Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#1601) Wesder válasza Carlos Padre (#1600) üzenetére


Wesder
félisten

De nem érted hogy 3 PS4Pro + 2 One X àràból meg igen? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1602) Carlos Padre válasza Wesder (#1601) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogyne érteném, csak ez nem a pénzes hülyék topik. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1603) Carlos Padre válasza Wesder (#1601) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak a vicc kedvéért megnéztem milyen konfigot lehetett venni akkor egy ps4 árából. Nem szükséges megnéznem a CP 2077 minimum gépigényét :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1604) Wesder válasza Carlos Padre (#1602) üzenetére


Wesder
félisten

Mindjuk arra kiváncsi lennék, hogy mekkora az a csoport, amire az MS tàmaszkodni akar az Xbox mellett, ami futattni képes minimum
720p@60-ban ebben a generàcióban megjelent multiplat + MS címeket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1605) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1600) üzenetére


hombre[EU]
veterán

1-2 év és megjelennek az elsō játékok,amelyek RT gyorsító nélkül el sem indulnak (vagy játszhatatlan lesz), majd akkor lesz prüszkölés :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1606) _drk


_drk
őstag

[link] Nem tudom mennyire hivatalos, de erre a genre már nem jön a Baldur's Gate 3
Első nagyobb áldozat?
Gondolom PC-n nagyjából megcsinálják, ha már minden szuper, jövőre már DLC-vel szét patch-elve mehet a next genre.

(#1607) hombre[EU] válasza _drk (#1606) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Anti-user-friendly-policy!!! ;]
a sok crossgen-hír után kezdtem azt hinni,hogy mindenki eltöketlenkedi, de van aki nem szívatja saját magát és elōre tekint nem hátra.
A Divinity után én megbízok bennük...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1608) FollowTheORI válasza Carlos Padre (#1596) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majdnem mindent meg lehet írni skálázhatóra... a kérdés az, mi az a minimum szint, amit elfogadhatónak tartanak a fejlesztők, és ahhoz mi kell. :)
A fizikát is, AI-t is... stb stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1609) Kendek válasza FollowTheORI (#1608) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van amit nem lehet skálázni, mert alapvetően befolyásolja a játékmenetet.

<-ƘƘ->

(#1610) FollowTheORI válasza Kendek (#1609) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ami igazán számításigényes rész, az általában skálázható, hisz úgy tudják a "gépre szabni". :)

De mondom itt az a fontos miben mi a minium és mi a prioritási sorrend... utána a többire már kvázi meghatározza a "számítási büdzsét", és hogy mennyire lehet részletes a skálán.

Nyilván az új gépekkel mindenre többet lehet költeni, így máshová lehet tenni a minimumokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1611) Carlos Padre válasza FollowTheORI (#1608) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény, de a gyakorlatban ez mégis úgy működik, hogy meghatároznak egy minimum teljesítmény szintet, amibe mindennek bele kell férnie, és az extra teljesítmény jobb grafikára megy el, egyszerűen azért, mert nem csinálhatják meg, hogy erősebb gépen jobb AI-t, fizikát stb kapjanak a játékosok, mert multiplayerben konkrétan gamebreaker a dolog, single playerben meg unfair, és csoportos per lesz a vége.
Arról nem is szólva, hogy egy jó AI-t vagy fizikát eleve nehéz írni, skálázhatót meg pláne, nem véletlenül nem terjedt el eddig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1612) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#1613) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#1612) üzenetére


3L1T3
addikt

Szánalmas, nem értem, hogy miért csak ebben a szegmensben van ez ennyire túltolva, persze a felhasználók által. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1614) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#1613) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azért mert csak két "játékos" van... és amikor az emberek két táborra szakadnak csak, nincsennek valódi alternatívák (több), akkor mindig valamiért kialakul ez a "két táborosdi".
És hogy ki miben jobb meg az exkluzivitások... ettől független eddig igaz volt a mondás, hogy egy egy jó játék system seller tud lenni, és ebben eddig a Sony volt a jó (jobb).

A Gears meg a Halo meg a Forza is az (volt) az MS oldalán.

