Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) BBéci


BBéci
titán

A ZT képminősége eszméletlen és a szűrője tényleg nagyon hatékony. Viszont nem lehet azt mondani, hogy lealázná a VT-t, mert az is brutálisan jó. Sőt, ha a következő egy év során GT-t nézhetnék itthon, a hátsómat verdesném a földhöz örömömben. Az ST viszont nem fogott meg, amibe a 42 colos méret is belejátszhat.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40002) TCr válasza BBéci (#39998) üzenetére


TCr
veterán

Szívesen meghallgatnék Tőled egy objektív véleményt a Panasonic TX-P50X60-ról is.
Ugyanez érvényes DM-Fanra is.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#40003) BBéci válasza TCr (#40002) üzenetére


BBéci
titán

Az nem volt a termékbemutatón és nem akarják teszteltetni sem, direkt kérdeztem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40004) TCr válasza BBéci (#40003) üzenetére


TCr
veterán

Kár, köszi!

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#40005) liszi70 válasza BBéci (#39993) üzenetére


liszi70
nagyúr

Csak egy régebbi (de értelmetlen) hozzászólására reagált, mert ott azt írta, beszélt egy "pana eladó"-val, aki azt mondta, nem lesz ZT Magyarországon. De reagáltam rá. Nem védem, csak az igazsághoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#40006) Cha-b válasza BBéci (#40001) üzenetére


Cha-b
senior tag

Köszi, mondjuk én még mindig nemtom kiknek gyártják ezt a ZT sorozatot. Ha valaha lenne annyi pénzem, hogy mind1 lenne mennyiért veszek (ilyen persze sosem lesz) megjelenítőt, akkor inkább vetitő vászon kombót vennék, és csinálnék egy moziszobát, vagy olyanok vesznek Zt-t akinek van proji is, és ezen hiradóznak meg "RTLkluboznak" ? Moziszobába meg filmeznek ?

CSAKAKISPEST!!!!

(#40007) BBéci válasza liszi70 (#40005) üzenetére


BBéci
titán

Figyelmesen követem a topikot, olvastam azokat a hozzászólásokat is. De minek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40008) liszi70 válasza BBéci (#40001) üzenetére


liszi70
nagyúr

Engem pont az ST60, az én és legtöbbünk árkategóriája érdekelne. Csinálsz "normális" méretben tesztet róla? Főleg érdekelne egy összehasonlítás az ST50-es szériával!

Szerk.: Akkor bocs, de a kirohanásodból úgy tűnt, nem tudod mire "gondol".

[ Szerkesztve ]

(#40009) liszi70 válasza kovadika (#40000) üzenetére


liszi70
nagyúr

Gratulálok a 40.000. hozzászóláshoz! Számomra fontosak az ünnepek, erre iszom egy 2009-es császárkörte pálinkát, egészségetekre!

(#40010) kovadika válasza liszi70 (#40009) üzenetére


kovadika
őstag

Fel sem tűnt. Egészségedre! :D

(#40006) Cha-b

Szerintem megvannak rá a vevők. Én is nagyon vágyok egy moziszobára, rendes vetítővel, vászonnal, hangrendszerrel, de az egy szoba. Nappaliban egy-egy sorozatrészt, vagy HD csatornákat nézni sokkal kényelmesebb tévéről. És még teljes sötétség sem kell hozzá. Főleg egy ZT-hez. És akkor a képminőséget még meg sem említettem. Márpedig ZT szintű vetítő brutális drága lehet, ha van egyáltalán ilyen.
Aminek tényleg nem látom értelmét az a 84"-os 6 millió forintos LCD.

[ Szerkesztve ]

(#40011) BBéci válasza liszi70 (#40008) üzenetére


BBéci
titán

Ez jelen esetben nem kívánságműsor, amit kapok, azt tudom tesztelni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40012) rappit4 válasza erdoke (#39977) üzenetére


rappit4
őstag

Hát igen, a képe közelébe sem ér egy VT60-nak mondjuk a fekete szint az brutális az AMOLED-es telókon.

[ Szerkesztve ]

(#40013) BBéci válasza rappit4 (#40012) üzenetére


BBéci
titán

A ZT60 feketeszintjénél és kontrasztjánál jobbra nem vágyom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40014) liszi70 válasza Cha-b (#40006) üzenetére


liszi70
nagyúr

"...én még mindig nemtom kiknek gyártják ezt a ZT sorozatot. Ha valaha lenne annyi pénzem, hogy mind1 lenne mennyiért veszek (ilyen persze sosem lesz) megjelenítőt, akkor inkább vetitő vászon kombót vennék, és csinálnék egy moziszobát, vagy olyanok vesznek Zt-t akinek van proji is, és ezen hiradóznak meg "RTLkluboznak" ? Moziszobába meg filmeznek ?"

