Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Def26 válasza hombre[EU] (#697) üzenetére


Def26
félisten

valahogy egyből gondoltam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#702) hombre[EU] válasza Def26 (#701) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...az ürge azt is említi,hogy rövidebb lesz,mint a witcher. Ezt már többször kérdezték tōlük és a válasz: expect nothing less. A többszöri végigjátszásra gyúrnak

Life, Uh, Finds A Way

(#703) l.skywalker válasza hombre[EU] (#702) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nothing DLC?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#704) hombre[EU] válasza l.skywalker (#703) üzenetére


hombre[EU]
veterán

100% hogy lesz. A multiplayerbōl kiváncsi vagyok mit hoznak ki, szerintem nagy terveik vannak ezért nem jön launchra.

Life, Uh, Finds A Way

(#705) Big_Boss válasza l.skywalker (#691) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Valószínű, hogy így van. Amit mi látunk az csak a jéghegy csúcsa. Mindenesetre én így most elbizonytalanítottak, hogy mire vegyem meg. Jó lenne már többet tudni a PS5 BC-ről, mert sanszos, hogy PS4-en erős kompromisszumokat kell kötni.

(#706) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Készült egy felmérés nyolcezer 11 és 64 év közötti, brit, német, spanyol, francia és olasz "játékos" megkérdezésével, hogy melyek a legfontosabb tényezők, amelyekkel szerintük rendelkeznie kell az új generációs konzoloknak.

A felmérés eredménye, hogy a válaszadók 78%-a szerint a jobb grafika fontos, hogy része legyen az új konzoloknak, és csak a "kevesebb betöltési idő digitális játékok esetében" kérdés kapott még nagyobb megjelölést - 63%-ot

További kérdések és eredmények:
- mozgásérzékelős vezérlés 57%
- visszafelé kompatibilitás 59%
- fizikai játékok lejátszása 58%
- lehetőség játékok stream-elésére (gondolom ez a közvetítés akar lenni) 51%
- 8K 49%

Ha valamit rosszul értettem volna ill. további infókért: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#707) hombre[EU] válasza l.skywalker (#706) üzenetére


hombre[EU]
veterán

VR 43%, ahhoz képest nem sok fogyott. Mondjuk én is inkább kivárom az élesebb,"kompaktabb" headsetet rendes motion controllerrel

Life, Uh, Finds A Way

(#708) l.skywalker válasza hombre[EU] (#707) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kérdés, hogy a válaszadók fejében mi járt. PS-re van akkor kéne PS5-re is vagy máshol nincs de oda is kéne.

Én örülnék ha lenne Xbox-hoz is, de nem lesz :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#709) hombre[EU] válasza l.skywalker (#708) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De lesz. Lehet most nem tartják még fontosnak, de el jön nemsokára az idō...
Pl. az új NinjaTheory projekt (Mara?) kiált a VR-ért

Life, Uh, Finds A Way

(#710) l.skywalker válasza hombre[EU] (#709) üzenetére


l.skywalker
félisten

De Phil megmondta, hogy mi nem akarjuk. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#711) Wesder válasza l.skywalker (#710) üzenetére


Wesder
félisten

Na de azt is hogy?

”Most ptóbàltam az XY VR jàtékot (talàn az Alyx volt az) cseszett jó, de az Xbox jàtékosoknak ez nem kell, ők maguk mondtàk bizony!":D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#712) hombre[EU] válasza l.skywalker (#710) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Nem volt egy szerencsés kijelentés.

Life, Uh, Finds A Way

(#713) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2021-ben új Farming Simulator játék már "hivatalosan" is tervben [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#714) Mr Bond 007 válasza l.skywalker (#713) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Most érdemes bezsákolni a 19-et 30-án ingyen az epic store-ban. Pc-re. Ha valakit érdekelne.

(#715) l.skywalker válasza Mr Bond 007 (#714) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K :K :K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#716) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez lehet "A" show?

PlayStation - You are a Star Febr. 6-9. Taipei

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#717) oriic válasza l.skywalker (#716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, az New York-ban lesz.

Live-Die-Respawn

(#718) l.skywalker válasza oriic (#717) üzenetére


l.skywalker
félisten

'hát ez nem ott van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#719) gyuromoj válasza l.skywalker (#716) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg 12.-ét írtak sok helyen, de azóta már volt szó 5.-éről is.
Az biztos hogy 16.-ig tart az egész.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#720) Moby válasza l.skywalker (#718) üzenetére


Moby
addikt

Ezé' nem lesz ez az :D

(#721) l.skywalker válasza Moby (#720) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te polihisztor te :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#722) Moby válasza l.skywalker (#721) üzenetére


Moby
addikt

Ezt az egész február eleji izét érdemes nagyon zárójelben tartani, mert ennek a forrása, háááát... :D
Na, szal nagyon ne lepődjünk meg, ha mégsem lesz feb elején semmi.

(#723) oriic válasza l.skywalker (#718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. Taipei Game Show amúgy minden évben van.

