Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) DM-Fan válasza bunddog (#26300) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Hali! G20-nál hogy is volt a szervíz menü? Valamiben eltért a mostaniakétól."

Kvázi ugyanaz.

Get Moded!

(#26302) Gabor970 válasza szepi77 (#26297) üzenetére


Gabor970
addikt

Samu ps50c430 esetén ha az mkv nfo-ban az L4.1 szerepel, akkor játsza, ha L5.1, akkor nem. DVD vob fileokat gyakorlatilag nem játszik, de ha átírom a kiterjesztést mpg-re, majd összefűzőm egy nagy file-á, akkor azt is játsza.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#26303) jlaudio válasza z123456789 (#26272) üzenetére


jlaudio
tag

Hat az nem igaz, hogy a koax kabelen nem fog semmi minosegi menni, nalam valami 110 csatorna megy digitalisan amibol van vagy 10HD csatorna (siraly a NatGeo & NatGeoWild) es mind koaxon jon, mason nem is johetne mivel senki nem fog neked uvegszalat behuzni a lakasba amit amugy se lenne hova dugnod :D mivel ahoz kulon atalakito kell ami eleg draga es amugy se menne semmivel se jobb minosegben mint a koaxon mivel a digitalis adasnal amugy is digitalisan jon az adas az, hogy koaxon vagy uvegszalason az mar mellekes a minoseg az a savszelessegtol fugg amit a kabelszolgaltatod kioszt egy egy csatornanak, pl diginel jellemzoen nagyobb savot adnak a sajat digi csatornaknak amik igy sokkal jobb minosegunek tunnek :((
Uvegszalat jellemzoen a gerinchalozatoknal hasznalnak, home usernek megfizethetetlen es semmi elonnyel nem jar, mivel a szolgaltatod limitalja a net savszelesseget is amit igy siman kiszolgal egy sima halozati kabel is, uvegszalat a szervert uzemeltetok kernek, mert ok mar ki tudjak hasznalni.

(#26304) DM-Fan válasza jlaudio (#26303) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Abszolút! Nálam is ugyanez a helyzet. A BD-hez szokott szememnek is kellemes az a 15 fullHD-adó által produkált kép. Nyilván nem azonos szint a kettő, de tényleg nagyon jók a HD-adások. Coaxon, DVB-C protokollal Conax-modullal. Nem a coax határozza meg a minőséget.

Get Moded!

(#26305) jlaudio válasza DM-Fan (#26296) üzenetére


jlaudio
tag

Nalam siman megy 320gb vinyoval, egyebkent Y kabelt az en tv-mel nem tudsz hasznalni mivel csak a felso USB az ami elegendo tapot ad a HD-nek (irja ia rajta, hogy USB HDD) es ha a masodikba dugod akkor csak kattog es nem kap megfelelo erossegu aramot, legalabbis a pana 42ut-50E igy van megoldva, lehet, hogy nagyobb modelek eseteben tobb USB portra is lehet winyot kotni.

(#26306) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

egy kicsit offolnék:

Pár hete kérdeztem itt is és a házimozis topicban is hogy hogy lehetne megoldani rá tudjam kötni a Z5500-as hangfal szettemre erősítő nélkül a sok (4db) HDMI madzagot ami nekem volna, mivel a legtöbb TV-n csak 2 vagy netán 3 HDMI bemenet van,ez meg nekem kevés...arról nem is beszélve hogy bár a jelenlegi LCD tévémen kijön optikain DD és DTS hang,de ha lecserélem egy plazmára akkor már korántsem biztos...gondoltam mielőtt veszek egy erősítőt vagy TV-t vettem egy 4x1 HDMI switch-et próbaként...a tapasztalatom első használat után,hogy korrekt csomagolásban jött,nincs nyoma kínai megmunkálásnak,finomra csiszolt fém doboza van,az illesztések is tökéletesek,a kábelek feszülnek ahogy kell. Rákötöttem az xboxot és a PC-t a HDMI bementekre és a hangot coax kivezetésen vittem tovább.Mindkét eszköz esetében a kép/hang is tökéletes volt,szólt is szépen coaxon a DD és DTS , olyan volt mint eddig a TV-n lett volna...Szóval pozitivat csalódtam,nem hittem volna hogy beválik a switch.
Most már vehetek 2 HDMI-vel rendelkező TV-t is...nem feltétel a 3..

off end :R

(#26307) gyiku válasza jlaudio (#26303) üzenetére


gyiku
nagyúr

hozzam a digi optikat huzott be a terminalig (itt van bent) es onnan megy a koax.

hüllő

(#26308) szepi77 válasza Gabor970 (#26302) üzenetére


szepi77
tag

Ezt már én is olvastam, de a 4.1 és barátai nem minden nfo-ban szerepelnek. Köszi a választ.