Egy ZT mennyibe is fog kerülni (megalázó :) ) 60"-os méretben? 1,5 és 2 millió közötti összegbe. Ennyiért milyen vetítőt kapsz? Semmi olyat, aminek a mérete kárpótolja a ZT, vagy akár GT, (de bátor ember lévén megkockáztatom : ST) képminőségét!

[ Szerkesztve ]

(#40015) ung.mario


ung.mario
tag

LG 42PJ350-es tv-t lehet visszafelé frissíteni? Úgy értem, hogy a felfrissített 3.30-as helyett visszarakni a 3.15-öst (nem biztos, hogy stimmelnek a számok). Nem zavarodik össze tőle?divx miatt szeretném, mert az új firmnél hiába kapcsolom be a divx-et, nem jelenik meg az új menüpont. Van hely ahonnan biztonságosan beszerezhetem a firmware-t, vagy gugli?
Választ előre is Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#40016) Cha-b válasza liszi70 (#40014) üzenetére


Cha-b
senior tag

Ez egyértelmű, de aki kiad 1.5-2 milliót egy tvre annak már majdnem mind1, hogy hozzádob még1szer ennyit és vesz egy vetitőt, ez már az a kategória valszeg. Az is tény, hogy ilyen minőségű vetitőt nem kapsz, de azért egy vetített kép az jobban tud esni a szemnek filmezésnél, a rosszabb minőséget, meg azért kárpótolja a 2-3szor nagyobb kép. Mozikba is rosszabb a minőség mint otthon a plazmán, mégis más ott filmetnézni.

CSAKAKISPEST!!!!

(#40017) Toobee válasza Cha-b (#40016) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem ez nem igaz. Én nem kevést pénzt tapsoltam el a hobbimra és nagyon nem tudnám kifizetni a dupláját. Biztos lesz, aki pár év spórolás után jut el idén egy 60ZT, vagy 65VT megvásárlásáig.

https://barbieripnk.hu/

(#40018) liszi70 válasza ung.mario (#40015) üzenetére


liszi70
nagyúr

Panánál bajban lennél, de úgy tudom, LG-nél lehet visszafelé lépni a firmware-terén, de hogy hogy...?????....

(#40019) BBéci válasza liszi70 (#40014) üzenetére


BBéci
titán

4200 eurós fogyasztói árat mondtak, amire már nem rakódik semmi.
2 millcsiért már lehet kapni olyan vetítőt és vásznat, ami bőven ST50 képminőségű.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40020) liszi70 válasza Cha-b (#40016) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem érdemes szerintem mozival összehasonlítani, erről mindjárt Shadowbull tart egy (teljesen jogos) kiselőadást.

(#40021) DM-Fan válasza ung.mario (#40015) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem tudok róla, hogy otthoni körülmények között bármelyik TV-nél működne csak úgy a firmware downgrade. Szerintem ilyennel ne nagyon kísérletezz, mert még a végén brick-eled a TV-det és lesz egy szép nagy levélnehezéked!

Get Moded!

(#40022) liszi70 válasza BBéci (#40019) üzenetére


liszi70
nagyúr

Komolyan??? Eddig csak magasabb összegű, jó minőségű kivetítő kombóról olvastam-hallottam, de lehet, hogy ilyen gyorsan változik a piac? Tudsz ajánlani valamit, 1.200e körüli összegért, amivel nem csak méretben, hanem képminőségben is elérhetem egy ST képminőségét?

[ Szerkesztve ]

(#40023) spiky03 válasza Cha-b (#40016) üzenetére


spiky03
veterán

Ez igaz, hogy a moziban más a filmezés.
Amóta megvan az ST50-em, és elmegyek moziba megnézni 1-2 filmet, utána már azt várom, hogy mikor jön ki valami rendes HD minőségben és megnézhessem itthon, mert a moziban nem olyan szép a kép, életlen, nem olyan jók a színek. Legalábbis nekem ez tűnt fel. Mi általában a Westendbe vagy a Duna Pláza T1-es termébe járunk mozizni.

