Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#4901) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#4900) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a GTS-t viszik tovább esportnak, a 7 pedig (remélem) oldschool lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#4902) wolf13 válasza hombre[EU] (#4901) üzenetére


wolf13
őstag

Én is így vélem, a GTs eléggé kiforrodt online téren, felesleges lenne a 7-nél erre külön energiát fordítani.

(#4903) arty válasza Carlos Padre (#4895) üzenetére


arty
veterán

tehát korábbi állításoddal ellentétben nem a korábbiakhoz képest fejlődött, hanem más irányt vett.... :) ettől még megjelenéskor egy csőd volt, egész egyszerűen nem volt kész.

(#4896) hombre[EU] nemhogy néztem, de összesaranycsillagra végig is nyomtam, szvsz a legkorrektebb VR cím (eddig/számomra) :) sajnos a sonynak nem volt elég pénze az online szervereket tovább üzemeltetni, így platinázni nem tudom :(
... és természetesen vissza van véve a grafika a játékban, de:
- egy nagyon szép, de 30fps címből kellett kiindulni (=vr-hez nyilvánvalóan alkalmatlan alapok)
- pro patch sose lett hozzá, plusz eleve egy korai vr címet látsz
- mindezek ellenére az átlag vr címhez képest rendben van, időnként szép is, AMÍG(!!!) nem teszed mellé a nem-vr verziót
- minimális erőforrása volt rá a csapatnak, akiket utána jól ki is rúgott a sony :)
- 10 vagy 12 kocsi biztosan van a versenyen

ergo ehez képest amit a gtsport vr-ben tud, nevetséges/szánalmas

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4904) b. válasza hombre[EU] (#4901) üzenetére


b.
félisten

de jó lenne ,ha így lenne. örülnék neki. Nagyon szerettem a régi részeket.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4905) hombre[EU] válasza arty (#4903) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hát nem tudom, szerintem borzasztó látvány volt (rift-ac után pláne,ami a minimum egy ilyen játékhoz), nem hiszem,hogy sokan vagytok akik ezt kívánják :) kigugliztam, 7darab autót tudott. Igen,megcsinálhatták volna PD-nél is...valahogy(mert a jelenlegi az nulla), de jól biztosan nem, fōleg hogy valami fizikát is számol,nem mint a Driveclub.
Ok, neked kellett volna, de nem volt,mert elbaltázta a Sony (is?). Mehetünk tovább :R

Life, Uh, Finds A Way

(#4906) Carlos Padre válasza arty (#4903) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Értem én, hogy neked a régi árkád GT-k tetszettek és egy újabb részt vártál volna tőlük, és nem tudod feldolgozni, hogy tovább léptek arról a szintről, de tudomásul kell venni, hogy az az egykori magas GT szint mára elég közép minden téren, míg a GTS kvázi etalon lett. Márpedig a GT erről volt ismert régebben. Majd a GT7 megint újít ebben, te meg szidhatod azt is, mert nem olyan lesz, mint a régiek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4907) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#4906) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért ne lohold bele magad, hogy a mostani GT annyira szimulátor! :) Alsó hangon 10 olyan magyar autóversenyzőt feltudok sorolni akik most ismerkednek a GT-vel, és nevetségesnek tartják ők is a fizikáját! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4908) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#4907) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a nevetséges, hogy én végig versenyjátékról beszélek, ti meg úgy adjátok elő, mintha szimulátorokról lenne szó, csak hogy le tudjátok húzni. Értitek egyáltalán a különbséget a kettő között? Nem. Nektek a R6 Siege is szimulátor? A Dota, a Starcraft, a CS, az Overwatch? Először fogjátok már fel miről van szó mielőtt eszetlenül vitatkozni kezdetek, faszom. :(((
És most jöhet a ban innen is. Középsőujjmutatósszmájli

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4909) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megszólalt a nagy öreg is :)
PS5 SSD Setup Is ‘A Big Deal,’ Says Oculus VR’s John Carmack

Life, Uh, Finds A Way

(#4910) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#4908) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó nyugi! :) Hidd el nem bántani akar senki.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4911) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#4910) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Elfogadom a bocsánatkérést, ennek többre úgysem számíthatok. :P :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4912) erahurka válasza 3L1T3 (#4907) üzenetére


erahurka
félisten

Simcade, sosem volt full sim.