Panasonic TX-P42S30E

(#26309) mayday00 válasza szepi77 (#26308) üzenetére


mayday00
őstag

Ezért van a sample, vagy van megfelelő program..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#26310) bpx válasza jlaudio (#26303) üzenetére


bpx
őstag

ahhoz képest nálunk (vidéken, kisváros, családi házak - UPC 29-es körzet, ha ismerős) és a környéken a házakba egyenként behúzta a Digi az optikát (utcán meg a villanyoszlopokon megy) és adtak hozzá "modemet" is (ZTE ZX10A F625A), amiből megy tovább a telefon/lan/koax

szerk: na mire elküldtem már más is írta :)

[ Szerkesztve ]

(#26311) szepi77 válasza mayday00 (#26309) üzenetére


szepi77
tag

Sample oké, ha azt nem viszi, akkor a filmet sem. Megfelelő program alatt mit értesz?

Panasonic TX-P42S30E

(#26312) Kernel válasza jlaudio (#26303) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem egészen mindegy, hogy koaxon vagy optikán megy, ezt az tudja igazán, akinél például Digikábelen, a sáv alján úgy leesik a szint, hogy egyszerűen nem tudja fogni a közszolgálati multiplexet, hiába van DVB-C TV-je. A szolgáltató meg beint neki, hogy akkor nézze az analóg csatornán, mert a kábelrendszert sajnos nem bírják jobban feljavítani, ez van.

Máshol meg, kertvárosi részeken behúzzák az optikát a spájzba (mint egy ismerősömnél is) és nincs gond.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#26313) DVlad válasza pepe76 (#26292) üzenetére


DVlad
őstag

Pedig a sport2 nfl közvetítései sd-ben is lenyûgözõek, megdöbbentõen jók számomra. Persze hd-ban jobb, nyilván.

(#26314) pongi1


pongi1
tag

Kis gondom akadt az ST50-nel. Gondolom valami beállítási probléma lehet, mert csak egy ideje tapasztalom a következőket.

Elindítom a Viera Link-et majd a médialejátszót. Vezetékes hálózaton nézem a Trónok harca sorozatot, vagyis nézném, mert mikor elindítom az aktuális részt, visszalép a tévé adásra. Újra elindítom a lejátszót, megint kilép a lejátszásból, majd végül harmadjára megragad a lejátszónál. Ezt minden alkalommal eljátssza velem. Már többször átnéztem a használati útmutatót (nem a nyomtatottat, hanem a CD-n lévőt), próbálgatom a beállításokat módosítani, ahol gondolom, hogy befolyással lehet a dolgok menetére, de semmi, a probléma nem szűnik meg. Ja egyébként ugyan ez a helyzet az internet használat esetén is.

Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg ötlete, hogyan szüntethető ez meg?

(#26315) pongi1 válasza pongi1 (#26314) üzenetére


pongi1
tag

Lejárt az idő a szerkesztésre. Rosszul írtam, nem Viera Link, hanem Viera Tools.

(#26316) rappit4 válasza WhiteWalker (#26306) üzenetére


rappit4
őstag

Van egy pana plazmám aminek 1db hdmi bemenete van. (pv7p) Az ehhez vett hdmi elosztókkal csak a gondom volt :D

(#26317) Gabor970


Gabor970
addikt

DiscoveryHD-n épp most megy különleges autókról sorozat, No nem kicsit dob a műsoron, annak HD mivolta!

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#26318) WhiteWalker válasza rappit4 (#26316) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah az a ciki ,mármint az egy bemenet :DDD , én is meglepődtem hogy kiválóan működik,nem mertem volna rá komoly fogadásokat kötni :D

(#26319) anonym1s válasza gomzol (#26274) üzenetére


anonym1s
őstag

Great blacks??? Napszemuvegen keresztul nezte?
Igen X50, es en sem veletlenul irtam, hogy alig valamivel jobb a fekete szintje mint az lcd tevemnek. Nem azt mondom hogy nezhetetlen, de en tobbet vartam tole. Engem nem erdekel mit irnak az avforumon meg hdtvtest, stb. oldalakon mert a sajat szememmel latom hogy ez nem fekete. Amikor szeles filmet nezek, az also-felso fekete csik annyira elut a teve fekete keretetol, hogy meg vilagos szobaban is eszre veszem.

