Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) Locutus


Locutus
veterán

Az idei Pana modellek mikor érkeznek?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#26752) cdl válasza Ispy (#26750) üzenetére


cdl
senior tag

Panasonicot biztos a Panashopban venném kiterjeszett garanciával(1 év 5%' 3 év 15%)
Megéri.

(#26753) DM-Fan válasza Ispy (#26750) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Egyedül a Panashop-pal kapcsolatban van hivatalosan megerősített infó a hivatalos gyári garancia kiterjesztéséről, ez az ST/GT/VT készülékekre vonatkozóan árban plusz 15%-ot jelent.

Szerintem első körben tőlük érdemes vásárolni, de ha ez nem szimpatikus, akkor ott az E-Digital, de ők tudtommal biztosítással kombinált garancia-kiterjesztést kínálnak, ami nem gyártói garancia, így nem olyan jó, mint a Panashop ajánlata.

Ez a két legjobb webshop, szerintem közülük válassz! Egyébként ott vannak a hivatalos viszonteladók a Panasonic.hu-n.

Locotus: mint minden évben, idén is várhatóan február végén - március elején.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26754) DM-Fan


DM-Fan
Topikgazda

Épp most élőben nézhető a CES Panasonic nyilatkozat.

A keynote csak holnap lesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26755) Locutus válasza DM-Fan (#26754) üzenetére


Locutus
veterán

Na erről pont lemaradtam :) Mondtak valami érdemlegeset?

Mindenesetre ha márciusban elérhetőek az új modellek, akkor én még várok a 42G20 leváltásával.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#26756) Ispy válasza DM-Fan (#26753) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, olvastam már máshol is, de a panashop oldalán nem találtam erre vonatkozólag semmi infót. A viszonteladók listáját néztem, de én nem boltban akarom megvenni, hanem neten.

De akkor marad a panashop, most már csak azt kéne kiderítenem, hogy a kiterjesztett garancia az egy külön tétel-e a számlán, vagy a tv árát megemeli (nem mindegy, mert cégre veszem). Múltkor vettem dell monitort, ott kértem 3 év biztosítást, de az külön volt feltüntetve 0 ÁFÁ-val.

Ispy

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26757) Dorian válasza DM-Fan (#26749) üzenetére


Dorian
félisten

Biztos van, csak ismerem magam. Anno a Samu C530 és a Pana S20 közti különbség sem vágott földhöz, hogy a drágábbat vegyem. A G20 már igen -na ez a különbség a különbség :D - de annyit meg nem akartam rá költeni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26758) Hsanyika1


Hsanyika1
senior tag

Öt új tag az okostévé szövetségben [link]

(#26759) DM-Fan válasza Locutus (#26755) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Sokat én se láttam belőle, úgyis a holnapi keynote lesz a lényeg, ott prezentálják az új modelleket is.

Ispy: mert tudtommal nincs is fenn a honlapon, de többen is utánakérdeztek a topictagok közül, illetve volt, aki vásárolt is közülük így kiterjesztést.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26760) amdk7 válasza DM-Fan (#26754) üzenetére


amdk7
aktív tag

Most is megy, nyomják a Smart f@szságot. :(

Szerkeszthető képek a TV-n, "Shop by remote" avagy TV-shop-os vásárlások online... :W

[ Szerkesztve ]

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#26761) t-bali3 válasza DM-Fan (#26759) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ez a cikk nagyjából összefoglalja az új Panasonic plazma modelleket + gyártói rizsa is van.
Három 3d-s és kettő 2 d-s tv lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26762) Ispy válasza DM-Fan (#26759) üzenetére


Ispy
veterán

Nem akarlak fárasztani a kérdéseimmel, most már csak az érdekel, hogy ez a garanciapapírra jelent 2 helyett 5 évet, vagy csak kapsz egy panashopos papírt a +3 évről.

Ispy

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26763) mayday00 válasza t-bali3 (#26761) üzenetére


mayday00
őstag

Jól látom, 50colos modell már nincs.?
60 as a legkisebb.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#26764) DM-Fan válasza t-bali3 (#26761) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Azt már korábban is olvastam, hogy lesz ZT-széria (beyond-reference-nek szánják) a VT-n felül, plusz ugye látom az ST60-at és az X60-at is, tehát a HD-Ready sem szűnik meg létezni továbbra sem.

mayday00: nem, nem jól látod! Még jó, hogy ezzel indul a cikk: "The new 2013 lineup of Panasonic plasmas will be available starting in February, with 16 new models ranging from 42-inches to 65-inches."