[ Szerkesztve ]

(#4913) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#4909) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mióta bemutatták a gépet, azóta a fejlesztők csak dicsérik a sonyt a ps5 kapcsán.
Jó ezt olvasni, már-már napi szinten. :K

(#4914) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#4907) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mihez képest nevetséges? A valósághoz? Vagy egy iRacinghez? Nem mindegy : )
Közel sem olyan komplex szimulációkról van itt szó,mint a hardcore szimulátoroknál, de ez egy pöppet nagyobb közönséghez szól, ill. van egy minōség amit elvárnak ebben a mezōnyben (pl.látványban) és a Sport (konzol erejéhez képest) azért a legtöbbet lepipálja. Soft core sim-nek csúfolják ezeket (mint pl. a FMotorsport), de a nevetségestōl messze van. Gondolom egyikük sem nemzetközi GT versenyzō, neadjisten futamgyōztes...mert ōk kicsit másképp vélekednek a játékról, a helyén kell kezelni. Ez nem az a szimulátor,amellyel a gyárban felkészülnek a következō hetekre/hónapokra :R

Life, Uh, Finds A Way

(#4915) Nayrobi válasza hombre[EU] (#4914) üzenetére


Nayrobi
őstag

Fene tudja mi a szimulátor és mi nem, az indycarosok az iracingben futják a szezonjukat és több pilóta is azt mondta streamben, hogy a fizikának nem sok köze van a valósághoz, szóval én abban is kételkedek, hogy létezik egyáltalán egy olyan, a pórnép számára is elérhető játék, ami tényleg szimulátor.

A gts se tökéletes, viszont az tény, hogy például ott van Fraga, akinek beindította a karrierjét a játék, pár hónapja megnyerte a toyota racing seriest amit előtte norris vagy stroll is, most pedig az f3-ban fog indulni, mint a red bull junior academy tagja. Tehát lehet hogy csak simcade, de jó ugródeszka lehet a valódi versenyzés világába, mert ehhez hasonló átfogó programja nincs másik játéknak, mint amit a gts tud nyújtani.

(#4916) 3L1T3 válasza hombre[EU] (#4914) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze, jogos amit írsz. De a "The Real Driving Simulator" elnevezés önmagában nevetséges. Ettől függetlenül bízom benne, hogy PS5 kapni fog valami könnyedebb kevésbé "japán" autós játékot is. Driveclub és a teljes csapat menesztéséért mai napig hatalmas kár... bőven lett volna abba az irányba potenciál. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4917) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#4916) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, az rajta maradt még a kilencvenes évekbōl :D [link] ma már nem állja mrg a helyét
A Sony vs Evolutionról nem sok mindent tudunk,csak annyit hogy egyikük sem volt a helyzet magaslatán...ott vannak a Codemastersnél most bizonyíthatnak

Nayrobi az életet nem lehet szimulálni...ahhoz képest minden gagyi, de meg lehet próbálni bizonyos részeit, minél komplexebb/mélyebb annál szimulátorosabb :) KIMI-nek a gyári Ferrari sim is béna :D pedig az lehet,hogy a világ legjobbja

Life, Uh, Finds A Way

(#4918) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#4916) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megvan annak az oka miért eresztette szélnek a Sony azt a kutyaütő csapatot. Nyitó cím lett volna, ehhez képest mikor jelent meg és milyen állapotban. A tartalomra is sokat kellett várni, bár a végére elég szép mennyiséget összelapátoltak. A mai napig képes úgy kifagyasztani az audio alrendszert, hogy csak a konzol újraindítása segít. Kár érte, mert még ma is igen szép játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4919) Moby válasza hombre[EU] (#4917) üzenetére


Moby
addikt

"Bizonyítottak" az onrush-al :D A bizonyítás hatására egy részük már onnan is menesztve lett.

(#4920) hombre[EU] válasza Moby (#4919) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elfelejtettem,hogy létezik...az a Sony pénz/know-how nélkül készült Motorstorm?! :)

Life, Uh, Finds A Way

(#4921) zkxdn


zkxdn
őstag

Csak mutasd meg a játékokat Sony :DD :DD :DD
Kisebb zavart érzek az erőben. Először Horizon 2 most mrg GT7...