És valóban ezután is az lesz, ha érdekel a PS excl. cím akkor meg kell venned a PS5-öt, nincs más megoldás... míg valóban (HA!!) van egy One X-ed pl vagy egy jó PC-d, akkor nem kell rohannod SX-et venni majd.

Illetve ha csak egy gépet vehetsz, akkor nyilván a PS5 a logikus döntés, mert a közös játékok mennek majd és a PS excl. címeket is megkapod... ez van. :)

És szerintem a többség így fog gondolkodni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1615) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Gyűlölködést tegyük félre kicsit és állítsunk össze egy TOP 5 listát, hogy milyen játékokat várunk PS5-re, ami már nem PS4-ről felhúzott. Ez lehet pletykák alapján tippelt új IP (pl. Naughty Dog Sci-fi) és folytatás is.

Az én listám, nem feltétlenül sorrendben:

God of War 2
Marvel's Spider-Man 2
Horizon Zero Dawn 2
ND következő játéka (ami akár az Uncharted: TLL folytatása is lehet vagy a pletykált Sci-fi )
Days Gone 2

+1 Kojima következő játéka

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1616) 3L1T3 válasza FollowTheORI (#1614) üzenetére


3L1T3
addikt

Értem amit mondasz, de szerintem itt csak felhasználói igények és választások vannak. :D Néha már örülnék ha nem lenne konkurencia és nem kellene fertőzni az agyamat a fanboyok által létrehozott kórsággal. És ez marhára a mostani generációban lett ennyire éles vita. PS3 vs. X360-nál nem volt. De még azok megjelenésénél sem volt ilyen látványos és arcodba tolósan nyomva ez a propaganda. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1617) 3L1T3 válasza ImACeltic (#1615) üzenetére


3L1T3
addikt

God of War 2 és Marvel's Spider-Man 2

Ezek amiket mindennél jobban várok. Sőt igazából a legjobban azt várom, hogy a jobb hardver miatt (és remélem a SONY nem akarja 2 évig kiadni a gyenge PS4-re is az ex játékokat.) legyenek jobb fizikák és AI-k.

Mind a két általam felsorolt játék első részében az önismétlő, buta NPC-től rosszul voltam. Pedig ez aztán nem nagy dolog, hogy ne mindig ugyan annak a bandának a klónjai támadjanak rám. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1618) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#1616) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez valami civilizációs "fejlődési" lépcső most, mindenhol jelen van.
Ha megnézed mindenben ez megy most, hogy ha nem velem, akkor ellenem vagy.

Szerintem az a baj, hogy amit régen az emberek a háborúzásban vezettek le, az most ebbe a nagy világbékébe ebben nyilvánul meg... más "frontokat" kerestek és találtak (ugye a híres terminátor filmben is megmondták... a génjeinkben van ;] ). :)
Tény mondjuk még mindig jobb, mint valóban háborúzni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1619) hombre[EU] válasza ImACeltic (#1615) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Bloodborne 2, új scifi NaughtyDog, GoW sequel, TeamNinja nextgen játéka, HZD2, Ueda (JapanStudio) új játéka, Insomniac VR...a legfontosabbak :)
És lepjenek meg sok új PV-vel

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1620) FollowTheORI válasza ImACeltic (#1615) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én csak a HZD2-őt várom igazán most... meg persze ha lesz új Uncharted vagy ilyesmi akkor azt majd. :)

A többi annyira nem mozgatta meg a fantáziám. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1621) Kendek válasza ImACeltic (#1615) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az első pár évben főleg a saját fejlesztőstúdiós játékok lesznek PS5 exkluzívok, hiszen ezekkel demózzák a konzol képességét és adják el a hardvert. A többi cím esetén a minél nagyobb potenciális vásárlóbázis a cél, szóval ezeknél talán kicsit kevésbé lesz kihasználva az új konzolgenerációk ereje.
A magam részéről az összes AAA exkluzív címet várom, nekem általánosságban nagyon bejöttek. A várható képességek közül a hosszú töltőképernyők és az egyéb illúzióromboló dolgok (pl. normális AI és egyedi karakterek) eltűnése ami várós.

