Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#1451) Wesder válasza ImACeltic (#1449) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos hogy nem. Ott fognak tracelni, ahol szükséges, és làtvànyos.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1452) l.skywalker válasza NyMRooD (#1450) üzenetére


l.skywalker
félisten

És ez nem állítható? Most is vannak olyan játékok, amikben van lehetőség választani, hogy magasabb felbontást vagy magasabb fps-t akarok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1453) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1446) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a raytracing megoldásukról beszél (vagy csak remélem? :) )... arról beszélnek,hogy elég hatékony az api

Life, Uh, Finds A Way

(#1454) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1453) üzenetére


l.skywalker
félisten

Értem, csak én mivel teljesen hülye vagyok ehhez kérdezem, hogy ahogy a felbontás/fps is választható, ugyanúgy a ray tracing is olyan funkció amit lehet ki-be kapcsolni? Akár részlegesen stb?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1455) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1454) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most pc-n úgy mūködik,hogy megcsinálják a klasszikus "kamu" fényeket raszterrel és belerakják a raytracinget is bizonyos fényforrásoknak. Ki-be kapcsolható,mert ott van mindkettō. Konzolon, ha a belsō terekben pl. a ledlámpák fényeit rt-vel számolják akkor nem lehet kikapcsolni,mert nem készült el másképp.
Majd egy hozzáértō ember okosabban elmagyarázza :) a lényeg, szerintem konzolon nem lesz állítható,ahogy az élsimítás sem az most sem

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1456) bandi0000 válasza l.skywalker (#1454) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Külön ki-be kapcsoló biztos nem lesz

Max azt tudom elképzelni, mint X esetében, hogy pl 4K 60 FullHd 120 és ezeknél vagy kikapcsolják, vagy vissza veszik az RT-t

Xbox One: bandymnc

(#1457) NyMRooD válasza l.skywalker (#1452) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem vagyok benne otthon, meg annyira nem is mozgat a téma, de a minimális RT is hatalmas teljesítmény csökkenéssel jár (felére-harmadára csökken), nyilván állítható lesz valamilyen szinten, de 100%, hogy a 4k/30 vagy 4k/60 felejtős lesz raytracing-el, de lehet még az 1080p is. Fontos, hogy teljes RT-ről beszélek, ami értelmezésem szerint pl openword játékoknál jelenleg teljesen elképzelhetetlen (jó grafikával, nagy felbontással és stabil fps számmal).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1458) l.skywalker válasza NyMRooD (#1457) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk akkor nem értem konzolon miért jó ez? Vagy most egy Minecraft RT-vel 1080p/30fps-el annyival szebb lesz? El tudom képzelni hogy pl. a Sony belsős stúdiói ezt részlegesen be tudják építeni egy PS5 játékba, de az, hogy mondjuk egy EA kiadásban vagy egy Ubi szerkesztésben készült esetében ez halottnak a csók lesz, az tuti :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1459) l.skywalker


l.skywalker
félisten

a Square Enix tervei szerint a készülő játékaik mind a jelen, mind a következő generáció gépeivel kompatibilisek lesznek:

Q: Could you share your thinking on the development of new titles for current- and next-generation game consoles going forward?
A: The next-generation consoles will have backward compatibility, so we plan for the time being to make our new titles available for both current and next-generation consoles. It will therefore be somewhat farther down the road that we release titles exclusively for the next-generation consoles.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1460) hombre[EU] válasza NyMRooD (#1457) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Openworldben (most még) nehezen elképzelhetō, de egy Control szintū játéknál mūködhet. Nem tudjuk konzolokon mennyire lesz hatékony az eljárás, biztosan jobb,mint pc-n. Az is elég,ha részleges,mert akkor már valami elkezdōdik...én talán annak örülnék a legjobban,ha dedikált magokat kapna (like nvidia) és így "kötelezōvé" válna a technológia. Mert aki nem használja ki az elmarad a piaci versenyben. Persze itt fōleg single player AAA-król beszélek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1461) Carlos Padre válasza NyMRooD (#1450) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne az Nvidiából indulj ki, az egy nagyon régi, primitív megoldás. Vannak a brute force-nál nagyságrendekkel gyorsabb megoldások a világban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1462) NyMRooD válasza Carlos Padre (#1461) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, teljesen valószínű, hogy a folyamatosan lemaradásban lévő AMD nagyságrendekkel jobb megoldást hoz ki elsőre :C. Viccet félretéve még nagyon az elején járnak a hardver gyártók és a fejlesztők is ennek a technológiának, szóval ne várjunk csodát, majd a ps5/xsx utáni genben, ebben csak amolyan demo lesz.