Live-Die-Respawn

(#724) Neoteric


Neoteric
addikt

De amugy nem is ertem miert akarja Sony eldurrantani ennyivel korbban a puskaporat, mint MS. Hardveren kivul kb mindenre tudnak reagalni es jo marketinget epiteni E3-ig.

PSN: ne0teric_sAN

(#725) oriic válasza Neoteric (#724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-nél ugyanezt csinálta. Bejött nekik. Most megpróbálják újra.

Live-Die-Respawn

(#726) Petya2900XT válasza Moby (#722) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ez az érzésem nekem is,hogy mindenki a februárt tartja ideálisnak,de arról nem szól egy hír se,ha nem most jön akkor mikor? E3 előtt a saját rendezvényen már a játékokat kellene mutogatni nem a gépet kellene promózni.

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#727) l.skywalker válasza Moby (#722) üzenetére


l.skywalker
félisten

Annyira készpénznek kezdi venni mindenki már, szerintem van létjogosultsága. A Sony már ebben önálló "hatalom". Nem kell, hogy trendet kövessen. A február pedig egy jó nyitás az év végi fizikai kézhezvételhez is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#728) Moby válasza Neoteric (#724) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem elég biztosak a dolgukban. Ők eddig sem azt figyelgették, mit csinál a többi, csinálták, amit jónak láttak.

(#729) Moby válasza l.skywalker (#727) üzenetére


Moby
addikt

Készpénznek veszik, mert addig tart a new yorki izé, és hatásos lenne végén bedurrantani. De igazából meg akármilyen unalmas kedd délelőtt teszik meg, az internet ígyis felrobban majd tőle :D

(#730) Carlos Padre válasza l.skywalker (#716) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Február 29(?)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#731) hombre[EU] válasza oriic (#717) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És májusban :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#732) l.skywalker


l.skywalker
félisten

DOOM Eternal Devs Says Porting the Game to PS5 and Xbox Series X Would Be “Logical”

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#733) Mr Bond 007 válasza l.skywalker (#732) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ezt a cikket írhatta volna cpt Obvious is :D

(#734) Neoteric válasza oriic (#725) üzenetére


Neoteric
addikt

Emlekeim szerint E3-on mutattak be ok is a PS4-et, es rendesen rakontraztak az Xbox featureokre. Pl erre a videora a mai napig emlekszem. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#735) oriic válasza Neoteric (#734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, az már utána volt. A legelső bemutató a 2013-as PlayStation Meetingen volt február 20-án. [link]

Live-Die-Respawn

(#736) Wesder válasza Neoteric (#734) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de ez adta magàt.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#737) l.skywalker válasza oriic (#735) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt régebben megnéztem, de magáról a gépről itt mutattak képet?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#738) oriic válasza l.skywalker (#737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, azt az E3-on már, itt a kontrollert mutatták be. Most mivel nem lesz ott Sony E3-on, így szinte biztos, hogy itt a kinézetéről is lehullik a lepel.

Live-Die-Respawn

(#739) l.skywalker válasza oriic (#738) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja, akkor mindkettőtöknek igaza volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#740) l.skywalker


l.skywalker
félisten

[PLETYKA]

Megveszi a Sony a Kojima Productions-t (megint...) és egy új horror játékot fognak kiadni PS5-re. [link]

Én azt nem értem, hogy ilyen Twitteres "senkiket" miért vesz komolyan egy netes oldal? Én pár napja láttam simán átgörgettem rajta :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#741) hombre[EU] válasza l.skywalker (#740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha ez lenne/lett volna a Sony célja akkor úgy gondolom már behúzták volna ōt/ōket mikor nyakig ültek az izében a Konami után...vagy megtörtént szóban és tartogatták a hírt a revealre? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#742) l.skywalker válasza hombre[EU] (#741) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én kevésbé látok rá a dolgokra, de Kojima státusza önállóan is jó és mégis PS exc. címet gyárt. Ahogy te is írod, ha szükség lett volna rá, már régen megvették volna.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#743) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én már csak azért sem hiszem mert amennyire nekem lejött eléggé összeférhetetlen csóka, hogy csak úgy majd dirigáljanak neki felvásárolva. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#744) l.skywalker válasza FollowTheORI (#743) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem minden esetben szólnak bele a tulajdonosok a stúdió működésébe. Kifelé azt mondják, hogy meghagyják az alkotói szabadságot, befelé pedig egyértelművé teszik, hogy bevételt várnak el

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#745) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#743) üzenetére


hombre[EU]
veterán

29évig volt a Konaminál, dirigáltak neki eleget :) nem ismerjük mi ōt

Life, Uh, Finds A Way

(#746) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#743) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A zseniális Death Stranding után jöhet tőle mindenféle játék. :K Zabálni fogom.

(#747) l.skywalker


l.skywalker
félisten

God Of War 2 Could Be At The PS5 Reveal Event [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#748) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#749) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#748) üzenetére


hombre[EU]
veterán

(#750) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#749) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na végre valami infó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.