A 60" és 65" csak a ZT-re vonatkozik: "The new flagship series is the ZT60. Only available in 60 and 65-inches..."

Ispy: korábban úgy működött (amikor ingyenes volt), hogy megkaptad a pán-európai füzetet, ezzel van 2 éved. Ezt követően regisztráltál a Panasonic.hu-n keresztül és e-mailben küldték a kiterjesztés igazolását pdf-ben, amit ki kellett nyomtatni és mellétenni a pán-európai füzetnek. A kettő együtt adta az 5 év gyártói garanciát (az első 2 évben csak a füzet kellett, a további 3-ban mindkettő). Most tudtommal máshogy van, már nem kell regisztrálni, hanem adják/küldik a papírt, miután fizették.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26765) t-bali3 válasza DM-Fan (#26764) üzenetére


t-bali3
senior tag

Igen, úgy tűnik, hogy feltételezhetően marketing jelleggel a GT-t eltörölték és a VT felé raktak egy újat a ZT-t. Érdekes bár azt többen is írtátok, hogy az 50-es szériában a GT és a VT nagyon közel került egymáshoz.
És visszahozták a sima FHD 2D modellt is, ez az, ami kiszivárgott nem olyan régen az S60.

(#26763) mayday00:
Lesz 50" az összes modellből. Kivéve a ZT-ből.

[ Szerkesztve ]

(#26766) mp54 válasza Ispy (#26756) üzenetére


mp54
senior tag

Karácsony előtt vettem Panashop-tól, neten 50ST50-et (nem magamnak). Előtte telefonáltam. A rendeléskor a Megjegyzés rovatba kell beleírnod (máshova nem is tudnád), hogy kérsz +1 év garit (+5%) vagy +3 év garit (+15%). A garit külön számlán számlázzák. Másik számlán a tv és a szállítás. Infó nincs a neten, azért nem találod...Ráírták + pecsét a gari papírra is a + garit.

[ Szerkesztve ]

(#26767) DM-Fan válasza t-bali3 (#26765) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Meglátjuk, mit tudnak majd ezek a gépek. Kíváncsi lesz a keynote-ra. Annyira várható volt a smart-tal való maszatolás. Electronic pen - na az nagyon kell a népnek. Fontos egy TV-nél. :W

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26768) kovadika


kovadika
őstag

bocs, az offért, de van köztetek olyan, aki szokott amazonról rendelni? lenne pár kérdésem üzenetben, ha megoldható.

(#26769) Ispy


Ispy
veterán

DM-Fan, mp54: köszönöm a részletes tájékoztatást, nincs több kérdésem!

Ispy

P.S: egyelőre! :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26770) t-bali3 válasza DM-Fan (#26767) üzenetére


t-bali3
senior tag

Lehet holnap megnézem én is a keynote-ot. Persze a tavalyi se volt nagy durranás. Annak viszont örülök, hogy megjelentek az újak, így kevésbé visz a kísértés a tavalyiak felé. Amúgy is várnom kell még a cserével, mert nincs értelme 1-2 évente.

Nálam egyébként maximálisan bejött, hogy inkább a kisebb tudású, de nagyobb képátmérőjű tv-t kellett volna, mondom ezt 13nm-en, és igen nem 13x1-es a szoba... :DDD

(#26771) Ispy válasza DM-Fan (#26767) üzenetére


Ispy
veterán

Legalább olyan hasznos, mint az érintőképernyő a laptopoknál! :Y

Komolyan mondom, ha azt a sok energiát, amit a hülyeségekre fordítanak valami hasznosra fecsérelnék....

Ispy

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26772) spiky03 válasza z123456789 (#26734) üzenetére


spiky03
veterán

Ez a típusú van neked?
Csak azért kérdem, mert írod, hogy a 3D kijön a tv-ből meg milyen jó a 3D hatás.
Nálam most egy ilyen szemüveg van, de ezzel csak egy kis mélységet érzek a 3D-nél és nem olyan nagy eget verő, mint pl az MM-ben a tv-ken.
De majd ha minden jól megy lesz nálam egy rendes Pana szemüveg is, és akkor tudom tesztelni mind a három szemüveget itthon.
Igaz még a 4100-as szemüvegem nincs.
Nem adod kölcsön egy hétvégére? :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26773) t-bali3 válasza spiky03 (#26772) üzenetére


t-bali3
senior tag

Nem támadásból írom, de azt is kalkuláld bele, hogy a fórumtársnak 50" tv-je van, míg Neked 42"-os és a 3D-nél tapasztalataim szerint fontos a méret. Persze nézési távolsággal biztosan lehet kompenzálni.