<-ƘƘ->

(#1622) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#1617) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én meg arra leszek kíváncsi a Sony feljavítja e bármelyik régi címét az új gépre új képességekkel... :)
Vagy letudja egy sima BC-vel és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1623) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#1613) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sehol sincs a videokártya szegmenshez képest ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1624) hombre[EU] válasza Kendek (#1621) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem meg a nagyoknak lesz annyi eszük,hogy nem áldozzák be a saját teljesítményüket a butthurt-userek oltárán.
Nem tudom elképzelni,hogy a következō ElderScrolls,Rockstar akár Ubisoft (mistani AC/FC-n kívül) stb. megjelenjen a jelenlegi (ócska) vasakon

Life, Uh, Finds A Way

(#1625) Kendek válasza hombre[EU] (#1624) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. egy GTA 6 esetén én sem várom. De ott van pénz bőven, és magával a játékkal is nagyon-nagyon hosszútávra fognak tervezni. Szóval itt várhatóan bőven meg fog térülni a befektetés.
De egy Ubisoft esetén ahol a mennyiségre mennek rá, szerintem egyelőre kizárt dolog, hogy elfelejtsék a jelen generációt. Főleg ha az MS is ragaszkodik hozzá, akkor PS4-re miért is ne hoznák ki?

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#1626) Carlos Padre válasza FollowTheORI (#1614) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az az érdekes ebben a konzolwarosdiban, hogy le van egyszerűsítve, leginkább a Microsoft és szimpatizánsai által. Konzol fronton mintha a Nintendo nem is létezne, streaming/subscription területen meg csak a Stadia és GeForce Now az ellenfél, mintha nem a Sony uralná jelenleg azt a piacot toronymagasan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1627) Wesder válasza Carlos Padre (#1626) üzenetére


Wesder
félisten

A Nintendo nem gyàrt nagykozolt.
A vilàg kegerősebb kézikonzoljàval meg konkurencia nélkül van.
A Sony-t meg valószínüleg azért nem tekintik streaming ellenfélnek, mert magàtól nem tudnà megoldani. Ha az MS/G/Amazon trióból mindenki a sajàt szolgàltatàsàt fogja nyomatni, simàn mondhatjàk a Sony-nak hogy oldja meg magànak, és akkor volt nincs PSNow.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1628) Carlos Padre válasza Kendek (#1625) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ubi, EA, Acti tuti kihozzá mindkét genre a játékait az első években, miattuk tényleg nem lesz érdemes rohanni a boltokba az új konzolokért, mert a jobb garafikán kívül semmit nem nyújtanak majd.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1629) Carlos Padre válasza Wesder (#1627) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aha, oké. Korábban meg a Wii nem volt ellenfél, mert miért is? Csak. A Switch meg azért nem ellenfél mert kicsi? Lol.

A szerkesztett részre: látszik, hogy mennyire nem értesz a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1630) Wesder válasza Carlos Padre (#1629) üzenetére


Wesder
félisten

A Switch tipikus màsodkonzol, amit PC/PS/Box mellé, és nem helyette vesz az ember. Nem ellenfél sem a a Sony-nak, sem a Microsoftnak. A Nintendo megtalàlta a sajàt piacàt, ahol konkurencia nélkül tud sikeresebb lenni, mint az MS vagy a Sony. A 13-ban jött volna a Switch, még a PS4-nél is több ment volna el belőle. Persze 14 Júliusban jött a Shield tablet így ez nem volt lehetséges.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1631) FollowTheORI válasza Carlos Padre (#1629) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A kézi konzoloknál a mobiltelefonok és a tabletek a konkurencia... máramennyire.

Jól írta Wesder... a Nintendo más pályán játszik azért sikeres... nincs már pl PS Vita vagy hasonló amivel tényleg össze lehetne mérni, vagy ami igazán piacot rabolhatna.

