár majd szemüveg (bár ez sajnos régiónként akár még változhat is) ez önmagában jó dolog. A képek alapján a szemüvegek egyszerűsödtek is (ez is jó, mert olcsóbb lesz), valószínű könnyebbek/kényelmesebbek is lesznek, viszont úgy tűnik minőségileg is "olcsósodtak" (az oldal irányú takarás=0, bár ez nem feltétlen akkora hátrány, mert a minőségi 3D filmezésnek (is) az egyik legfontosabb feltétele a sötét környezet)

(#26804) spiky03 válasza gerolka (#26798) üzenetére


spiky03
veterán

Hát én nem tudom, ezért is szeretném tesztelni őket. :)
Ami nálam van most samsung azzal nincs meg ez a "nagy 3D" érzet. Pici mélység van oszt' annyi.
A szemem jó, mert a szombaton a Pi életét néztük 3D-ben és ott mindent éreztem. :D

(#26802) z123456789
Értem, akkor te azt a Hama szerűséget kaptad :)
Pesten éldegélek. ;)

(#26803) Gabesz26
Ugyan azok a szemüvegek jók lesznek a tavalyi modellekhez is? :U

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26805) kolosszus87 válasza M@trixfan (#26801) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Biztos jók lesznek a Pana lcd-k is, de a brutális fekete + az IPS panel együtt az soha nem fog megvalósulni, akármilyen trükköket is tud majd az elektronika. IPS panel nagyon jó (főleg a színhűsége), de ennek az lcd paneltípusnak a leggyengébb a feketéje és ezáltal a kontrasztja.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26806) kolosszus87 válasza z123456789 (#26802) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Úgy néz ki idén már nem lesz GT sorozat, a VT veszi át a helyét és jön egy új modell család ami a csúcs lesz, a ZT sorozat.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26807) Gabesz26 válasza M@trixfan (#26801) üzenetére


Gabesz26
senior tag

"Azt sajnálom, hogy a 80"+ képátló..."

Szerintem felmérték, h ennek nem igazán lenne piaca. Egyrészt a fogyasztás egy ekkora plazma kijelzőnél 400+ watt simán lehet, ami a mai eco világban feketepont (egyébként sem áll jól marketingben a Pana :( ). Másrészt már a 65-ös panelok ára is viszonylag magas (65ST50 580, 65VT50 870). Egy 80-as ST szintű modell ára is valószínűleg elég közel lenne az 1 millióhoz, amiből már simán kihozható egy viszonylag jobb projektor+vászon is.

(#26804) spiky03: jónak kellene lennie az idei szemüvegeknek a tavalyi modellekhez is, elvileg ugyanazt a protokollt használják (nem volt váltás, mint 2011--->2012 között).

[ Szerkesztve ]

(#26808) kolosszus87


kolosszus87
senior tag

Cikk az új Pana plazma modellekről: [link]
A cikk szerint a csúcs ZT szérián 3HDMI bemenet lesz, ami elég fura ha igaz.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26809) spiky03 válasza Gabesz26 (#26807) üzenetére


spiky03
veterán

Thx.
Reméljük akkor valami baráti áron jönnek ki az új szemüvegek, ha már lefaragnak belőle itt-ott. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26810) z123456789 válasza spiky03 (#26804) üzenetére


z123456789
addikt

(#26804) spiky03
Arra gondolok én is, de nem láttam a dobozán hogy mi a márkája.
Akkor sajna nem összehozható a kölcsön, mert kicsit messze vagyunk. :)

(#26806) kolosszus87
Láttam a ZT-t, de azért csodálkoztam hogy nem lesz GT.Gondolom akkor ahogyan itt többen is írták, az ST-t kicsit feljebb tuningolják.Akkor történelmet vásároltam Karácsony elött... :)

(#26811) Ijk válasza kolosszus87 (#26808) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kíváncsi leszek az S60 és az ST60 közötti képminőségbeli különbségre.
UT és GT szériát kiírtották, mondjuk ez várható is volt, mivel nagyon közel voltak egymáshoz képminőségben.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26812) kolosszus87 válasza z123456789 (#26810) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Az adatok alapján úgy tűnik, hogy az ST-t kb. a GT szintjére felhúzták. Egyébként lehet jövőre megint lesz GT, fene tudja, most is visszahozták a "csak" 2D-s S szériát, pedig 2012-ben nem volt. Minden esetre nagyon kíváncsi leszek az új modellekre és árazásukra. 3D-s plazma pl. idén már nem lesz a legkisebb 42-es méretben és 50-es is csak csak az ST-ből lesz, a VT 55-től indul, a ZT meg 60-tól. Érdekes üzletpolitika.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26813) hunspikey


hunspikey
őstag

Én nagyon örülök, hogy így alakult a pana termék vonala- nagyjából tök ezt írtam én is. GT full felesleges. Bár, ha meg úgy vesszük, akkor kvázi a VT vette át a GT helyét :)

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy a ZT képe szebb-e mint a VT60-é, és ehhez képest hol áll az ósdi VT50-em képe. Az kifejezetten tetszik, hogy végre van 60"-os opció is - szerintem ez egy piaci űr volt eddig.

