Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) mayday00


mayday00
őstag

Lehet hülye kérdés jöhetnek a minuszok..:)

Honnan tudjuk, hogy mi a tökéletes fekete, ha sem a Lcd, sem a Plazma nem tud megjeleníteni tökéletes feketét. Szerintem a Crt- sem.
Létezik referencia kijelző ami tökéletes feketét ad?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25752) mayday00 válasza sintér_07 (#25750) üzenetére


mayday00
őstag

Avatart néztem plazmán MM ban, s ott is akadozott vagy mit csinált a kép..
Plazmán is léteznek képjavító funkciók?
Mint a lcd-ken pl a motion plus.?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25753) liszi70 válasza mayday00 (#25752) üzenetére


liszi70
nagyúr

Most ezt vajon miért offtopicba tetted?

Valószínűleg a 24p jellegzetes és természetes szaggatását láthattad. A panákon a 24p SmoothFilm (vagy 50-60Hz-en az IFC) opció hivatott ezt csökkenteni, sajnos más hibákat viszont előidéz.

(#25754) kolosszus87 válasza mayday00 (#25751) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Kapcsolj le minden villanyt a szobában az éjszaka közepén, de úgy hogy kintről ne szűrődjön be semmi fény (húzd le a redőnyt ha van), nah, amit akkor látsz (a nagy semmit - feketeséget) az a tökéletes fekete!

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#25755) #09634560 válasza mayday00 (#25751) üzenetére


#09634560
törölt tag

Oled.
Még lehetne Back Light led is de ott más hibák jönnének elő.

(#25756) kovadika válasza mayday00 (#25752) üzenetére


kovadika
őstag

Vannak, de ezekre nem lesz szükség. Fogalmam sincs, hogy ti mit néztetek, milyen beállításokkal, de a plazmán nem akadozik a kép(nem úgy, mint az lcd-n), az egyik ok, amiért plazmát vesznek az a jobb mozgásmegjelenítés.

(#25757) #09634560 válasza sintér_07 (#25750) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ha Motion blur miatt látod (egészkép-mozgás miatti szaggatás-életlenedés), az bármelyik Plazmával gyakorlatilag teljesen el fog tünni.
Ha a Mayday-liszi70 által látott 24p a jelenség oka akkor egy olcsó médiajátszó is tökéletes gyógyszer rá, csak a nem 100 Hz-es tévén fog szaggatni a fellépő Motion blur miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25758) liszi70 válasza #09634560 (#25757) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Ha a Mayday-liszi70 által látott 24p a jelenség oka akkor egy olcsó médiajátszó is tökéletes gyógyszer rá, csak a nem 100 Hz-es tévén fog szaggatni a fellépő Motion blur miatt."

Ezt honnan veszed? Nekem az ST50-en, Dune-nel lejátszva is létezik a 24p jellegzetes szaggatása. Szerintem ez természetes.

(#25759) Khelben válasza mayday00 (#25751) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az amoled. Ott nem világít a fekete egyáltalán.

(#25760) Voice24 válasza liszi70 (#25748) üzenetére


Voice24
őstag

És ehhez hogy viszonyul az, amikor ezerrel van ajánlva a "ghostosoknak", hogy zoom-oljanak? Ott nem lóg ki a Sinkovits homloka? :N

[ Szerkesztve ]

(#25761) DM-Fan válasza Voice24 (#25760) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Jellemzően nem a kötelezően zoom-olandó RTL szokta adni Sinkovits Imrét. :U

Get Moded!

(#25762) DM-Fan válasza sintér_07 (#25750) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nyugodtan megveheted a plazmát (legalábbis azt, amelyik tudja a 24p kadenciát - bár a HD-Ready Samsung-ok kivételével mind tudja), nem fog szaggatni pásztázáskor a kép és nem lesz motion blur sem. Ami szaggatást látni fogsz, azt moziban is látnád - az a tényleges 24p judder.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25763) Kernel válasza liszi70 (#25748) üzenetére


Kernel
nagyúr

Engem meg az bír felcseszni, amikor a filmek főcímzenéjét és végefőcímét agyonvágják a magyar hangalámondással. De mintha nem létezne felirat, amivel simán megoldható lenne, és akkor nem zavarna a zene élvezetében.

Különösen Bozai József tud irritálni a hülye angol kiejtésével, ahogy a neveket mondja, ilyenkor én már kapcsolok máshová... Persze, manapság ez már egyre kevésbé gond, az eredeti nyelven nézett videókkal, de régebben jó párszor felbosszantott.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#25764) liszi70 válasza Voice24 (#25760) üzenetére


liszi70
nagyúr

A panel beégésvédelme miatti ideiglenes zummolásnak semmi köze a tendenciózus és állandó csonkolt filmnézéshez.