[ Szerkesztve ]

(#4922) Wesder válasza zkxdn (#4921) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell mutatni, mondom neked. Sony exek +1 lesz ez 100%

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4923) Oppenheimer válasza Carlos Padre (#4908) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ne aggódj, csak azok szidják akik nem is játszottak vele érdemben, csak olvasták a reviewkban, nInCs BeNnE sInGlEpLaYeR.

A multis élményt amit nyújt, nem ismerik. Olyat semmilyen más autós játék nem nyújt a tömegeknek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4924) erahurka válasza Oppenheimer (#4923) üzenetére


erahurka
félisten

Jó az online ha épp nem löknek ki, de azért a GT7-ben lesz egy jó kis karrier mód. Nem ilyen ligák mint amit a Sportba erőltettek később mert az semmire nem jó.

(#4925) hombre[EU] válasza erahurka (#4924) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tök jó volt a régen,a kis használt celicával toltam míg összekapartam a kresitet egyzsír új suprára :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4926) erahurka válasza hombre[EU] (#4925) üzenetére


erahurka
félisten

Az rendes karrier mód volt. Bár én nem játszottam vele.

(#4927) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

PS5 - Silent Hill Rumor
megint a túl szép,hogy igaz legyen kategória : )

Life, Uh, Finds A Way

(#4928) Wesder válasza hombre[EU] (#4927) üzenetére


Wesder
félisten

Jöhetne hogy a 9. generàció is biztosan egyoldalú legyen megint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4929) Carlos Padre válasza erahurka (#4924) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nőljetek fel gyerekek, Michelisz esete óta tudjuk, hogy ez belefér a kemény versenyzés fogalmába.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4930) hombre[EU] válasza Wesder (#4928) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én inkább azért szeretném,mert szeretem a klasszikus horrort (nyomasztó atmoszféra és nem jumpscare), de OK : )

Life, Uh, Finds A Way

(#4931) Wesder válasza hombre[EU] (#4930) üzenetére


Wesder
félisten

Én elhiszem hogy a SH-nek nagy kultusza van, és biztos jó is. Nem véletlen vàrjàk oly sokan, ez is biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4932) hombre[EU] válasza Wesder (#4931) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mondjuk az utolsó jó SilentHill az ~20éve jött ki, nem tudom mennyien várják :D lehet nagyobb a kultusza,mint az igény rá...de reneszánszát éli (fogja élni a RT miatt) a horror mūfaj és elképzelhetō jól fog fogyni.
U.i.: Rohadjon meg a Konami a P.T. miatt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4933) erahurka válasza Carlos Padre (#4929) üzenetére


erahurka
félisten

Mentél már online a játékban? Meggyilkolnak sokszor a pályán. De én nem azt mondom hogy rossz, hanem hogy én szeretnék egy jó karrier módot mert senki se csinál se PC-re, se konzolra.

(#4934) Wesder válasza hombre[EU] (#4932) üzenetére


Wesder
félisten

P.T.-re én is kivàncsi lettem volna, mert érdekelne hogy ha horrort kell "rendeznie" Kojima-nak akkor mennyire lenne elborult az egész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4935) Carlos Padre válasza erahurka (#4933) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak úgy játszok, a béna, csaló AI nem szórakoztat egyik játékban sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4936) Gebriel válasza Wesder (#4934) üzenetére


Gebriel
veterán

Én játszottam a demóval, háát... nem tudom, lehet jobb is, hogy nem csinálta meg.
Így mentálisan épp maradtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4937) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hátőőő... ciki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4938) hombre[EU] válasza Wesder (#4934) üzenetére


hombre[EU]
veterán

del Toro és Kojima a rendezōi székben, Reedus,mint fōszereplō és a Death Stranding zeneszerzōje...szerintem odapattintották volna a generáció legjobb horror játékát : ) igazsághoz hozzátartozik,hogy nem volt erōs a mezōny

Life, Uh, Finds A Way

(#4939) kicsako válasza Carlos Padre (#4937) üzenetére


kicsako
őstag

shhhhh, töröld mielőtt meglátja a sok fanboi ;]

