Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) hombre[EU] válasza Wesder (#250) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na de itt a pletyka másik fele az,hogy kap egy engine-t is a bc játékokhoz,gondolom valami AI/MI szarság...hogy emészthetōbb legyen. Viszont nem a látvány a legnagyobb baj ezeknél a prevgen játékoknál, hanem a játékmechanika gagyi a legtöbbnél, vannak kivétélek a faék egyszerū játékok tūrhetōek (fps,platformer,jrpg stb), de szerintem minden érában van max egy tucat játék ami szépen öregszik.

Life, Uh, Finds A Way

(#252) Rage47 válasza Wesder (#248) üzenetére


Rage47
veterán

Sokan rá vannak pörögve a témára, aztán 5 perc játék után rájönnek, hogy mekkora szar már az a 20 éves game... :D

(#253) Moby válasza Wesder (#250) üzenetére


Moby
addikt

Én szoktam játszani pl. GC játékokkal tévén, emuval manapság is.

(#254) Wesder válasza Rage47 (#252) üzenetére


Wesder
félisten

Kb ez lesz. Ami abból az éràból jó volt, az màr kapott, vagy kapni fog Remastert

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255) Rage47 válasza Wesder (#254) üzenetére


Rage47
veterán

Xboxon is mennek az Xbox Original game-k, és ki játszik velük...

(#256) tailor74 válasza Wesder (#250) üzenetére


tailor74
őstag

Hát aki ps1-es játekot akar játszani 65"-os tv-n, az meg is érdemli. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#257) Wesder válasza Rage47 (#255) üzenetére


Wesder
félisten

Én, de csak a Breakdown miatt.
Anno classicon jàtszottam, de nem tudtam befejezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb kép devkitről. Ezen picit jobban látható a kontroller:

Live-Die-Respawn

(#259) AxBattler válasza oriic (#258) üzenetére


AxBattler
félisten

Kiköpött DS4, csak kicsit ergonomikusabb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#260) RudY válasza oriic (#258) üzenetére


RudY
addikt

Ez a Please do not share this kb. olyan, mint a horror filmekben a ne menj le a pincébe. :DDD

(#261) oriic válasza RudY (#260) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amigy kb hja. Egyebkent ha sajat nevvel osztotta, akkor amugy is erdekes munkanapja lesz ma szerintem. :D

Live-Die-Respawn

(#262) Wesder válasza oriic (#261) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom majd őt is kitakarítjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263) hombre[EU] válasza oriic (#258) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mondanám,hogy ennyire buta nem lehet valaki és ez egy kontrollált leak...de minden azonosító szám rajta van a képen :D
egyébként miért emeli ki,hogy prototype 1? Lōhetett volna képet a kettesrōl is ;] ha már lúd legyen kövér

Life, Uh, Finds A Way

(#264) #20411392 válasza oriic (#258) üzenetére


#20411392
törölt tag

Egy takarítóra bízzák a gép tisztítását? Ez komoly?

(#265) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit jobb kep:

Van ott egy Xbox kontroller is, szoval kulsos csapat lesz ez. (Allitolag Ubisoft)

Live-Die-Respawn

(#266) Wesder válasza oriic (#265) üzenetére


Wesder
félisten

Belsős csapatoknàl tilos Xboxon jàtszani, vagy mi? péeles:D
Jó nyílvàn nem azért van ott az X conti. Lehet valós a tipp hogy Ubi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267) sasa134 válasza oriic (#261) üzenetére


sasa134
addikt

Patrick ma reggel 8-tól már újra aktív tagja a munkaerőpiacnak. :D

Avanti Roma

(#268) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Holnap mutatják be, vagy mi lesz? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#269) Wesder válasza hombre[EU] (#268) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem, aztàn kapunk egy új TV-t.:))

Vicces azért, hogy sokan itt vàrjàk a PS5-öt, aztàn ha nem lesz, akkor meg majd megy a hiszti.
#Futureiscoming-ból nekem is inkàbb a konzol ugrik be, mint egy új méregdràga TV vagy bàrmi màs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270) hombre[EU] válasza Wesder (#269) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A CES inkább a semiconductor részleg eventje, de lehet villantanak a videójáték bizniszbōl is valamit. Egy dátumot a bemutatóhoz? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#271) Wesder válasza hombre[EU] (#270) üzenetére