(#1460) hombre[EU] én is így gondolom.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1463) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1458) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az ubisoft már nagyon régóta kísérletezik a témában, szinte minden újabb játékában van egyfajta global illumination, úgyhogy ők elsőként fogják kihasználni a lehetőséget, mert egy bizonyos szint fölött már nem lehet fokozni az élethűségen kizárólag statikus megoldásokkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1464) Carlos Padre válasza NyMRooD (#1462) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látom szakértő vagy a témában, nem is vesztegetek rád akkor több karaktert.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1465) NyMRooD válasza Carlos Padre (#1464) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem vagyok szakértő, de egyszerüen nem hiszem, hogy az AMD egy első próbálkozása 2-3 generációval megelőzni az nvidia-t. Azt eltudom képzelni, hogy jobb lesz az AMD implementációja, de azt nem, hogy több nagyságrendel is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1466) b. válasza Carlos Padre (#1461) üzenetére


b.
félisten

nem az Nvidia megoldása , hanem a Microsofté-Nvidiának van erre hardveres támogatása.... ha már szakértőnél járunk.
Vulkanra is támogatják RT -t , de azkb most még mindegy.
jelenlegi formájában a mai napon a DX alapú RT re AMD is adhatna megoldást,de nem tud mert nincs rá hardveres gyorsító megoldása.. Nvidia is csak annyit tud, hogy a BVH struktúrát gyorsítja fel az RTX kártyákkal az un. RT magokkal, maga az RT számítás hagyományos ALU művelet, bármelyik kártya képes lehet rá.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1467) VTom válasza b. (#1466) üzenetére


VTom
veterán

Hasonló lesz az új konzolokban is a megoldás, legalábbis erre enged következtetni a hardware-es RT támogatás.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1468) Mike válasza Wesder (#1447) üzenetére


Mike
veterán

ez a mániátok
jaj rosszabb lesz és drágább, a Sony lapít, nagy baj van
ja. a ps2 után a ps4 volt a legnagyobb számban eladott konzol
az mst még a Nintendo is megelőzte
gondolom most a Switch tulajok is fel alá rohangálnak mint a törpök aprajafalván, 12 teraflops!
hova siessen a Sony? jelenleg piacvezető
téged meg úgy sem érint

(#1469) Wesder válasza Mike (#1468) üzenetére


Wesder
félisten

Nyugodj meg, attól majd megnyugszol.
Biztos hogy nem fog tudni a 12TF-re ràlicitàlni, mert nem is akar.
Oka van annak hogy nem mondanak semmit. Ez lehet azért mert megvàrjàk míg az MS eldurrogtat mindent. Az is fura hogy mindent is skippelnek. Persze a vírusra fogjàk. legyen, részben érthető, de ennyi erővel idén mindent vissza kéne mondani emiatt. Persze azon sem lepődök meg, ha az E3 is törlésre kerül.
Egyébként meg igen is érdekel hogy mit akarnak, mert kivàncsi vagyok hogy innen a PS4-ről hova tovàbb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1470) Mike válasza Wesder (#1469) üzenetére


Mike
veterán

en teljesen nyugodt vagyok
én nem temetem a Sonyt
én nem aggódok sem a 4k, 8k-n sem a 120 fpsen
az rt se hoz különösebben lázba
tök mindegy mi lesz a ps5 tech specifikációja, hány TFlops lesz, meg fogom venni
azért aranyos hogy ide jársz kárálni
vedd meg szépen a boxot, mindenkinek jobb lesz, hidd el :)

(#1471) Mike válasza Wesder (#1469) üzenetére


Mike
veterán

és tudod miért fogom megvenni kb feltételek nélkül? mert a mostani termékükkel ennyire elégedett vagyok

(#1472) Wesder válasza Mike (#1470) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem érdekel, hisz amit nem làtsz, az nincs is ugye? ( :

Nem temetem a Sony-t, csak lentről könnyebb feljebb lépni, mint fentről még feljebb, és ez az ami érdekel. Én tudom hogy a nextgen box semmitmondó gamepass fillerekkel lesz tele, Sony-nàl meg ex címek. Semmi nem fog vàltozni.
De azt mondom hogy lepjenek meg mindkét oldalról. Màr annyival is megelégednék ha ezt a nagy kusst egy PS5 nem devkit fotóval megtörnék. Persze ha teszem azt 2 héten belül tolnak egy full leleplezést a gépről, nem fogok megsértődni. Az is benne lehet a pakliban hogy tudjàk hogy idén nem lesz PS5 a gyàrtàsi nehézségek miatt, ezért nem mondanak semmit, a MS meg bàrmi àron legyàrtat màshol kurvasok veszteséggel, csak hogy elrajtolhassanak, és ezért beszédesebbek.

