Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) -secret- válasza bandi0000 (#449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én most vettem áron alul. Gondoltam meg kéne várni a PS5-öt, de hol van az még. Most akarok/akartam játszani...

[ Szerkesztve ]

(#452) hombre[EU] válasza -secret- (#451) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jól tetted. Egész januárban mennek olyan akciók,hogy betankolhatsz min. 2 évre a legjobb játékokból. Mint pl ez ITT, vicc az ára :)

Life, Uh, Finds A Way

(#453) Petya2900XT válasza bandi0000 (#449) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ennél már csak az lesz jobb Andris,ha kiderül,hogy nem is leszünk benne az első körös országok listájában és nem lesz csak mondjuk jövő márciusra gép...marad a gamepasban a Mudrunner és a OneX-en felturbózott 2009-es Arkham Asylum :D

(No offense,haverok vagyunk..voltunk :DDD )

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#454) -secret- válasza hombre[EU] (#452) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyelőre kaptam 4 dobozos játékot a géphez meg 3-4-et is kölcsönadnak. Azokkal el leszek egy jó darabig úgyis csak este/hétvégén tudok játszani.

(#455) hombre[EU] válasza -secret- (#454) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha nem vagy ráfüggve a digitálra akkor mégjobb hrlyzet en vagy :)

Life, Uh, Finds A Way

(#456) l.skywalker válasza Petya2900XT (#453) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ettől félek én is, hogy akármelyik konzolról legyen szó, nem lesz global release. Amelyik ezt megcsinálja azt én nem veszem meg. 21. század, ugyan már :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#457) bandi0000 válasza tboy93 (#450) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Megjelent excek közül már csak a Days Gone van hátra, viszont annak nem sok kedvem van jelenleg nekiállni, azért meg kár prodonia itthon a gépnek

kisbarátom: Örülök neki, hogy legalább itt kommunikálsz velem :D Ps4 esetében a konzolvilágnál előrendelői kártyát lehetett venni 30k ért, bár nem emlékszek már rá, hogy ugyanakkor volt e a start mint mindenhol, de 1-2 hónap ide vagy joda már nem számít

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#458) Petya2900XT válasza l.skywalker (#456) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Egy komolynak tűnő elemzést olvastam arról,hogy mekkora wafer berendelést adott le az AMD a TSMC-nek a következő időszakra amiben "komoly" matekkal levezette a srác,hogy a VGA és CPU waferokat leszámolva a Sony olyan 17milló gépre adott le rendelést a megjelenés első évében, a Micro meg olyan 8millió körül.
A PS4 első évében elment belőle 14,4milla,ha azt nézzük akkor worldwide release nem igazán várható valszeg ennyivel lesz nagyobba kereslet az új gép után.Ha a Micro meg ha tényleg azt a batár nagy chipet választotta, akkor sanszos,hogy nem fognak tudni elég működő chipet előkaparni "hirtelen".

Mod: Közbe meg is találtam a videót.
Lehet,hogy bullshit az egész,de pár dolog logikus lenne,ha bejönne.
[Katt]

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#459) predakon


predakon
őstag

PS5 előrendelést tervezitek?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#460) FollowTheORI válasza predakon (#459) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#461) Wesder válasza predakon (#459) üzenetére


Wesder
félisten

Ha lesz SunsetOD2 akkor instant buy. Màskülönben nem. Esetleg egy új IP, ami érdekes lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#462) hyggelig válasza predakon (#459) üzenetére


hyggelig
senior tag

Biztos, hogy nem. Ahogy egyre közelebb kerülünk a megjelenéshez (akármikor is kerül rá sor) egyre inkább nem.

(#463) predakon


predakon
őstag

En most eletemben eloszor early adopter leszek, legalabbis ez a terv jelenleg.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#464) -secret- válasza predakon (#459) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Valamit kapnak ilyenkor az előrendelők?

(#465) NyMRooD válasza -secret- (#464) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen egy konzolt :D ;]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#466) Carlos Padre válasza predakon (#459) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, tényként kezelem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#467) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk az igaz, hogy ha van teljes BC, akkor nem nagyon érdemes halogatni se a cserét/váltást, eleinte/első évben nem hiszem olcsóbb lesz érdemben. Szóval csak azért nem megvenni, hogy majd esetleg később olcsóbb lesz nem érdemes valszeg...

