Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#751) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#750) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lenne rossz, ha az indieket és kisebb stúdiókat külön "platformon" kezelnék. Pl. lehetne egy indie-pass, ahol évi $30 fejében hozzájutsz minden ps platformra kiadott indie játékhoz, külön reklám felületet kaphatnak, nagyobb részesedést stb. Egyszerre tehetségkutató programként is futhatna.
Jelenleg az a probléma,hogy összekeverik ōket és egy psnow/gamepass-ra senki sem a Journey miatt fizet elō,hanem a Divisiont tolják a userek és a végén a cash nagyrészét a Ubisoft és a platformholder teszi zsebre.

Life, Uh, Finds A Way

(#752) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Így készült a kamu PS5 videó a kamu boot részlettel. [link]

Live-Die-Respawn

(#753) vonSux válasza oriic (#752) üzenetére


vonSux
őstag

Remélem megérte a kattintások miatt. Főállásban meg csinálhatnának akár valami értelmeset is..

(#754) Carlos Padre válasza vonSux (#753) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó referenciák ám az ilyen videók.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#755) hombre[EU] válasza oriic (#752) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) jóféle
Még mindig jobb, mint az: insider vagyok; ps5 május 5; játékok: crash-noloading bandicoot-raytracing

Life, Uh, Finds A Way

(#756) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tényleg, a "2019 karácsonykor jön a ps5 és ez tuti" emberke hová lett?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#757) gyuromoj válasza Carlos Padre (#756) üzenetére


gyuromoj
veterán

Visszabújt a barlangjába. :DDD
Valaki viszont nagyon azt állította hogy biztos forrásból tudja, 165k lesz a konzol itthon.
Ha jól emlékszem akkor a PS4 topikban írta.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#758) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#756) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aranyos figura volt :) a 25. évfordulóba élte bele magát

Life, Uh, Finds A Way

(#759) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Itt a nextgen - [link] :)

article

Life, Uh, Finds A Way

(#760) oriic válasza hombre[EU] (#759) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglatjuk, egyelore vadallatnak tunik. (Mondjuk kezdetben az NVIDIA Hairworks is az volt ;])

Live-Die-Respawn

(#761) l.skywalker válasza hombre[EU] (#759) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem az is elég lenne ha a szájak "emberesednének". A Jedi Fallen Order-ben is olyan volt a srác szája, mintha túlszaladt volna a kollagénfeltöltés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#762) Carlos Padre válasza oriic (#760) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nvidia demokban, egyébként egy katasztrófa volt. Igazából az is csak arra volt jó, mint a többi gamework, hogy elvegye a fejlesztők kedvét az olyan fícsörök használatától, ami nem feküdt annyira a GeForce-oknak. Nincs is ma már hajszimuláció egy játékban sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#763) hombre[EU] válasza oriic (#760) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A köv. Reddeadben már a lóheréjén a szōr is realisztikusan fog lengedezni ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#764) oriic válasza hombre[EU] (#763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

IGN 10/10 ;]

Live-Die-Respawn

(#765) l.skywalker válasza hombre[EU] (#763) üzenetére


l.skywalker
félisten

És lesz kiegészítő hardware is, ami tökön rúg, ha megbokrosodik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#766) hombre[EU] válasza l.skywalker (#761) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Jediben konkrétan az egész fej kritikán aluli...nem egy szép játék

Ha már kiegészítōk és lovak...ezt már láttad? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#767) l.skywalker válasza hombre[EU] (#766) üzenetére


l.skywalker
félisten

:D

És ha ilyennel DOOM-ot játszok, akkor mindennek rohadó bűn szaga van? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#768) hombre[EU] válasza l.skywalker (#767) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt nagyon egyszerū, titánbuzogány kivonatot kell beletölteni :DDD rohadt büdös egy virág

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#769) l.skywalker


l.skywalker
félisten

US-China trade agreement lowers the cost of next-gen consoles, but not board games

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#770) ProEvoFan válasza l.skywalker (#769) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor majd a koronavírus fog problémát okozni... állítólag már több elektronika gyárban szünetel a gyártás minimum egy-két hétig (ennyi a lappangási ideje a vírusnak) de lehet tovább is... ha így terjed tovább, óriási bajban lehet Kína exportja.