Bárki talált már az új termékekről kiszivárgott tesztet/összehasonlítást?

szép napot!

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#26814) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

nekem 50g20-van.kiváncsi leszek a 60-as méretbeli ST60-ra.arra lecserélném kb 1 év mulva raktárseprés elötti árával talán nem lesz olyan húzós.

bendeguz_HUN

(#26815) z123456789 válasza Ijk (#26811) üzenetére


z123456789
addikt

(#26811) Ijk
Miért mondod hogy közel voltak képminöségben?Az UT után még van az ST nem?Aztán jön a GT.
Vagy milyen képminöségre gondolsz?
Elvileg a GT jobb mint az UT nem?

(#26812) kolosszus87
A mostani modelleket nézve kérdezni is akartam hogy 2012-es modellek közt is lett volna olyan hogy sima G?Csak mert ahogy írtam a 3D annyira nem az én világom, szóval elég lett volna nekem a G50 széria is.(Persze ha van ilyen) De gondolom nincs.

(#26816) dunkel


dunkel
őstag

Sziasztok!
Köszönöm a sok infot amit a topikban olvastam, így választottam én is a P50UT50-et, legnagyobb megelégedésemre. :)
Tudom, hogy ez plazma tv topik, de felhívnám a figyelmet arra, hogy a házimozi élményhez ugyanilyen fontos a megfelelő hangzás, a témában pedig ebben a fórumban hasonló segítőkész emberek várnak.

(#26817) z123456789 válasza dunkel (#26816) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt alá tudom én is támasztani! ;)

(#26818) kolosszus87 válasza z123456789 (#26815) üzenetére


kolosszus87
senior tag

2012-es modellek között nincs G széria, egyetlen 2D-s modell van az X50, de az a legalapabb és csak HDready.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26819) Viktor81 válasza z123456789 (#26815) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
Szerintem ugy ertette, hogy az UT-ST ill. a GT-VT sorozat volt nagyon kozel egymashoz, igy a "gyengebbeket" megszuntettek es mivel jott egy uj csucsmodell, valoszinuleg a VT veszi at a GT helyet...

Udv.: Viktor

(#26820) #09634560 válasza kolosszus87 (#26808) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én abban nem találok kivetnivalót: 3 Hdmi elég a legtöbb esetben (pl.BD-játszó, médiajátszó, mühldvevő), De ha enél több forráe van akkor akik eben az ársávban vesznek tévét azoknak nem nagy ügy egy minimum jó közepes házimozi rendszer üzemelése, és onnan úgyis csak egyetlen HDMI megy, míg oda simán be lehet kötni az össszes forást.

(#26821) torma1981 válasza #09634560 (#26820) üzenetére


torma1981
veterán

Pontosan. Egy ilyen tv-hez már vétek nem házimozi rendszeren nézni a filmeket. Ott meg van csatlakozási lehetőség. Sőt nem is értem ki nézi a tv hangszóróin egy filmet manapság. Tv-re még el megy de egy filmnél.

(#26822) gomzol


gomzol
tag

Ezek még csak az észak-amerikai modellek, szerintem várjuk meg az európai eresztést is, tavaly is voltak különbségek bőven.

(#26823) Kernel válasza torma1981 (#26821) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem TV-kérdése, én már 25 éve is erősítőt és hangfalakat használtam TV nézéshez, a dobozhangot már akkor sem bírtam elviselni. A lehetőség pedig adott a megoldásra, már nagyon régóta.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#26824) #09634560 válasza Kernel (#26823) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem értetted jól a leírás lényegét: akiknek telik ZT-re azok nak a 3 is bőven sok mivel nekik telik hézimozira, mig pl. egy S60 mellé már nem minden esetben.

(#26825) z123456789 válasza Viktor81 (#26819) üzenetére


z123456789
addikt

Èrtem.