A Wii meg a múlt... :)
Nyilván amikor volt, akkor ott volt... látható is a toplistán, de nincs új Wii most... ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1632) Mr Bond 007 válasza Wesder (#1627) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Pedig rengetegen használják asztali konzolként is. Ezt így ennyire nem sarkítanám le. :N
Btw 95 óta pc gamer vok, volt 360-am és jelenleg ps4 + switchem. Az utóbbi 1,5-2 hónapban szinte csak a switchen játszottam, még este is tv-re kötve. Ps4 mehetett kb 3-4 órát. (nézegettem a dealeket meg behúztam a ps+ gameket)
Tele van jobbnál jobb játékokkal, és sok multi platformot oda vettem meg mert ha épp a gyereknek kell a tv akkor sincs dráma. :D

[ Szerkesztve ]

(#1633) Wesder válasza Mr Bond 007 (#1632) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy ràdugod a TV-re nem lesz asztali konzol. Ha a dokk miatt mondjuk egy PS4 és Pro közötti erősséget érne el, akkor arra azt mondanàm hogy OK. Nekem kézikonzol marad, sosem dugnàm TV-re, arra való a Box meg PS.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1634) Kendek válasza Wesder (#1633) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ott is sokan az exkluzívok miatt vásárolták, és nem feltétlenül amiatt, mert útközben vagy a retyón is tudnak vele játszani.

<-ƘƘ->

(#1635) Wesder válasza Kendek (#1634) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam én hogy nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1636) Kendek válasza Wesder (#1635) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak rámutattam, hogy sokan viszont nem kézikonzolként tekintenek rá, mert mindkettő tud lenni. Van akinek ez, van akinek amaz a fontosabb. De persze asztali módban is csak kis részben ellenfele a nagyoknak.
Amúgy akkor azt mondod, hogy ha téged érdekelne is valamelyik exkluzív címe, te akkor sem kötnéd a tévédre, hanem inkább ülnél ugyanúgy mellette és bámulnád a kicsi képernyőt? Csak azért mert úgy érzed, hogy inkább kézikonzol? Az sem zavar, ha asztali módban esetleg jobban fut?

<-ƘƘ->

(#1637) Wesder válasza Kendek (#1636) üzenetére


Wesder
félisten

A Zelda érdekel csak lusta vagyok Switchet venni, és igen, azt is meg mindent kéziben jàtszanék. Egyszerűen azért, mert megtehetem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1638) Kendek válasza Wesder (#1637) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most ezt nem teljesen értem. Szóval te a PS4 Xbox esetén is kihasználod ezt a lehetőséget, és inkább a telód képernyőjén játszol? Mert akkor persze érthető. Én meg pont az ellenkezőjére gondoltam. Vagyis miért is játszanál mindenképp azon a kicsi képernyőn, mikor megtehetnéd, hogy tévére kötöd.

<-ƘƘ->

(#1639) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Én a Ubisoftot is elképzelhetōnek tartom, ami jövōre megjelenik az cross, de utána elengedik. Pl. most fejezik be a vikinges AC-t, de már folyik a következō rész fejlesztése csak ps5-re. Ha versenyben akarnak maradni akkor legalább olyan minōséget kell hozni,mint a konkurencia. Ehhez ki kell használni az új hw-t...és eljutunk oda,hogy összeségében nem éri meg támogatni a régi gépeket,mert: plussz erōforrás(ember,idō,pénz) és ahhoz,hogy vissza lehessen portolni gyengébb,kevésbé versenyképes játék kell
Egyébként nem ugyanebbe a hibába estek bele az elōzō váltásnál is? A BlackFlag után elég rossz imidzs/eladási számaik voltak

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1640) Wesder válasza Kendek (#1638) üzenetére


Wesder
félisten

Kellene jobb net, meg egy 5Ghz-router, + normàlis gamepad, amitől Switch-es lesz a teló. + egy màsik teló is, hogy ne azt merítsem, amelyiket hasznàlom. Túl sok macera, de ha adott lenne mindez, akkor biztos hasznàlnàm. Így meg inkàbb egy Switch. Majd egyszer valamikor. Megvàr az, nem kell sietnem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1641) Kendek válasza hombre[EU] (#1639) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ők nem versenyeznek senkivel, a játékaik - főleg tartalmi - minősége pedig eddig is kifogásolható volt. :DDD

A viccet félretéve, nyilván az Ubisoft-nak is fontos lesz a PS5, és technikailag amennyire csak lehet ki is fogják használni. De általánosságban árnyalja a képet az, hogy az MS ragaszkodik a jelen generáció támogatásához is, illetve, hogy adott lesz a visszafele kompatibilitás. A gyengébb, kevésbé versenyképes játékokkal megcélozzák majd a PS4-et, és azzal együtt behúzzák a PS5 tulajokat is.