[ Szerkesztve ]

(#771) l.skywalker válasza ProEvoFan (#770) üzenetére


l.skywalker
félisten

Összességében nem jön jókor.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#772) RudY válasza ProEvoFan (#770) üzenetére


RudY
addikt

Egyes kínai élelmiszer piacokat elnézve azon csodálkozom, hogy idáig megúszták komolyabb járványok és fertőzések nélkül....vagy csak nem beszélnek róla. :DDD

(#773) hombre[EU] válasza l.skywalker (#769) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez jó hír :)

Life, Uh, Finds A Way

(#774) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

UC4 PS Meeting :D

Life, Uh, Finds A Way

(#775) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Kis pletyka a mai napra is..

Industry Leaker Claims PS5 Has More RAM, Faster SSD, Better Overall Performance Than Xbox Series X

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#776) Wesder válasza Kicsimix (#775) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy legyen. A pénztàrcàm nagyon hàlàs lenne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#777) Moby válasza Kicsimix (#775) üzenetére


Moby
addikt

Annyira "accurate" industry leakerről van szó, hogy tőle származik a február 4 dátum is a ps5 revealre, ami hát...most már azt hiszem kimondhatjuk, hogy akkora akmu volt, mint a ház :DDD Ez a Tidux egy bohóc. És mégis, bármit lenyelnek, amit leír.

(#778) Kicsimix válasza Moby (#777) üzenetére


Kicsimix
őstag

Reméljük nemsokára kiderül az igazság.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#779) hombre[EU] válasza Moby (#777) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Volt egyszer egy jó infója :D de ez a cirkusz arra jó volt,hogy kiderüljön: senki sem insider aki annak mondta magát,mert azok mind kussban vannak

Life, Uh, Finds A Way

(#780) Wesder válasza hombre[EU] (#779) üzenetére


Wesder
félisten

Az melyik volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#781) hombre[EU] válasza Wesder (#780) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Valami játékkal vagy hw-rel kapcsolatban,nemtudom. Lehet vannak néha bizonyos infóik, de ezek csak tipsterek.
Eddig is tudtuk,hogy a sony egy komolyabb ssd-ben gondolkozik, a ms meg nagyobb csipdizájnban(látjuk is), a ram meg tipp :D aki ismeri ezeket a gépeket az nem fog pofázni

Life, Uh, Finds A Way

(#782) l.skywalker válasza Kicsimix (#775) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ezt láttam - persze ez is tuti leak:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#783) Carlos Padre válasza l.skywalker (#782) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A konzol találgatós topikban már szedem össze a dolgokat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#784) Carlos Padre válasza Moby (#777) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annyira leak ez, hogy már én is leírtam korábban hasonlót.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#785) Carlos Padre válasza Kicsimix (#775) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ők nem hisznek benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#786) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Szerintük viszont az új ps megint lenyomja majd az xboxot és meg is indokolják miért.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#787) Wesder válasza Carlos Padre (#786) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, mivel az MS nem is igazàn akar eladni konzolt. Ez persze felveti azt a kérdést, hogy akkor meg minek csinàljàk? Ez nem az én problémàm úgy gondolom.

Elolvastam közben a cikket, és semmi újat nem mondott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#788) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#786) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Brand popularity&loyalty, itt az indok

Life, Uh, Finds A Way

(#789) Carlos Padre válasza Wesder (#787) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Néha nem árt pedig elolvasni előtte a hszt amire válaszolsz :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#790) Moby válasza Carlos Padre (#784) üzenetére


Moby
addikt

A tartalmat nem olvastam. Megláttam az accurate industry leaker felvezetés, meg a Tidux nevet, és bezártam.

(#791) Wesder válasza Carlos Padre (#789) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn, de amit leírt, az tök egyértelmű. Semmi nem fog vàltozni. MS veszi majd helyettem a jàtékokat meg szórja az ingyen GamePass-t. Engem ez rohadtúl nem érdekel hogy nekik ez hogy lesz plusszos, én jól jàrok és ez a lényeg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#792) NyMRooD válasza Wesder (#791) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha az MS a gamepass-t akarja tolni a konzol eladás helyett akkor sajna hamarosan búcsúzhatunk az olcsó gamepass-tól. De szerintem jóval komplexebb az ő tervük, nem látjuk a számokat, az MS-nek ott az xbox melett a windows és a windows store is meg egy sor más szolgáltatás, nem hiszem, hogy pár blogger kifogja találni, hogy mit terveznek és szvsz szivárgás sem lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#793) l.skywalker válasza NyMRooD (#792) üzenetére


l.skywalker
félisten

De a GamePass ár/érték arányban egy jó árú szolgáltatás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#794) hombre[EU] válasza NyMRooD (#792) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A gamepass már az év végétōl szerintem (lepjenek meg) nem fog mūködni. Van az a réteg biztosan aki vesz egy nextgen boxot a 360/one játékokért, de akire építeni lehet annak nem szúrod ki a szemét kölcsönzött öreg játékokkal.
Véleményem szerint nem a leasingben, sem a streamingben a jövō (gpu elōfizetō vagyok). Olcsó casual megoldás, semmi több. Még mindig a klasszikus játékforgalmazás az úr