(#4940) arty válasza hombre[EU] (#4905) üzenetére


arty
veterán

Szerintem nem volt borzasztó látvány, tehát max neked a butitott GT se tetszett volna, mert neked ez nem szinvonal - más ettől még élvezte volna. (a "rift + ac" nem ez az árkategória, játékként meg megint nagyon nem... ráadásul ez csak IQ, az ac olyan puritán, hogy nem érdemes egy lapon emlegetni még a dc vr verziójával sem. igen, játszottam ac-t, riftel is ;) )

youtube videokon 10 (vagy több) kocsi látszik... :) ráadásul GT-ben a dróton huzott kocsisor maitt ennyi sosincs szinte együtt.... (nem csoda, hogy kellett az online, amennyire sótlan/ostoba AI-t "képes" programozni a poliphony)

(#4906) Carlos Padre a régi gt sem volt különösebben árkád, ha a grafikát nem látnám, meg nem mondanám, hogy a gts-el megyek vagy a gt6al... (és a gts pont annyira etalon, amennyire a gt6 volt - semennyire, ha a komoly/szimulátor fizikáról beszélünk (lásd még: assetto corsa / project cars2))

értem én, hogy zabálod a gts-t, de mivel neked minden jó ami pées, majd örülhetsz a gt7nek is (bármilyen is legyen, etalon lesz! :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4941) arty válasza hombre[EU] (#4917) üzenetére


arty
veterán

sajnos Evo nem tudott bizonyítani CM-nél sem, az Onrush nagyot hasalt, úgytudom szélnek is eresztették a csapatot (vagy csak egy részét?) :(

Így nem lesz se motorsotm, se driveclub, se hasonló :(

szerk: jah, látom moby már leírta :)

(#4933) erahurka forzában van "szokásos" pénzgyűjtős karrier... kicsit már unalmas, sajnos, de van ;) (=tehát pécén van karrieres autósjáték)

és amugy szvsz a pcars féle karrier sem rossz megoldás! (bárcsak az assetto kapna/kapott volna hasonlót) - a mostani ACC is sima bajnokság lesz, semmi "érdekes"

(#4923) Oppenheimer de miért, mi akkora szám a gtsport multijában? szerintem tisztességesen meg van csinálva, jó a rating (a semminél, ami máshol van...), látod a virtuális pilótát progresszét, a szervezett eventek... de amugy ugyanugy kilöknek, laggolnak, nemazapályamegyamitakarsz, stb stb stb - mint "máshol"

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#4942) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Paradise Lost trailer

(Hivatalos oldal)

Elsőként elvileg PC-re jön, utána nextgen konzolokra.

Posztapokaliptikus kalandjáték(Sétaszimulátor talán?), amelyben tart még a II. Világháború, a nácik atomot dobtak lengyelekre. Itt irányíthatunk egy 12 éves gyereket aki talál egy rejtélyes náci bunkert.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4943) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Guerilla Games - CREATIVE/VIDEO PRODUCTION INTERN
- You’re available for at least 5 months, starting in September.

Hmm...2021 tavasz lehet a HZD2?

Life, Uh, Finds A Way

(#4944) VTom válasza oriic (#4942) üzenetére


VTom
veterán

Jónak tűnik.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4945) zkxdn


zkxdn
őstag

PlayStation magazin júniusi száma :))
38 next gen game.....
Ezekből már tuti jópár be lett mutatva pl Valhalla, Dirt 5 de akkor is érdekes. Június elején kell lennie valami PS5 Eventnek...már a csillagok is ezt mutatják :DD

[ Szerkesztve ]

(#4946) Nayrobi válasza zkxdn (#4945) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ma kaptam meg az újságot, gyors átlapoztam, de első pillantásra semmi olyan nincs benne, amit ne tudtunk volna már.

(#4947) erahurka válasza zkxdn (#4945) üzenetére


erahurka
félisten

Days of Play alatt fogják bemutatni a gépet szerintem. Jövő héten.

(#4948) .LnB válasza Wesder (#4934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túlzottan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4949) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Néhány lényegtelen infóval bővült a hivatalos oldal.. Ideje lenne lassan azt is beröccenteniük : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4950) Wesder válasza .LnB (#4948) üzenetére


Wesder
félisten

Na ez az, engem ez a túlzottan vonz igazàn, hogy nàla ez mit is jelenthet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.