Ha dobnak egy SunsetOD2-t akkor PS5-öt fogok venni. Csapat megvan, IP megvan, csak a Sony-n múlik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1473) ProEvoFan válasza Mike (#1468) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, vicces olvasni a sok temető kritikát a 12 teraflops után.
"PS5nek annyi."
"Félnek előállni bármivel."
"Nincs is semmi a kezükben, ezért nem mutatnak semmit"
"Smart Delivery.Na erre mit lépsz Sony!Vége a lehúzásnak!" (itt megjegyezném, hogy sok kiadóval kibasztak, igaz, teljesen user barát és ez jó, de ne csodálkozzunk azon, ha ennek valahol meglesz majd a böjtje...hiszen ez kibaszott nagy mínusz lesz, amiben biztosak lehettek, hogy bevasalják rajtunk valamilyen módon.Persze nem kötelező minden kiadónak beállni a sorba.)
"Bujkálnak"

Abban egyetértek, hogy tényleg idegesítő a "nem mondok még semmit" hozzáállás.Talán kicsit magamnak is generálom a "problémát", de bízom a Sonyban, mint ahogy mondtad, a ps4el is bizonyítottak már.

(#1474) l.skywalker válasza ProEvoFan (#1473) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az elmúlt fél év a Twitteren erről szólt. Jött egy hír az egyik oldalra és elkezdte verni a mellét mindig egy csapat hogy: az én konzolom mekkora! Majd utána fordítva.

Kétlem hogy a launch-nál, de úgy egyébként bármikor is komolyan számítana egy vásárlónak hogy milyen erős egy gép. A PS-nek akkor is sokkal jobb a reklám értéke ha -8 teraflopos lesz. És az hogy még mindig van VR támogatás, az plusz két lépés előre.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1475) NyMRooD válasza Wesder (#1469) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Biztos hogy nem fog tudni a 12TF-re ràlicitàlni" - ezt azért várjuk meg, a pletykák elég vegyesek voltak és lehet nem is kell a 12-re, mert az MS is valami olyasmit mondott, hogy 12 a cél, ami érdekes, mert elvileg már gyártásban kellene lenniük (lassan).

"Oka van annak hogy nem mondanak semmit. Ez lehet azért mert megvàrjàk míg az MS eldurrogtat mindent." - Szimpla marketing stratégia, egy ütemtervet követnek, illetve 1-2 éve tudatosan építették fel ezt, hogy csak akkor jelennek meg egy rendezvényen és csak akkor mondanak valamit ha szükséges (utóbbi 2 évben ezért is vettek vissza a nagy show-kon való részvételből). De benne van a pakliban az MS bevárása is (nem hiszem, hogy nem tekintenék őket riválisnak), ps4 esetén megcsinálták és voltak olyan pletykák, hogy bizonyos dolgokat csak azért változtattak meg mert MS-nél rosszul fogadta a közönség (ha jól emlékszem többek között az állandó online kapcsolatott emlegették ilyennek). Persze attól, hogy "megértem" a hallgatásuka, már nagyon szeretném ha csöpögtetnének végre valami új infót, igazság szerint jó lenne ha mind a két konzolt teljesen bemutatnák, hogy eltudjam dönteni kellesz-e valamelyik 1-2 éven belül, mert nagyon gondolkodom egy switch vásárláson :)

"Persze ha teszem azt 2 héten belül tolnak egy full leleplezést a gépről, nem fogok megsértődni." - A fentebb említett ütemterv, elvileg ugyan az mint a ps4-nél, szóval benne van a pakliban, hogy heteken belül jön egy leleplezés, még ha nem is lesz teljes.

