Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) hombre[EU] válasza Moby (#200) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze nincs a falon és a hátulja is ki van hagyva :)
Na ezért (is) nem veszek a Prot, a Slimnek kutya baja ott bent (a OneS is elvolt és a Switch is). Mint mondtam nem 300wattos pc-t kellene épiteniük hanem konzolt (mint esdig

Life, Uh, Finds A Way

(#202) hombre[EU] válasza Wesder (#199) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kezdd el, lehet kidobják a render képet :)

Life, Uh, Finds A Way

(#203) Wesder válasza hombre[EU] (#202) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs mivel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204) hombre[EU] válasza Wesder (#203) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már elkezdōdött

Life, Uh, Finds A Way

(#205) Wesder válasza hombre[EU] (#204) üzenetére


Wesder
félisten

Hajrà hajrà. Rà kell lépni a tökükre hogy ne lustàlkodjanak.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206) Moby válasza hombre[EU] (#201) üzenetére


Moby
addikt

Mint eddig? Most írtad, hogy ezért nem veszel pro-t sem :) Most is olyat építenek. 4K-ra csinálnak gépeket. Nem lesz meg 120W TDP-ből. Szal előveheted a fűrészt :D

(#207) hombre[EU] válasza Moby (#206) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úccse nekem kellett az a sok bútor :DDD
"Eddig" alatt nem az elōzō 3 évet értettem :) de ezt te is tudod. sub150 -be illik beleférni, jó launchnál még elnézzük,ha picit több ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#208) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A Sensua trailer után elgondolkodtam...lehetséges,hogy a Death Stranding promo ([link]) a Decimával készült volna? Akkor még egyértelmūen CGnek tūnt, de láttuk milyen minōségū cutscenekre (lehet) képes a nextgen hw-engine

Life, Uh, Finds A Way

(#209) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#210) Kicsimix válasza oriic (#209) üzenetére


Kicsimix
őstag

Eros versenyzonek tunik!

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#211) hombre[EU] válasza oriic (#209) üzenetére


hombre[EU]
veterán

God of War-os a látvány ugye?
Mikor ledobja a karaktert a földre és "felvillan" a vállvért, a fények...az ott az lesz? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#212) Kicsimix válasza hombre[EU] (#211) üzenetére


Kicsimix
őstag

RT ON

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#213) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#211) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És úgy tūnik nem egy egyszerū port lesz a játék

PSLS: WHAT UNIQUE BENEFITS ARE YOU GETTING BY DEVELOPING GODFALL ON NEXT-GENERATION HARDWARE? WHY MAKE IT A PS5 EXCLUSIVE RATHER THAN A CROSS-GEN RELEASE WITH PS4?

KEITH LEE: The exceptionally powerful SSD on the PlayStation 5 offers a new level of detail for each individual object as well as seamless loading of our expansiveness world. Our combat is kinesthetic in nature, so the new controller’s “adaptive triggers” and haptic feedback will make moment-to-moment combat feel exhilarating and visceral.

Life, Uh, Finds A Way

(#214) Wesder


Wesder
félisten

Párban venném.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#216) Chalez válasza Wesder (#215) üzenetére


Chalez
őstag

kuponozva 40% vótrá ;]

(#217) Wesder válasza Chalez (#216) üzenetére


Wesder
félisten

Kàr hogy lemaradtam, mert vettem volna.:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218) Rage47 válasza hombre[EU] (#208) üzenetére


Rage47
veterán

Sztem nem, mert külsős cég csinálta a promós CGI-t, nem Kojimáék.

[ Szerkesztve ]

(#219) hombre[EU] válasza Rage47 (#218) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja-ja, semmi. A Hellblade trailer sem real-time... Nagyon hasonló volt a minōség mindkettōnél, de túl jók :)

Life, Uh, Finds A Way

(#220) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Újabb PS5 játék...valami pubg klón

Life, Uh, Finds A Way

(#221) Wesder válasza hombre[EU] (#220) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ez aztàn nagyon kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222) tailor74 válasza hombre[EU] (#220) üzenetére


tailor74
őstag

Mint egy falat kenyér...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#223) hombre[EU] válasza Wesder (#221) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kínai freetoplay battelroyal csak jó lehet :D

Life, Uh, Finds A Way

(#224) oriic válasza hombre[EU] (#220) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mobil játék nagygépes kiadása lesz. ;] Nem kommentálnám, a droid és ios kiadás ilyen:

[link]

Live-Die-Respawn

(#225) hombre[EU] válasza oriic (#224) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja néztem én is videót, cím nélkül nem tudnám megmondani,hogy pubg vagy ez :D ebben az az érdekes,hogy a Netease elég komolyan gondolja a nagy gaminget. QuanticDream,PS4 most PS5...lehet,hogy 5 év múlva nem fogunk rajtuk nevetni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#226) VTom válasza oriic (#224) üzenetére


VTom
veterán

A mobilos szebb, mint a PUBG PC-n ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#227) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Érdekes,hogy a Sony nem hozta nyilvánosságra a memória típusát... mindenhol készpénznek veszik a gddr6-ot :F pedig a 2ghz-es gpu mellé jól jönne a hbm ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#228) Wesder válasza hombre[EU] (#227) üzenetére


Wesder
félisten

Mindezt 500-600$-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229) hombre[EU] válasza Wesder (#228) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi 5-600, a ram? :DDD hidd el,hogy a cell és a bluray olvasó a ps3-ban "drágább tech" volt és belefért

