Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Wesder válasza Def26 (#499) üzenetére


Wesder
félisten

A 360-ból is volt vagy 4 féle. Egyet még a 13-as E3-on mutattak be.
Amúgy meg ha konxoltboktbsn venné, egyszerűen megkérdezi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#502) Carlos Padre válasza l.skywalker (#496) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez reális is lehet akár. Kértek két verziót, egyet biztosra, egy másikat meg tesztre, hogy le tudják e gyártani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#503) Carlos Padre válasza Def26 (#499) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De ezt nehéz összekeverni, mert így jönnek sorba erő szerint is. A Microsoft meg berakna egy gépet ez előző gen közé. Minek? Hogy nehezebb legyen elmagyarázni melyik gépet érdemes megvenni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#504) Def26 válasza Carlos Padre (#503) üzenetére


Def26
félisten

gondolom a végkép valami olyasmi lesz, hogy megmarad a one s all digital, majd jön az új gyengébb gép és a végén pedig a series x.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#505) FollowTheORI válasza Zoleee83 (#497) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon remélem, hogy nem így lesz... mármint az MS oldali rész. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#506) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy miért pànikol mindenki az MS nextgen feltétekezéseken?
És ha a kövi gent is elbasszàk akkor mi van? Semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#507) Def26 válasza Wesder (#506) üzenetére


Def26
félisten

milyen mindenki? egy emberke dobta fel a témát, ketten pedig reagáltunk rá. Ne képzelj bele többet. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#508) Wesder válasza Def26 (#507) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, akkor nem mindenki, de ha lenyomnak még egy ilyen ügyes generàciót, mint a One, akkor sem fog vàltozni semmi, max a Sony fog mégjobban elkényelmesedni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#509) Def26 válasza Wesder (#508) üzenetére


Def26
félisten

miből érzed azt hogy elkényelmesedik a sony? versenyszférában muszáj tolni és növekedni, ha sikeres akar maradni. itt nincs olyan üzletág ami elviszi a hátán a részleget.

attól meg nem kell félni, hogy boxon rosszul járunk, ms továbbra is low budget áron tolja majd a megszokott szolgáltatásokat. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#510) Petya2900XT válasza Zoleee83 (#497) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ezt a második Xboxot sose értettem igazából, végig azon volt a hangsúly h ez a második gép 4tflops-os lesz..már annyit írták mindenhol h kijelentő módba kezdett megjelenni. Az xcloudos stream vonalon kívül mire lenne jó? 4tflops majd a jövő játékaira? Szélsebesen próbalnak menetelni felbontással (up to 8K/120fps) aztán kidobnak egy ilyen kis gépet 3-400 dollárért? Tudná a 120fps-t 720p-be vagy a 8K-t chekerb-al 15fps-el...olyan nonszensz ez sztem

Én úgy tudom elképzelni,hogy volt ilyen is a tervezőasztalon,de nem érte meg a megjelenést. :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#511) Wesder válasza Def26 (#509) üzenetére


Wesder
félisten

A 21milla vs 155milla Xbox/PS2 éra végén eléggé istencsàszàrnak érezték magukat. A PS3-mal bele is szaladtak a pofonba. Az MS meg a One-nal jàtszotta el ugyanezt, csak nekik nagyobb volt a pofon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#512) predakon


predakon
őstag

És itt ebben a fórumban miért is téma az MS, nem értem...maradjunk a topik témájánál szerintem mert jön majd a vérpisti és baráti köre és megkapjuk, hogy megy a gyalázás :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#513) Wesder válasza predakon (#512) üzenetére


Wesder
félisten

Màr lesz@rjuk, nem vàltoztat semmin, az xdoboz szar oszt kész.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#514) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hagyjuk már ezt a márka dolgot. A játék a lényeg. Én örömmel olvasom mindig hogy akiknek PS-e van mivel játszik és örülnek ha lenne időm azzal is tolni. És sem az egyik sem a másik oldal szempontjából nem fontos nekem hogy nyer-e valaki/bárki egy nem létező versenyben. Én mindig csak pár értelmesnek tartott embert veszítek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#515) Carlos Padre válasza l.skywalker (#514) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engem viszont meglepett, hogy pont a legvéresszájúbb pshater fanboyok nem osztották meg a decade statjukat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#516) Wesder válasza Carlos Padre (#515) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig az tök jópofa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#517) l.skywalker válasza Carlos Padre (#515) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tudod van akinek van, van aki szeretne...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#518) Carlos Padre válasza l.skywalker (#517) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig kíváncsi vagyok, hogy azok, akik szerint a (ps) exluzívok túlhájpolt szarok azok mivel és mennyit játszanak, mert sose válaszolnak :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#519) bandi0000 válasza Carlos Padre (#515) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én megosztanám de nàlam bàgzik :D Főoldalon csak annyi van hogy osszam meg, de se kép se hang a statról