"Az is benne lehet a pakliban hogy tudjàk hogy idén nem lesz PS5 a gyàrtàsi nehézségek miatt, ezért nem mondanak semmit, a MS meg bàrmi àron legyàrtat màshol kurvasok veszteséggel, csak hogy elrajtolhassanak, és ezért beszédesebbek." - ps3-nál később startoltak és (többek között) emiatt lemaradásban voltak sokáig az x360-nal szemben, nem hiszem, hogy ezt megengednék maguknak. Szerintem ez pont fordítva van, a Sony-nak húzzó ága a gaming, szóval szvsz hajlandóak lennének drágábban gyártatni, míg az MS-nek szinten minden más részlege többet hoz a konyhára, egy megnövekedett kiadás miatt bajba kerülhetne az xbox részleg (pl studió felvásárlásra vagy játék fejlesztésre szánt pénzből kellene megoldani). De szinte biztos vagyok benne, hogy ha a vírus miatt késnének és az egyik drágábban gyáratatna, akkor a másik is bevállalná, szinte bármilyen áron.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1476) Wesder válasza ProEvoFan (#1473) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen minuszról beszélsz? A Smart Delivery funkciót az MS fogja alkalmazni az XGS jàtékainàl, az összes többi fejlesztőnek VÁLASZTHATÓ OPCIÓ.
A CDPR meg élt vele. Ezek szerint most vagy kamuztak hogy nincs tervben SX/PS5 kiadàs, vagy megelőzik azt hogy ne az új konzolok utàn vàsàroljàk meg az emberek a CP2077-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1477) Wesder válasza NyMRooD (#1475) üzenetére


Wesder
félisten

Viszonylag egyetértünk. Én egy Nokia-W10M pénzégetés utàn valahogy nem tudom félteni az Xbox divíziót. Évekig <1% alatti részesedéssel is lélegeztetőn tartottàk a W10M-et. Az Xbox ennél sokkal-sokkal sikeresebb, még akkor is ha az àtlagbéla csak annyit làt hogy 106milla PS4.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1478) Mike válasza l.skywalker (#1474) üzenetére


Mike
veterán

közben a Nintendo szép kényelmesen növeli a részesedését, úgy hogy még akcióik se nagyon vannak, és a gépük sem olcsó, főleg ami az ár/teljesítmény arányt érinti

(#1479) Mike válasza Wesder (#1472) üzenetére


Mike
veterán

"Persze hogy nem érdekel, hisz amit nem làtsz, az nincs is ugye? ( :"

hát ez pont fordítva
egyikünk sem lát semmit
én biztos vagyok benne hogy van valami, ehhez nem kell felmutatniuk semmit.
te meg pont azt mondod, hogy amig nem látod, nincs

(#1480) Wesder válasza Mike (#1479) üzenetére


Wesder
félisten

Az fps-re gondoltam, mert azt mondtad nem làtod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1481) Mike válasza Wesder (#1477) üzenetére


Mike
veterán

Az MS mennyit fizet neked?

(#1482) l.skywalker válasza Mike (#1478) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Nintendo-t én személy szerint egyedinek tekintem. Még egyedibbnek mint a Playstationt, mert ott az egész cég profilja ugye a videójáték. Tehát kvázi ők abban sikeresek, amiben a Sony és a Microsoft részben utazik.

És nagyon tetszett, hogy volt olyan hónap amikor több Switch is fogyott, mint PS4. Nekem tetszik, ahogy csinálják, egy Lite-ot vennék is :D

Amúgy szívem szerint egy PS-t is, de időm épp jut Xbox-ra, sose jutok a Backlog végére.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1483) Wesder válasza Mike (#1481) üzenetére


Wesder
félisten

Ha pénzben kéne kifejezni azon jàtékok értékét, amit nem kellett megvennem, mert ingyen kaptam GamePass-ban, hàt akkor egy OneX-SX àra szerintem megspórolódott a majdnem 2 év alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1484) Wesder válasza l.skywalker (#1482) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem sincs semmi bajom a Nintivel, megsüvegelendő amit a Switch-el összehoztak. A Sony is elbújhat melletük a 100+milla konzoljàval meg ex címeivel együtt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1485) Mike válasza Wesder (#1480) üzenetére


Mike
veterán

azt hiszem hajlok arra, hogy nem tudok jól fogalmazni
valószínű, hogy ez van, mivel a többség nem értette meg abban a témában sem, hogy mit írtam
teljesen mindegy, hogy látom-e vagy sem. nem érdekel, számomra nem szempont
illetve azt írtam, a userek többsége nem tudna különbséget tenni
nem tudom végeztek-e ezzel kapcsolatban kutatásokat, mit hisznek el az emberek, de ismerve az embereket, ha azt írnád ki neki 60-ra hogy 30 azt mondaná ez milyen szar
ez ugyanolyan mint a Mitsu-Citro közös autója
Mitsu-t dicsérte a szakma! a Citronak szar a váltója, stb
a szakma
közben ugyanaz a kocsi volt, ugyanarról a szalagról