[ Szerkesztve ]

(#26774) nuke7 válasza spiky03 (#26772) üzenetére


nuke7
veterán

nekem az van - a kisebb samu - és tényleg vannak anyagok amik odavernek :K
(a csaj lábáról nem beszélve, majdnem rámesett egy teknős :DDD meg a buborékok is körülöttem voltak.. :U )

https://youtube.com/user/nuke7

(#26775) kolosszus87


kolosszus87
senior tag

Összes 2013-as Pana modell, képekkel, pár adattal: [link]

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#26776) spiky03 válasza t-bali3 (#26773) üzenetére


spiky03
veterán

Persze ezt tudom.
Csak tesztelni szeretném a szemüvegeket.
Mert ugye feleslegesen nem vennék 20ért panát, ha pl hozza azt a szintet a kis samsung is.
Nah meg 1-2 filmnél többet nem néznék szerintem. De azért jó ha van kéznél 1 pár szemüveg, ha átjönnek a haverok :D

(#26774) nuke7
Thx az infót ;)
Akkor úgy nézz ki, hogy a 4100-as samsung már jobb, mint a 3100-as, hiába néz az ki jobban. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26777) aldebaran válasza kolosszus87 (#26775) üzenetére


aldebaran
őstag

Egész jó áron van: 50ST60 = 1300$
A 60S60 is 1300$ Ez utóbbi annyival lenne másabb, hogy nincs benne 3D?

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#26778) liszi70 válasza GLOCK34 (#26729) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Közel egy éve kísérletezek a pc lejátszással és nagyon nem az igazi."

Konkrétan mi a probléma? Simán elérhető ugyanolyan minőségű lejátszás mint egy dedikált lejátszón, de tény, hogy ezért meg kell küzdeni, pontosabban nagyon fontos a jó beállítás. Ha ez megvan, sok előnyöd lesz a médialejátszókhoz képest.

(#26732) mp54:

Durván egyetértek!

[ Szerkesztve ]

(#26779) t-bali3 válasza spiky03 (#26776) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ez természetesen logikus. És legalább kiderül melyik a jobb :)

(#26780) spiky03 válasza t-bali3 (#26779) üzenetére


spiky03
veterán

Feltéve ha tudok szerezni kölcsönbe egy 4100-es samsungot. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26781) DM-Fan válasza kolosszus87 (#26775) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Lesz beépített kamera is, ez nem biztos, hogy rossz. Kb. az egyetlen értelmes smart-funkció lenne a Skype és már az ST60-ban is ott lesz, plusz az ST is megkapta a 2500-as focused field drive-ot (lehozták a GT-ből ide). A WiFi meg lejön egészen az S-szériáig. Viszont itt nem hozzák az X60-at!

Hangvezérlés - na, b*sszák meg, az nagyon kell!

Viszont nagyon kíváncsi leszek a csúcsmodellek tudására, hogy mit mutatnak valójában (3000 Focused field drive, 30720 Gradation steps, DCI 98% color space) és milyen technológia/foszfor lesz mögérakva.

aldebaran: "Egész jó áron van: 50ST60 = 1300$"

Ebből itthon tudod mennyi lesz? Ugyanennyi euró + vám + áfa. Durván 2000 euróval számolhatsz is!

"A 60S60 is 1300$ Ez utóbbi annyival lenne másabb, hogy nincs benne 3D?"

Igen, plusz annyival, hogy ez 60"-os, míg az ST csak 50"-os.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26782) liszi70 válasza DM-Fan (#26746) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A topic egyébként sem arra való, hogy bólogató Jánosként helyeseljünk a kérdező elképzelésére, hanem mint tapasztalattal rendelkező közeg útbaigazítsunk, szemet felnyissunk."

Maximálisan egyetértek.

(#26783) donceleger8 válasza liszi70 (#26778) üzenetére


donceleger8
őstag

Esetleg egy jó beállítással megdobhatnál, hogy pontosan mire figyeljek oda mondjuk egy ati vga esetében és power dvd12 progival.
Köszi.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#26784) vendingo


vendingo
veterán

Engem is érdekelne pár dolog PC-ről való lejátszással kapcsolatba.
Milyen programokat ajánlanátok, milyen beállításokra érdemes figyelni?

Jelenleg Splash player lejátszót használok, ez nekem nagyon bevált.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#26785) liszi70 válasza donceleger8 (#26783) üzenetére


liszi70
nagyúr

Eleve hibás, hogy bebetonozol egy lejátszót, amit nem véletlenül nem használnak HTPC-ken.