Azzal egyet ertek, hogy valami beallitas nem oke, de nem olyan ami a teve menujebol elerheto.
Nehany napja mar beszeltunk errol, es valaki irta, hogy fekete kepernyonel is van egy kis alap feszultseg a plazma cellaiban, amitol nem teljesen fekete a fekete, es en arra gondolok, hogy ez az alap feszultseg tul magas. Nem tartom kizartnak hogy a szerviz menuben lehetne ezt szabalyozni, de az is lehet hogy csak alkatresz cserevel lehet alacsonyabbra venni. Ha tudnam hogyan kell, meg is csinalnam.

liszi70!
Nem tartom kizartnak hogy egyes panelek jobban, mig masok rosszabbul sikerulnek, de szerintem a panasonicnal eleg komoly minoseg ellenorzes lehet, es ketlem hogy kiengednenek olyan panelt amelyiken szabad szemmel jol lathato minosegkulonbseg van.

[ Szerkesztve ]

(#26320) bunddog válasza szepi77 (#26311) üzenetére


bunddog
tag

A Mediainfo lesz a barátod :) ő majd megmondja hogy 4.1 e.

(#26321) rappit4 válasza WhiteWalker (#26318) üzenetére


rappit4
őstag

Ja, mondjuk azt a tv-t ritkán használom.

(#26322) erdoke válasza anonym1s (#26319) üzenetére


erdoke
titán

Kalibráltasd be, és ha a gyárinál sokkal gyengébb feketét mér a műszer, cseréltesd garanciában.

A legjobb aláírás a héten

(#26323) Locutus


Locutus
veterán

Nem tud valaki pana G20-hoz való wifi sticket eladót?
Lehet a netgear WNDA3100v2 is, vagy a gyári, vagy nemtom egyéb jó e...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#26324) 89Csabi89


89Csabi89
tag

Samsung PS51D8000-el van valakinek tapasztalata? Egy haverom által lehet hozzá tudnék jutni 250.000 körül :) Lehet érdemes lenne ezt választani? xD

Ill. Ez a "Képernyőbeégés elleni védelem" Amit tud ez a készülék ez valami humbuk, vagy tényleg hatásos lehet? Csak ennyit találtam róla hogy, ez van, de hogy ezt miként csinálja azt nem tudom (-:

[ Szerkesztve ]

(#26325) rappit4 válasza anonym1s (#26319) üzenetére


rappit4
őstag

Amennyit problémáztál rajta, már meg is nézethetted volna.

(#26326) cdl válasza 89Csabi89 (#26324) üzenetére


cdl
senior tag

Ennyiért idei modellt vegyél.
ST50 vagy E6500, ennyi pénzért nem nagyon van jobb választás.
Újat, garival.

(#26327) whappela válasza anonym1s (#26319) üzenetére


whappela
csendes tag

Amikor szeles filmet nezek, az also-felso fekete csik annyira elut a teve fekete keretetol, hogy meg vilagos szobaban is eszre veszem.

Bocs, nem nézlek debilnek vagy ilyesmi, szóval nem ezért mondom, de azt ugye belekalkulálod, hogy mivel a plazmák képernyője (az LCD-kkel ellentétben) kikapcsolt állapotban szürkés (kb. mint a CRT tévéknek), így fényforrás mellett eleve fizikai képtelenség is feketének (olyannak, mint a káva) látnod a képernyőn a feketét? Akkor kéne megijedni, ha bekapcsoláskor mégis besötétedne, mert az azt jelentené, hogy nem is plazmatévét vettél, hanem egy feketelyuk-generátort, ami életveszélyes!!! :DDD

(#26328) 89Csabi89 válasza cdl (#26326) üzenetére


89Csabi89
tag

Ez új lenne 2 év samsung garival. Ilyen bemaradott készülék :D

(#26329) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Pana G30 tulajoktól kérdezném, hogy ki milyen beállításokkal használja a panelt? Kellene valami kiindulási alap, amit majd lehetne idővel finomítgatni... neten nem igazán találtam... vagy csak nem jól kerestem..

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#26330) Dorian válasza mandju (#26329) üzenetére


Dorian
félisten

Tölts le beállító ábrákat, ezekkel a legfontosabb kontraszt-fényerő érték beállítható, valamilyen szinten a zöld-piros arány is. A színtelítettséget szemre megsaccolod, élesíteni meg nem kell.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26331) dedy70 válasza 89Csabi89 (#26328) üzenetére


dedy70
tag

A Pana 50ST50-el jobban járnál +10E-ért. A "beragadt" példányok nagy része pedig kiállított darab volt eddigi életében, olyat meg semmi pénzért sem vennék.