[ Szerkesztve ]

(#1486) Mike válasza l.skywalker (#1482) üzenetére


Mike
veterán

én is vettem volna már, ha feleannyiba kerülne, és ki tudnák vele váltani egy tabletet

(#1487) Mike válasza Wesder (#1483) üzenetére


Mike
veterán

tudod a bevétel arra kell, hogy a fejlesztők ne haljanak éhen. ingyen nincs semmi,

(#1488) FollowTheORI válasza Mike (#1478) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert van egy szeles kozonseg aki szeret utkozben jatszani meg a telfonjat/konzoljat nyomogatni. :)

Van atfedes a celkozonsegben, de a Nintendo nem ugyanazon a piacon jatszik, mint a MS es a Sony konzolja... ezert fuggetlen is attol elegge es sikeres tud lenni, mert alig van konkurencia jelenleg (a telefonon/tableten kivul).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1489) NyMRooD válasza Wesder (#1477) üzenetére


NyMRooD
őstag

Eredetileg oda írtam, hogy bezárástól vagy eladástól nem féltem őket, sem költség keret csökkentéstől sem, de egy megnövekedett kiadást, pontosabban egy nagyobb veszteséggel árult konzolt, nem hiszem, hogy megengednének maguknak anélkül, hogy divízión belül máshonnan vonnának el pénzt, mert folyamatosan azt hangsúlyozzák (egyébként te is), hogy nekik az xbox nem mint hardver hanem mint szolgáltatás a fontos. Értsd: Ha azt mondják Satya Nadella-nak, hogy még kell 5-10 milliárd az xCloud-ra, azt megkapják szó nélkül, ha azt mondják, hogy kell 2-3 milliárd, mert drágábban gyártatnák a konzolt, hogy hamarabb kijöjjön mint a Sony, arra az lenne a válasz, hogy oldjátok meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1490) Wesder válasza Mike (#1487) üzenetére


Wesder
félisten

2 év ultimate- vettem 9k huf-ért. Ezt oszd el 24-gyel, meg még úgy 5-tel mert havi annyi jàtékot raknak be. Mi ez ha nem ingyen?
Az meg engem nem érdekel hogy az MS-nek ez hogy éri meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1491) Wesder válasza Mike (#1485) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom làttàl màr szappanoperàt.
Ami különbség van képkockàban egy film és a szopera között, annyi különbség van jàtékban 30 és 60fps között. Ennél egyszerübben nem tudom neked elmagyaràzni.
Egyébként egy normàl mozifilm 25fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1492) Wesder válasza NyMRooD (#1489) üzenetére


Wesder
félisten

Van benne valami. Így értem mit akarsz mondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1493) ProEvoFan válasza Wesder (#1476) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor most menj át az xbox topikba és mehet ott a további elmélet gyártásod.
MS és a koronavírus esete. [link]
Megkérdezték hogy ez miben érinti az új konzolt.
Nem válaszoltak a kérdésre. ;]
Jó csámcsogást. ;]

(#1494) Wesder válasza ProEvoFan (#1493) üzenetére


Wesder
félisten

Kackackac. A kàrörvendés az megy làtom.
Hàt nem jött be a tippem, nagy ügy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1495) ProEvoFan válasza Wesder (#1494) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Semmi kárörvendés nincs bennem.

(#1496) Wesder válasza ProEvoFan (#1495) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ez -> ;] kàrörvendőnek is hat. Ha nem, hàt nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1497) Carlos Padre válasza Wesder (#1477) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De az stratégiai fontosságú volt a biznisz üzletág szempontjából, az xbox meg kilóg a portfólióból. Ne lepődj meg, ha pár éven belül a Sega útjára lépnek a következő gen sikerétől függően.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1498) Carlos Padre válasza Wesder (#1490) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te egy tipikus boomer vagy :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1499) l.skywalker válasza Carlos Padre (#1497) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mi volt a Sega-val?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1500) Wesder válasza Carlos Padre (#1497) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, 20+ év utàn kuka az egész, meg azért ölnek bele dollàrmilliàrdokat. Vilàgos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.