(#26786) donceleger8 válasza liszi70 (#26785) üzenetére


donceleger8
őstag

Ezt nem igazán értem.
3D BD ISO-kat szeretnék lejátszani és ehhez tippeket kapni, mint ahogy írtad hogy fontos a jó beállítás!
Szóval mik is lennének azok, komolyan érdekel a dolog!
köszi

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#26787) gyiku válasza vendingo (#26784) üzenetére


gyiku
nagyúr

arra erdemes figyelni okosba, hogy a kovetkezok vegere tegyel egy 'n'-t: moziba, kapcsolatba, kapcsolatba.

hüllő

(#26788) liszi70 válasza vendingo (#26784) üzenetére


liszi70
nagyúr

A Splash, PC-n a kedvenc lejátszóm, szép képminőséggel, felhasználóbarát és egyszerű felülettel, letisztult player, igényeseknek. De (és ez az egyik legfontosabb a HTPC szempontjából) nem tud frekvenciaváltást! Anélkül csak monitoron tudod jól használni, vagy ha nem zavar a tévén a nem kadenciahelyes megjelenítés.
XBMC vagy MPC-HC kell a kadenciahelyes és jó minőségű lejátszás biztosításához, nyilván nem véletlen, hogy általában ezeket használják a hozzáértők. (Állítólag TMT5 is használható, de abban nincs tapasztalatom.)

donceleger8 :

Ez a helyzet a Power DVD-vel is.

[ Szerkesztve ]

(#26789) WhiteWalker válasza GLOCK34 (#26729) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi hogy megosztottad tapasztalatod,mi az ami nem az igazi? :B

DM-Fan: neked is köszönöm az eddigi segítséget is :R és szerintem lesz még kérdésem bőven a jövőben ha meglesz a TV is... :B

Találtam ezt az oldalt Setup guide for MPC-HC + madVR, de nem jöttem rá,hogy ez a plugin mire szolgál?

Sajnos igen,a hang részét elfelejtettem,jó is hogy említed,mivel sajnos a Z5500 nem kezeli a True-HD hangzást,így kicsit elszomorodtam,hogy nem tudom teljes egészben kihasználni a BD előnyeit...Sajnos szerettem volna megspórolni az asztali lejátszó árát,ha már ott a PC+TV kombó,de így is maximum anyagilag egy asztali lejátszó jöhet szóba ha lesz új plazma TV. Viszont így sem fogom tudni a HD hangzást élvezni,mert ott lesz a logitech hangfal szett :((( , kicsit olyan csöbörből-vödörbe érzem a helyzetet: mert úgy fest, hogy van viszonylag egy jó rendszerem,de egy erősítő és egy teljesen új hangfal szett kellene...ami viszont már számomra jelenleg megfizethetetlen :(((
Vagy marad a 42" LCD,nincs új TV ,az árából pedig BD lejátszó+házimozi rendszert veszek...
Választási lehetőség mindig van... :U

[ Szerkesztve ]

(#26790) Dexar007 válasza DM-Fan (#26781) üzenetére


Dexar007
veterán

Biztos ez a számítás?

50ST50 kint -- 255
50ST50 nálunk 259

Persze tudom,általában dollár=euró-val számolnak, de azért nem jön még rá a vám meg áfa meg ki tudja mi..remélhetőleg.

apropó.: ZT-nek még az árát sem merik leírni :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#26791) liszi70 válasza WhiteWalker (#26789) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szerény véleményem és tapasztalatom szerint, ez a leírás nem teljesen stimmel. Én is eltettem annak idején a linket, de nálam nem működött jól, persze lehet, hogy csak én lámáskodtam el a dolgot. Később janos666 a kalibráláson kívül ebben is segített.

(#26792) Gabesz26 válasza aldebaran (#26777) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Tényleg jó áron van az 50ST60 :K . Az 50ST50 tavaly kicsit fentebbről indult [link]
Kíváncsi leszek képben mit hoznak az új modellek a marketing +500 FFD, meg a sok "hasznos" smart mellett.

Az S60/ST60 külsőre tetszik, de a VT, ZT szériánál az a talpkialakítás... minden csak nem szép (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#26793) Bado


Bado
csendes tag

ha valakit érdekelnek a 2013-as panasonic plazmák
http://panasonic.net/avc/viera/us2013_plasma/index.html
:)

(#26794) DM-Fan válasza Dexar007 (#26790) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, biztos! Ne az ST50 mostani hazai árát vedd figyelembe, mert ez már erősen csökkent ár az eredetihez képest! Az USA-ban nem esnek így az árak, mint itthon.