Persze ha lenne pénzem, akkor csinálnék én is külön moziszobát vetítővel, vászonnal, de csak is olyat, ami azért hozza a plazma szintet. És ez mint itt írták nem olcsó mulatság.
De én 50" fölött már nem vennék tv-t, csakis projektorban gondolkodnék, még ha az drágább is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#40024) ung.mario válasza DM-Fan (#40021) üzenetére


ung.mario
tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor nagyon úgy tűnik veszek egy mediaboxot :/ Orosz oldalon megtaláltam, hogy a HDMI switch ic-hez nehogy hozzányúljak, csak rá se nézzek :)

(#40025) liszi70 válasza DM-Fan (#40021) üzenetére


liszi70
nagyúr

Pedig működik, van olyan márka és típus, aminél meg lehet tenni. Igyekszem utánanézni, hol és milyen készülék kapcsán olvastam.

(#40026) Ispy válasza spiky03 (#40023) üzenetére


Ispy
veterán

Én a Feledést néztem meg utoljára a Corvinba és direkt néztem a kép minőséget, hogy milyen és szerintem makulátlan volt, éles és kontrasztos.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40027) ung.mario válasza liszi70 (#40025) üzenetére


ung.mario
tag

Köszönöm, szólj ha találtál valamit én is ráálltam a témára.

Szerk.: Nem kivitelezhető a 42pj350-en csak serial porton keresztül.
USB hack divx-hez csak 3.28-as firm alatt.

[ Szerkesztve ]

(#40028) liszi70 válasza ung.mario (#40027) üzenetére


liszi70
nagyúr

Akkor téma lezárva, ne legyenek álmatlan éjszakáim?

(#40029) ung.mario válasza liszi70 (#40028) üzenetére


ung.mario
tag

Nem igazán akarok rs232-essel szórakozni, mert windows 8 meg az ilyen programok nem férnek meg. Megvárom az LG válaszát a problémámra a tablettel kapcsolatban, és ha az sem hoz megoldást veszek még 1 kábelt, utána meg boxot. (gondolom minőségben is jobb)

Köszi :R , de az álmaidat nem szándékozom feláldozni a divx oltárán :)

[ Szerkesztve ]

(#40030) spiky03 válasza Ispy (#40026) üzenetére


spiky03
veterán

Én azt a Duna Plázában néztem, de nem tudom már milyen volt a képe. :)
De mintha ott jó lett volna.
Amire viszont emlékszem az a Jack Reacher volt a Camponában, nah ott nem volt igazi a kép, nekem fakó volt, felső fekete sáv is olyan volt az LCD-en, szürkés, nem volt nagyon fekete szín a filmben sem.
Már megszereztem HD-ban, de még nem volt időm megnézni, kíváncsi vagyok itthon milyen lesz.
Remélem azért csak jobb. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#40031) liszi70 válasza ung.mario (#40029) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szuper, köszönöm a családom nevében! :D

(#40032) BBéci válasza liszi70 (#40022) üzenetére


BBéci
titán

Nem változott semmi. A 2 millcsiből 1,6-1,7 a vetítő, a többi a vászonra kell. Konkrét típusokat nem tudok fejből, nincsenek előttem árlisták.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40033) mayday00


mayday00
őstag

Valamelyik Tv csatornán volt egy érdekes műsor. Amerikában van egy cég, aki milliomosoknak csinál házimozi termet, szobát vagy mit. Nem emlékszek mi a cég neve. Lényeg a lényeg 500ezer (ha jól számolom 100millio forintba) dollárt minimum le kell perkálni. Legmodernebb cuccokat építik be. Nagy vászon, vetítő, hangtechnika. stb.Több sor szék . Luxus kényelem, minőség. Komoly volt nagyon.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40034) lemmy9 válasza mayday00 (#40033) üzenetére


lemmy9
őstag

Megoldható az egy kicsit többől is.

Szerintem!

(#40035) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, aki a tanácsaival segített, és mindenkinek, aki tiszeletben tartotta fenti kérésemet!

Elolvastam az információkat, még élőben is volt szerencsém megtekinteni egy Panasonic készüléket, és minden szempontot figyelembe véve biztos vagyok benne, hogy nem a plazma TV a helyes választás számomra.

Üdv: Piftuka

ui.: Egy kérdés: mi az a "kadenciahelyes 24p lejátszás"? Tudom, mit jelent a kadencia a zenében, de nem tudom, hogy mit jelent a televíziózásban.

"Aquila non captat muscas."

(#40036) anonym1s válasza ung.mario (#40015) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.

Nekem regebbi tipusu LG van (2010-es), az enyemen mukodik ezekkel a modszerekkel.