<-ƘƘ->

(#1642) Wesder válasza Kendek (#1641) üzenetére


Wesder
félisten

Az MS nem vàrja el hogy a 3rdparty fejlesztők tàmogassàk a One-t. Ez a kijelentés csak az XGS csapatokra vonatkozik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1643) Kendek válasza Wesder (#1642) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pont azért mondtam, hogy általánosságban árnyalja a képet. A Sony pedig nyilván pont az ellenkezőjét fogja csinálni. Itt majd a játékok fejlődésén lesz a hangsúly, de a másik oldalon meg nem úgy tűnik.

<-ƘƘ->

(#1644) hombre[EU] válasza Kendek (#1641) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én az elmúlt években ott rúgtam bele a Ubiba ahol értem :DDD de most valahogy azt érzem,hogy sínen lesznek. A legutolsó (nem a Breakpoint,no pun intended) infók alapján magukba szálltak és legfelül is elgondolkodtak a dolgokon. Értsd: lehet,hogy most olyan projekteket kaszáltak,toltak,gondoltak át amelyeket másfél éve alfa stádiumban kitolnak 90euróért. remélem jók a megérzéseim :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1645) FollowTheORI válasza hombre[EU] (#1644) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én azért nem vagyok annyira optimista... volt már ilyen korábban is és kb 1-2 évig bírták.
Igaz utána kaptunk egy zseniális AC Origins/Odyssey párost... de ugyanúgy rápörögtek megint a copy-paste-re futószalagon évente, mint előtte...
De legyen igazad...

Bezzeg egy jó kis Splinter Cell még mindig sehol... én ezért vagyok mérges rájuk. :W ;]
No meg azért mert megveszi az ember a játékaikat és tuti hogy pár hónapra rá fillérekért osztogatják... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1646) 3L1T3


3L1T3
addikt

Amúgy amit a SONY a PS5-el kapcsolatosan csinál akarom mondani nem csinál, az több mint furcsa és egyben érdekes! :D Még a magyar üzletágvezető is vakarja a fejét, mert eddig mindig be voltak avatva mindenbe. De a PS5-ről ő is annyit tud, hogy PS5 lesz a neve. Nagyobb a belsős titoktartás mint valaha.

Remélem lerohad az arcom, hogy mivel készülnek. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1647) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#1646) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Még dolgoznak a matematikusok meg a marketingesek mi mennyi legyen és mikor történjen, hogy a maximális pénz bejöjjön a tervek szerint. :D

Azért a hw annyira nem lesz más, hogy azt kéne ennyire titkolgatni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1648) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#1646) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lesz itt semmi extra. Jön egy újabb fekete doboz :D
Én már az új játékokról néznék gameplayt...ha bemutatják a gépet és csak cutscene trailereket mutatnak akkor mérges leszek :D min. 1-2perc realtime gameplay, csak ezeknek hiszek

Life, Uh, Finds A Way

(#1649) Wesder válasza 3L1T3 (#1646) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet annyira ronda, hogy nem merik megmutatni és halogatnak.;]
Viccet félretéve én is valami nagyon nagyot vàrok tőlük, ha màr ennyire halgatnak. Dobjàk csak le az atomot nyogodtan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1650) keIdor válasza Wesder (#1649) üzenetére


keIdor
titán

Most megint felütötte a fejét az a pletyka a napokban, hogy PS5 és PS5 Pro is lesz. Tehát mindkét oldalt két gép startra.
Személy szerinti véleményem, elég volna mindkét oldalt egy is, olcsóbb gépeknek ott a régi Pro és X... 2-3 évig ezeket úgyse engedik el teljesen.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.