De bizony, hogy rájön még a vám és az áfa is, ebben biztos lehetsz és igen, a dollár-euró váltás 1:1-ben történik! Az 50ST60 nyitóára szinte egész biztosan verni fogja a 400 eFt-ot, de semmiképp sem 1.300 dollár (cca. 290 eFt) lesz, mint kint. Gondolj bele, most kerül 260 eFt-ba az 50ST50 és ez már majdnem a kivonás előtti, többször jelentősen csökkent utolsó ára. Akkor hogyan lehetne bevezető áron 290 eFt a most debütáló 50ST60?! Jó lesz az 400 eFt-nak is! Aztán majd szép folyamatosan vánszorog lefelé az ára, ahogy mindig szokott.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26795) Gabesz26 válasza Bado (#26793) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Kíváncsi leszek a részletes leírásokra is. Érdekesnek tartanám, ha csak a ZT-nél lenne ISFccc és THX profil...

Olyan szempontból örülök a 2013-as felhozatalnak, h nagyban megkönnyíti a dolgom, mert 50"-ból csak két választási lehetőség van (S60/ST60), így nyugodt szívvel fogok GT50-et venni...

[ Szerkesztve ]

(#26796) DM-Fan válasza Gabesz26 (#26792) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Az S60/ST60 külsőre tetszik, de a VT, ZT szériánál az a talpkialakítás... minden csak nem szép (szerintem)."

Tök mindegy, ekkora TV-t már ígyis-úgyis illik falra rakni, akkor pedig nem lesz ott a talp! Szerintem csodaszépek a készülékek (már amennyire így sajtófotó alapján megítélhetőek). Tipikus japán letisztultság, semmi csicsa - ahogy azt már eddig is megszokhattuk a Panasonic-tól.

Gabesz26: "Kíváncsi leszek a részletes leírásokra is. Érdekesnek tartanám, ha csak a ZT-nél lenne ISFccc és THX profil..."

Biztos, hogy a VT is tudni fogja - ahogy eddig is:

"The bulk of the new cool features of the ZT60 are also available on the VT60. Things like Voice Guidance and Voice Interaction -- which fall short of full blown voice control -- integrated camera and WiFi, TXH for both 2D and 3D and ISFccc Calibration Mode and include a touch pad controller."

Igaz, hogy itt nem látszik, de szerintem várjuk meg a végleges speckókat!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26797) t-bali3 válasza Gabesz26 (#26795) üzenetére


t-bali3
senior tag

Látom benéztem korábban, már a VT sem lesz 50"-ban. :F
Így jó választásnak tűnik még a GT50.

(#26798) gerolka válasza spiky03 (#26776) üzenetére


gerolka
tag

Beszélgettem a közelmúltban egy tv szerelővel (a még fő használatban lévő samu crt lehet érzi, hogy le lesz cserélve és bosszúból extra kiadásokra kényszerít), szóval sok minden szóba került, pl az aktív szemüvegek különbségeire is rákérdeztem.
Az ő elmondása szerint ezen szemüvegek közt nincs lényegi különbség! Ugyan azon készüléken ugyan azzal a tartalomnál, megfelelő körülmények között mindegyik szemüveggel ugyan azt fogod látni. Konkrétan rákérdeztem arra, hogy ha a samu szemüvegét használom panához akkor is ez-e a helyzet, a válasza egyértelmű igen volt!

Elmondása szerint akkor jön ki a szemüvegek közti különbség ha nem megfelelőek a körülmények, pl ha nappal, nem elsötétített szobában nézed, vagy ha van egy plusz fényforrás. Ilyen esetekben jobbak azok a típusúak amelyek zártabbak, jobban ráfekszenek az arcra.

Egyébként én is kíváncsian várom, hogy mi lesz az eredmény!

(#26799) Dexar007 válasza DM-Fan (#26794) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát nem tudom..Gabesz által linkelt árak szerint,már alapból alacsonyabbról indulnak.:

Na most ha ezeket az árakat hasonlítjuk össze az akkori osztrák árakkal (megjelenés napja mindkettő),akkor.:

ST50 series
50" panel
$1,399 VE price
1159 Euro

UT50 series
42" panel
$799 VE price
759 Euro

Give me your cum,bull!

(#26800) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"Izgalmas" évnek nézünk elébe így, hogy a Panasonictól gyakorlatilag ugyan azt kapjuk átnevezve, csak lesz mellé egy új ZT60 (csak ebben lesz új plazma panel, a többi örökli az ideit) - amit itthon nem igen vesznek majd túl sokan.
Nem mint ha rossz lenne az idei széria. Holnap átfutom majd a Samsung híreket. :U

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.