Kérdés max az, hogy lesz e valami pre-order akció (árban)... de erre is igencsak kicsi az esély. :D
Vagy mennyire lesz jó/vonzó a starter bundle, mit raknak még a gép mellé.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#468) l.skywalker válasza FollowTheORI (#467) üzenetére


l.skywalker
félisten

:K Ez sok új tulajt húzhat be...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#469) gyuromoj válasza FollowTheORI (#467) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam is ezen fog múlni hogy első napos vétel lesz-e az új konzol.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#470) gyuromoj


gyuromoj
veterán

gamestar cikkből a fontosabb részek:
A 4chan felhasználója szerint a PlayStation 5-nek egyetlen egy kiadása lesz (vagyis a megjelenéskor még biztos nem lesz semmiféle "Pro" verzió), ami 499 dollárba, vagyis nagyjából 150 ezer forintba fog kerülni (egyébként ezt az árat többen is felvetették már, szóval még akár igaz is lehet), míg az Xbox Series X kétféle verzióban fog megjelenni: az 599 dolláros Xbox Series X, valamint a 399 dollárba kerülő Xbox Lockhart.
Korábban már voltak arról szóló hírek, hogy többféle Xbox jelenik majd meg párhuzamosan, így valójában ez önmagában még nem újdonság, viszont a szivárogtató szerint ez a konzol csak 4 teraflopos teljesítményre lesz képes a 10 teraflopos PlayStation 5-tel szemben.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#471) FollowTheORI válasza gyuromoj (#470) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem ezt a hírt a kétféle xbox pletyka kicsit hitelteleníti...

De az ár valós lehet... 500-600 dollár (nekünk euró + áfa)... simán valós lehet.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#472) Wesder válasza gyuromoj (#470) üzenetére


Wesder
félisten

Itt valakinél nagyon elgurult a gyógyszer, és halucinàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#473) hyggelig válasza FollowTheORI (#467) üzenetére


hyggelig
senior tag

Engem nem az ára késztet a halasztásra. Szimplán várom, hogy mik a hibái, azokra jöjjenek rá mások, közben én játszok a régi játékokkal. Aztán 2021-re megveszem magamnak Karácsonyra.

(#474) FollowTheORI válasza hyggelig (#473) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aztán elég egy must have játék és máris rohan az ember bevásárolni, a hibák ellenére. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#475) VTom válasza gyuromoj (#470) üzenetére


VTom
veterán

Az a 150 ezer inkább 180-190 lesz, 1$=1€ és 27% ÁFA-val számolva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#476) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#474) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ennyi :) mutassanak olyan softwareket amiktōl lef*som a bokám és benne vagyok. A ps4-nél ez tartott egy ideig,mert 2013ból a Last of Us,GtA5,Bioshock Infinite,BlackFlag,SC Blacklist stb után én láttam semmit a nextgenben. Voltak szép techdemok pl. Ryse/Killzone, de musthave (az én ízlésemnek) min 1-2 évig nem volt

Life, Uh, Finds A Way

(#477) tboy93 válasza VTom (#475) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, szerintem is

(#478) VTom válasza hombre[EU] (#476) üzenetére


VTom
veterán

Nekem egy Witcher 3 enhanced-et csináljanak, nagyobb LOD, drawing distance, natív 4K és raytracing included.
Első nap venni fogom konzolostul, mindenestül. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#479) gorgocska válasza predakon (#459) üzenetére


gorgocska
tag

én váltok X- ről Ps -re és első napos vétel lesz.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#480) AxBattler válasza VTom (#475) üzenetére


AxBattler
félisten

Sőt. A mostani 335HUF/EUR-al számolva: 500 x 335 x 1,27 = 212.725,-HUF
Akciós bevezető bundliban kereken 200k. Szerintem.

A lényeg, hogy majd' hülyék leszünk bevezetni az Eurót! Hogyisne!
Az csak növelné a kiszolgáltatottságunkat a külföld felé!

:W :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#481) ShakesVezér


ShakesVezér
csendes tag

Ha PS5-el jönne a GTA 6 vagy Witcher3 folytatása,akkor már most előrendelném. :B

(#482) hombre[EU] válasza VTom (#478) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor már inkább Witcher világában egy rpg-t, karakter készítéssel, buildekkel stb...

Life, Uh, Finds A Way

(#483) Kendek válasza ShakesVezér (#481) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A GTA 6 akár még esélyes is lehet, de Witcher folytatás az teljesen kizárt.

<-ƘƘ->

(#484) hombre[EU] válasza Kendek (#483) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pedig párhuzamosan a CP-vel készül egy másik game a ProjektRednél...ha nem is folytatás, de a Witcher univerzum szinte biztos (megegyezés Sapkowskival)
Szerk.: ja,bocs...launchról volt szó :B

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#485) Def26 válasza gyuromoj (#470) üzenetére


Def26
félisten

hát nem tudom, de így megint tökön lőné magát az ms, szerintem. 600 túl sok, 400 ért meg túl gyengusz az a gép (xbox one x mellett).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#486) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nagyon pörög a 4chan:

https://www.thesun.co.uk/tech/10751231/ps5-release-date-launch-2020-image-price-leaked/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#487) Petya2900XT válasza l.skywalker (#486) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Reseterán is kirakták ennek a képnek a vázlatát. [Kép]