Xbox One: bandymnc

(#520) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#518) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mondjuk nem rám céloztál és csak időszakos ex cím, de jövő ilyenkor a Death Strandingban minimum 150 órám lesz....ha nem több.
Sony idegesítően kevés infót tol az arcunkba.Bár ez valószínűleg marketing része.Pár napja az egyik fejesük elhintette, hogy még a legnagyobb újdonság/durranás leleplezése is visza van.Ámen.

(#521) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#520) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem az lenne a nagy durranás,ha a Playstation egy saját szociális hálót (mint a facebook) építene ki. Userek a játékokon kívül a digitális szoc.életüket is a ps platformon belül töltenék, a mai világban szerintem ez nagyon komoly fegyvertény.
És ezzel nem azt mondom,hogy nekem ez kell :) biznisz oldalról közelítettem meg

Life, Uh, Finds A Way

(#522) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#521) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez minden lenne, csak nagy durranás nem. :N

Én inkább valami killer feature-t várnék a konzolba.

[ Szerkesztve ]

(#523) l.skywalker válasza Mr Bond 007 (#522) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sokkolót? ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#524) Mr Bond 007 válasza l.skywalker (#523) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

:D
Vagy nyugtatót tartalmazó ampullát a kontrollerbe, és bőrön át kapod meg, hogy végig tudd izzadni a legkeményebb gameket is. :DDD Természetesen a From játékaihoz extra erős adagok lesznek csomagolva a játék dobozába.

[ Szerkesztve ]

(#525) hombre[EU] válasza Mr Bond 007 (#522) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hát ez egy killer feature hosszútávon csak sok erōforrás kell hozza :) csak otthon kell lenni a pszichológiában
Az emberek többsége ma már a fészbukon keresztül fogyassza a tartalmakat,legyen az hír,zene bármi...ott kell lenned az emberek agyában. 10 év múlva mikor ezek csak appok lesznek a cuccokon akkor az emberek rád gondoljanak,ha játszani akarnak,streamet akarnak nézni vagy kommunikálni egy digit.közösséggel.

Life, Uh, Finds A Way

(#526) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#521) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugye hivatalosan semmi nincs bejelentve.Tehát a visszafele kompatibilitástól (ps1től-ps4ig) egészen a fejlettebb VR szemüvegen át (ps4 grafika a VRban) a tököm tudja még mi belefér. :)

(#527) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#526) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ps4 bc lesz, valamikor-valamilyen formában. Az 1-3 nem tudom kinek mekkora durranás, aranyos, de csak OK :)
Az új VR majd jön, de nem launchra ezt már elmondták. A legfontosabb dolgokról már tudunk a hw esetében, itt max vagy softwares/szolgáltatás dologról lehet szó

Life, Uh, Finds A Way

(#528) Wesder válasza hombre[EU] (#527) üzenetére


Wesder
félisten

Bevezetik sajàt GamePass Uktimate megoldàsukat, amitől mindenki elalél, hogy micsida korszakalkotó ötlet, olyan Apple-ös módon.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#529) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb állítólagos szivárogtatás. Vagy igaz vagy nem:

[link]

SOCOM Reboot meg a Killzone még érdekelne is.

Live-Die-Respawn

(#530) Wesder válasza oriic (#529) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenki a HZD2-t vàrja tőlük, a Killzone szerintem így egy közepes meh lesz maximum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#531) hombre[EU] válasza oriic (#529) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Korrekt spekuláció :) ha ez így beteljesül akkor az erōs launch

Life, Uh, Finds A Way

(#532) hombre[EU] válasza Wesder (#528) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nálad ez mindenki mit jelent? Túl gyakran használod :) a gpu is csak egy összevont szolgáltatás amit a telekommunikációs cégek már 20 éve csinálnak :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#533) Kicsimix válasza hombre[EU] (#532) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem tudom mire gondolt de én is benne vagyok :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#534) Wesder válasza hombre[EU] (#532) üzenetére