(#25765) DM-Fan válasza Kernel (#25763) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Szerintem erre a amcsik is rájöhettek, mert már egyre kevésbé jellemző, hogy lenne főcíme a mai filmeknek: 15 perc elteltével kiírják a címet (vagy még az sem), oszt jónapot. :D

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25766) rappit4 válasza Kernel (#25763) üzenetére


rappit4
őstag

Idén tegnap néztem először szinkronos filmet (család miatt). A film végén megy a tökjó zene és a Bozai József alápofázik az idióta akcentusával. :@

[ Szerkesztve ]

(#25767) < CyberBob > válasza mayday00 (#25751) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Én eddig csak egy Sony CRT monitoron láttam olyan feketét, hogy teljes besötétítés mellett az állapot jelző led színéből lehetett tudni be van-e kapcsolva. Persze ezt akkor is tartotta ha volt világos képtartalom is a képen.

rappit4: a végén hangsávot váltasz. :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#25768) rappit4 válasza < CyberBob > (#25767) üzenetére


rappit4
őstag

Azt tettem, de akkor is felhúzta az agyam.

[ Szerkesztve ]

(#25769) Viktor81 válasza mayday00 (#25751) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
Allitolag letezik....
Sot, a Panasonic valoszinuleg birtokaban van a titoknak, csak ahogy nekem a sracok kb. egy hete elmondtak, nem lenne nyereseges egy ilyen panel gyartasa.
[link]

(#25770) M_AND_Ms válasza rappit4 (#25768) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én a moziban utálom, hogy az utolsó jelenetnél már felnyomják a világítást, kinyitják az ajtókat, a sok hülye feláll elindul, a takarító bejön.... én meg szeretném a végefőcímet és a stáblistát végignézni, esetleg még benne maradni a film hangulatában.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#25771) janos666 válasza Viktor81 (#25769) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Pár éve van a Pana plazmák szerviz menüjében egy végtelen kontraszt demó. Pár másodpercig lenyűgöző, de hamar megunható az álló fehér téglalap a fekete keretben. :D
A Pioneer prototipus sem volt még képes másra, csak amivel demózták.
A Pana féle verzió állítólag jobb, de még nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25772) DM-Fan válasza Viktor81 (#25769) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Plusz egyébként a mai Pana plazmák már hozzák is azt a feketeszintet, amit a Kuro-k tudtak. Más egyéb területen vannak lemaradva a mostani plazmák, de egy átlagos honpolgár már egy középkategóriás Panától is lehidal. A Kuro technológiát nem véletlenül nem alkalmazzák manapság: ugyanúgy megnyomná az előállítási költségeket, ahogy anno a Pioneer-nél is megnyomta és akkor tényleg lehúzhatná a rolót a plazmatechnológia.

Get Moded!

(#25773) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Hali.
Adott egy g30-as tv. Az 1 hdmi-re átkapcsol, ha bekapcsolom a rá dugott eszközt. A többi hdmi-n ez a funkció nem elérhető. Lehet ezen változtatni?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#25774) gomzol válasza liszi70 (#25758) üzenetére


gomzol
tag

Én a 24p-nél nem látok olyat, amit kimondottan szaggatásnak neveznék, legfeljebb azt, hogy mozgás közben elmosódik a kép, de az se olyan zavaró, a moziban már inkább.

(#25775) BBéci válasza Mezga Aladár (#25773) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem nem.
Hacsak nem amiatt van, hogy a csatlakoztatott készüléken nincs engedélyezve a CEC.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#25776) DM-Fan válasza Mezga Aladár (#25773) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Alapból csak a HDMI1 bemenet kapcsolójel-vezérelt. A többi bemeneten csak akkor működik, ha a többi eszköz is támogatja. Pl. Panasonoic eszközök között ilyen a Viera Link, de más eszközön is működhet, pl. HDMI-CEC keretén belül, csak azt engedélyezni kell a másik eszközön is.

gomzol: van ott pedig judder, csak hol jobban, hol kevésbé észlelhető. Mai filmeknél már elég jól kezelik, korábbi alkotásoknál jobban fel tud tűnni, de már ott is sok esetben nagy jól elsiklik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25777) Mezga Aladár válasza BBéci (#25775) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Egyik sem CEC kompatibilis, mégis kapcsolja a tv a hdmi1 bemenetet, de csak kizárólag ha tv üzemmódban van. Másik hdmi bemenetről nem.