Hát,hogy őszinte legyek ezt nem szeretném elhinni. Több ismerősöm is abban a nyugalomban van,hogy a hűtő alakú Box után a PS nem lehet már csúnyább. :/

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#488) l.skywalker válasza Petya2900XT (#487) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rém furcsa alakzat ez is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#489) bandi0000 válasza Petya2900XT (#487) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csúnya vagy sem, a konzol nem arra van hogy nézegesd :D Mármint sztem sokkal fontosabb, hogy elférjen a tv alatt a kialakított rekeszekbe pl

Nekem mind1 hogy néz ki, csak ne legyen sokkal vastagabb mint a mostani, igazából a hűtése se izgat, nyilván jó lenne, ha pl vízhűtés lenne benne, de a mostanival se volt bajom... Persze sok embert zavar nem tud aludni a kutya, gyerek, szomszéd, sőt a másik városba létező anyós se :D

Xbox One: bandymnc

(#490) l.skywalker válasza bandi0000 (#489) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem mondom, hogy mindegy, de ha nem szép is lehet hasznos :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#491) oriic válasza l.skywalker (#486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredeti forrás:

http://boards.4channel.org/v/thread/491903408/ps5-secret-information

Aki a képet linkelte ugyanezt írta:

">Sony will return to E3 for 2020 to discuss more on the PS5 and other upcoming titles"

Szóval innentől ez fake mint a ház szerintem. :) (lévén Sony nem lesz ott E3-on)

Live-Die-Respawn

(#492) Petya2900XT válasza l.skywalker (#486) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

A The Sun-os linken szerintem amatőr hiba,hogy azt írják 500dodo,de csak 450eur...az elmúlt években soha nem láttam,hogy kettéválasztanák a kettőt. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#493) ShakesVezér válasza Kendek (#483) üzenetére


ShakesVezér
csendes tag

GTA6 nyitócímek között biztos nem lesz,mert akkor már lenne róla hír amit nem bánnék.

(#494) Kicsimix válasza Petya2900XT (#487) üzenetére


Kicsimix
őstag

Remélem fake :K

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#495) predakon válasza VTom (#475) üzenetére


predakon
őstag

Akkor fogom magam és megrendelem online vagy beülök az autóba és elgurulok Németországba, azért a mai világban szerencsére már vannak megoldások a többletköltségek kezelésére.
Nekem egy gran turismo elég is lenne az örömhöz, napi szinten játszom vele online fogalmam sincs hány éve :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#496) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Napi pletyka lvl20

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#497) Zoleee83 válasza Petya2900XT (#492) üzenetére


Zoleee83
addikt

Már olyan híreket is láttam hogy a M$ 2 konzollal indít, a gyengébb 399$, az erősebb 599$-on indulna. (Szerintem ez lenne számukra az igazi öntökönrúgás', lenne OneAllDigital, OneS, OneX, XSX olcsó, XSX drágább)
Ezzel szemben ugyanezen forrás szerint a PS csak 1 db konzollal indít 499$-os áron. Jó döntés lenne a mezei usereket nem zavarja össze a rengeteg típus.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#498) Wesder válasza Zoleee83 (#497) üzenetére


Wesder
félisten

"Istenem, annyi eszem van mint egy szobanövénynek, összezavar ha egyszerre 2 konzol jelenik meg, mert se írni se olvasni nem tudok!"
/Az àtlag vàsàrló/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#499) Def26 válasza Wesder (#498) üzenetére


Def26
félisten

van ugye ps4 slim, ps4 pro, meg lesz mellé ps5.

ezzel szemben van most xbox one s, xbox one s all digital, xbox one x, és lesz mellé xbox series x, meg az a gyengébbik box. :D Igaza van Zolee -nek, mert most komolyan az egyszerű laikus vásároló hogy igazodik ezen, ki? Ok mi tudjuk, mert napi szinten benne vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#500) Zoleee83 válasza Wesder (#498) üzenetére


Zoleee83
addikt

Direkt tolod trollba? :U
Az átlag vásárlóról beszélek, nem rólad, rólunk aki benne van a konzolok világában, hanem arról a vásárlóról aki bemegy az utcáról hogy kellene egy konzol, szerinted mennyire lesz képben?
Akkor hogy értsd, jelenlegi generáció:
-One FAT, OneAlldigital, ONES, OneX,
-PS4 , PS4 Slim, PS4 PRO
Erre pluszban valszeg kövi generáció: +2 box + 1 PS5.
Jelenleg is van 7 féle gép két gyártótól + ehhez jönnek a mindenféle bundle-ök mindeféle tárhelyekkel, erre még jön egy új generáció legalább kettő ha nem három vagy négy géppel ,és ezek mindenféle bundle-lel csomagolt változatával.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.