Wesder
félisten

Az a mindenki, akik végigtoltàk az egyet. A Killzone nem tudom mennyire kenne sikeresebb nyitócím, mint mondjuk egy HZD2, mert az utolsó Killzone-ra is azt írtàk a topikban hogy nem olyan kiemelkedő.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#535) hombre[EU] válasza Kicsimix (#533) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A gpu-ban sem az a zseniális,hogy a gold mellé kapsz egy játékkatalógust hanem az,hogy mindezt aprópénzért :DDD a ps-nél az ultimate ugyanannyi lesz,mint ha külön vennéd csak 10-20% discount ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#536) hombre[EU] válasza Wesder (#534) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az #528-ra ment volna, sorry :B

Szerk.: Így elbeszéltünk egymás mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#537) Gebriel válasza Zoleee83 (#500) üzenetére


Gebriel
veterán

Direkt tolod trollba? :U
Átlagos vásárló bemegy az utcáról, hogy kellene egy számítógép/notebook szerinted mennyire lesz képbe?

[ Szerkesztve ]

(#538) hombre[EU] válasza Gebriel (#537) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az átlagos vásárló viszi a kis bekarikázott szórólapját vagy kisbarátját és pontosan azt veszi ami a legolcsóbb :D
Aztán hozzák nekem aktiválni az elōfizetéseket :DDD november óta 3 one s digitalt aktiváltam. Aztán miután megtudták,hogy 60€ félév gamepass mind szívta a fogát ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#539) Wesder válasza hombre[EU] (#538) üzenetére


Wesder
félisten

Csak annak annyi, aki nem ért hozzà. 9k egy év ultimate-ért nem pénz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#540) hombre[EU] válasza Wesder (#539) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De olyanokról beszélünk akik nem értenek hozzá, az átlag ember.
A géphez jár 1 hónapos gold kártya aminek az elōlapján a gamepass reklám van. Beírja az ürge a kódot és les,hogy nem megy a gamepass. És ezek nem buta emberek csak nem élnek ebben. Az üzletekben meg nulla tájekoztatást kapnak,mert senkinek nincs ideje minden egyes customernek félórában elmagyarázni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#541) Wesder válasza hombre[EU] (#540) üzenetére


Wesder
félisten

De te értesz hozzà nem? Ha segítettél S-t aktivàlni, akkor ezt is elmagyaràzhattad volna. Gondolom én.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#542) vonSux válasza Wesder (#530) üzenetére


vonSux
őstag

:N A legutóbbi Killzone ugyan kb egy tech demo volt (biztos van akinek bűnös élvezet, de a multiját kifejezetten szerettem), de mivel rám nem volt nagy hatással a HZD, így sokkal jobban érdekel a Killzone kövi része.

(#543) l.skywalker válasza hombre[EU] (#540) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezért vagyunk mi okosok. Küldetésünk van. Konzolos misszió :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#544) hombre[EU] válasza Wesder (#541) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Aha, akkor majd eljössz megcsinálni? :D

l.skywalker jaja, csak azt nem tudom hova küldjem a számlát :D

Life, Uh, Finds A Way

(#545) Wesder válasza hombre[EU] (#544) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ez valahogy sosem okozott problémàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#546) Zoleee83 válasza Gebriel (#537) üzenetére


Zoleee83
addikt

Majd odaadják neki valamelyik konzolt, amiről lövése se lesz melyik is érné meg neki, örül, hogy jó készvagyunk, aztán mikor a gyerek közli, hogy kell rá játék ami 15-20k szívja a fogát és eladja. Jó szar ez az izé gépre "ingyen" van...
De nem baj lesz jóáras konzol a ha-n hamar. :DDD
(Kereskedtem pár évig képben vagyok)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#547) Gebriel válasza Zoleee83 (#546) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha csak egy vagy max két gép közül lehet választani akkor nem lesz az amit leírtál? :U
Mindegy offoljuk a témát.

(#548) tboy93 válasza hombre[EU] (#527) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem kimaradt a PS3, de szívesen pótolnék pár kimaradt címet ha lenne ps3 BC a ps5-ben.

(#549) Zoleee83 válasza Gebriel (#547) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem érted, hagyjuk. :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#550) Wesder válasza Zoleee83 (#549) üzenetére


Wesder
félisten

Tudjuk, minden vàsàrló szobanövény.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.