(#25776) DM-Fan THX

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#25778) Voice24 válasza Mezga Aladár (#25777) üzenetére


Voice24
őstag

Nekem meg azt csinálja, hogy ha be van kapcsolva a hdmi1-en lévő Sat-tévé beltéri, és csak elkapcsolok róla másik bemenetre, vagy akár internetre, kis idő (kb. fél perc) után magától visszavált a hdmi1-re. Szerencsére mindig csak egyszer játssza el, de elég idegesítő tud lenni. Ennyire már ne legyen önálló... ;]

(#25779) liszi70 válasza gomzol (#25774) üzenetére


liszi70
nagyúr

Lehet, hogy ugyanarról beszélünk, csak én sűrű szaggatásnak, te meg mozgásnál elmosódott képnek hívod. Be van kapcsolva a 24p Smooth Film nálad?

(#25780) DM-Fan válasza Voice24 (#25778) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ennek szerintem a set-top-box-od az oka. Nekem úgy van, hogy a HDMI1-be van dugva az erősítő, minden más pedig az erősítőbe. Ha a Harmony-tól függetlenül kézzel bekapcsolom az erősítőt, akkor ugye odavált a TV a HDMI1-re, függetlenül attól, hogy egyik erősítőre kötött eszköz sem küld jelet az erősítőre, mert ki vannak kapcsolva. Innentől kezdve simán visszaválthatok pl. tunerre vagy akár egy másik HDMI-re, nem fog visszadobni HDMI1-re, csak abban az esetben, ha mondjuk bekapcsolok kézzel egy erősítőre kötött eszközt, mondjuk a BD-lejátszót. Ekkor ismét odavált HDMI1-re és mutatja a frissen bekapcsolt eszköz képét. Ezek után viszont ugyanúgy visszaválthatok tunerre, vagy egy másik HDMI-bemenetre, most sem fog már visszadobi HDMI1-re. Szóval nálam csak akkor kapcsol oda, ha változás van a jelben, önkényesen nem. Gyanítom a set-top-box-od úgy fél percenként küld kapcsolójelet és nem csak akkor, amikor változás van. Esetleg nézd meg a STB menüjében, hogy van-e HDMI-vezérlés. Ha van, kapcsold ki, úgysincs rá szükség, mert a TV amúgy is figyeli ezt a bemenetet és odavált, ha beérkező jelet érzékel - de ezt csak akkor teszi, ha változás van, ahogy nálam is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25781) simi762


simi762
tag

Halihó!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom az erősítőre rávezetni a tv hangját!?
Egy ST50-em van.
A tv media player hangját szeretném kivinni az erősítőre.
Most a HDMI1-ben van.
Van beltérim is, de azt most nemakarom használni.
Köszike!
Simi

(#25782) erdoke válasza simi762 (#25781) üzenetére


erdoke
titán

Ha az erősítőd is támogatja, ARC-n a HDMI2-n összekötve visszafelé is mehet hang. A másik megoldás az optikai kimenet. Ami a jelet illeti, ugyanaz a hang közlekedik mindkét esetben, pl. a DD szépen átmegy ARC-n is.

A legjobb aláírás a héten

(#25783) Voice24 válasza DM-Fan (#25780) üzenetére


Voice24
őstag

Folyamatosan (szerintem) biztosan nem küld jelet a box, ahogy írtam, csak egyszer játssza el minden alkalommal.
Tehát pl. tévét néztem (a boxról, hdmi1-en), majd úgy döntök, megnézek pár klipet a youtube-on. Elindítom a tévén a netet, rámegyek a youtube-ra, és amikor már ott vagyok, hogy pötyögném be az előadót a keresésben, visszavált a tévé a sat-tévére, azaz a hdmi1-re. De mindig csakis egyetlen egyszer, ha ismét elindítom a netet, már nem kapcsolgat vissza.
A beltéri (Huawei) menüjében nem emlékszem hdmi vezérlésre, de majd megnézem tüzetesebben.

(#25784) DM-Fan válasza Voice24 (#25783) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Értem. Másik megoldás, hogy HDMI2-be dugod a box-ot és akkor nem fog önkényesen váltogatni. A HDMI2-re meg beállítod, hogy azzal a bekapcsolási preferenciával induljon a TV-d minden induláskor. Onnantól kezdve, ha át is váltasz Youtube-ra, nem fog addig visszaváltani a box-ra, csak ha te mondod neki.

Get Moded!