Wesder
félisten

Az első PS nem CES-en jelent meg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272) hombre[EU] válasza Wesder (#271) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na de az az elsō volt,egy újdonság. A tizedik már nem olyan érdekes, fōleg úgy,hogy semmilyen új tech nincs benne. Meglátjuk, 50-50 az esély rá
szerk.: Max egy új clouddal lehetne ott villogni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#273) gyuromoj


gyuromoj
veterán

2020 Holiday a megjelenés... de talán 1 hónap múlva lesz info csepegtetes.(ha jól értettem)

szerk.:

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#274) Wesder


Wesder
félisten

Kaptunk egy PS5 logót, ott hangosan felnevettem.:D
De csak azért mert semmi extra nincs benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#275) hombre[EU] válasza gyuromoj (#273) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Februárban már gameplayeket fognak rajta demózni, minimum vertical slice-okat :)

wesder hááát hívhatták volna PS Evolution Ppp-nek is :) de nem

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#276) VTom válasza gyuromoj (#273) üzenetére


VTom
veterán

Óriási fricska a Sonytól :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#277) Wesder válasza hombre[EU] (#275) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb hagyjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#278) frankdelgado válasza Wesder (#274) üzenetére


frankdelgado
őstag

Dehogynem, ez már mutatja, hogy nagy mennyiségű exklúzív tartalom érkezik, javarészt magyar lokalizációval.

(#279) Wesder válasza frankdelgado (#278) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hàt ahogy ezt a logót felkonferàltàk....
Nem eröltették meg magukat.
Google első képtalàlatàt beraktàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#280) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Ja, ilyenkor én is röhögök, ott várja a sok szerencsétlen a koncot - van aki fent is marad, vagy felkel e miatt -, erre odadobják ezt és szerintem szarrá röhögik magukat. Egyébként kedvemre való az ilyesmi ;] .

(#281) hombre[EU] válasza frankdelgado (#280) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ilyen ez a hype train :D egyébként meg majd szólnak,ha lesz valami

Life, Uh, Finds A Way

(#282) Tegla80 válasza Wesder (#274) üzenetére


Tegla80
addikt

Mi legalabb tudjuk mar,h mi lesz a neve. :D (Nemugy,mint odaat ahol meg ez sem megy elsore. :DDD )

Sony® & PlayStation®

(#283) Wesder válasza Tegla80 (#282) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is lehetett tudni, nem a nevével van tovàbbra sem bajom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#284) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

Egy atlagos gamer / user kerdes:

A PS4 Pro -t erdemes lesz lecserelni PS5 - re?

(#285) lacy86


lacy86
addikt

bocsi, dupla hsz

[ Szerkesztve ]

(#286) l.skywalker válasza lacy86 (#284) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jogos kérdés. De szerintem ez tartalom függő, egyrészt van-e/lesz-e olyan játékod, amit a PS5 megjelenéséig nem tudtál még elindítani sem (ill. kapnak-e ezek a címek valami upgrade patch-et PS5-re), másrészt pedig, hogy lesz-e olyan cím, ami már csak PS5-re jelenik meg és kialakul benned a must-have érzés :)

De egyébként nagyon sok infó hiányzik még ahhoz, hogy el lehessen ezt dönteni.

Én egyet tudok magamról. Nagyon szeretem a játékokat és nem vagyok márkafüggő. Én day1 vennék szívesen PS5-t is Xbox Series X-et is és mindig a legújabbat. De még ha nem is anyagilag, de idő miatt meg kell gondolnom, mert a jelen generációban is többet vásárolok mint játszok játékokkal, szóval - ez tényleg nagyon egyéni dolog.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#287) VTom válasza lacy86 (#284) üzenetére


VTom
veterán

Senki nem erőlteti rád a döntést, ha Neked megéri, akkor igen.
Remélem a Sony mindent megtesz azért, hogy megérje.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#288) Kendek válasza lacy86 (#284) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a PS4-et aktívan kihasználod, akkor - ha nem is azonnal, de - nyilván érdemes lesz cserélni, igen. Elvileg ugye adott lesz a visszafele kompatibilitás, így a mostani játékaid sem vesznek el. Viszont aztán egyre több olyan cím fog érkezni ami csak PS5-ön fog futni.