A többi hsz-hez.Vannak akik inkább sokáig spórolnak csak a megfelelö szintü dolgot vegyék mindenböl.
Nem tudnak kapásból kiadni milliókat.
Èn is ilyen vagyok.
Jelen esetben Van egy GT50-em, ami elvileg már belépö.Samsung Led-det akartam venni, mikor elkezdtem itt fórumozgatni.Meggyöztek épész érvekkel, és egy 50GT50-es lett. :)
Ùgy érzem jó választás volt.
Szeretném majd a házimozit, de egyelöre még kanapém sincs amiröl nézném a filmeket.De a GT50 megvan, és örömet okoz. :) Szépen leszórom a párnákat a földre elé, és onnan nézek filmet.Majd lesz fotel is, meg házimozi is.Idövel.Addig is marad a dobozhang.
Nem hiszem hogy csak a tehetösebbeknek jár ki a minöség, csak nekik könnyebb elérni.Megérdemlik a szorgosan gyüjtögetök is.Természetesen nem sértödtem meg vagy ilyesmi, csak egy totál független "kezdöházimoziépitö" hozzászólása ez.

Valahol el kell kezdeni. :)

(#26826) Kernel válasza #09634560 (#26824) üzenetére


Kernel
nagyúr

Tényleg nem értem a problémát, ugyanis egy lapostévébe általában 2 db hangszóró van beerőszakolva, amiből elviselhető hangot kihozni fizikailag lehetetlen.

Viszont a legtöbb normális TV-n van analóg bal/jobb kimenet, tulajdonképpen még azokon az LCD-kacatokon is, ahol nincs RCA, mert ott a SCART-ról is levehető a hang. Miről beszélünk, bármilyen olcsó hangfalpáros, erősítővel, csak jobb lehet a TV saját hangszóróinál.

Én mondjuk eleve be is szüntetném a belső hangszórókat ezeknél a TV-knél. Egyszerűen, mellékeljenek hozzá két dobozt, amit opcionálisan megvehetek. Vagy inkább nem. Nem mintha nem érezném ennek kereskedelmi hátrányait (sok laikus szemében hátrányként jelenne meg, vagy bizonyos, nem magáncélú felhasználási területeken problémát is okozhatna, gyártás szempontjából viszont nem egy jelentős költség, ezért inkább beépítik), holott amúgy értelmetlen az egész.

Pláne, amikor még komolyabb költséget is fektetnek a speciális akusztikus tervezésbe, az aztán a végképp felesleges.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#26827) DVlad


DVlad
őstag

Sok értekezés volt már itt is többek között a minõségi hdmi kábel fontosságáról (amivel én egyet is értek). Most pedig arról van szó, hogy a csúcs készülékhez mégsem a legegyszerûbb, legrövidebb és legjobb módon jusson el a jel, hogy micsoda minõségi megoldás kompromisszumot kötni a hangátvitel érdekében (forrás-kábel-készülék-kábel-megjelenítõ)? Ez nem a minõség felé mutat. Nem azt mondom, hogy ez rossz csak értelmetlennek tartom a csúcs minõséget belekeverni ebbe.

(#26828) #09634560 válasza Kernel (#26826) üzenetére


#09634560
törölt tag

ahol nincs RCA, mert ott a SCART-ról is levehető
Ez a legtöbb tévén se HDMI se DVB forásról nem élrhető el.
Pio próbálkozott ezzel. Én úgy gondolom hogy a magasabb modellek mellé már "illik,dukál" egy jobb hangrendszer. Ezért elég a 3 HDMI.

(#26829) Kernel válasza #09634560 (#26828) üzenetére


Kernel
nagyúr

...és azon egyébként RCA bal-jobb kimenet sem volt, vagy most csak direkt keresed, hogy melyik szavamba tudnál még belekötni?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#26830) Pro Koryak válasza DVlad (#26827) üzenetére


Pro Koryak
addikt

akkor a hd hangot hogyan juttatod el az erősítőhöz???
max ha a blu-ray lejátszón 2 hdmi kimenet van...
...esetleg analog többcsatornás kimenet, de ez már kezd kihalni.

egyébként meg, ja, igazad van.

(#26831) yoee


yoee
csendes tag

Sziasztok!

A fórum hozzászólásait követve határoztam el, hogy plazma tévét fogok venni. Némi vizsgálódás és kis adag szerencsét követően - pl: találtam olyan helyet, ahol nem analóg adás volt kirakva plazmára, hanem HD film, valamint olyan helyet is, ahol egymás alatt volt kirakva a x50 és az ut50
Szóval először 42" x50-ra gondoltam, hogy az lesz az "áldozat" A nézési távolság miatt éppen felesleges a fullHD. Ellenben az egymás mellé kitett x50 és ut50 esetén láttam, hogy svenkelésnél az x50 mintha kicsit röcögne, az ut50 viszont folyamatos. Ez még nem lett volna elég, hogy elvessem az x50-t, de arra gondolta, hogy az ember nem 1-2 évre választ tv-t, meg haladjak a korral, így ma dél körül megvettem az e-digitaltól egy 42"UT50 plazmát, amit 2 napon belül kiszállítanak.