(#25785) simi762 válasza erdoke (#25782) üzenetére


simi762
tag

Egy pio vsx-920-am van.
Szerintem ez tudja, már csak azt kéne tudnom, hogy az erősítőn, vagy a TV-n kell-e valamit állítani.
Az erősítő, magátol átugrik TV/SAT-ra, de nem ad hangot. :F

(#25786) DM-Fan válasza simi762 (#25785) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Sajnos ahogy nézem a 920-as még nem ARC-kompatibilis, csak az 1120-as az. Szóval marad az optikai összekötés.

Get Moded!

(#25787) simi762 válasza DM-Fan (#25786) üzenetére


simi762
tag

Ó hogy az a +!%/"+"%+"%/+/=/!%(%+" !
Akkor marad az optika!
Az át tudja vinni a DTS-t is?

(#25788) DM-Fan válasza simi762 (#25787) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A sima DTS-t igen, a HD-hangsávokat nem!

Get Moded!

(#25789) simi762


simi762
tag

1000 :R

(#25790) gomzol válasza liszi70 (#25779) üzenetére


gomzol
tag

Természetesen nincs. ;)

(#25791) Deadzone41


Deadzone41
őstag

Sziasztok!
Nagyszülőknek kéne valamit tv-t néznem 150-200eFT környékén. Főleg TV adás menne róla, meg néha kis film. Jó lenne, ha lenne benne használható média lejátszó. Gondolom a mai plazmákat már nem olyan könnyű beégetni, ezért abban gondolkodtam. 100cm hely van szélességben a szekrényben, ebbe bele kéne férnie, szóval 40-42 colosak jöhetnek szóba ahogy néztem.
Tudnátok ajánlani 1-2 konkrét típust?
Köszi!

(#25792) Heffi


Heffi
őstag

Szép estét!

Pana GT50-el küzdök 3d megjelenítésben.

Tudom BD lejátszó vagy pattogatott kukoorica kellene, de most arra nem tudok költeni, így a meglévő vasakkal kell összehozni a legjobb minőséget, ami kihozható belőlük.

A számítógépemen a Twonky média szervert használom, így elérhetem a hálózaton a készülék médialejátszójával a fájlaimat. A HD filmjeim java MKV kiterjesztésű, ezek kb 70-80%-ával birkózik meg a tv lejátszója, a maradékra pár másodperc lejátszás után azt írja ki, hogy nem olvashatóa fájl. A program lejátsza a 3d-s mkv mellet a BD lemezről kimásolt m2ts fájlt is, csak nem igazán ájulok el tőlük. Az Amazing Ocean című természetfilmnél - ami egymás alatti 2 képből áll - a legjobb a 3D élmény. Sajnos az Avatar 3D, ami BD lemezről származő m2ts fájl, a tv 2D-nek látja. Át tudom váltani 3 D-re, de olyan mintha a kép, mintha csak 2d_ből konvertálná, mert csak mélysége lesz a képnek, az igazi efektek elmaradnak.

Összekötöttem a számítógépet a tv HDMI1 portjával, szépen át is vált rá a tévé, ahogy jelet kap, csak 3d formátumot nem tudok rá küldeni a Power DVD11 lejátszó programmal.

A kábel elméletileg 1.4-s

Ötlet, hogy merre induljak?

(#25793) DM-Fan válasza Deadzone41 (#25791) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Nagyszülőknek kéne valamit tv-t néznem 150-200eFT környékén."

Ha 42"-os kell, akkor ebbe belefér a Panasonic 42X50 HD-Ready-je, a Panasonic 42UT50 fullHD-je, sőt már a Panasonic 42ST50 is megáll 200 eFt alatt, ami igazán jó készülék, de belefér árban a Samsung 43E450 HD-Ready-je is (bár ez utóbbi nem javallott a 24p támogatás hiánya és a gyengébb képminősége miatt).

"Jó lenne, ha lenne benne használható média lejátszó."

Minden TV-ben levő médialejátszó csak SD-re használható igazán, mivel a HD-anyagok 24p kadenciáját egyik sem tudja kezelni.

"Gondolom a mai plazmákat már nem olyan könnyű beégetni, ezért abban gondolkodtam."

Rosszul gondolod, be lehet és nem is annyira nehéz: tendenciózus RTL-bambulással és a logó ki nem zoom-olásával pl. egy-két hét alatt is simán maradandó beégés hozható össze.

"100cm hely van szélességben a szekrényben, ebbe bele kéne férnie, szóval 40-42 colosak jöhetnek szóba ahogy néztem."