<-ƘƘ->

(#289) oriic válasza lacy86 (#284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenlegi tudásunk szerint nem. Pontosítok: Amíg nincs 100%-osan egyértelműen kijelentve hivatalos forrásokból, hogy teljesen* visszafelé kompatibilis lesz a PS5 (Vagyis lejátszik minden PS4 játékot), addig az én véleményem az, hogy nem érdemes a cserén gondolkodni.

*Mark Cerny emlékeim szerint csak arról beszélt korábban, hogy kompatibilis lesz a korábbi játékokkal, de talán arról nem volt szó részletesebben, hogy az összessel. De javítsatok ki ha rosszul emlékszem. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#290) hombre[EU] válasza lacy86 (#284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha multizol (új battlefield,cod,fifa stb) és/vagy a legújabb (ps5) játékokkal szeretnél játszani akkor igen, ha van még sok ps4 játék amelyeket szeretnél végigjátszani akkor az elsō évben még simán el leszel a Proval. Addigra feltöltik értékes tartalommal is

Life, Uh, Finds A Way

(#291) gyuromoj válasza oriic (#289) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam is az lesz a vízválasztó.
Illetve érdekelne hogy a játékok mennyivel fognak drágulni, esetleg a mostani generáció játékait adják majd alapból olcsóbban? (kétlem, de hátha)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#292) Kendek válasza oriic (#289) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk ha már ennyit témáztak róla, illetve tudjuk mi van/lesz a konkurenciánál, így azért elég nagy öntökönlövés lenne a Sony-tól ha mégis kihagynák. Elvileg ugye három kompatibilitási hardverállapot lesz, PS4/Pro/5, és menni fog minden. Az persze már kevésbé valószínű, hogy ingyenes feljavításokat is osztogatnának majd mint a Pro-nál, de ha már a PS4-es változat fut, akkor az is elég érv a cseréhez.

<-ƘƘ->

(#293) l.skywalker válasza Kendek (#292) üzenetére


l.skywalker
félisten

A konkurenciánál is még csak "marketing" szintjén jelent meg, hogy minden kiegészítővel és szoftverrel kompatibilis lesz, ami a One-al is az volt. De az a szó még nem hangzott el, hogy: "at launch" :)

Szóval én ezért várok ki a végletekig bármelyikkel kapcsolatban azzal, hogy veszek-e vagy sem.

Nálam pl. az "erő" semmit sem számít.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#294) Rage47 válasza gyuromoj (#291) üzenetére


Rage47
veterán

méég drágulna szerinted? :S

(#295) Kendek válasza Rage47 (#294) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem hiszem én sem, egyelőre tutira nem lesz drágulás, hiszen nemrég volt. Amúgy meg annyira nem is zavar, csak maradjon a - folyamatos - akciózás, ahogy most van.

<-ƘƘ->

(#296) keIdor válasza lacy86 (#284) üzenetére


keIdor
titán

CPU erőben akkora ugrás lesz, hogy én day1 megveszem, valószínűleg mindkét gyártó gépét. Bár igazából tartalomfüggő a siettség. A Godfall egyelőre nem annyira keltette fel az érdeklődésem. Már önmagában a 60fps miatt megéri, de én remélem, hogy AI, fizika is ugrik most egy szintet.
Ha nem is 2020-ban, de 2021-ben igen, érdemes, én szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#297) Wesder válasza gyuromoj (#291) üzenetére


Wesder
félisten

Màr most 60€-ról 70€-ra dràgultak az alapkiadàsok. Plusz az egyébb variàciók sem véletlen vannak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#298) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Érdekes,hogy az AMD nem mutatott, nem beszélt RT-rōl a CESen illetve nincs nagyobb navi sem (egyelōre?) csak az elōzō vágott verziója...

Life, Uh, Finds A Way

(#299) gyuromoj válasza Wesder (#297) üzenetére


gyuromoj
veterán

Erről lemaradtam, nem nagyon veszek day1 játékot. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#300) Wesder válasza gyuromoj (#299) üzenetére


Wesder
félisten

Magyar Store-ban meg 18-ról 21k-ra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.