Life, Uh, Finds A Way

(#230) Wesder válasza hombre[EU] (#229) üzenetére


Wesder
félisten

Az egész konzol maga annyi lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Most olvasom,hogy Jensen azzal promózta a mobil RTX2080 Max-Q-t, hogy gyorsabb/erōsebb,mint az újgenerációs konzolok (vagy ugyanolyan teljesítményū?)[link]

Én elhiszem,hogy tudja a teoretikus teljesítményét a devkiteknek és így RandyPitchford után... :) Eddig azt hittem egy custom RX5700XT szintet kapnak, de lehet csak egy "herélt" 5700 lesz az a gpu. Remélem az új apik és az amd featurek (variabilis frame+shading stb) azért dob rajta eleget. Fejlettebb fizika jó lenne már végre

Life, Uh, Finds A Way

(#232) Def26 válasza hombre[EU] (#231) üzenetére


Def26
félisten

Jelen helyzetben és is inkább fizikai űrugrást várok, mint sem grafikait. Őszintén megmondva nem igazán látok nagy különbséget 1080p és 4k között.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#233) Wesder válasza hombre[EU] (#231) üzenetére


Wesder
félisten

Hàny újgeneràció konzol jön ki az àràból? 5?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#234) hombre[EU] válasza Wesder (#233) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem,nem az a lényeg. A max q 2080 nem egy erōs gpu, kb az alap rx5700 szintjén lehet gyakorlatban. Na akkor most ettōl még gyengébb lesz?
A korábbi 20000+ firestrike leak a ps5 gpu-ról arról árulkodott,hogy ezt minimum hozni fogja, de optimista becslések szerint az XT verzióhoz lehetett közel.
Remélem nem kaptak vérszemet és 2 évente hw frissítést akarnak majd eladni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#235) Wesder válasza hombre[EU] (#234) üzenetére


Wesder
félisten

Tudja a 4K@60-at, a többi nem érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236) hombre[EU] válasza Wesder (#235) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt tudja egy teló is a Snake-el

Life, Uh, Finds A Way

(#237) Wesder válasza hombre[EU] (#236) üzenetére


Wesder
félisten

De nekem azzal tudja, amit mondjuk most tud, egy Pro/X meg még egy kicsi plusz. Meg lehet 1080p@120 ha lövölde a fontos meg az fps.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238) hombre[EU] válasza Wesder (#237) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meh, az kevés...a következō God of Warban,ha Kratos feje kevesebb,mint 100 000 polygonból fog állni akkor nem is kell :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#239) Wesder válasza hombre[EU] (#238) üzenetére


Wesder
félisten

Ja mert az alatt biztos sz@r lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#240) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Úgy néz ki Cerny és a NaughtyDog jó munkát végzett

Shuhei Yoshida Talks PS5: Developers Feel that Creating Games Is Easier than Ever Before

és ezt már Schreier is említette
Most már tényleg csak egy jó "dobozt" kell tervezni lehetōleg minōségi alkatrészekbōl

Life, Uh, Finds A Way

(#241) Wesder válasza hombre[EU] (#240) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is csak egy jó dobozt kellett volna tervezni, mert a jàtékok adottak. Kivàncsi leszek sikerül e megoldaniuk, mert ugye mint tudjuk a HW gyàrtàs nem az erősségük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#242) hombre[EU] válasza Wesder (#241) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért volt egy pár jó doboza :) ugye maga a playstation az nem csak a Pró...az csak egy a tucatból

Life, Uh, Finds A Way

(#243) Wesder válasza hombre[EU] (#242) üzenetére


Wesder
félisten

Az első generàcióval nem volt gond,(nem tudok róla) de a többivel...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#244) hombre[EU] válasza Wesder (#243) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem 6ból egyet sem kellett kukázni, a többi gyártóról ezt már nem tudom elmondani

Life, Uh, Finds A Way

(#245) VTom válasza hombre[EU] (#240) üzenetére


VTom
veterán

Ezt én is olvastam, remélem nem azt jelenti, hogy a HW ereje miatt egyelőre le lehet sz@rni az optimalizálást.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#246) Def26 válasza hombre[EU] (#244) üzenetére


Def26
félisten

Nekem egyik pro verzióval sem volt gondom, ez is csak ilyen felkapott szarság, mint hogy a boxra nincs játék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#247) hombre[EU] válasza VTom (#245) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, itt a szoftveres környezetrōl van szó. Ugyanez volt a helyzet a mostani generációban is [link] mondjuk ott drasztikusabb volt a különbség több okból kifolyólag is...
Ha könnyū "átírni" psre akkor több idō marad az optimalizáció és debuggingra, teoretikusan kevesebb hibával érkeznek a jàtékok

Life, Uh, Finds A Way

(#248) Wesder


Wesder
félisten

Most àllítólag megint felröppent a pletyka hogy PS1-ig lesz visszakopatibilis a PS5. Kérdem én hogy minek?:U Oldjàk meg PS3-ig azt jónapot...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#249) tailor74 válasza Wesder (#248) üzenetére


tailor74
őstag

Így nézve ps3-ig is minek? 30k egy ps3, aki azzal akar játszani kicsi penzből megússza. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#250) Wesder válasza tailor74 (#249) üzenetére


Wesder
félisten

A PS3 címek azért ki is néznek valahogy még mindig. Köss egy PS1-et egy 65"-os TV-re. Kicsit nagyon csúnya lesz

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.