Innentől viszont buktad az egészet, mivel plazmából 42"-os a legkisebb és az nem fér be 100 cm-es helyre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#25794) DM-Fan válasza Heffi (#25792) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A TV saját médialejátszóját felejtsd el, kvázi semmire nem jó! A PC-vel kéne próbálkoznod, de nem feltétlen a PowerDVD-vel. Sokan a Total Media Theatre-t ajánlják 3D-lejátszásra. A VGA-d legyen megfelelően beállítva!

Get Moded!

(#25795) Heffi válasza DM-Fan (#25794) üzenetére


Heffi
őstag

Igen, hallottam már a TMT5-ről, majdnem 100$ az ára. Trial verzióval meg nem jött össze a 3D

Másik fórumban felhívták a figyelmemet arra, hogy a G840 procim integrált IGP-je nem támogat 3D-t, úgyhogy valószínüleg itt lesz a bibi. Vagy másik procit, vagy egy kompatibilis vga-t kell tennem a gépbe.

Majd kitesztelem a gyerekek gamer gépével, hogy valóban ez a problémám, vagy máshol kell tovább kutakodnom.
:R

(#25796) kolosszus87 válasza Deadzone41 (#25791) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Ebben a topikban nem sűrűn hallani ilyet, de én azt mondom jobban jársz nagyszülőknek egy lcd-vel. Valószínűleg nem igazán háklisak a képminőségre és feltételezem, hogy a nézési távolságuk is nagyobb, mint azt egy HD tv megkövetelne. Gondolom leginkább különféle tv csatornákat néznének rajta, egy lcd-vel pedig nem lesz beégési gondjuk, mert azért a plazmánál manapság is ügyelni kell erre, az idősek pedig nem hiszem, hogy erre figyelni fognak. A legfőbb érv esetükben az lcd mellett, hogy egy 42 colos nem fér be 100cm széles helyre, márpedig plazmából nincs kisebb, de gyanús, hogy még egy 40-es lcd se nagyon, max egy 37-es passzolna oda.

[ Szerkesztve ]

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#25797) Deadzone41 válasza DM-Fan (#25793) üzenetére


Deadzone41
őstag

köszia az infokat! akkor átnyergelek az lcd topicba :)

kolosszus87: ahogy néztem a 42-es plazmák is épphogy nem férnek csak be, szóval a 40-es lcd szerintem be fog férni.
amúgy vicces, de a mostani lcd-jük undorító módon beégett, vagy én nem is tudom mit csinált, de ilyen undorító foltok vannak a képében, meg szerintem 1-2 csatorna logó is fellelhető. kb 4-5 éves samsung modell.

[ Szerkesztve ]

(#25798) rappit4 válasza M_AND_Ms (#25770) üzenetére


rappit4
őstag

Az meg a másik...

(#25799) Dexar007


Dexar007
veterán

Szegény nagyszülőknek miért nem jó a régi crt.. ;]

Give me your cum,bull!

(#25800) Viktor81 válasza Dexar007 (#25799) üzenetére


Viktor81
senior tag

Attol, hogy valaki oreg, meg lehetnek igenyei... Nagyapam is plazmat nez. 2008-ban elmentunk TV-t venni az MM-be es az oreg lehorgonyzott egy Pana elott. Az elado csalta mindennel, mutogatta neki a csoda LCD-ket, mondta, hogy az draga, sokat fogyaszt, de mindig azt vettuk eszre, hogy ketten beszelgetunk, az oreg pedig visszasettenkedett es bamulta a plazmat, azt szajkozva, hogy az osszes kozul annak a legszebb a kepe. (pedig soha nem volt nagy TV-s, az allatok es a kert miatt hajnalban kiment es este jott be, kb. a hiradot nezte meg, neha egy-egy boxmeccset, meg hetente talan egy filmet ejjel) A sors ironiaja, hogy kb. egy evvel ezutan amputaltak az egyik labat, igy ma mar ez a TV a legnagyobb szorakozasa, de mindig elmondja, hogy bar az O mercejevel merve bizony sok penzt adott erte, de soha nem banja meg, mert nem gondolta volna, hogy TV-zni igy is lehet.....
Bocsanat a hosszu meseert, csak arra szerettem volna ravilagitani, hogy nem csak egy fiatal ertekelheti a minoseget, sot egy idosebbnek mar tobbet is jelenthet a TV, mint azt sokan gondolnank.

(#25801) DVlad
Sajnos, en olyat sem lattam soha. (bar lehet, hogy jobb is igy....)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.