Life, Uh, Finds A Way

(#795) Moby válasza hombre[EU] (#794) üzenetére


Moby
addikt

Ha kivezetnék a gamepasst, bezárhatnák az xbox diviziót. A jövőjük múlik rajta. Persze árban változhat, illetve az állandó akciók kivezetésre kerülnek, de új vevőt nekik jelenleg ez hoz, és az tartja ott őket. Nem véletlenül tolja bele a psnowt a sony is egy hasonló konstrukcióba.

(#796) NyMRooD válasza l.skywalker (#793) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, a 300 ft-os akciós árra gondoltam.

(#794) hombre[EU]: A streaming-ben mint a konzolok leváltójában én sem hiszek, de alternatívaként felfog zárkózni, a gamepass és a hozzá hasonló megoldásoknak szerintem nagy jövője van, mivel minden más médiumnál beváltak (igaz, hogy inkább streaming-el összekötve).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#797) Wesder válasza NyMRooD (#796) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a havi 15$-t is simàn megéri az Ultimate. Én nem a 300ft-os himihumi GamePass-ra gondoltam. Teletoljàk a sajàt címeikkel, meg idénre is azt hiszem 20 nagyobb címet is beigértek még az XO-n. Ugye most telóra akarjàk nyomatni az Xcloud-ot, ami a GP része lesz. Ha valamilyen csoda folytàn jól fog működni, az iszonyatosan sok embert fog jelenteni, akiknek eladhatjàk a szolgàltatàst. Itt làtszik igazàn hogy a Sony és az MS egy teljesen ellentétes irànyba megy el, és ezért is fassàg ez a faszméregetés és konzolhàború. A Sony a hagyomànyos stratégiàt viszi tovàb, mert bevàllt nekik. (Minnél több embert egy gép alà behúzni)
MS meg úgy van vele, hogy ha màr nem megy a box, akkor csinàljunk mindenből is xboxot. A maga módjàn mindkét stratégia sikeres lehet. Az àtlag ember meg majd úgyis csak arra fogja reszelni hogy mennyi konzolt adott el xy gyàrtó.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#798) NyMRooD válasza Wesder (#797) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor félreértettelek, de mint fentebb írtam, igen még úgy is jó árban van és úgy már valszeg teljesen megéri az MS-nek. A Sony is akarhat valamit kezdeni a PS now-al, nem hiába mentek át Azure-ra.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#799) l.skywalker válasza Moby (#795) üzenetére


l.skywalker
félisten

lol :DD

A GamePass alig másfél éves, nyilván előtte is majdnem be kellett zárniuk. Az MS összességében szolgáltatásokra építi a jövőt. Ahogy az MS, Office, Azure úgy a gaming is ebbe az irányba terelődik. Gold, Game Pass, Game Pass Ultimate, xCloud, EA Access. Egyre inkább az előfizetéses modellekre akarnak építeni + mellé berakják még a játsz bárhol, bármikor, bármivel-t. Persze, aki csak a hardver konzolt látja mint jövőt, annak ez nem tetszik, de ezért is jön ki az XsX.

De stratégiailag kitűzött cél az MS-nél nem a már teljes egészében Sony által lefedett piaci harc, hanem szűz területek meghódítása. Több helyen írták, hogy vannak olyan régiók, ahol a hardver konzol egyértelműen luxus cikk, ellenben okostelefonja mindenkinek van. Ide tervezik az xCloud-ot és egyetle vetétlyátrsuk van jelenleg, a Stadia, amelyik hivatalos launch óta kevesebb játékot adott hozzá az előfizetői könyvtárához, mint az MS az xCloud-hoz béta állapotban.

Én nem örülök ennek, jobban tetszik a Sony féle "klasszikus" irány, de azt bátran ki lehet jelenteni, hogy a NextGen-ben sem lesz értelme az Xbox-nak a PS-el szemben izmoznia, jobba ha a saját útját járja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#800) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elden Ring’s Open World Will Include Dynamic Weather And Enemy Systems – Rumor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.