Érdekesség:
Első: Egy darab volt az üzletben, kértem, a kicsomagolását és a kipróbálását. Megtették, bekapcsolták. Inditási menüben azt hiszem az első kérdés volt, hogy hol van a felhasználás helye, otthon, vagy üzletben. Ez gondolom a képi beállításokat buzerálja (kontraszt, fényerő, élesség etc...)

Második: a pendriveon vitt klipek, demók közül (m2ts, mov és vob mkv) csak a mov-ot látta a tv. Ez nem furcsa, hiszen a termék leírásban az van, hogy ezeket játszania kellene... ?
Egyébként tervezek venni mellé egy médiajátszót, ami viszi ezeket, de akkor is furcsa..

(#26832) sesshou


sesshou
senior tag

Üdv Uraim.

Azt tervezem hogy beszerzek egy öregecske plazma televiziót láttam elég sokat használtam némeiket még garanciával is 50 ért Esetleg kicsivel jobbakat is 60 ért aukciós oldalakon is és az itteni hardver aprón is. Viszont annyi tv közül hogy én eldöntsem melyik éri meg. lehetetlen küldetésnek számít Valaki tud nekem tanácsolni valamit hogy mit érdemes keresni esetleg? Esetleg valakinek eladó plazma tv-je 50-60 korül?:)

(#26833) lemmy9 válasza yoee (#26831) üzenetére


lemmy9
őstag

Mindenképp javasolt médialejátszó beszerzése, mert a tv sajátja finnyás.
Sajátja? Ez így jó?

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#26834) kalmanchris válasza yoee (#26831) üzenetére


kalmanchris
tag

1. Üzleti módban a megnövelt, áruházi fényviszonyokhoz igazítja az elektronika a képet, ami otthon túlzónak hatna.
2. Ez a médialejátszós dolog ne idegesítsen, ha veszel mellé egy médiajátékost. Sokkal jobban tudod majd azzal kiszolgálni a tv-t.

(#26835) hunspikey válasza Kernel (#26826) üzenetére


hunspikey
őstag

Én most nem teljesen értek egyet veletek, mert z123456789 kolléga annyiban teljesen helytálló, hogy pl mi van akkor ha valakinek van pénze egy ilyen TV-re, de nem akar házimozit? Nem kell az a hangminőség, az a hangerő, az a helyszükséglet, a nyolc hangfal az egész cirkusz nem érdekel. Egy hiradó is úgy szól, mintha az úr szólna hozzám, ha házimozin keresztül megy. Hát erre pont nincs szükségem, főleg nem egy milláért.

Ha jó lesz a ZT60 és egyből veszek egyet de sosem akarok házimozit, mert nem érdekel illetve ott vannak a fent leírt szempontok. Viszont HDMI szükségletből meg kapásból három van: van egy IP TV-m, egy BD player, egy média player, és időről időre bizony szeretem a laptopot is rákötni, szóval tök jó, hogy most a VT50-en 4 hdmi van. Be is csokiznék ha nem így lenne. Szóval remélem nem csak 3 hdmi lesz a ZN.n.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#26836) kalmanchris válasza sesshou (#26832) üzenetére


kalmanchris
tag

Elég rizikós használtan venni. Egyik fórumtárs nem is olyan rég szerzett kellemetlen meglepetéseket emiatt. Garanciásan volt hirdetve a tv, mégis csomó problémával szembesült, amikor látta, hogy nem jól működik.
Javaslom, hogy csak akkor vágj bele, ha semmi áron nem akarsz többet költeni tv-re. Ha mégis ezt az utat választod, mindenképp győződj meg a saját szemeddel arról, hogy a készülék nem hibás és lehetőleg legyen garanciás. Ellenőrizd az üzemidőt, esetleges pixelhibát ... stb.

(#26837) kovadika válasza yoee (#26831) üzenetére


kovadika
őstag

Nekem is ilyen készülékem van, a felsorolt formátumok közül csak mkv-t néztem rajta, de azt rengeteget és mindet vitte külső vinyóról, akadásmentesen (1080, 720, olyanokat is, amikkel a blu-ray lejátszó sem birkózott meg). Persze ettől függetlenül tényleg felejtős a belső lejátszó a sokszor leírt okok miatt.