(#26332) sixer66


sixer66
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha simán a tv lejátszójával, tegyük fel Pana UT50E lejátszotok kb 10GB-os mkv fájlokat játszotok le, érezni ott is az utánhúzást, mert a mostani LED tv-mnél érzem gyors mozgásnál, és ha ez a LED-nél erősebb mint a plazmánál, akkor még egy ok, hogy lecseréljem egy UT50-re vagy maga a tv-k belső lejátszója gyenge az 1080p-s filmekhez?

(#26333) Gabor970 válasza sixer66 (#26332) üzenetére


Gabor970
addikt

plazmánál nincs utánhúzás, nem a lejátszó csinálja. Nem gyenge az 1080-as filmekhez. Még a három gennel ezelőtti samu lejátszójának sincs semmi gondja a 20 gigás mkv-val, de a 25 giga körüli m2ts-el sem (.ts-re kell átnevezni m2ts-ről) amennyiben nem csak HD hang van mellette. Ha csak HD hangsáv van, attól megfekszik.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#26334) rappit4 válasza sixer66 (#26332) üzenetére


rappit4
őstag

Nincs a plazmánál utánhúzás. Ezért is mondják, hogy a plazma jobban jeleníti meg a mozgást.

[ Szerkesztve ]

(#26335) sixer66 válasza Gabor970 (#26333) üzenetére


sixer66
senior tag

Sima mkv fájl, pontosan ez a neve : Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264, de azt elfelejtettem mondani, hogy LAN-on keresztül megy a film, egy alap routerrel.
Jah és Nekem még nincs UT50 csak egy SAMU 6030, csak olyat szretnék

[ Szerkesztve ]

(#26336) KTTech válasza sixer66 (#26332) üzenetére


KTTech
veterán

A 1080p-hez nem gyenge, de a kadenciahelyes lejátszáshoz igen...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#26337) Ijk


Ijk
nagyúr

A fene enné meg ezt a spórolást. Egyre inkább gondolkodom hogy lecserélem a 42x20-at.
Nekem elég lenne az 50UT50, de most nézem hogy csak 2 hdmi van rajta. Pedig ha szinte ugyanazt a képminőséget adja mint az ST50 akkor megspórolnám a különbséget. Mivel 95%-ban sötétben filmezek így nincs szükségem bevonatra, és nincs más plusz szolgáltatásra sem.
Nem tudom, esetleg lemegy-e az UT50 200k-ra, annyiért már nagyon jó lenne. Egy hdmi kapcsoló még mindig kijön 10k-ból és akkor még esetleges 4. eszköz is mehet rá.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26338) rappit4 válasza Ijk (#26337) üzenetére


rappit4
őstag

Én is ezért vettem UT-t és nem bántam meg, a különbségből vehetsz szemüveget.

(#26339) DM-Fan válasza 89Csabi89 (#26328) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ne kockáztass ilyennel! Lassan 2 éves modell lesz, ki tudja, mennyit állt (rosszabb esetben működött), lehet refurbished is. Én is azt mondom, hogy plusz 10 eFt-ért már megkapod a Panasonic 50ST50-et, ami ráadásul köröket ver a D8000-re!

Ijk: szerintem kivonás előtt pont 200 eFt lesz az 50UT50 akciós ára, ha így előre kéne tippelnem! Jó csere lehet a 42X20-asod után.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26340) Dorian válasza DM-Fan (#26339) üzenetére


Dorian
félisten

Február közepét érdemes kivárni a vásárlással?
50ST50-re gondoltam. Bár a 2,8m megérdemelne 55"-t is, de az nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26341) gyiku válasza Dorian (#26340) üzenetére


gyiku
nagyúr

en spec 3.20rol vigan elvagyok az 50"-el

hüllő

(#26342) DM-Fan válasza Dorian (#26340) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem február közepén még lesz belőle. Hogy az ára hogy alakul, az lutri, de emelkedni már nemigen fog. A 2,8 méteres távolságon azért el lehet viselni az 50"-t is (én is ilyesmiről nézem az 50"-t, talán picit közelebbről), indokolatlanul sokat kérnek azért a plusz 5"-ért az 55ST50 esetében, annyit egészen biztosan nem ér!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26343) Ijk válasza DM-Fan (#26339) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem is csodálom hogy leállnak a fejlesztéssel, annyiért már lopás elhozni egy ilyen képminőségű készüléket, hivatalos kereskedőtől, garanciával, úgy hogy rajta van különbözet és az áfa.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26344) Gabor970 válasza Dorian (#26340) üzenetére