Ez visszaallitja a legutoljso firmware-t ami a teven volt!

Menu -> Raallni az opciokra es hetszer megnyomni a 9 (kilences) gombot.
Az opciok menube nem kell belepni csak raallni, hogy az legyen kijelolve

============================================================

Ezzel regebbi firmware-t is rarakhatsz.

Menu -> Raallni az opciokra es hetszer megnyomni a FAV gombot.
Az opciok menube nem kell belepni csak raallni, hogy az legyen kijelolve

Ja, fw-t nem tudom honnan tudnal beszerezni, en csak regebbi tipushoz tudok (2009-eshez)

Arrol itt olvashatsz

[ Szerkesztve ]

(#40037) DM-Fan válasza Piftuka (#40035) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"ui.: Egy kérdés: mi az a "kadenciahelyes 24p lejátszás"?"

Huh, ha ez nem világos, akkor végül hogyan sikerült magad lebeszélni a plazmáról? A kadenciahelyes lejátszás azt jelenti, hogy a TV képes 23,976 Hz-en működni és ezen képkockasebességgel lejátszani a filmet - magyarán ugyanazon sebességgel, amilyennel forgatták. Ennek következtében nem lesz természetellenes a mozgás, nem kell plusz képkockákat interpolálni a meglévők közé, nem fog röcögni a kép (csak annyira, amennyire az a megközelítőleg 24 képkocka/másodperces sebességből egyébként adódik).

Tényleg kíváncsi volnék, hogy mi győzött meg arról, hogy nem a plazma a helyes választás számodra.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40038) liszi70 válasza Piftuka (#40035) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szívesen, jól döntöttél. Sokkal drágábban fogsz rosszabb képminőségű képmegjelenítőt vásárolni. Gratulálok hozzá, imádni fognak az eladók a szakértők áruházában vagy az ememben, és támogatni fogják a döntésedet!

[ Szerkesztve ]

(#40039) liszi70 válasza anonym1s (#40036) üzenetére


liszi70
nagyúr

Mondom én, hogy van ahol ez működik!

(#40040) liszi70 válasza Piftuka (#40035) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ja, még valami. Ne gondold, hogy a számodra oly fontos energiatakarékosság, a plazmásoknak nem érdekük. Hosszútávon mi sem fogyasztunk több áramot, mert amíg a LED LCD-s háttértévézésre is bekapcsolva hagyja a tévéjét, akkor is ha nem nézi, addig mi tutira kikapcsoljuk. Állítom, hogy kevesebb áramot fogyasztunk hosszú távon, mert tudatosabb felhasználók vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#40041) ung.mario válasza anonym1s (#40036) üzenetére


ung.mario
tag

Köszi ez működik :R

(#40042) savini válasza DM-Fan (#40037) üzenetére


savini
csendes tag

Ez az oka, hogy sok ledes lcdn természetellenesen gyors a mozgás? Tv vásárláskor láttam, hogy a plazmám mellett ugyanaz a műsor ment egy samu lcdn, borzalmasan gyors volt a transzformerek mozgása:) Mi okozza ezt?

(#40043) kovadika válasza savini (#40042) üzenetére


kovadika
őstag

Valószínűleg az okozza, hogy az LCD-ken max-ra volt nyomva az IFC.

[ Szerkesztve ]

(#40044) tisn válasza liszi70 (#40038) üzenetére


tisn
addikt

Olyan tvt vesz, amilyet akar, kar ilyeneket irni.

(#40045) StLui válasza tisn (#40044) üzenetére


StLui
veterán

itt mindíg durci van ha valaki mást gondol :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40046) erdoke válasza liszi70 (#39969) üzenetére


erdoke
titán

Egyelőre nem sok mesélni való van, 4-5 filmbe néztem bele tegnap este óta, és még a saját hangkeltő rendszere borzolja a szőrt a hátamon. :)

A legjobb aláírás a héten

(#40047) liszi70 válasza StLui (#40045) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ez nem durci. Mást gondol???? Mit gondol? Egyetlen értelmes indokot sem írt, nem tűnt fel? Legalább megosztaná velünk mélyenszántó tapasztalatait, negatív véleményét akár ellenünk, akár az általa most már kifogásolt technológia ellen. De semmi, csak NEM. De vajon miért? Ha nem fejti ki értelmesen, csak egy troll, nem vitapartner.

[ Szerkesztve ]

(#40048) Piftuka válasza DM-Fan (#40037) üzenetére


Piftuka
veterán

Szia!

"A kadenciahelyes lejátszás azt jelenti, hogy [..]"