(#26838) Ijk válasza hunspikey (#26835) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha rákötsz egy 5k-s pc hangszórót akkor is körülbelül ugyanott vagy minőségben, mint a saját hangszórójával.
Ezt a spórolást viszont én sem értem a HDMI portokkal. Meglepődtem hogy egy UT50-en is csak kettő van miközben a belépő X20-omon három. És ha van is valakinek házimozija, nem biztos hogy HDMI-s erősítője van, egy régebbi többszázezres rendszert meg nem fog lecserélni.

"Egy hiradó is úgy szól, mintha az úr szólna hozzám, ha házimozin keresztül megy." :DDD
Mondjuk erre az lenne a megoldás, ha a centerre rakná a hangot úgy sugároznának.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26839) sesshou válasza kalmanchris (#26836) üzenetére


sesshou
senior tag

Egyébként mi lenne az a legalacsonyabb ár amiért ujat kapok mostanában. persze olyat ami nem teljesen eset még szét.

(#26840) rappit4 válasza yoee (#26831) üzenetére


rappit4
őstag

A belső lejátszó maximum képnézegetésre jó, ahogy azt DM-Fan is mondta.

(#26841) M_AND_Ms válasza Ijk (#26838) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Kétcsatornás hangnál nincs center, azt max egy Dolby Pro Logic II, vagy DTS Neo processzor tudna (illetve a régi Dolby Prologic dekóderek csináltak azt, hogy ha mono (akkor is ha kétcsatornás) jelet észleltek, akkor azt a centerre rakták, de híradók már sztereóban szóltak).

A Dolby Pro Logic II, vagy DTS Neo viszont megtalálható minden korszerű házimozi erősítőben. Vagy pont ki kell kapcsolni minden hangprocesszort és hagyni kell, hogy simán megszólaltassa a két csatornát úgy, mintha egy rádióadás lenne

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#26842) z123456789 válasza rappit4 (#26840) üzenetére


z123456789
addikt

EZ NEM IGAZ!!!!! :D :D :D
Nekem ìgy is tetszik! :P

(#26843) rappit4 válasza hunspikey (#26835) üzenetére


rappit4
őstag

Ha meghallanál egy 1-2millás hangredszet hd hanggal a Te VTdet nézve, szerintem máshogy vélekednél... :) Amúgy elég egy elosztó is.:D

(#26844) kalmanchris válasza sesshou (#26839) üzenetére


kalmanchris
tag

Nagyságrendileg 100ezer Ft-ot kell rááldoznod. [link]

(#26845) gyiku válasza hunspikey (#26835) üzenetére


gyiku
nagyúr

nekem teljesen jo az 50gt50 sajat 10 cincogoja. nincs igeny a sokpontegyre, meg he bele is ferne a keretbe. izlesek es pofonok.

hüllő

(#26846) nuke7 válasza hunspikey (#26835) üzenetére


nuke7
veterán

a házimozi hangrendszernek nincs hátránya.
mert ha nem akarod a híradóhoz használni, akkor nem használod.
koncert-felvételek, zenék, filmek viszont összehasonlíthatatlanul jobban szólnak...

https://youtube.com/user/nuke7

(#26847) batagy


batagy
őstag

Én annak örülök hogy HD ready még mindig lesz, TX-P42X60 személyében.

Tudom biztos sokan nem osztják a nézetem, de gondolom ez a szint is teljesen jó, sima TV-zére, DVD nézésre, és 720p MKV-re.

TX-P42X50 fog még lejjebb menni, a mostani 115eFt-ról?
Úgy látom Edigital most fejezte be tegnapelőtt..... a fenébe, nem gondoltam hogy ilyen hamar kifut.

(#26848) DjKoxi válasza Ijk (#26702) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Ezzel nagyon nem értek egyet! Aki csak filmet szeretne nézni ( van lehetősége máshol megtekinteni a televízíózás egyéb tartalmait), 300e Ft-ból sokkal nagyobb vizuális élményt tud létrehozni projektorral. Akár 0-ról indulva is. Egy vetített házimozi 100"+ képátlóval ( véleményem szerint) legyőzi akár a VT képminőségét is. Szinte minden filmet újranéztem ami a NAS-omon van. Nem tudom szavakkal leírni, mert nekem annyit jelentett mintha más filmet néznék!

(#26849) Dorian


Dorian
félisten

+ nem is feltétlen kell sokpontegyről beszélni, egy alap sztereó is összehasonlíthatatlan a beépített ciccogókkal. Nem is értem hogy lehet filmet nézni úgy, hogy a TV adja a hangot.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26850) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.
Egy ilyen tv-t néztem ki [link]

Valakinek vélemény?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.