Gabor970
addikt

március vége felé. Ott lesz majd sok leárazott bemutató darab, ami közt ki kell kutatni azt, amit szintén leáraztak, de mégsem bemutató. Persze ott meg majd elkezdesz gondolkodni: ejj, itt az új modell, ebben és ebben jobb, mint az 50-es széria, most mi a szart csináljak? Várjak karácsonyig, mire lemegy az ára? Lemegy, jobb lesz mint a előző, és még talán olcsóbb is a végére.... ördögi kör.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#26345) Dorian válasza Gabor970 (#26344) üzenetére


Dorian
félisten

Azt már biztos nem akarom megvárni, inkább kerüljön egy húszassal többe :)

Megtörtem a csajom ellenállását, most már biztos cserélni fogok :D
A régit meg el kéne adnom, szüleimnek hiába adnám ingyen, tudom, hogy nem értékelnék.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26346) spiritex


spiritex
veterán

Szerintetek így 4 év után mi árthatott meg az azóta is hibátlanul teljesítő TH-37PV80P Panámnak, hogy az üvegje alatt a vízszintes káva, a Panasonic felirattól jobbra kezdődően, kb. 30 cm-es szakaszon kifelé görbült, tehát egy kb. 1-2 mm-es rés keletkezett a káva és az üveg között azon a szakaszon, a többi továbbra is egyenes? Ez tuti nem volt ott, mert rendszeresen portalanítottam az üveg alatti műanyag peremet. Lehetséges, hogy nem szerette a 10-12 fokokat, amikor elutaztam 2 hétre?

Esetleg tudja valaki, hogy az említett plazma hány hertzen játssza le a 24p-s filmeket, ha 23Hz-et állítok be a win7 driverben? 23,976 x 1, x 2, x 3, x 4 vagy x 5?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#26347) Dorian válasza DM-Fan (#26342) üzenetére


Dorian
félisten

Ok, akkor elkezdek utánaolvasgatni konkrétabban, sávosodás meg ilyesmik ügyében, hogy képben legyek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#26348) DM-Fan válasza spiritex (#26346) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Természetes deformálódás szerintem. Egy idő után a műanyag szerkezete is megváltozik, úgymond a gumihoz hasonlóan elérik, közben vetemedik. Ez van, nem tudsz vele mit kezdeni.

Dorian: szerintem ne várd meg a március végét, mert az elmúlt években is volt példa arra, hogy a keresettebb modelleket akkor már nem tudták szállítani. Az E-Digital is képes egyik napról a másikra megszüntetni egy termék forgalmazását! Nem véletlenül írtam a február közepét, akkor még biztosan lesz. Lehet március végén is, de nem mernék erre nagyobb összeget tenni.

Ijk: hát, valahogy úgy! Van azért azon haszon, de az elsődleges oka a csődnek mégis az lesz, hogy ezek ellenére sem fogy. A sok tájékozatlan ember veszi a kicsi, szar LCD-t ennél drágábban és örül, hogy "smart LED-je van". :(

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#26349) spiritex válasza DM-Fan (#26348) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, értem akkor..
A Hz-es kérdésre esetleg?

Egyébként aki teheti, próbálja ki mit tud a Panasonic beépített DAC-ja, mert nálam már több hangkártya elvérzett mellette. Legutóbb pl. összehasonlítottam egy dedikált Asus Xonar U1-es hangjával úgy, hogy egyszer direktben küldtem rá a tv-re hdmi-n a hangot, majd az Audio Out-on ki a sztereo erősítőbe, utána meg az Asus Xonart kötöttem analóggal direkt az erősítőre, és a Panán keresztül haladó hang sokkal jobb volt. Erősebb, tisztább, zaj nélkülibb, nagyobb térrel és dinamikával. Hihetetlennek hangzik talán, de így van. Próbáljátok ki. Bár nem tudom manapság is ilyen jó minőségű alkatrészeket raknak a tv-kbe, mint a kezdeti modellekbe, de talán igen.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#26350) DM-Fan válasza spiritex (#26349) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A PV80 volt elékeim szerint az egyik első, valós 24p-t tudó modell. Talán meg kéne próbálni simán 23 Hz-et vagy 24 Hz-et adni neki, aztán megnézni, hogy mit szól hozzá. Azt nem tudom, hogy csak háromszorozta, vagy négyszerezte a képkockákat, de inkább utóbbira gyanakszom, 4:4 pulldown-nal dolgozik szerintem.

A DAC-ot sosem próbáltam ki egyik Panasonic TV-men sem, de azért tényleg elég meglepően hangzik, hogy odakeni a Xonar-t.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.