Ismételten köszönöm a válaszodat! :R

(Azt ugyan még mindig nem értem, hogy egy zenei kifejezés hogyan és miért honosodott meg a filmkészítés területén, viszont ez már inkább szemantikai kérdés.)

"Tényleg kíváncsi volnék, hogy mi győzött meg arról, hogy nem a plazma a helyes választás számodra."

Leginkább Te azzal, amit az 1. számú hozzászólásban írtál a "Felhasználás helye" kapcsán, ill. amit több itteni, plazma TV-vel rendelkező fórumtag írt hozzászólásaimra válaszolván, a sötétítés szükségességéről.

A szoba ugyanis adott, nem mostanában (talán soha) nem lesz átrendezve, így a TV marad jelenlegi helyén, közvetlenül egy hatalmas méretű hármas ablak előtt, amelyen keresztül az év nagy részében, valamint a nap nagy részében intenzív napsütés árad be a szobába. Ez ellen csak egy sötétítő függöny ad némi védelmet.

Sajnos ideális körülmények között sem sikerült megtekintenem egyetlen plazma TV-t sem! Az intenzív megvilágításban pedig az adott Viera modell képe sem nyújtott impresszív látványt. Ráadásul az a csíkozás volt jellemző rá, amelyről 1-2 oldallal korábban beszélgettetek. Hibátlan példányt pedig nem tudtam kipróbálni.

Mindezek mellett elfogadtam, amit a nagy(obb) képernyőméret szükségességéről, és a nem ideális vásárlási időpontról írtál, és könnyen lehet, hogy ez lesz a fő oka annak, ha most egyáltalán nem veszek új televíziót, és várok inkább karácsonyig, vagy a következő labdarúgó VB előtti időszakig.

Ami pedig liszi70 fórumtársunk, és a hozzá hasonlók elitista, lenéző, arrogáns megnyilvánulásait, ill. viselkedését illeti... mindez egy időre attól is elvette a kedvemet, hogy ezt a témát figyelemmel kísérjem.

Még egyszer nagyon köszönöm minden olyan fórumtagnak (Neked is), aki kellően intelligens volt ahhoz, hogy a normális, kulturált emberi kommunikáció elvárásainak megfelelően segítséget nyújtson nekem a tanácsaival!

Aki pedig erre képtelen volt, az magáról állított ki szegénységi bizonyítványt.

Én most inkább zárom soraimat. Minden jót! ;)

Üdv: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#40049) anonym1s válasza ung.mario (#40041) üzenetére


anonym1s
őstag

Oke :)
Melyik mukodik, az elso vagy masodik, esetleg mindketto?
Az en LD szerias (2010-es) tevemen mukodik mindketto, de az LS szeriason (2012-es) mar csak az elso mukodik, a masodik nem.

(#40050) DM-Fan válasza Piftuka (#40048) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Sajnálom, hogy a technológia nem váltotta be a hozzá fűzött reményeidet, de azért én azt mondanám, hogy adj még esélyt neki és ne foszd meg magad attól, hogy birtokold az egyik legjobb alternatívát és hogy a legjobb ár/érték arányú megjelenítőt vedd. Azon sajnos nem tudunk változtatni, hogy rossz időpontban keresel TV-t, ez tény. Mindazonáltal nagyon érdemes várni, mert pár hónap különbség miatt tényleg tetemes összeget megspórolhatsz.
Ugyanakkor a világos környezet sem feltétlen hátrány, csak tényleg minimum ST60 szintű, bevonattal ellátott TV-t kell venned - ez egyéb más okokból kifolyólag is erősen ajánlott. Nálam oldalról kapja a TV a fényt egy nagy dupla ablakon és erkélyajtón keresztül. A TV bevonatos és nappal is tökéletesen élvezhető képet ad. A sávosodás ne riasszon el, abszolút nem általános probléma és az idei modelleket nem biztos, hogy egyáltalán bármilyen szinten érinti.

Hidd el: a legtöbb LCD, amit egy középkategóriás, 50"-os plazma áráért megkapsz, az sokkal rosszabb vétel - képméretben kisebb, képminőségben és mozgásmejelenítésben gyengébb, felhős, kevésbé színhű, sokkal rosszabb feketeszinttel, stb. Nem véletlenül tereünk mindenkit plazma-irányba. Ne kapkodd el a dolgot, elég sok elégedett plazma-tulajt találhatsz, aki nagyon hálás azért, hogy lebeszéltük az LCD-ről.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.